Prázdniny 2012 aneb začátek cesty za potomkem

koolombina
6. črc 2012

Ahoj holky, domluvili jsme se s manželem, že do toho půjdeme a já už hrozně těším. Je nás tu víc, kdo začínáme v létě? My už měli zkušebku v červnu, ale příležitostí moc nebylo...teď už sem si spočítala plodné dny tak uvidíme.

olinkak
17. srp 2012

😀 😀 😀 😀 Mami, víš kolik pasty je v jedné tubě?
"Nevím."
"Já to vím, od gauče až k televizi."

saurer
17. srp 2012

Tak děvčátka 🙂 včera jsem dostala velmi pozitivní náladu a začala si shromažďovat všechny nápady na dětský pokojíček a co bude všechno potřeba koupit 🙂 manžel mě do toho nutí, protože na jaře chceme rekonstruovat dům, aby věděl, kolik odložit stranou...nejdřív jsem se s ním hádala, že tohle teda dělat nebudu, dokud nebude mimísek v břiše, ale pak jsem se do toho tak vžila, že 50 000 málo 😀 a pozitivní nálada mě stále neopuští, tak hledám a hledám 🙂 už bych nejradši nakupovala i oblečky 😵

adelka21
17. srp 2012

@saurer tak dávej nápady do fotoblogu, ráda se inspiruji 😉

zuzana_ka
17. srp 2012

@saurer Záleží na tom, jak náročná si 🙂 mě by 50 000 kč asi stačilo, nemusím jako moje kamarádka kupovat kočár bogaboo se vší výbavou 😀

ivcacekb
17. srp 2012

@zuzana_ka nějaké věci dostanu od švagrové, babička mi upletla soupravičky, navíc mimča hrozně rychle rostou, takže malé některé mimi se ani do malých už nevešlo, takže lepší koupit rovnou tepláky na 12 letý dítě 😀

zuzana_ka
17. srp 2012

@ivcacekb tepláčky by ještě šli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , ale nevím jak s botama 😀 😀 😀 😀

saurer
17. srp 2012

@zuzana_ka tak s tím bogaboo jsi to trefila 😀 je krásnej, ale ten mít nebudeme a ani v těch 50 započítaný není 😀 mám tam jen nábytek, houpačky, věci pro koupání a podobně 🙂 škrtat se pak může vždycky 🙂

zuzana_ka
17. srp 2012

@saurer njn není to levná záležitost, ale jak říkáš, škrtat se dá vždy

hrhanka
18. srp 2012

@zuzana_ka Ještě je jedna možnost...pošli mu tu mms když budete spolu...koktat nebudeš a jeho výraz uvidíš 😉 😀

jane_s
20. srp 2012

@hrhanka nechceš se k nám přidat do fóra😉 pro snažilky?? budeme rády!

steffa
20. srp 2012

Ahoj holky 🙂 Rada bych se pridala do fajn party 😉 . S manzelem se snazime o mimi asi tri mesice, zatim bez uspechu, ale verim, ze to dopadne 🙂 . Posledni MS me sebrala, jako uz dlooouho nic, ale jak ctu vase prispevku, nejsem v tom sama... Snazim se "to" neresit a vypustit z hlavy, ale to pocitani je taaak prirozene 😀 😀

axonka
21. srp 2012

Ahoj holky, tak se skoro po tydnu hlasim zase zpet 🙂 . Byla jsem si s kamaradkama vyhodit z kopytka na Machaci a trochu si vycistit hlavu 😉 . Byla to parada, pocasi pralo a fakt jsme si to uzily 😀 😀 .
Od vcera testuju ovulku jestli po potratu bude presna jako predtim, tak jsem zvedava 😅 . Co noveho v snazilkovani???

jane_s
24. srp 2012

@axonka Ahojky kočko, jsme v mé soukromé skupině od minulého týdne, nechceš se přidat????

jane_s
24. srp 2012

@steffa Ahojky kočko, jasně přidej se, klidně i do mé soukromé skupiny🙂) kde je spousta skvělých a pozitivně naladěných snažilek😉 pokud máš zájem, dej vědět😉

axonka
24. srp 2012

@jane_s No jasne, clovek tu tyden neni a takove zmeny🙂

steffa
25. srp 2012

@jane_s Dekuji za pozvani Jani, moc rada 🙂 . Je super pokecat nas spolecnym tematem, a nejenom nas nim 😀 😀

hrhanka
26. srp 2012

@jane_s Ahojky, ráda se přidám! 😉 Dneska jsme dojeli z dovči, tak jak vás znám tak budu muset sedět dva dny u pc než se dočtu na konec 😀 a co pro to udělat abych se k vám dostala?

jane_s
26. srp 2012

@hrhanka Ahojky zlatí, stačí napsat do SZ jaký DC jsi a kolikáty cyklus se snažíte ju?😉 JInak tam v té diskuzi je nakecáno tak 50 stránek😀

mpavlinka
26. srp 2012

Ahojky holky, mohu se též přidat? Začali jsme se snažením o druhé miminko teď v srpnu. Doma máme dvouletou berušku Nikolku 😵

jane_s
27. srp 2012

@mpavlinka Ahojkyyyy, jééé to máš super, že už jednu berušku máte, my se pokoušíme o první, tak už jsem nedočkavá🙂))

jane_s
27. srp 2012

@axonka Ahojky zlatí, tak koukej se přidat k nám, stačí mi do SZ napsat jaký DC jsi a kolikátý cyklus se snažíte, pak Tě tam hned přidám už nás tam je přes 30😀 je tam legrace!

cisloone
2. zář 2012

Ahoj holky, tak mrška MS se dostavila takže proběhlo docela zklamání, ale těšíme se s manželem na další snažilkovací měsíc 🙂

xlucka9
2. zář 2012

@cisloone http://www.zajezdy.cz/237469/?zeme[]=z123&destinace[]=d12318&odjezdInterval[]=&doprava[]=&strava[]=9&maxCena[]=&ssf_count=9&thru=s-hp&stranaZajezdu=247458,248987,237469,247594,247871,227853,234886,227875,234974&celkem=9&orderBy=default&pozice=2 nechcete jet s nami? a zasnažit se tam 🙂

makiska1
3. zář 2012

@jane_s Janičko, taky bych se ráda přidala do soukromé skupiny.,.. Můžu? 🙂

jane_s
3. zář 2012

@makiska1 Tak mi do Zpravy napis jaky dc jsi beru a kolikaty cyklus se snazite a ja Ti poslu odkaz ju?😉

jane_s
4. zář 2012

@cisloone Ahojky kočko, mě ani nemluv, já včera ráno bulela jak malá když přišla MS☹ jsem to nějak moc prožívala, protože mívám pravidelné cykly a už jsem měla zpoždění, nečekala jsem jí:-/ a ona se objevila, bolest neskutečná a fakt dost silná, tak jsem byla KO včera! Co ty? Už lepší?

petulinda75
10. zář 2012

Ahojky všem snažilkám. Tak dovolená utekla jak voda, myslela jsem, že si dovezeme malé rhodosátko, ale nakonec jsem to dostala ☹ . Ale nevadí, snažíme se dál 🙂 Je to hrůza, jak se člověk furt pozoruje. Co se snažíme, tak každý měsíc mám nějaké příznaky, jednou se mi motá hlava, pak mně bolí prsa, pak je mi špatně, a pak houby 🙂 . Ta psychika je hrůza. No teď taky, od včerejška mám pocit, že to mám dostat, a to mám ještě čas (až 23), a už ve mně hlodá červíček, co kdyby 🙂 ? Dokonce jsem si upletla delší prostornější svetr, co kdyby ? 🙂 Tak všem držím palečky, opatrujte se a ať se daří 🙂

lucyda
16. zář 2012

Holky dlouho jsme tu neprispivala ,za chvili jdu pro tehu test...Cekam porad MS ,ale zatim se nedostavila...Predevcirem jsme mela bolesti jako pred ms a nic ...Dneska me cely den boli bricho ,bolest vystreluje do patere ...No silene ...

smartbear13
18. zář 2012

@jane_s Ahoj,píšeš, že máš nějakou skupinu plnou pozitivně naladěných snažilek, pokud to neva,taky bych se přidala,pozitivní náladu potřebuju teď jako sůl🙂

jane_s
18. zář 2012

@smartbear13 Ahojky, už přibírám jen sem tam🙂) je nás tam víc než dost, ale pokud potřebuješ pozitivní náladičku, tak jsme ty správné adeptky😉)) tak mi prosím do SZ napiš Jaký DC - den cyklu jsi a kolikáty cyklus se snažíte, já Ti pošlu pak odkaz ano?😉