Prázdniny 2012 aneb začátek cesty za potomkem

koolombina
6. črc 2012

Ahoj holky, domluvili jsme se s manželem, že do toho půjdeme a já už hrozně těším. Je nás tu víc, kdo začínáme v létě? My už měli zkušebku v červnu, ale příležitostí moc nebylo...teď už sem si spočítala plodné dny tak uvidíme.

jane_s
2. srp 2012

@axonka Jestli ne, tak uvidí😀DD joooo to vyjde uvidíš..nesmíme se na to upínat, ale věřit a doufat, od toho k tý kartářce člověk jede že? Aby měl naději a věřil..Jééé tak to už se těším na Tvou novinku😉

axonka
2. srp 2012

@jane_s nejdriv musim dostat prvni MS a od toho vseho se to bude vyvijet 😉 Vcera uz konecne tehu test negativni 😅 , nikdy bych si nemyslela, ze to rada reknu... Takze ted snad je telo zbavene hcg a nastoupi opet pravidelny cyklus...Ocekavam MS do dvou tydnu, tak snad me nenecha cekat mrska 😎
Poziram kyselinu listovou, piju kontryhel tak snad bude v zari deloha o.k. a silnejsi nez driv 🙂
Od rijna tu spolu budeme resit tehotensky vecicky a nakupy pro mimiska a rozplyvat se nad foteckami z UTZ 😵

jane_s
2. srp 2012

@axonka To doufám, už aby to bylo že?🙂)) ale těším se na to😉 ty už aspoň krásné dětičky máš, pro mě to bude premiéra, tak se Tě pak budu vyptávat😀 netěš se beru😉 A jinak MS Ti určitě dorazí co nejdříve uvidíš😉 držím pěstičky a pak to spolu rozjedeme ve velkém..září je naše😀DD

axonka
2. srp 2012

@jane_s Diky 😉
Ja zadne deti nemam 😉 Bude to premiera, i kdyz v pokrocilem veku, ale budu prvorodicka 😀

jane_s
2. srp 2012

@axonka Faaaakt? Zmátla mě fotka s dětičkama😀DD jééé tak to budeme mít obě premiéru no supeeeer😉 tím líp😀

axonka
2. srp 2012

@jane_s to bylo na me svatbe......, deti bratranku 😉 nechteli se ode me hnout 😉

jane_s
2. srp 2012

@axonka Se nedivím, taková krásná princezna🙂

axonka
2. srp 2012

@jane_s Diky, ted uz je to horsi, jsou to prece jen tri roky 😉. Jak by rekl muj byvaly pritel, zadna ranni rosa 😎.

qualka
2. srp 2012

Tak holky fakt nevím:( HCG v pátek 90, včera 680 - miminko tam ještě nevidí - je tam pouze gestační váček, kde ještě není plod. Podle MS odpovídá 5+3, což není, podle posledního styku odpovídá 4, což by prý vycházelo. Bolesti břicha způsobila cysta, která tam je. Takže zítra znovu na krev, v pondělí znovu na utz. Podle doktorky jsem těhotná, jen neví, zda to prospívá - HCG je nízké, ale to může znamenat i malé těhotenství...tak mi držte palce...to je mazec

axonka
2. srp 2012

@qualka Drzim palce 😉

zrzulinka
2. srp 2012

ahojky holky, můžu k vám?🙂 my se totiž taky začínáme snažit😎

a.n.e.t.t
2. srp 2012

@qualka tak to vypadá nadějně, držím pěsti ať hcg stoupá a vše je v pořádku 🙂

a.n.e.t.t
2. srp 2012

@zrzulinka ahoj jasně přidej se. Snažíte se první měsíc?

zrzulinka
2. srp 2012

@a.n.e.t.t zkoušeli jsme zkoušeli, ale v červenci, jsem 3 měsíce po vysazení antiny, tak jsme si řekli, že zkusíme a nic...tak se uvidí teď🙂

axonka
2. srp 2012

@zrzulinka Vitej a preji hodne stesti 😉

a.n.e.t.t
2. srp 2012

@zrzulinka takže už zkoušíte druhý měsíc, nám už dva měsíce nevyšli a teď začneme zkoušet třetí měsíc a snad to vyjde.

zrzulinka
2. srp 2012

nápodobně holky i Vám🙂 doufám,že budeme mít super statistiku a za pár měsíců budem mluvit o jiném snažení - koupě výbaviček🙂
@a.n.e.t.t tři měsíce je krátká doba..málo z mých kamarádek otěhotnělo okamžitě...navíc když je na to jen pár dnů v měsíci 😉 holt se "nadřem" ale v tom hezké slova smyslu 😎

a.n.e.t.t
2. srp 2012

@zrzulinka v mém okolí právě otěhotněli skoro všichni hned 😎 a nebo naopak jim to trvalo šíleně dlouho, že už se mluvilo i o umělým, tak doufám, že se nezařadím do té druhé skupiny 😖

zrzulinka
2. srp 2012

@a.n.e.t.t neboj neboj, určitě to dobře dopadne, já se tak snažím zapudit červíka co hlodá, že se to hnéééd nepovedlo 😉 o já jsem totiž taky z těch, co musí mít všechno hned🙂 nejradši bych totiž otěhotněla a hned to mimi měla vedle sebe 😀

iret
2. srp 2012

teeeda vy jste toho zase nakecaly!!!! mám v hlavě guláš 😀

@qualka -váček je super!!!!!! držím palečky,aby tt odpovídal tomu styku!!! určitě bude HCG soupat!!!!!! 😵

vítám nově příchozí a i vám hodně štěstí! 😉

a hlásím,že se asi brzy přidám do skupiny,co jede nový cyklus, jsem 24DC a cítím podbřišek,asi jde mrcha 😕, vypadá to,že napoprvé to bude ten nejkratší cyklus........ani by mi nevadilo,mít takové všechny, jinak mě čeká pak spíš ten dlouhý- a to by bylo dlooouuhýý 😠

lucyda
2. srp 2012

@axonka Jj mam ,ale prevazne holcici : Berenika,Beata,Patricie...pro chlapecka zatim netusim ...ale libi se mi Patrik,Lukas,

lucyda
2. srp 2012

Holky vubec nestiham ....jste toho tady napsaly, za jeden den 😉

qualka
2. srp 2012

@iret díky moc, už z toho začínám bláznit🙂

jane_s
2. srp 2012

@zrzulinka Ahojky, jasnýýýý, vítej mezi námi a přeji mnoho štěstíčka, ať Vám to co nejdříve vyjde😉

jane_s
2. srp 2012

@iret Jéé já jsem 25DC a taky už začínám mrchu cítit, asi dojde vid beru? Mě teda určitě😀DD

jane_s
2. srp 2012

@lucyda Kámoška má Patricii a je to úžasný, jak jí říkají Páťulko, to bombaa🙂))) to jméno je úžasný!

zuzana_ka
2. srp 2012

Ahojky, my se snažíme cca měsíc a zatím nic. Zajímalo by mě, jestli je třeba délka snažení o mimi u mladších žen kratší než u starších. Co povíte...?

sjussi
2. srp 2012

@zuzana_ka tezko rict.Za mne ti odpovim ze maly se nam podaril na poprve,to mi bylo 20 a ted je mi 22 a druhe se dle testu podarilo na podruhe ale nemam to jeste potvrzene od dr

ddanda
3. srp 2012

@sjussi to se někdo má......... 🙂

zrzulinka
3. srp 2012

ahoj holky, konečně pátek, ale takový hnusný počasí, jak je u vás? Člověk by řekl, že je nejlepší zalézt do postele 😅