Prázdniny 2012 aneb začátek cesty za potomkem

koolombina
6. črc 2012

Ahoj holky, domluvili jsme se s manželem, že do toho půjdeme a já už hrozně těším. Je nás tu víc, kdo začínáme v létě? My už měli zkušebku v červnu, ale příležitostí moc nebylo...teď už sem si spočítala plodné dny tak uvidíme.

sabisek
23. črc 2012

@alyssa.anna 9 dni je jeste honde brzo, nekdo to vidi az po 12 dnech, pockej jeste chvilicku 🙂

alyssa.anna
23. črc 2012

@sabisek Tak že by nebylo jeśtě všechno ztraceno pro tenhle cyklus? Já mám teda dnes 10. den od snažení a 9. od ovulky tak jsem si říkala že už by třeba.... asi to znáš, člověku to nedá 🙂

sabisek
23. črc 2012

@alyssa.anna Vim, vim, ale kdyz se podivas na hladinu HCG a na citlivost testu, i ten nejcitlivejsi je na hladinu 10 a to muzes mit az cca 3 tydny PO. Tak jeste nehazet flintu do zita 🙂 Udelej si testik cca za 4 dny znovu. Kdy jsi mela mit MS?

ivcacekb
23. črc 2012

Tak já vysadila HA po letech na dovolené v červnu, teď jsem měla 13 dnů zpoždění, tak jsem si myslela, že už no a ten 13 den jsem to navečer dostala, i když normálně mám menses ráno a spíš dřív než dýl. Jsem z toho trochu rozpačitá, i když se snažíme brát to sportovně, tak přeci jen to těšení atd., asi to znáte. Nechce se mi měřit bazální teplota, počítat OVU atd, protože to má každá žena stejně jinak a nechci říkat "teď je ta správná doba drahý, jdeme na to"

alyssa.anna
23. črc 2012

@sabisek 2.7. a teď mám mít 30.7.

sabisek
23. črc 2012

@alyssa.anna Tak to je jeste brzy na testovani. Pockej az na tak 27-28, ale i kdyby byl testik negativni, nemusi to znamenat, ze nic.... 🙂 Ja vim, cekat, to je porad dokola, ze?

qualka
23. črc 2012

Ahoj holciny, mohu se tak přidat? Dneska mám 28DC;0)

alyssa.anna
23. črc 2012

@sabisek No čekám už těch 10 dní a příjde mi to jako věčnost. Byla by paráda kdyby udělali něco, co by to těhu ukázalo hned druhý den 😀 Každopádně děkuju za vrácení naděje 🙂

ddanda
23. črc 2012

@ivcacekb to já taky nedělám, manželovi vůbec o plodných dnech neříkám. Nechci abychom to dělali jen kvůli mimču. Taky se mi to příčí mít sex napovel. Já jsem si jen jeden měsíc testovala ovulku pomocí testů jen abych věděla jestli ji vůbec mám a teď už to taky neřeším. Necháme to osudu. Ale 13 dní zpoždění, to už bych se taky pomalu začínala radovat, to chápu že jsi byla zklamaná.

valea
23. črc 2012

@alyssa.anna Mně to čekání přišlo taky nekonečné! Ale opravdu vydrž. Já měla na testu 12DPO jen ducha. Zkoušela jsem i 10DPO a jen /. Na závěry je teď ještě brzy 😉

koolombina
autor
23. črc 2012

@medria moc gratuluju k // ! Tomu říkám štěstí hned v prvním cyklu🙂

Moc mě těší jakou máme plodnou diskusi, za 14 dní už máme dvě těhule a další čeká na testování🙂 Tak doufám že brzy budou těhule v přesile... 😎

qualka
23. črc 2012

No já jsem to dneska měla dostat a zatím nic🙂 Ale jsou nafouklá jako balon,takže se moc neraduju:/

sabisek
24. črc 2012

@alyssa.anna Nadeje umira posledni , vydrz! 😉

medria
24. črc 2012

@koolombina díky, dneska ráno druhý test a myslím, že už není pochyb 🙂 dneska volám doktorovi

medria
24. črc 2012

@alyssa.anna určitě nic nevzdávej, naděje je tady veliká, já dělala první test až 17 DPO a nic, zkusila jsem znovu 22 DPO a ten už byl zcela jasně pozitivní. ovu mohla být později nebo máš nižší hladinu hcg a test nic neukázal
mě gynekolog radil vždycky testovat až týden po očekávané MS, to už je prý výsledek průkazný a u mě to tak bylo 😉
budu držet palce

ivcacekb
24. črc 2012

@ddanda Jj, nebylo to příjemné ☹, tak budem zkoušet znovu, ale to čekání je fakt děsný.

a.n.e.t.t
24. črc 2012

@ivcacekb přesně tak, taky neříkám, mám ovulaci, jdeme na to, nebo musí to být ob den, ale máme to tehdy, když se nám chce, je to i dvy dny po sobě, nebo dva dny nic. Já měla teda za to, že si svoji ovulaci poznám, protože mě bolí v podbříšku jako na MS, ale tento cyklus mě pobolívalo skoro celej 😅
@alyssa.anna jé tak to máš ještě hodně brzo na testík, já to měla dostat od neděle do středy, jakože zítra, nemám to pravidelný 😅 , tak zítra test zkusím, jestli MS nepřijde, ale fakt se cítím, jako, že by to mělo každou chvíli přijít
@qualka to já jsem taky pěkně nafouklá, ale třeba to může znamenat pravý opak než MS 😎

qualka
24. črc 2012

@a.n.e.t.t. Drzim palce;0) divila bych se, kdyby to vyslo, uz tyden mam zanet mocovych cest a jeste k tomu je mi fakt spatne od zaludku:(

alyssa.anna
24. črc 2012

@a.n.e.t.t Je tak taky moc držím palečky ať to vyjde 🙂 Já teda jeśtě budu doufat že u mě není nic ztraceno

a.n.e.t.t
24. črc 2012

@qualka tak to špatně od žaludku by mohl být i příznak 😉 , mě je taky divně od žaludku, jako by i na zvracení, ale nezvracím nebo prostě nejdu zvracet, a když se najím, tak je mi lépe 🙂 , ale zánět močových cest, je ti nezávidím, to vždy hrozně trpím 😠 , tak ať se hlavně co nejdříve vyléčíš
@alyssa.anna přesně tak, naděje musí být. U mě mi přijde akorát divný, že ještě nešpiním, protože já vždy aspoň den, dva před MS špiním a zatím nic, no uvidíme, uvidíme...

alyssa.anna
24. črc 2012

@a.n.e.t.t No tak každá změna může lecos naznačovat 🙂 Mě akorát od ovulky bolí ta štítnice (už mám papír na UTZ, ale tam budou jaksi nejdřív za týden ☹ ) a 2 dny mě bolely prsa. A teda jsem nějaká přecitlivvěla na vůně a zápachy.

medria
24. črc 2012

ach jo, já mám vážně asi smůlu, celý den se snažím objednat k doktorovi, ale nikdo to tam nezvedá 😠 asi mají dovolenou nebo co, fakt bezva, doufám, že aspoň na dveřích ordinace budou mít napsáno, dokdy 🙄

qualka
24. črc 2012

Ahoj kocky, druhy den a nic:( stale jsem jako balon, ale MS nikde. Koupila jsem si dneska dva mamatesty, takze zitra to testnu, ale mam hrozny strach, ze tam nic videt nebude:(

ivcacekb
24. črc 2012

@qualka
neboj, kdyby to náhodou nevyšlo, tak se povede mimčo příště, zkouší nás to spousta, jsem ráda, že je tady diskuze o snažení a doufám, že postupně budem odpadat a přesunem se do diskuze těhulky 🙂 , moc vám to všem i sobě přeju

Přiznám se, že jsem si to trochu představovala jak Hurvajs válku, že se zadaří hned....týden po milování mě začala bolet prsa, krom puberty, kdy mi rostla, pak to 13 denní zpoždění, teď v neděli jsem to navečer dostala a dneska už mi menses skončil, jen špiním, takže to vůbec nechápu. Snad vždycky jsem dostala menses ráno, spíš dřív nebo v termínu, kdy jsem měla pauzu mezi prášky a měla jsem menses 6 dnů, teď jen dva. Kdysi jsem vysadila prášky a vůbec nic mi nebylo, jen jsem to měla rozházený a menses trval dost dlouho, měla jsem bolesti a silné krvácení. Jediný, co se po těch letech změnilo, že beru Letrox 75 na štítnou žlázu, ale dle doktorky by to vliv na otěhotnění atd. nemělo mít vliv.

kopretina22
24. črc 2012

Ahoj holky, moc ráda bych se k vám přidala...v soukromé diskuzi,kam jsem chodila,jsou už všechny holky maminky a já si s nimi už nemám moc co říct.....V červnu 2010 jsem vysadilla HA,nechránili jsme se ,ale mívala jsem cykly dlouhé i 60 dnů.Hormony jsem nehtěl a pak díky homeopatii se mi cyklus na konci roku 2011 srovnal na cca 35dnů a v únoru jsem na testu objevila //, i když jsme ovu nijak nehlídali a v podstatě jsme těhotenstvím byli zaskočení.Bohužel v 8tt mi bylo řečeno,že se miminko nevyvíjí a musím na revizi. Teď jsem jako vy zase na začátku,měřím opět BT a doufám,že se mi brzy vrátí cyklus do normálu.....

makiska1
24. črc 2012

@medria jééé tak to je super!! moc gratuluju, to je úžasný!!! volej MUDr., ať to máš 100%! držím všechno co mám, ať je vše v pořádku!!

makiska1
24. črc 2012

@qualka jejda, zánět močových cest, tak to ti nezávidím, moc dobře znám... ale poradím, zkus lichořeřišnicovou tinkturu, to opravdu zabírá... 15kapek do 100ml vody, každých 30minut, dokud to nepřejde... toto mi fakt zabírá, antibiotika brát nechci...

makiska1
24. črc 2012

@qualka neboj, určitě to vyjde, a pokud ne teď, tak příští měsíc určitě!! budu držet pěstičky!!

makiska1
24. črc 2012

@ivcacekb a zkoušela jsi test? třeba by to mohlo vyjít...🙂 držím pěstičky!

makiska1
24. črc 2012

@kopretina22 tak to mě mrzí... moc ti přeju, aby to co nejdříve vyšlo a byly tam znovu //!