Prázdniny 2012 aneb začátek cesty za potomkem

koolombina
6. črc 2012

Ahoj holky, domluvili jsme se s manželem, že do toho půjdeme a já už hrozně těším. Je nás tu víc, kdo začínáme v létě? My už měli zkušebku v červnu, ale příležitostí moc nebylo...teď už sem si spočítala plodné dny tak uvidíme.

alyssa.anna
1. srp 2012

@jane_s jo máš to dokonce vyvěštíno z karet? No tak to je pak už ale tutovka 😀 Ne fakt, když se narazí na dobrou kartářku tak tomu věřim. A poslala jsem ti ten odkaz tak mrkni. Já už mam v košíčku náházeno asi za 300,- tak už to asi objednám a´t to co nejdřív příjde a můžu začít. Neź se dostanu na tu endokrinologii )kde mi třeba řeknou źe to budou chtít kuchat) tak chci zkusit přírodní léčbu

a.n.e.t.t
1. srp 2012

@lucyda tak jestli bylo první dítko rychle, tak druhý bude taky brnkačka
@adelka21 těhotenské testy mám mamatesty, ona mi je u nás v lékárně dává automaticky, možná ani jiné nemají 😉 , ne ukazovala mi nějaký ty dražší, umělohmotný (víš co myslkím, že) a to byl clear blue, taky mamatest a ještě jeden co neznám

adelka21
1. srp 2012

@jane_s Já jsem práve zahlídla nejake testy v dm drogerii, ale jen jsem prolítla, takze ani nevím, jakou mají citlivost, asi taky koupím klasiku mamatest, potřebují vysokou citlivost, protože se znám, jsem strašně netrpělivá 😀 😀 😀 😀

jane_s
1. srp 2012

@alyssa.anna žádný kuchání nebude jasný😀DD jinak děkuji, mrknu na to, já bych Ti ráda doporučila taky jednu paní magistru a té napíšeš mejlem jaký máš problém, co Tě bolí, co Tě trápí a ona Ti na míru napíše souhrn bylinek, které Ti pomohou a napíše Ti cenu léčby, mě třeba napsala 660 Kč na měsíc teď pro začátek, no a když jí to odsouhlasíš tak ona Ti to ihned odesílá namíchané..prej už hodně pomohla lidem.. a pak jí zase po měsíci napíšeš jak se cítíš a ona Ti to upraví..

alyssa.anna
1. srp 2012

@jane_s Taky bych se tomu ráda vyhnula. A klíďo pošli odkaz do pošty, určitě to taky omrknu. Cokoliv by mohlo pomoct tak uvítám, znáš to. Hlavně aby bylo vše OK a povedl se mimísek. Chtěla bys radši klka nebo holku?

jane_s
1. srp 2012

@adelka21 😀 a kdy budeš testovat? Taky jsem netrpělivá, když jsem testovala, jednou jsem se dokonce klepala v posteli, měla jsem pocit že to vyšlo, tak letím testovat a ono prd, tak jsem byla jak přejetá😀 Tak ať Ti to dopadne co nejdříve😉
@alyssa.anna Pošlu Ti to do SZ kočko, jinak mě řekla kartářka holčičku, já i holčičku hrozně moc chci a když se na mě ptala tchyně u kartářky, tak jí řekla ten samý termín početí a že taky holčička😀 tak tajně doufám a věřím..co ty?😉

alyssa.anna
1. srp 2012

@jane_s No já bych taky straśně chtěla holčičku a dokonce jsem už i přesvědčila manžela že chce taky holčičku 🙂 ale znáš to, těžko bych pustila po vodě v košíku chlapećka, taky bysme ho měli samozřejmě rádi, ale přáním je holćina 🙂

jane_s
1. srp 2012

@alyssa.anna To je jasný, ať to bude co to bude, tak hlavně, že to bude zdravé, také bych milovala i klučinu🙂 nechám se překvapit..necháte si to pak říct co to bude?? Já si to chci nechat říct ale nechám to jako tajemství jen pro sebe a manžela🙂)) ať jsou všichni trošku napjatí🙂))

alyssa.anna
1. srp 2012

@jane_s Já si to určo nechám říct a asi stejnak neudržim tajemství takže to budou vědět všichni 🙂 Jedna moje známá je těhotná (nějak konec 4. měsíce) a když jsem se jí ptala co to bude tak říkala že je to příplatková záležitost a nikdo jim to ještě nenabíd tak jsem na ní koukala jak z jara.

ivcacekb
1. srp 2012

@jane_s budu to chtít vědět, a když prý to budu vědět já, tak chce i přítel 😀 , stejně bych to vykecala 🙂, ale kočárek bude světle zelený, v tom máme jasno 😀 😀 , je neutrální a líbí se nám oběma, tak ještě něco malého do bříška(to si přejem i k narozeninám apod.) a pak do kočárku, hihi.

axonka
1. srp 2012

taky bych nevydrzela se nezeptat 😉 . Oba s manzou bysme si take prali holcicku, tak snad se jednou take dockame... A holky, mate uz jmena ??

ivcacekb
1. srp 2012

@axonka jasně 😀 Kryštof, Jakub a Adélka a Maruška 😎 , tož uvidíme, ale děti chcem tak 2 max. 3, ale máme vybraná tahle jména

axonka
1. srp 2012

@ivcacekb moc pekna jmena🙂 My mame Johanku, Kacenku a Martinka a dal nevim 😉 Taky chceme dve deti, manza chce tri, ale to asi uz nestiham 😉

jane_s
2. srp 2012

@alyssa.anna Jak jako příplatková záležitost, si dělají srandu? Jako že by musela u doktora dát příplatek nebo jak to myslíš? Nebo oni jen tak jako že jim dáš příplatek a oni Ti řeknou co čekají?😀DD Já si to taky nechám říct, řeknu to tak max. manželovi a pečlivě věcičky schováme😉 fakt to nechci nikomu říct..nechám si to jako tajemství a překvápko pořádný.. jinak dneska se mi motá hlava, včera mě třeštila hlava a bolí mě maličko v podbřišku, MS je za dveřmi:-/

jane_s
2. srp 2012

@ivcacekb JJ zelená je krásná barvička, miluju jí..já teda kočářek možná černý nakombinovaný s nějakou barvičkou, nebo šedivý..jsem zvědavá až si budeme tady posílat fotečky, co jsme která vybrala za káru😀D manžel prej aby to mělo velký chromový kola, tak mu říkám, že to je kočárek pro miminko a ne auto😀D

jane_s
2. srp 2012

@axonka No pro chlapečka se mi moc líbí Teo, Nikolas, nebo Tadeáš.🙂 Pro holčičku se vyřádím, líbí se mi Justýnka, Nelinka,.. je tolik krásných jmen🙂 a co se líbí Tobě kočko?

a.n.e.t.t
2. srp 2012

@jane_s mám pocit, že budu jediná, kdo si to nenechá říct 😉 , já chci prostě překvapení, až budu an porodním sále čekat, že mi řeknou máte holčičku nebo máte chlapečka, to bude tak krásný 😵
@axonka jména máme jakž takž - víceméně jsme se shodli na Ondřej a Klára, ale mě se třeba líbí Filip, Radim, Natálie, Karolína, ale to neprojde u manžela asi 😖 a v poslední době se mi moc líbí Adéla 😵

jane_s
2. srp 2012

@a.n.e.t.t 😀 jj máš pravdu, taky jsem nad tím přemýšlela, že to je pak asi úžasnýýýý, když Ti teprve tam řeknou, tak maminko máte holčičku😀 to musí být radost..čoveče, když nad tím tak přemýšlím, tak to fakt není zas tak marný😀 ale já jsem prostě zvědavá ženská😀 Asi to nevydržím.. Jinak Karolínka je krásné jméno a Natálka taky🙂 Adélka úžasnýýýý🙂))

axonka
2. srp 2012

@jane_s
@a.n.e.t.t Mate moc krasna jmena, ja sice na jmena Teo nebo Nicolas moc nejsem- nehodi se nam to k prijmeni a taky mam pocit, ze jich je moc, ale pro holcicky super jmena🙂
Ja bych nevydrzela nevedet co cekam....jsem proste zvedava zenska 😉

a.n.e.t.t
2. srp 2012

@jane_s
@axonka holky já jsem taky hrozně zvědavá, já třeba nesnáším, když mi můj muž řekne, že má pro mě překvapení, ale bude až zítra, no to zuřím a chci vědět hned co to je, tak mu vždycky říkám, překvap mě, ale až v ten daný moment, nesnáším, když to řekne takto dopředu 😀

jane_s
2. srp 2012

@axonka Jj přesně no, ta zvědavost bude u mě asi taky silnější než touha po překvapení😀DDD A jaká jména se líbí Tobě? No Nicolas u nás stejně neprojde kvůli příjmení,je blbost když jméno končí na stejně písmeno jako začíná příjmení🙂)) to by bylo divný, takže asi Teo, no uvidíme, ono se to stejně pak jinak vyvrbí, ale já stejně nebudu pro kluka potřebovat vymýšlet jméno😀DDD To bude holčinka:-*

jane_s
2. srp 2012

@a.n.e.t.t No tak to budeš ale dobrá, ře si nenecháš říct, co to bude 😀DDD

axonka
2. srp 2012

@jane_s Jak uz jsem psala vyse, my jsme se shodli na Martinovi, druhe za boha nedame dohromady 😉 a pro holcicku Johanku a druhou Katerinu 🙂 . Jsme konzervy 😉 😉

jane_s
2. srp 2012

@axonka Martínek je hezké jméno a radši Johanku, u nás ve městě jsou samé kozy se jménem Kateřina, už jen proto bych se tím miminku nechtěla pomstít😀 ale vám se jméno líbí tak není co řešit🙂))

axonka
2. srp 2012

@a.n.e.t.t Tak to jsem na tebe zvedava jak vydrzis devet mesicu se dr. nezeptat, kor kdyz se te na to kazdej bude ptat 😀 😀
Me se kazdej ptal snad uz od sesteho tt co to bude????? 😉 😉

axonka
2. srp 2012

@jane_s No pred mesicem kdyz jsem jeste byla tehotna se me tchyne ptala jake mame jmena. Martinem nebyla nadsena, na jeji otazku proc nedame treba Pepicka jsem nemela slov 😀 😀 😀 .Ze to je tak krasne jmeno.....Tak jsem mela na jazyku otazku, ze nema Jozinka ona...., ale radsi jsem mlcela 😉
My jsme puvodne misto Kateriny chteli Barborku, ale u nas v okoli je jich snad milion a na Katusce jsme se shodli, zadnou extra kravu toho jmena neznam 😀 😀 😀 Doufam, ze se to ted nezmeni 😉 😉

jane_s
2. srp 2012

@axonka Hlavní je, aby Ti to teď už skvěle vyšlo kočko, aby to dopadlo na 100000...% a já na Tebe budu moc myslet..musela sis asi zažít svoje vid? Ale teď to dokážeme😀 teď jsme dost hustej gang😀 a půjde to že jo😉? ty jména pak doladíme raz dva🙂))

axonka
2. srp 2012

@jane_s 😉 😉 Uz je mi lip, bylo to hrozny, kdo nezazil nechape jak muzou hormony s telem a s psychikou zamavat. Jeste ted po trech tydnech bulim bez priciny,a le zlepsuje se to 😉 Holt sestinedelka...... Vcera v praci potvrdila tehu ma kolegyne, to bylo dost tezky ☹ , dozvedela jsem se, ze je uplne ve stejne fazi tehu jako jsem byla ja.....
Jasan, ze ted uz to vyjde, ja to mam v kartach a ty myslim taky neeee 😉 😉 ZARI JE NAS MESIC 😀 😀

jane_s
2. srp 2012

@axonka 😀 A co Ti řekla kartářka kočko? Mě řekla září že počneme holčičku😀 tak jsem zvědavá teda..a moje tchýně byla taky, ptala se na mě a taky jí řekla září😀 to jsem na to zvědavá!
Hormony jsou sviňky vid? ale ty už nemysli na to špatné, teď už bude jen to dobré😉

axonka
2. srp 2012

@jane_s Me rekla, ze se v zari zadari a v rijnu se dozvim skvelou zpravu 😉 . Koncem roku bude zmena v praci a bude to chlapecek a hned vzapeti holcicka 😉
To by ji snad mohlo vyjit 😅 😅 A jestli ne....... 😠