Prázdniny 2012 aneb začátek cesty za potomkem

koolombina
6. črc 2012

Ahoj holky, domluvili jsme se s manželem, že do toho půjdeme a já už hrozně těším. Je nás tu víc, kdo začínáme v létě? My už měli zkušebku v červnu, ale příležitostí moc nebylo...teď už sem si spočítala plodné dny tak uvidíme.

hrhanka
3. srp 2012

@zrzulinka Ahoj, hlásním, že u nás svítí sluníčko! Zatím...Ale pár mráčků už se tu taky honí.... 🙂

hrhanka
3. srp 2012

Tak se vám musím holky přiznat...Dneska už jsem nevydržela a zkusila testík i když vím že je to ještě hoodně brzo, ale co kdyby náhodou už tam nějaký dušík byl že? 🙂 Jak jsem předpokládala tak test negativní. Druhý zkusím za týden, to už by měla přijít MS tak uvidíme...Akorát nemám zatím vůbec žádné příznaky. Co myslíte, mám ještě naději?

jane_s
3. srp 2012

@hrhanka 😀 a kdepak že je sluníčko? Kam se mám vydat?😀 tady leje jak z konve ty jo! Tma jak v pytli🙂)))
@hrhanka Ahojky, jaký den DPO jsi testovala kočko?😉 JInak taky to na sebe musím prásknout, taky jsem nevydržel a testla a negativní, ale já to vím, že to teď nedopadlo.:-/ ale tak už pro ten pocit😀 Naději určitě máš🙂 naděje umírá až když přijde MS, kdy jí čekáš?

jane_s
3. srp 2012

@zuzana_ka Ahojjkyyyy, nemyslím si, že je to o věku, samozřejmě je rozdíl mezi 20ti letou a 40ti letou ženskou, ale záleží na stresu v životě, na životním stylu celkově, na zdraví obou partnerů🙂)) My se snažíme už od března a zatím nic, pořádně jsme se snažili tak 4krát,ale věřím, že to vyjde, i Tobě přeju moooc štěstička!

hrhanka
3. srp 2012

@jane_s Tak sluníčo je v Ostravě, ale nevím jak dlouho to vydrží, protože hlásí docela silné bouřky, tak uvidíme. Dneska mám 21DC a myslím podle toho co jsem se pozorovala, tak by měla být ovu tak 14DC. Pojud bude vše ok a budu mít cyklus stejný jako před HA a s HA tak by měla mrška přijít čtvrtek pátek příčtí týden...

hrhanka
3. srp 2012

@jane_s a co ta tvoje potvora otravná? Už je to lepší?

jane_s
3. srp 2012

@hrhanka No tak to máš ještě na testování opravdu čas kočko😉 tím bych se vůbec nestresovala🙂)) třeba to vyšlo, držím moc pěstičky..u mě lepší, včera mě to maličko bralo, ale asi už to praskne brzy, já čekám MS už teď v pondělí tak to už uteče a půjdeme na další kolo snaženíííí😉 hurááá😀 Už aby to bylo, to je hrozný čekání že?🙂))

hrhanka
3. srp 2012

@jane_s no to mi povídej, já plánovala že dřív jak v den předpokládané MS testovat nebudu a dívej na mě... 😒 Ale tak musíme to nějak zvládnout...uvidíme jak to dopadne. A co ty víš, třeba MS v pondělí nedorazí...Je to možné ne? 🙂

jane_s
3. srp 2012

@hrhanka No podle mě ani ne, sic jako doktor říkal že je tam nějaká naděje, ale já už na "nějaké" naděje moc nevěřím..navíc cysta vzniká z toho, že se neuvolní vajíčko, tak bez uvolnění vajíčka pochybuju že bych mohla být těhotná..bez vajíčka to nepůjde, asi se mě snažil jen uklidnit..když jsem odcházela, tak mi řekl, že v pondělí se dozvím, jestli to třeba dopadlo, to bych to měla dostat..ale podle mě mi mohl říct narovinu že to nemohlo dopadnout..A jinak přesně jak píšeš, člověk si říká, sakra nebudu testovat, nebudu trapná😀 a pak si řkám, co kdyby, některý holky mají ducha 10DPO tak co kdyby😀 a houbelec🙂)))

hrhanka
3. srp 2012

@jane_s no možnost tam je, protože při ovulce se můžou uvolnit i více než jedno vajíčko...a pak jsou z toho třeba dvojvaječná dvojčata... 😉

jane_s
3. srp 2012

@hrhanka Fakt? No ale dnešní test opravdu negativní, takže jsem se s mířila s tím,že tentokrát opravdu nic:-/ a hurá po MS do dalšího cyklu..kdyby aspoň ta MS už přišla co nejdříve🙂

ivcacekb
3. srp 2012

@zrzulinka tak to máme stejně, já vysadila antikocepci v půlce června 🙂

hrhanka
3. srp 2012

@jane_s no bodejť když má přijít tak ať přijde a rychle odejde a zas hurá na to 🙂

hrhanka
3. srp 2012

Děvčátka, ločím se s vámi, za chvíli odjíždíme na víkend na chatu...To zas budu mít po víkendu co dělat než se vším překousám co tu naklábosíte 😀 Snad tu budou samé // 😎

ddanda
3. srp 2012

@jane_s počkej, počkej, tys testovala beze mně a Peti? 😠

jane_s
3. srp 2012

@ddanda Dani..ani nevim proc jsem to rano prubla☹ stejne vim ze nejsem tehu a nema to smysl..pokud to nedostanu tak sami budu testovat verne s vama..pocitam s tim:-* byla to dnes blbost..stejne jsem tam nasla co jsem cekala.

jane_s
3. srp 2012

@hrhanka moc moc si to uzijte a v pondeli si zase napiseme..treba pak najdes sve vysnene//😉

oezde
3. srp 2012

Ahoj holky, o mimco jsme se zacali snazit minuly mesic, uz uz jsem si rikala, ze to vyslo a nic... ted cekam kazdym dnem MS, dnes mam 27 DC a cyklus mam 28 - 29 tak jsem teda zvedava....

oezde
3. srp 2012

jinak teda priznaky zadny, ani MS ani tehu... minuly tyden jsem mela priznaky vsechny - prsa, bricho, chute a nic 😀 😀 😀

lucifer1987
3. srp 2012

ahoj holky, mohu se k vám přidat? konečně jsme se domluvili a začali jsme včera 😀

iret
3. srp 2012

@jane_s tak to jsem zvědavá,kdy k nám ty potvory dorazí a jestli i příští cyklus budem tak nějak stejně 😉

k otázce, kdy se rychleji otěhotní-asi fakt zaleží na spoustě okolnostech....ale obecně se říká,že nejlépe je žena připravena k plození kolem 22 let.........takže něco na tom asi bude,tomu věřím (hlavně z okolí fakt pozoruju,že holky,co rodily v tomto období se rychleji vrací postavou do původního stavu, těm starším rodičkám to trvá dýl 😠 )

no nic, jdu si chystat věci na převlečení na zítřejší svatbu, hrát bude i "náš DJ", tak se fakt začínám těšit,....... naši svatbu tak trochu zachránil a díky němu se jelo nejen do rána,ale pomalu i do dopoledne 😀, určitě nám pustí i tu "naši" písničku a konečně oslavíme naše pětileté výročí svatby 😵

luceka
3. srp 2012

Ahoj baby, tak já se chtěla přidat a zjistila jsem, že nám už se zadařilo 😵 a koukám, že zdejší vody opět brázdí
@lucifer1987 jako při prvním těhu 😵 😵 😵
hodně štěstí všem snaživým 😉

jane_s
3. srp 2012

@iret Jj to já jsem taky zvědavá, koukej dát vědět, jakmile budeš 1DC ju? Taky dám vědět, jsem na to zvědavá😀 Ať už dorazí ty jo,chci mít za sebou tu cystu a všechno, tohle čekání je totiž naprosto k ničemu😉 Jéééé, škoda že mi není 22 let, tak to už jsem v háji😀DD
@luceka Jéééé vám už se zadařilo jo? No to je krásný, závidím, jak jste to udělali?😀DDDD potřebuju nějakou zajímavou radu jak na to!🙂))

jane_s
3. srp 2012

@oezde Ahojkyyyy, já jsem 26DC a taky mám cyklus 28 dní cca😀 tak to jsem zvědavá, jak to dopadne kočko, držím pěstičky, aby Ti už nedorazila potvora😉

jane_s
3. srp 2012

@lucifer1987 Ahojkyyy, jasný, budeme rádi, když se přidáš😉 Jééé tak to máte krásný sladký začátek, tak a´t to vyjde ano?😉 Držím pěstičky a myslím na TEbe, doufám, že nás budeš informovat🙂))

oezde
3. srp 2012

jane a kdy chces testovat? premejslim, jestli to zkusit zitra rano nebo pockat, jestli se zpozdi MS... a kolik si tak delate testu?

oezde
3. srp 2012

Jinak k tomu veku - podle me by to nemelo mit az takovy vliv... jako je rozdil 20 let a35, ale rekla bych, ze neni rozdil 20 - 25... Mne je 29 😀

lucifer1987
3. srp 2012

@jane_s Děkuji 😉. To víš, že sem občas zaskočím a budu informovat 🙂.
@luceka 🙂 ahojky, teeeda, ta Ty už těhulíš znovu, jo? 😵 a v jakém TT jsi? nebo je to zatím na úplném začátku? 🙂

Holky, a kdo už těhulí? Nebo bude brzo testovat? 😵

oezde
3. srp 2012

ja budu testovat pozitri!

lucifer1987
3. srp 2012

Holky, a snaženíčko u vás probíhá normálně, nebo třeba berete něco na podporu - clostík nebo tak... já si musím koupit nějaké vitamíny a začít je poctivě baštit
Cykly máte normálně?