Prázdniny 2012 aneb začátek cesty za potomkem

koolombina
6. črc 2012

Ahoj holky, domluvili jsme se s manželem, že do toho půjdeme a já už hrozně těším. Je nás tu víc, kdo začínáme v létě? My už měli zkušebku v červnu, ale příležitostí moc nebylo...teď už sem si spočítala plodné dny tak uvidíme.

hrhanka
16. srp 2012

Ahoj holčiny, je super, že tu je taková fajn nálada 🙂 U nás se pomalu ale jistě chystá teta k odjezdu a v sobotu odjíždíme na dovču do Chorvatska, kde by mi teoreticky měly vyjít i plodné dny, tak by bylo moc fajn, kdybychom si přivezli nějaký ten suvenýr 🙂 Uvidíme...
Taky přistěju svou torškou do mlýna...Je sice starý, ale dobrý 😉
Jde paní parkem a za ní vyběhne chlap. Paní odhodí všechno co má v ruce, zvedne sukni a křičí: " okradni mě, znásilni mě, jenom mě nezabíjej!" A chlap kolem ní proběhne a volá: "znásilni se sama, já běžím na autobus..."

olinkak
16. srp 2012

@jane_s JJ, to se přesuneme z kategorie SCI-FI do kategorie real NATURAL 😀 😀 😀 😀 no už aby to bylo, ale cítím v kostech že ti jsi včera vyseděla kužááátkáááá 😀 😀 😀 😀 Tak si dej margarithu ať krvavá Merry netrefí !!! Bloody Marry je prostě mrcha 😀 😀 😀

olinkak
16. srp 2012

@hrhanka 😀 😀 dost dobrý teď mám taky jeden 😀 o chlapech Proč mají muži o jednu mozkovou buňku víc než psi? Aby neběhali dokolečka, když si honí ocas.
A jinak přeji moc štěstí na dovolenou a budu držet pěsti ať si přivezeš domů suvenýr fazolas ala Chorvatsko 😀 😀

olinkak
16. srp 2012

@ivcacekb taky jich pár doma mám a hned jak mi skončí tady ta Bloody Marry tak ho stejně prubnu, co kdyby náhodú 😉 😉 😉

a.n.e.t.t
16. srp 2012

@jane_s abych ti pravdu řekla, tak ani nevím 😅 , vzhledem k tomu, že jaksi nevím, kdy je ovulace, tak to bylo všelijaké, manžel teď rekonstruuje vodovodní šachtu, jsou s tím akorát problémy, každý den po práci 😅 maká doma do devíti do večera a pak bývá zmordovanej, někdy má ještě trochu sil a jindy zas ne, no moc tomu tento měsíc nedávám 😎

olinkak
16. srp 2012

@qualka Moc gratuluju a jsme ti všechny v patách už cítíš náš dech na zádech 😀 😀 ?!!!!?

olinkak
16. srp 2012

@a.n.e.t.t A právě proto si u tebe myslím, že to vyjde, jelikož ty spermie jsou tak unavené, že rychle hledají kde si odpočinout a takové měkké vajíčko je velké lákadlo 😀 😀 😀 😀

a.n.e.t.t
16. srp 2012

@olinkak 😀 😀 😀

olinkak
16. srp 2012

@jane_s Čau zlato, kde zase vězíš??? Se v práci nudím, potřebuju se s někým rozptýlit 😀 😀 😀 😀 Tak jaké téma nahodíme dnes??? 😀 😀 😀 Co takhle postelové trapasy??? 😀

jane_s
16. srp 2012

@olinkak Co ty vlastně děláš za práci, že se tam tak nudíš? Neshánějí ještě někoho? 😀 😀 😀 Já teď přijela domů a klepu se hlady, tak si vařím jídlo 😀 abych Ti neumřela a mohly jsme si psát 😀 do kolika děláš??? 😀

jane_s
16. srp 2012

@a.n.e.t.t TAk to chápu, manžel mi včera taky přišel unavenej a asi se mu moc nechtělo, ale zlákala jsem ho,tak dobrý🙂)) zatím jedeme fakt ob den🙂)) tak snad to někdy vyjde sakriš😉

jane_s
16. srp 2012

@hrhanka Ahojky kočko, tak to je super, od kdy do kdy budeš pryč? Tak to se pak těším na pozitivní zprávičku😉 Ať to už vyjde ty jo!

olinkak
16. srp 2012

😀 😀 😀 Víte, co mají společného spálený chléb, těhotná žena a utopenec? Všechno pozdě vytaženo.

olinkak
16. srp 2012

@jane_s Tak to ti přeji dobrou chuť, to bych si nevzala na svědomí kdyby jsi mi mamino čekatelko umřela hlady😀 Dělám v Tipáči a jsem ve výpovědi takže to Se.. 😀 😀 😀 A dělám až do půl osmé a hraje se prd, tak nechodí lidi a já se tady hezky flákám, prostě ztráta času, místo toho jsem raděj mohla doma sexovat 😀 teda až drahý dorazí z odpolední 😀

hrhanka
16. srp 2012

@jane_s budeme tam jen na týden, máme spojené příjemné s příjemnějším a ještě s příjemnějším...Kamarádi se tam rozhodli vzít, tak jedeme na svatbu spojenou s dovolenou a s děláním dětiček 😀 Příjezd je naplánován na víkend příští týden, ale ještě nevím přesně kdy... Kdyby to tak chtělo vyjít kočko...pak v září bychom jeli na svatebku tři...nebo čtyři popřípadě 😀

ivcacekb
16. srp 2012

tak já s vámi asi budu jak to tak vypadá, budu držet partu, asi to zítra dostanu, na jednu stranu jsem to i čekala a jsem ráda, protože jsem si přeci jen s moudráky užila a brala nějaké prášky, na druhou zas budu dobu čekat, jestli to příští měsíc dostanu nebo ne a hrozně se to vleče ☹

tož postelové trapasy-vyprávění kdysi ve vlaku od kamarádů nebo aktérů, kterým se to skutečně stalo 😀

1. jeden kluk to dělal s blondýnkou (promiň Jani 😀 ) a po chvíli "dělání" jí řekl, že by mu mohla začít chodit naproti a ona se na něj tak uculila a říká "když já nevím, kde bydlíš 😀 😀 😀 😀 borec si zapnul kalhotky a odešel

2. kamarád si to rozdával na kapotě auta, které bylo zaparkované před diskotékou, ta navíc zrvona v tu chvíli končila a někdo z procházejích pronesl "zapni si stěrače, vole" 😀 😀 😀

jane_s
16. srp 2012

@ivcacekb TAk teď jsem teda uražená 😀 😀 😀 😀 Ti dám s blondýnkou že uvidíš 😀 😀 😀

jane_s
16. srp 2012

@hrhanka Tak to máte krásné🙂)) to si to moc užijete a svatba do toho, to bude parádička ty jo! TAk to Ti přeju ať vás na svatebku jede co nejvííííc 😀

jane_s
16. srp 2012

HOLKY ZA 14 DNÍ KONČÍ PRÁZDNINY A NAŠE FÓRUM SE TAK HEZKY JMENUJE, ACH JO A ZASE SE TO NEPOVEDLO O PRÁZDNINÁCH..NO JO NO, NEJSOU TO POSLEDNÍ PRÁDNINY 😀

olinkak
16. srp 2012

@ivcacekb
@jane_s
Tak já mám taky jedno dobré story, z motosrazu, byl tam takový jeden páreček celý oděný v kůži, vedro bylo jako prase tak kolem 30 stupňů...ti dva vypadali že si to každou chvíli rozdají i přez kožené oblečky jak po sobě lezli a tu se objevil jeden kolemjdoucí s komentářem, no frajere, ta jí po celém dnu v kůži musí vonět,co??? A ta motorkářka mu na to hned odpověděla: co je ti po mé píči, ty ju lízat nebudeš 😀 😀 😀 😀 no já jsem myslela že smíchy spadnu ze židle a borcovi fakt sklaplo 😀 😀 😀 😀 😀

ivcacekb
16. srp 2012

@jane_s jo a v září je den volna 😀 , to jste si všechny udělaly ovulační testy? Prý to taky není tolik spolehlivý, mě se do nich furt nechce.....

jane_s
16. srp 2012

@olinkak 😀 😀 😀 tak to je teda síla 😀 😀 😀 fůůůj si to jen představim, ta zapocená buchta s tvarohem 😀 😀 😀

jane_s
16. srp 2012

@ivcacekb Já už na ně kašlu, jsem vyléčená z testů ty jo! Musíme pozorovat radši svoje těla🙂))

ivcacekb
16. srp 2012

@jane_s no právě, radši být relativně v klídku a povede se mímo, vy máte chlapy aspoň doma, ale já ne...teď ani nevím, kdy se uvidíme, ale nejdřív za 14 dní

olinkak
16. srp 2012

@jane_s 😀 😀 😀 hihihi jj, to jo!!!!Začínám přemýšlet nad nějakým vtipným zážitkem co se mi stal, ale za těch 8 let co jsme spolu s drahým jich bylo tolik, že mi to splívá nebo už jsem to stihla zapomenout 😀 Ale já si určo vzpomenu 😀 😀 😀

olinkak
16. srp 2012

@ivcacekb no chlapi sice doma jsou, ale jsou unavení z práce a tudíž ne moc výkonní a svolní ke smilstvu 😀 😀 😀 😀

jane_s
16. srp 2012

@ivcacekb Jak tooo že tak dlouho jako? Kdy máte tu svatbu kočko? Těším se na fotečky!!!

@olinkak 😀 tak to jsem teda zvědavá, co z Tebe vyleze má drahá 😀 Taky zapátrám v paměti😉

olinkak
16. srp 2012

@jane_s Jo už jsem si vzpomněla, takže vrátili jsme se z kulturního zařízení (nálevny), oba dobře v náladičce, takže po sprše šup hup do pelíšku, takové to ťuťu ňuňu no a pak hup na koníka a tradá a u prostřed jízdy slyším pod sebou takový ten zvuk ----CHRRRRR, CHRRRRRR no Jani řeknu Ti, že jsem napřed nevěděla co na to.....no, ale vzhledem k tomu, že mu stále stál.... 😀 😀 😀 😀 😀 no a pak jsem spokojeně usnula taky a za celou dobu se nevzbudil 😀 😀 😀 😀 😀 na druhý den když jsem mu to připomněla, mi tvrdil, že nespal...ale spal jak dřevo 😀 😀 😀 😀 😀

ivcacekb
16. srp 2012

@olinkak 😀 😀 😀 tak to je mazec
jane_s @ písnu do SZ, řeci jen nevím, kdo všechno si to tady čte a nechci mít v práci atd. problémy....
no staví domeček, tak není tolik času, jsme od sebe kus a tam zatím není kde být

olinkak
16. srp 2012

Tady je dnes jaksi mrtvo 😠 😠 se nudím a bolí mě břicho 😠 😠 hrozná to kombinace 😠 😠 A nikdo jiný nemá trapásky z ložnice, není nad to si udělat srandu sám ze sebe... 😀 😀 😀 😀 😀 😀