Prázdniny 2012 aneb začátek cesty za potomkem

koolombina
6. črc 2012

Ahoj holky, domluvili jsme se s manželem, že do toho půjdeme a já už hrozně těším. Je nás tu víc, kdo začínáme v létě? My už měli zkušebku v červnu, ale příležitostí moc nebylo...teď už sem si spočítala plodné dny tak uvidíme.

koolombina
autor
20. črc 2012

@saurer Ahoj, dneska jsem si koukala na OVU testy (a už si je i objednala). Asi nejsou tak jednoznačné jako těhotenské. Opravdu pozitivní test musí mít testovací proužek tmavší, nebo stejný jako je kontrolní. Možná není ani jeden z těch tvých testů ještě úplně pozitivní. Našla jsem odkaz na holčinu, co testovala celý měsíc a má tam taky pár polopozitivních 😵 http://www.peeonastick.com/opkodyssey.html 🙂

saurer
20. črc 2012

@koolombina Děkuju za odkaz, to vážně sedí na mě 🙂 takže jak je vidět, kdo si počká, ten se dočká 🙂 takže budu testit dál. Jenom si tak pokaždé říkám, kdybych tak držela v ruce jiný test, že by to bylo fajne 🙄

petulinda75
20. črc 2012

@iret Moc děkuju 🙂

alyssa.anna
20. črc 2012

@saurer Ahojky. Taky jsi "čekatelka na II"? Já mám první měsíc snažení a teď si jeśtě pár dní musím počkat na těhu test. Jen mi mezi tím našli problémy se štítnou žlázou ☹

saurer
20. črc 2012

@alyssa.anna jojo, taky jsem čekatelka...a taky to nemám bez problémů, ale jak už chvilku tady pročítám diskuze, tak jsem zjistila, že každá se dočkáme 🙂 dřív nebo později, trnitější cestou nebo hladkou, ale dočkáme 🙂 tak žádný strachy 😉

alyssa.anna
20. črc 2012

@saurer Taky problémy? Tak to jsme dvě. Mě občas přepadaji depky (obzvlášť když se kulatěj všechny známé okolo), ale snažíme se krátce tak se pořád snažím věřit. Co ty?

saurer
20. črc 2012

To mi povídej, dneska mě probudila smska od kamarádky, že už má mrňouska. Já jsem vysadila prášky před čtyřmi měsíci a MS jsem už tři měsíce neměla. Ale všechno se dá řešit, ještě dávám šanci přírodě a bylinkám a po prázdninách to budu řešit u doktora. Na mě to teď taky docela padá, ale je to hodně chvilkové. To je jenom období. Příští týden mě to určitě zase na chvilku pustí a nebudu se tak pozorovat. Každé čekání je nepříjemné a zvlášť na tak úžasnou věc. Jenže stejně nic neuspěcháme a pěvně věřím tomu, že se opravdu všechny dočkáme 😉

iret
21. črc 2012

@alyssa.anna taky jsem před měsícem zjistila problémy se štítnou žlázou-autoimunitní cosi a hypofunkci, co ty?

iret
21. črc 2012

a jak píšeš saurer, dočkají se všichni, je na co se těšit 😵 a fakt si i užívejte toho pocitu volnosti, od dne, kdy uvidíte // se už budete v životě neustále bát 😅 - aby to nebylo mimoděložní, abych nepotratila, aby se to dobře vyvíjelo, abych dobře porodila, jestli dobře jí, jestli ji není zima, jestli ta autosedačka bude dobrá, jestli dojde sama až ke stolu a nerozbije si o něj hlavu, jestli se můžu otočit a ona mezi tím zvládne sjet klouzačku sama, jestli ve školce nepláče, jestli jí taky dali tepláčky přes boty,aby ji tam netáhlo...........a nevím jak jiné,ale já už nikdy neměla ty myšlenky tak volné,jako před těhu.........neustále myslím, co malá...........je to fakt nádherný,ale někdy to dá zabrat.......teď zase nějak v sobě řeším,jestli takto zvládnu milovat dvě děti.......vím,že se říká,že lásku nedělíš,ale násobíš - doufám,že je to pravda,protože si to prostě zatím neumím představit, tu moji první totiž miluju neskutečně 😵

cisloone
21. črc 2012

Ahoj snažilky, ráda bych se k vám přidala. S manželem jsme původně chtěli zahájit snažení až v zimě, ale moc se mi zamlouvá že bychom měli jarňátko, tak jsme začali už tento měsic. MS jsem měla 2.7. a od té doby se snažíme. Zatím to bereme rekreačně, žádné ovu testíky a podobně. Antikoncepci neberu už téměř 5 let tak snad se zadaří co nejdříve 🙂
Všem držím palce 😉

sabisek
21. črc 2012

Zdravim po ranu, tak jsem si vcera nakonec dala jen jednu sklenicku odpoledne a pak uz jsem nepila - stal se ze me ridic....Dneska odpoledne mame dalsi akci, tak se setrim.... 🙂

Vitam nove snazilky!

alyssa.anna
21. črc 2012

@iret Já byla včera u doktorky a normálně jsem z ní nedostala co že to mám za problém. Dala mi papír na ultrazvuk, kde mi recepční řekla že teď tam žádný doktor co to dělá neni a že si mam zavolat za 14 dní, takže "skvělý". Vím úplný prdlajs a nervuje mě to ☹ Jediný co jsem z obdoďaˇvky vytáhla bylo že mam jeden z výsledků z krve na šž vysokej

a.n.e.t.t
22. črc 2012

@iret krásně jsi to napsala, já si přesně toto uvědomuju... přijdu z práce, uvařím, případně uklidím a v klídečku si sednu třeba k tv a relaxuju, ale až budou děti, tak to bude jiná, na jednu stranu mě to děsí, ale na druhou mi to je líto, pořád takové ty rozporuplné pocity 😅

Zdravím a vítám nové snažilky a přeju, ať se co nejdříve zadaří 🙂 .

Já pořád nic, bolí mě v podbříšku, jako by měla MS přijít, ale stále nic, ani špinění, uvidíme. Přemýšlím kdy zkusit test, já nemám zrovna pravidelné cykly, tak jsem si říkala, že nebudu plašit asi hned v pondělí, ale až tak ve středu 🙂 , uvidíme.

sjussi
22. črc 2012

Zdravim po vikendu u nasich,od ctvrtka se MS neukazala.Ale delala sem si v sobotu test a byl negativni.Myslela sem si ze kdyz uz jednoho raraska mam tak mne to nebude tak brat ale musim rict ze sem byla dost zklamana ikdyz se snazime teprve 2 mesice.Tak si jeste zitra rano udelam jeste jeden test ale pocitam s tim ze i ten bude negativni.A v patek jdu na preventivku na gyndu tak uvidime jestli mi da vyvolacku nebo jak to bude

medria
23. črc 2012

ahoj holky zdravím po víkendu 😉
jak jsem slíbila, udělala jsem dneska ráno test a pořád tomu nemůžu uvěřit, ale byl pozitivní !!! 🙂
no dneska zajdu koupit další a snad se mi to potvrdí

zatím jste první, kdo o tom ví, ale musela jsem to někomu říct 😀

valea
23. črc 2012

@medria ještě jednou strašně moc gratuluji. Moc ti to přeji. Držela jsem palce 😉

medria
23. črc 2012

@valea díky moc, doufám, že to nebyla nějaká chyba testu 😕 . klidná budu stejně až po potvrzení od dr., ještě zkusím pár testům a pak se aspoň objednám. fakt už jsem nedoufala, asi jsem musela mít ovu později, když byl test pozitivní až týden po očekávané MS

iret
23. črc 2012

@medria obr gratulace!!!!!!! letím sem se juknout,jak vypadá naše pondělní ráno a koukám,že už je pozitivní 😀 , neboj,chyba testu to určitě nebyla a s tím kdy se to objeví je to fakt děsně individuální 😉 , bude další mimi,super!!!!!!! 😅

@sjussi -nestraš s vyvolávačkou, ještě je čas 😉 , držím palce, ať je to taky bezproblémové.........s tím zklamáním u druhého mě taky nestraš, já mám stále pocit,že je mi to vlastně jedno,když už štěstí mám (ale asi dopadnu stejně jako ty,uvidme!)

@valea a tobě je stále dobře, řekla jsi to už někomu???

a.n.e.t.t
23. črc 2012

@medria jé to krásné, moc gratuluju 🙂, takže až týden po očekávané MS, teda to je zvláštní, že někomu se to objeví až takhle a někdo má pozitivní už den před očekávanou MS, ale super 🙂

valea
23. črc 2012

@iret Mně se daří výborně. Kdybych nebyla víc unavená, tak bych na sobě těhotenství ani nijak nepocitovala. Zbyl mi doma poslední testik, tak jsem si ho pro klid duše včera udělala a byla tam okamžitě dálnice jako blázen, tak snad je vše jak má. Čtvrtek je stále ještě dost daleko.

@medria Kdy jsi měla první den poslední MS?

ddanda
23. črc 2012

@medria tak to je skvělá zprávička a děkujeme za důvěru 🙂

medria
23. črc 2012

@valea tak to je dobře, že žádné nepříznivé účinky na sobě nepociťuješ. mě minulý týden bolelo břicho, ale to už přešlo, zato je mi teď špatně, ne že bych přímo zvracela, ale po každém jídle se chvíli cítím ne moc dobře 😀 tak snad se to nebude stupňovat. nejhorší je to v autě, v sobotu jsme jeli do hor a v těch sepentinách to byl teda fakt mazec 😀
a bolí tě prsa? všude čtu, jak je to běžné a u mě teda vůbec nic

jinak poslední MS byla 17.6. 😉

valea
23. črc 2012

@medria prsa mě bolela tak dva dny. Jeden docela dost, jeden méně. Teď už vůbec.
Jinak já měla poslední MS taky 17.6.;-)

medria
23. črc 2012

tak to je dobré, měli bychom mít stejný termín 😉 to je ale náhoda

sjussi
23. črc 2012

@medria gratuluju 🙂

medria
23. črc 2012

@sjussi děkuji 😉

valea
23. črc 2012

@iret už o tom ví manžel a mí řidiče. Jsem s nimi pořád v kontaktu a kdyby byl náhodou nějaký problém, budou mít další oporou. Ostatní si na tuto novinku budou muset ještě počkat. Je to ale těžký, nejradši bych to řekla všem hned 😀

@medria Jo, to asi budeme! To je super.

valea
23. črc 2012

* rodiče samo. Píšu na mobilu a píše si sem tam co chce 😀

medria
23. črc 2012

@valea to je super, že o tom ví tví řidiči 😀 😀 😀

já mám v plánu to říct zatím jen manželovi, až budu mít potvrzení od dr. tak pak rodičům a postupně ostatním, nejpozději to chci říct v práci, tak snad se mi to podaří utajit 😉

alyssa.anna
23. črc 2012

@a.n.e.t.t Ahoj. Nic si z toho nedělej, já taky nic Navíc mě už pár dní bolí štítná žláza a na Sonu mé sestra vtipně odpálkovala, že tam teď nikdo neni a mam si zavolat za 14 dní na ten její ultrazvuk ☹((
jinak jsem neodolala a dnes zkusila první test (někdo má to štěstí a má II uź 9 dní po ovulce) tak jsem natěšená ráno vstala (dva dny mě brněly prsa) a nic ☹ jen I