Prázdniny 2012 aneb začátek cesty za potomkem

koolombina
6. črc 2012

Ahoj holky, domluvili jsme se s manželem, že do toho půjdeme a já už hrozně těším. Je nás tu víc, kdo začínáme v létě? My už měli zkušebku v červnu, ale příležitostí moc nebylo...teď už sem si spočítala plodné dny tak uvidíme.

olinkak
15. srp 2012

@jane_s Jo a můj teda to už je takové dost chlapské, tomu říká postřelený bobr 😀 😀 😀 😀 Že tento týden zase nic nebude??? To máš zase postřelenýho bobra, že ??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 No prostě humorista 😀 😀

ivcacekb
15. srp 2012

@olinkak ježíši Kriste 😀 , já od bývalého slyšela "to už máš zas krámy, co?!!, jsem měla ty své nálady...

jane_s
15. srp 2012

@adelka21 No tak to bychom na tom byly fakt úplně stejně😀 to je mazec, tak musíme naplánovat to společné testování jasan?😀
@olinkak To jo teda😀 teta je slabej odva oproti krvavé Merry že?😀DD

jane_s
15. srp 2012

@olinkak 😀DDD hele bobry nepěstuju😀DD takže na mě s bobrem nechoď😀

jane_s
15. srp 2012

@ivcacekb Krámy mám doma zakázané říkat😀 prej to je hnusný... tak jsem říkala manželovi "no jo ale pro mě to je fakt jako hnusný"😀DD TAkže holky pokud to jsou krámy, tak krámy už budeme mít jen na půdě jasný?😀

olinkak
15. srp 2012

@jane_s Janičko budu netrpělivě čekat !!! Přeju ti digi test se // a foto do alba a ne že nás hned opustíš s kým bych tady vtipkovala ??? Zadělaný mít můžeš, ale drbkat můžeš chodit i sem 😀 a poradit jak správně na to, jestli třeba svíčka v posteli po sexu funguje 😀

olinkak
15. srp 2012

@jane_s Hele neznamená, že když máš naháče, že se tě to netýká 😀 😀 😀 😀 😀 😀 bobr jak bobr i panker se počítá 😀 😀 😀 😀 😀

jane_s
15. srp 2012

@olinkak Hele bejby, já nejsem svině jo?😀DD Mě se tady nezbavíte ani když budu s pupkem, ale ono to dopadne tak, že buď všechny nebo jenom vy a já tady budu strašit ještě pár měsíců😀DD já takový štěstí určitě nemám aby to jen tak dopadlo😀

jane_s
15. srp 2012

@olinkak Prej naháče😀😀 Ty vogo, nikdy jsem neviděla vopelichanýho bobra 😀 😀 😀 a radši ani nechci 😀 😀

olinkak
15. srp 2012

@ivcacekb hihihi no tak to je v poho 😀

olinkak
15. srp 2012

@jane_s hihi tak tady budeme strašit jako bílé paní s krvavou Marry v patách a možná když to budeme brát takto s humorem, tak nás třeba přestane mrcha stíhat 😀

olinkak
15. srp 2012

@jane_s Vopelíchaný bobr 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak já se tady válím smíchy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak to je šílená kombinace, postřelený a ještě opelichaný 😀 😀 😀 😀 😀

jane_s
15. srp 2012

@olinkak SE snad nechám zarůst 😀 😀 😀 páč ta představa je fakt hrozná..ale aby si pak chudák manžel nemusel vzít na to hejno bobrů křoviňák 😀 😀 😀 😀 😀 😀

olinkak
15. srp 2012

@jane_s A za hoďku ti přijde kohoutek tak nezapomeň pořádně mu posedět na vajíčkách a při orgazmu, pooozooor jdou k vám kužááátkááááá !!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

olinkak
15. srp 2012

@jane_s vezme si sekačku jako Béďa Trávníček v té reklamě a zásadně leda značku mountfield je super výkoná 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jane_s
15. srp 2012

@olinkak 😀 😀 😀 😀 my jsme fakt nechutný dneska večer 😀 😀 😀 asi na nás jdou nějaký choutky z vesmíru jinak fakt nevím 😀 😀 😀 ale lepší než tady brečet že čekáme MS vid?😉 A co ta Tvoje krvavá Merry jako? 😀

olinkak
15. srp 2012

@jane_s Já chci taky testovat s váma!!!! Si budu muset nějak seřídit cyklus 😀 😀 😀 😀 nebo mi teď totiž o 14 dní zdrháte i s @adelka21 😀 tak to neee brzděte 😀 😀 😀 😀 😀 a já zrychlím 😀 😀 😀 😀 😀

jane_s
15. srp 2012

@olinkak No ale ty jsi to ještě ani nedostala😀D a já už mám skoro půlku za sebou😀D to teda nevím jak to chceš udělat má drahá 😀

olinkak
15. srp 2012

@jane_s nevím nějak nemám náladu si jít vyndat tampón a zjisti situaci, ale asi to nebude tak žhavé, mám jeden mini celý den 😀 😀 😀 😀 😀 raděj nekontroluju....nechávám se v umělé "NADĚJI" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a.n.e.t.t
15. srp 2012

Teda holky 😀 😀 😀 😀 😀 já jen že nakouknu z domu a vy tady tak vtipkujete, jsem se pěkně pobavila 😀 😀 .Prý postřelenej bobr, Olinko tvůj manžel je fakt vtipálek 😀.
Ale už zase běžím, musím uvařit obídek na zítra, dostala jsem chuť na bramborový knedlíky plněný uzeným masem, se zelíčkem. Sice už je sedm večer, ale já to zmáknu 😀 😎 .

olinkak
15. srp 2012

@jane_s No dnes jako vy sexovat nebudeme, jelikož přijela na návštěvu tchýně 😝 😝 😝 😝 😝 , to není jako přezdívka pro MS to je těžká realita 😀 😀 😀 😀 😀 aby nedošlo k mýlce 😀 😀 😀 Tak vás nějak dostihnu dám si do zadnice vrtuli jak se u nás říká a ono to půjde 😀 😀 😀 😀 😀 Nechutné???? Ne jen humorné 😀 😀 😀 😀 a naplákat se mi nechce, už mě to trápilo ráno 😠 😠 😠 😠 takže žádný splín raděj nahač bobr, klín, a na závěr hezký rým 😀 😀 😀 😀 😀 končí mi totiž šichta musím jít udělat uzávěrku a objevím se zase zítra, dnes si dám totiž večer vínko s tchýní, ale až ji uložím ke spánku (nejraděj k věčnému) 😀 😀 😀 😀 ne je hodná, tak možná sem ještě juknu 😀 😀 😀 😀 Tak zatím kočeny 😀 😀

olinkak
15. srp 2012

@a.n.e.t.t jj tak ať se ti daří mňam to bych si taky dala 😀 nechceš poslat poštou 😀 a když ne na ochutnávku tak aspoň foto sem, prej se jí i očima, tak to zkusím 😀

jane_s
15. srp 2012

@a.n.e.t.t Tyyyy jo, taková dobrota, můžu se stavit na knedlíčky prosím😀 miluju je..mňam..
@olinkak 😀 😀 😀 děkuji Ti za velice zábavný večer s kulturními vložkami a hláškami😀 Tak přežijte tchyní, bobr bude muset vyčkat no 😀 a dej vědět o krvavé Merry jo? 😀 😀 Třeba už nedojde potvora😉 no střess bejby.. tak se budu těšit na další tlacháníčko bejby, jdu do vany a čekat na manžela, navoním bobra a bude 😀 😀 😀
Krásnýýýýýýýýýýýýýýýý večer bejbátka😉

adelka21
15. srp 2012

@olinkak
@jane_s vy jste střelené 😀 😀

zuzana_ka
15. srp 2012

Jsem jen 6 hodin na brigádě a už se tu rozjela pěkná debata, jen tak dál😀
Jinak jak ste se tu bavili o testování, budu možná testovat cca 26.8 přidá se někdo do party?

ivcacekb
15. srp 2012

@a.n.e.t.t tak to už jsem neměla hoodně dlouho, bych si dala, mňam 😝
dostala jsem poukaz na litr, tak koukám, za co ho utratím, koukala jsem na šátky na uvazování dětí, však to říkám, že mi hrabe 😀 , taky jsem milému řekla, že chci holčičku, ať si to udělá jak chce. a kdyby náhodou mimi nešlo, tak od čeho jsou sousedi, že? 😀 😀 😀 no takže jsem se nakonec uklidnila a koukám na vaření v páře, přeci jen bych měla nasadit jiný systém

a.n.e.t.t
16. srp 2012

@olinkak @jane_s @ivcacekb teda ty knedlíky mi daly včera zabrat, ale dneska bude mňam obídek 😎
@zuzana_ka já bych chtěla zkusit test už v pátek 24.8., protože se chystáme na akci v sobotu, tak abych věděla 😅 , jestli můžu něco pít, když tam nic nebude, tak z toho nic nebude nebo nebude jěště vajíčko zahnízděné, a mohla bych, a když náhodou bude, tak je to jansý 😎

zuzana_ka
16. srp 2012

@a.n.e.t.t čekám mrchu 25.8, tak uvidíme, třeba ani testovat nebudu 😠 Snažíme se poctivě už přes měsíc, tak jsem plná nadějí, ale zároven počítám i s tím, že to i tento měsíc nevyjde☹

saurer
16. srp 2012

Ahojda holky, tak mám píchnutý agolutin, příští týden jdu na krev a uvidíme, co mi chybí 🙂 dneska byl doktor zase velmi příjemný, říkal cosi o tom, že je to záhada, že dřív ženský jako já neměly děti, že mám být ráda za dělohu a vaječníky...no už se tomu směju, vážně 🙂 není nad psychickou podpru 😀

olinkak
16. srp 2012

@adelka21 😀 😀 jj, lepší je být střelené, než naplákat 😀 s humorem se spousta věcí snáší líp, i moje přicházející a dýchající mi za krk krvavá Merry 😀