Prázdniny 2012 aneb začátek cesty za potomkem

koolombina
6. črc 2012

Ahoj holky, domluvili jsme se s manželem, že do toho půjdeme a já už hrozně těším. Je nás tu víc, kdo začínáme v létě? My už měli zkušebku v červnu, ale příležitostí moc nebylo...teď už sem si spočítala plodné dny tak uvidíme.

jane_s
16. črc 2012

@a.n.e.t.t Tyyyy jo, tak to jsi Anetko frajerka, obdibuju lidi s takovým zaměstnáním, klobouk dolů..občas jsou asi ty příběhy hrozné vid?☹

jane_s
16. črc 2012

@valea 😀DD tak to jsem zvědaváááá.. a jaké barvičky se Ti teda líbí?😉 Já miluju i zelenou v kombinaci se šedivou🙂))

a.n.e.t.t
16. črc 2012

@jane_s děkuji 😅 , a máš pravdu, někdy jsou ty jejich příběhy hrozné, ale už jsem trochu otrnula, ze začátku bych se rozbrečela nad každým, člověk, který má takovouto práci si to nemůže tak brát...

jane_s
16. črc 2012

@a.n.e.t.t Ano ano, člověk si časem zvykne..já teda v takhle náročné branži nedělám, ale když jsem začala podnikat a někdo se mnou jednal divně, hned jsem brečela😀 jak fňukna největší..ale pak jsem si prostě zvykla, že hold každej není sluníčko😀 a te´d už se s lidma neprdím, jako oni na mě, tak já na ně, jinak to prostě hold nejde! Ale fakt máš můj obdiv kočko!!!! O to víc si to mimi zasloužíš, protože pomáháš lidem!!! 😉

iret
16. črc 2012

@valea
-kočárek ti mohu jen schválit,je dokonalej🙂
-architektku na zahradu jsme tu měli včera večer🙂,tak uvidíme
-bazén zrovna řešíme-od koho máte?
-a my neměli firmu,ale vše jsme si zařizovali sami-ale je fakt,že jsme měli spíš jako základ 2 pány, ti dělali v podstatě vše-od hrubé až po omítky a obklady,jen na elektriku byl jiný pán a další dva na vodu a topení,.....my měli spíš probém v tom,že něco chceme a už jsme poslouchali-jak se co dělá tak a tak-někdy proto,aby to nebylo moc těžké....takové podivné boje,když už jsme něco ale řekli,tak se pak snažili.....

@ddanda my jsme nevěděli,co to bude,ale už z porodnice jsem si vezla mraky růžové-neboj, na okolí se můžeš spolehnout🙂 a paradox pak byl,že já sama jsem malou asi 4 měsíce do růžové skoro neoblékala, max. jsem jí dávala šatičky, nějak se mi prostě víc líbíla v té modré!!!! 😀 , růžovou měla spíš zavinovačku,deku....

a.n.e.t.t
16. črc 2012

@jane_s děkuji, jsi moc milá 🙂. A v jakém oboru ty podnikáš, jestli to není tajemství 😉 ?

jane_s
16. črc 2012

@a.n.e.t.t Nákup a prodej, pracovní oděvy🙂 No a jinak si teď budu dělat kurz grafiky a vrhnu se do budoucna tímto směrem, moc mě to baví, kreativita, to je moje🙂)) ale už si chci jet pouze na svoje triko, jsem studovala podnikatelskou fakultu😀 tak mi to dalo ducha podnikání..v práci jako zaměstnanec jsem trpěla jak pes..je těžká doba na začátky podnikání, ale víš jak se to říká "kdo neriskuje, nic nezíská"😉

valea
16. črc 2012

@jane_s
Momentálně ujíždim na různých odstínech hnědé a bežove 🙂

a.n.e.t.t
16. črc 2012

@jane_s to je zajímavé, tak hlavně ať ti to dobře funguje 🙂

saurer
16. črc 2012

Ahojky holky, taky mám teď stejný problém - prázdniny 🙂 člověk se na ně tak strašně těší a teď nemůžu mimi pustit z hlavy 🙂 hlavně mám čas navštěvovat kamarádky s mimčama a to je jak mor. Dneska jsem musela do lesa na borůvky, abych se trošku odreagovala. Stále zvažuju tu vyvolávačku, ale ještě tomu měsíc dám a s novým školním rokem bych byla ráda, kdyby mi doktor předepsal nějaký prášky na úpravu cyklu, ať máme pod stromečkem nejkrásnější dárek ze všech 🙂

medria
17. črc 2012

dobré ráno všem, holky taky je u vás tak hnusně (zima, déšť) jako tady? to je teda léto ... ach jo ... 😒

valea
17. črc 2012

Holky, tak dneska jsem zkusila Clearblue 🙂 A objednala jsem se na kontrolu k doktorce, čeká mě to příští čtvrtek.

sabisek
17. črc 2012

@jane_s Ahoj, jed podporuji, mam rada lidi podnikave, co se do neceho vrhnou! Drzim pesti! 🙂

sabisek
17. črc 2012

@saurer Necekej a jdi hned...

jane_s
17. črc 2012

@valea jŮŮŮŮŮŮ, to je úžasnýýý, tak a je to tam😉 bomba🙂 velká gratulace a těšíme se na potvrzení od dr.😉

@sabisek Ahojkyyyyy, děkuju moc🙂) snažím se zuby nehty..nevzdám to😉 Sice jsem se vrhla opravdu po hlavě, ale brečet každý měsíc, že výplata klesá mě nebavilo🙂)))

jane_s
17. črc 2012

@saurer TAky bych šla hned..připojuji se k @sabisek..opravdu není na co čekat kočko!

sabisek
17. črc 2012

@iret jj, to jsme meli puvodne, nasi ex stavitele se nam snazili rici, ze takto se to nedela (tedy, oni to nedelaji) a ze oni by si to v baraku neudelali (ano, ale tohle je nas barak a my to tak chceme), tuhle barvu fasady by si nevybrali a tato barva oken... No, nemohla jsem to poslouchat. Problem byl v tom, ze oni nic neumeli udelat a tak se snazili udelat voli z nas....

sabisek
17. črc 2012

@jane_s Zacatky jsou tezke, ale pak se ti to vrati, setrvej!

sabisek
17. črc 2012

@valea Nadhera, jen tise zavidim... Dnes jsem 25DC a zkusila jsem si testik, negativni ☹

jane_s
17. črc 2012

@sabisek Jj každej začátek je těžkej, to máš naprostou pravdu..teď to pociťuju i při toužení po mimču, taky je to těžký a to je teprve začátek že?🙂) ale nám se zadaří že jo?😉

sabisek
17. črc 2012

@jane_s Jasne 🙂 , moc rada bych do Vanoc otehotnela - to je jeste 5 cyklu, tak snad to dame. Manzelovi rodice k nam maji naplanovanou navstevu na zari 2013, tak by bylo super, kdybychom 'neco' do te doby meli.... 😉 , ale zase si rikam, dum a dite - to je moc stesti najednou a ja stesti (krome uzasneho manzela) nemam.....

jane_s
17. črc 2012

@sabisek Tak teď to štěstí začneš mít jasan?😉 mimochodem já jsme si řekla max. říjen pro těhu, pak to začnu asi řešit u lékaře..ale ta kartářka mi řekla, že to bude v pohodě, tak věřím a doufám😀DD ono to musí vyjít..a Tobě to do Vánoc vyjde..my máme na snažení ještě 4 cykly, tak doufám, že už se konečně smůla prolomí a bude to tam😉 jaký jsi ted DC? Čekáš na MS nebo na OVU?😉

valea
17. črc 2012

@sabisek
Já měla 25DC taky test negativní. Skoro neviditelný duch se objevil až v den předpokládané MS, 27DC. Nic není ztraceno. Držím palce ať jsou každým dnem na testu // 🙂

sabisek
17. črc 2012

@jane_s Verim ve stesti. Mluvila jsem s jednou sestrickou, ktera delala na umelem oplodneni a ta rikala, to 6 mesicich snazeni a nic, at vyrazim k doktorovi, rikala, ze plno lidi ceka ten rok ci dva a to je pry hodne. Tak si rikam, do Vanoc a pak v lednu kdyztak nabehnu. 😅
JInak cekam na MS a jsem 25DC, v sobotu by mela prijit a podle dnesniho testu i prijde....

sabisek
17. črc 2012

@valea Vazne? To znamena, ze mam jeste nadeji, ze bych behani odlozila do soboty? 😉

jane_s
17. črc 2012

@sabisek Jak to víš, že přijde? To není nikdy jisté přece😉 třeba už nedojde kočko..takže počkej na MS a pak budeme dělat závěry😉 Jj my se snažíme od března, ale měla jsem cystu, tak 2 krát jsme nemohli, takže teď nás čeká 4. opravdové snažení, v tom říjnu by to bylo opravdu půl roku, a když nic,tak to začnu taky řešit..lepší vědět, než čekat na zázraky že?🙂 Tak Ti moc držím pěstičy...a jak dlouho vy se snažíte? Krátce vid?

jane_s
17. črc 2012

@valea
@sabisek Ano ano přesně tak, neztrácet naději😉 ne každý má ducha 3 dny před MS.. co bych dala za Tvou naději😉 mě te´d čeká max. tak OVU🙂)))

medria
17. črc 2012

@valea tak je to jasné!!! gratulace veliká 🙂 🙂 🙂 je to nádhera

snad se taky brzo dočkám, dneska si jdu koupit test a asi už to nevydržím a zítra testnu, dneska 31. DC a MS nikde a ni náznak, těhu příznaky taky nic, tak vážně nevím ... myslím, že spíš než pozitivní test to bude rozházený cyklus po vysazení HA ☹

sabisek
17. črc 2012

@jane_s Jj, snazime se 3 mesice, ale opravdu a poctive tak 2. Prvni jsme to tak trosku odbili, rikala jsem si, ze bych mohla mit stejne stesti jako svagrova ci sestrenky - to ale nemam. Ale posledni 2 mesice jsem opravdu moc snazivi a ne z povinnosti, ale fakt si to uzivame 😅 . Na pravidlene prohlidce jsem byla v kvetnu a mudr rikal, jen at se snazime...Nadeje, jak se rika, umira posledni. Ve ctvrtek jdu na navstevu ke svagrove a jeji svagrove, obe maji miminka (2 a 4 mesice), tak zas pak vecer budu k nesneseni, chudak manzel.... 😅

sabisek
17. črc 2012

@medria Kup si test, sup sup! 🙂