Prázdniny 2012 aneb začátek cesty za potomkem

koolombina
6. črc 2012

Ahoj holky, domluvili jsme se s manželem, že do toho půjdeme a já už hrozně těším. Je nás tu víc, kdo začínáme v létě? My už měli zkušebku v červnu, ale příležitostí moc nebylo...teď už sem si spočítala plodné dny tak uvidíme.

ivcacekb
6. srp 2012

@jane_s snažili, snažili a užili si 😎 , tak to by bylo, aby nebylo, 17.8. bych to měla dostat, tak budu doufat, že nic 🙂

jane_s
6. srp 2012

@ivcacekb Držím Ti pěstičky a doufám, že dáš pak hned vědět😉 Myslím na Tebe, já jsem dneska 3DC tak nás snažení čeká do 14 dnů, tak snad třeba😉

ivcacekb
6. srp 2012

dneska jsem si po dlouhé době došla na thajskou masáž s eukalyptovým olejem, koupila dvě podprsenky, takže orgáč 😀

sjussi
6. srp 2012

@ivcacekb jane_s ma zase pravdu 😀 priste to chce spis jen nejaky salatek 😀 😀

ivcacekb
6. srp 2012

@sjussi nj, jenže přítel měl narozeniny, tak jsem mu slíbila svíčkovou 😀

oezde
7. srp 2012

Ahoj holky, tak moje MS stale nic, ale obcas mivam cyklus i 31 dni, nejdelsi byl i 32 🙂 tak doufam, ze nedorazi dneska, mame na planu koupacku... Ale bojim bojim testovat, ze budu nastvana 😝 😝

@ivcacekb tyjo, tak domaci svickovou bych taky nepohrdla 😀 ale neumim ju 😖 😖

ivcacekb
7. srp 2012

@oezde je jednoduchá 🙂, taky doufám, že to nedostanu, ještě to budem zkoušet koncem týdne, teda pokud nebudu trpět, ve čtvrtek jdu na vysekání moudráku 😒

oezde
7. srp 2012

@ivcacekb jeeeeeje, tak to ses dobra, ze pred mimcem absolvujes jeste moudrak, mne ho moje zubarka nechce a nechce vytrhnout.... Dyt svickova je mazec udelat ciha tam spousta nastrah neee??? mam totiz v mrazaku kanci maso a opravdu by si svickovou zaslouzilo, ale bojim se, abych to nezkazila....ale je to vyzva!!!

jane_s
7. srp 2012

@oezde Jj člověk se bojí testovat, protože čeká i to zklamání..ale pokud máš zpoždění, asi bych to nevydržela a testovala😉 Přeju hodně moc štěstíčka!

jane_s
7. srp 2012

@ivcacekb Jéééé tak to jsi hodná, že si mu uvařila takovou dobrotu..chlapa stejně člověk utáhne na to jííídlo pořádný že?😀

oezde
7. srp 2012

@jane_s no ja prave nevim, jestli je to zpozdeni, nebo neni... pac posledni dva cykly jsem mela 28 dni, ale predtim 30 a 31.. no dneska jsem 31DC tak uvidim uvidim..

oezde
7. srp 2012

dneska teda u nas v praci chcip pes... co vlastne delate holky?? ja resim v jedny mezinarodni firme s francouzema objednavky zbozi, no nuda no 🙄 a ted si nikdo moc nekupuje, tak je klid

a.n.e.t.t
7. srp 2012

@oezde to jsi dobrá, já už bych dělala test 😅
@ivcacekb svíčkovou už jsem dlouho nedělala, asi se na ní co nejdřív vrhnu, včera jsem přehrabovala mrazák a našla tam falešnou svíčkovou a je fakt, že mýho muže uplatím vždycky jídlem 😀 jak píše Janča

a.n.e.t.t
7. srp 2012

@oezde to zase u nás v práci včera chcípl pes, jsem se málem ukousala nudou, ale zase lepší než pátek kdy jsem byla vytočená do vrtule 😀 , člověk si nevybere. K mojí práci, myslím, že už jsem tu psala, dělám s mladýma lidma mezi 18 - 26 rokama, jsou to lidé z děcáků, výchovných úsatvů, pěstounské péče, ale i z vězení, prostě ti, kteří nemají kde bydlet, tak aby neskončili na ulici. Občas práce na palici, kolikrát bych jim naflákala po čumáku, ale to nesmím. Jsou to totiž občas hrozní puberťáci 😠 .

adelka21
7. srp 2012

@oezde ty jo, tak testuj, já jsem zvědavá za tebe 😀 Jinak já jsem čekala včera že prijde MS a nic, takze paráda, budu mít zpoždení, těhu nemůžu být, to by byl zázrak, páč nebylo tento měsíc mnoho času 😀 😀 😀

oezde
7. srp 2012

@adelka21 jeee, tak to jsem zvedava teda 🙂 ma MS stale nikde. Takze koupacka bude, ufff, jeste to tady vydrzet do pul ctvrty...
@a.n.e.t.t jeee, tak to mas akdni praci, ja pracovala dva roky na stredni skole, moc me to bavilo, no ted jsem kancelarska mys...

blannief
7. srp 2012

Ahoj holky, můžu se k vám přidat?
snažíme se od července, a nezdařilo se, tak teď bude druhý snažení a doufám, že by třeba mohlo....to čekání je ubíjející, nemůžu na to nějak přestat myslet 🙂

oezde
7. srp 2012

@blannief A co, mas zpozdenou MS? my se snazime takz od cervence a taky druhy snazeni 😉

a.n.e.t.t
7. srp 2012

@oezde akční to tu někdy je, třeba před chvílí jsme se byli s některými klienty projít a projet na koníkovi a jeden blbec mi hodil babku (kudlibabku, odborně asi lopuch) do vlasů, no ten mě tak vytočil, prostě malý děcko, jako kdyby to mělo být vtipný... 😠 , ale na druhou stranu jsem se moc pěkně projela na koníkovi, super, už jsem dlouho nejela 😵
@blannief ahoj, vítám tě tu a přeju brzo pozitivní testík 🙂

blannief
7. srp 2012

@oezde nemám zpožděno, ale teď čekám, až zase zmizí, aby mohlo být další snažení 🙂

zamilovanadonej
7. srp 2012

Ahoj holky, můžu se přidat? My se snažíme od července 2011, kdy jsem přestala brát antinu. Pořád nic, nic, člověk na to přestal myslet a teď- když hledám práci a máme to celkem složitý (bydlení atd.) jsem fdneskaya ráno našla // na mamatestu. Úplný tlustice, co vyskočily okamžitě. Jsem z toho dost v šoku a ještě teď se klepu.....musím běžet koupit nějaký jiný test.... ☹

oezde
7. srp 2012

@a.n.e.t.t jejda to sou idioti....

a.n.e.t.t
7. srp 2012

@zamilovanadonej ahoj vítám tě a moc ti gratuluju, teda po roce, to je síla, to už bych byla úplně k.o. ☹ , moc ti to přeju 😉

ddanda
7. srp 2012

@zamilovanadonej tý jo, tak gratuluju!!!!

ddanda
7. srp 2012

@a.n.e.t.t on ten rok uteče, jako nic. Ani to nepřijde...

a.n.e.t.t
7. srp 2012

@oezde idioti oni opravdu někdy jsou 😠
@ddanda fakt, na to nechci ani pomyslet ☹ , neříkej, že vy se snažíte taky tak dlouho 😨

ddanda
7. srp 2012

@a.n.e.t.t ještě ne celý rok, jen 11 měsíců 😉 Fakt to utíká

a.n.e.t.t
7. srp 2012

@ddanda teda to už je taky doba a budete to už řešit s doktorem, nebo snad už řešíte?

ddanda
7. srp 2012

@a.n.e.t.t už máme doma doporučení na spermogram a já až dostanu ms, tak mám jít na odběr krve na hormonální profil. Ale ještě to paní doktorka chtěla nechat do příští kontroly, ale tím že je manžel po operaci varlat, tak nám to napsala už teď abychom nečekali třeba marně. Ale snad to bude OK.

oezde
7. srp 2012

@zamilovanadonej tttttteeeeeddaaaa, to je super! no, dalsi pripad, ze kdzy to clovek moc neresi, tak se mimino objevi 😅