Prázdniny 2012 aneb začátek cesty za potomkem

koolombina
6. črc 2012

Ahoj holky, domluvili jsme se s manželem, že do toho půjdeme a já už hrozně těším. Je nás tu víc, kdo začínáme v létě? My už měli zkušebku v červnu, ale příležitostí moc nebylo...teď už sem si spočítala plodné dny tak uvidíme.

sabisek
15. črc 2012

@saurer rikam si to same a myslim, ze nejsme jedine. Urcite to vse nakonec dopadne dobre 😉

saurer
15. črc 2012

@sabisek já jsem taktéž optimistka, ale trochu netrpělivá 🙂 musím se hodit do klidu a přestat se tak moc sledovat

jane_s
15. črc 2012

@sabisek
@saurer jj přesně tak, vše se musí srovnat, to tělo je na něco několik let zvyklé a najednou je zmatené, že HA není, ale to se srovná uvidíš..já mám zatím štěstí že to mám pravidelné pořád, ale stejně nám to zatím nejde:-/ tak se nechám překvapit..přeju hodně štěstí, pevné nervy a žádný stres😉

a.n.e.t.t
15. črc 2012

@jane_s já si taky myslím, že budu mít holčičku 😵 , jednou mi to ukázala jehla (jestli znáš ten hokuspokus). Kočárek jsem si vybrala klasickej Roan Marita, mi oba s manželem jsme na klasiku, naštěstí, jinak bysme se nedohodli, nelíbí se nám kočárky s tím jedním kolečkem vepředu, já bych ještě brala s otočnými kolečky, dvěma, vepředu, ale on prostě ne 😅 a chtěla bych béževej případně do hněda, aby byl neutrální, my sit totiž určitě nenecháme říct pohlaví (nechci to u žádnýho těhotenství, není nad překvápko 😎 ). A ty máš vybranej jakej 🙂 ?
@saurer teda tři měsíce bez MS, na jednu stranu super 😅 , ale já bych na to neměla nervy, už bych byla nastartovaná u doktora na vyvolávačku a těhotná náhodou nejsi 😉 ?

saurer
15. črc 2012

@a.n.e.t.t byla jsem u něj před měsícem a půl s tím, že jdu pozdě a on se strašně smál, že prej co bych od mýho těla nechtěla 🙂)) taky říkal, že v mým případě otěhotnět by byl velikej zázrak, ale že už jich pár zažil, ať si dělám každý týden testy 🙂 poslední jsem si dělala v pátek a nic... já si myslím, že právě nemám ani ovulku...dám si teď dvou tří měsíční bylinkovou kúru a pak půjdu, ať se mnou něco udělá 🙂)

jane_s
15. črc 2012

@a.n.e.t.t Tak to je super..já mám vybranou Cortinu😉 teta jí má a je úžasnáááá, fakt super kočárek, dělaj větší kola a to se mi moc líbí🙂)) a vozí se to fakt dokonale.. barvičky taky zvolím do hněda nebo do černa, univerzální..líbí se mi i zelinkavá v kombinaci s šedivou😉 No nebudeme ale předbíhat jasan?😉 Počkáme si nejdřív až ty prcínkové budou v bříšku a pak rozjedeme nákupy😀

a.n.e.t.t
15. črc 2012

@saurer teda ty máš drzýho doktora 😉 😀 , proč ti říkal, že kdybys otěhotněla, tak by to byl zázrak, to by mě pěkně naštval 😠 , měla jsi jako nějaký problémy ? pokud ano, tak to je mi líto ☹ , ale snad se ti vše srovná a půjde to jako po másle 😉

axonka
15. črc 2012

@jane_s Moc se tesim az odsud aspon na chvilku vypadnu 😉 . V patek si na tyden privezu malyho synovce a ten me zahalet nenecha 😉 . Uz mame vymysleny vylety kam vsude pojedeme. Dneska jsme si s manzou objednali vylet na vikend na srpen, moc potrebuju mit bohatej program az do zari a trochu na to vsechno zapomenout 😅 .

jane_s
15. črc 2012

@axonka Přesně tak, chce to pořád něco dělat..já teď taky jedu na kurzy, budu se učit, pak jedeme na motorce na 3 dny pryč..pak v září na 5 dní do Krkonoš🙂) musíme se pořád zabavit že?😉 Tak si to musíte všechno moc užít a doufám, že Tě tady občas uvidíme kočko😉 A kam razíte na ten víkend?😉

saurer
15. črc 2012

@axonka nene, problémy žádný, jenom že nemám tu menstruaci po HA... jinak drzej to on je pekelně, ale spíš už od ženských chytil "svoje dny" 🙂) někdy je fajn a jindy na zabití 🙂

a.n.e.t.t
15. črc 2012

@jane_s Cortinu znám, některý kočárky se mi taky od ní líbily 🙂 , ale fakt se nemůžu dočkat, až ho půjdeme koupit 😀 , už jsem si našla i obchod v Brně, kam půjdeme 😀

jane_s
15. črc 2012

@a.n.e.t.t 😀DD ale nejdřív to snažení jasný?😀 já se taky na ty nákupy nemůžu dočkat a taky na to až pak prcka poprvé povezeme v tý káře🙂))) no jo ale to fakt už předbíhám😀 nejdřív práce, pak odměna😉 takže teď makat na mimi..

a.n.e.t.t
15. črc 2012

@saurer tak to jo 🙂 , já mám teda fajnovýho doktora, on vždycky všechno ochotně do podrobna vysvětluje a je moc milej 😅

@jane_s je učit se budeš, to ti nezávidím, já loni konečně dostudovala a jsem úplně nejvíc šťastná, že už nemusím nic studovat 🙄

a.n.e.t.t
15. črc 2012

@jane_s jojo, bez práce nejsou koláče 😀

axonka
15. črc 2012

@jane_s To je jasny, pred otehotnenim jsem sem vubec nechodila a ted jsem tu skoro denne 😉 . Asi zavislak nebo co 😉 😉 .Moc mi to tu pomaha, mluvit s lidmi, kteri maji stejne problemy nebo touhy co mam ja 😉. Pri tom psani si tridim myslenky a postupne se se vsim vyrovnavam, moc mi to pomaha. Jasne, ze sem budu chodit, doufam, ze se vsechny za par sejdeme v diskuzi ke stejnemu terminu porodu 😅.

Mame naplanovany 4 dny na jizni Morave a pak jeste jeden vikend na Machaci 🙂 .

saurer
15. črc 2012

@a.n.e.t.t ten můj už je takový starší páprda...přemýšlela jsem, že bych šla někam jinam, ale kromě jeho nálad nic špatného nedělá, nikdy nic nezanedbal a podobně, takže zatím není důvod...stačí hlubší výstřih pro navození příjemné atmosféry v ordinaci 🙂

jane_s
15. črc 2012

@a.n.e.t.t Tohle bude dobrovolné učení😉 vejšku mám naštěstí taky za sebou..teď jen kurz a to se budu učit dobrovolně a bez nějakých zkoušek, takže to spíš bude pro zábavu a to teď potřebuji, zabavit se na plno😉 ať to vyjde už konečně!

a.n.e.t.t
15. črc 2012

@axonka jé na jižní Moravě, to je u nás 😉 , kam jedete na jižní Moravu?

jane_s
15. črc 2012

@axonka Tak to si to určitě moooc užijete😉 aspoň se tam odreaguješ a v září se na to vrhnete jasan? Moje kamarádka byla těhu,začala krvácet, hned na sál..a normálně za měsíc byla zase v tom..doktorka nechápala, ale te´d má krásného chlapečka zdravého, příroda je opravdu všemocná..
Jinak přesně tak to mám i já, líbí se mi, že tady jsou na tom holky stejně jaké já a moc mi to pomáhá..je teda fakt že občas to tady někdo tak přehání že si říkám, odhlásím se a přihlásím až to dopadne, ale nejde to😀 je to závislost že?😉

sabisek
15. črc 2012

Jj, zavislost, mela jsem to same pred svatbou a ted jsme navic zjistila, ze je tu modra strecha (asi po 2 letech jsem zpet). Manzel uz ze me nemuze 😅
Ale je to super, sdilet s lidma, co jsou na tom podobne. Holky, do Vanoc treba budes vsechny v tom!

a.n.e.t.t
15. črc 2012

@sabisek to jsme na tom stejně, včera jsem manželovi povídala, že chodím na modrý koníka, na beremese jsem chodila před dvěma rokama, když jsme chystali svatbu a už brouzdám i po modré střeše, protože budeme snad za nedlouho stavět domeček , taky nade mnou jen kroutil hlavou 😀

axonka
15. črc 2012

@a.n.e.t.t Jedeme spis na jihovychodni moravu k Luhacovicim, uz se moc tesim 😉 . Bude to fajn 🙂. Odkud jsi ty??

sabisek
15. črc 2012

@a.n.e.t.t Je, tak to jsme na tom podobne, my se vrali (ted jsme hamba zjistila, pred 3 lety - pristi stredu mame vyroci), zacali jsme stavet minuly rok a mimco je na planu letos... Uvidime, jak nam to pujde.... 😉
S domeckem jsme to ze zacatku meli desny, zazitky bych neprala nikomu jinemu! V jakem stadiu jste, dejte si veliky pozor pri vyberu firmy. .. My udelali chybu a doted na to doplacime! ☹

a.n.e.t.t
15. črc 2012

@axonka Luhačovice tak ty jsou od nás teda dál 🙂 , já jsem skoro úplně z jihu, cca 30km jižně pod Brnem, asi uprostřed mezi Brnem a Mikulovem 🙂 . Ale i tak to bude v Luhačovicích určitě super, moc si to užijte 🙂 .

saurer
15. črc 2012

já už to tady nemůžu číst 😀 já snad na tu vyvolávačku půjdu hned zítra 😀

axonka
15. črc 2012

@jane_s Ja pujdu ted v utery na kontrolu ke svemu gynekologovi a poradne se ho na vsechno zeptam, netusim, ze jak dlouho se muze dat sliznice do poradku....nechci nic uspechat,ale to zari je myslim realny 🙂 . Jeste jsme se s manzou dohodli, ze dame do kupy detsky pokoj, meli jsme to v planu na zari, myslela jsem, ze to ted presuneme na neurcito, ale jen to presuneme na rijen. Necham pokoj vymalovat, udelat novou podlahu a vestavenou skrin. Aspon budu mit o dalsi zabavu postarano 😉. Pak uz budu jen dokupovat detske vecicky, ktere uz mam vybrane......

axonka
15. črc 2012

@a.n.e.t.t jojo uz se tesim, jedeme tam devateho srpna a budeme tam az do pondeli 😉 . Nedavno jsme byli v Lednici, bylo tam taky moc krasne 😉 . Morava ma pro me velky puvab, moc rada tam jezdim 🙂

a.n.e.t.t
15. črc 2012

@sabisek tak vy jste o kousek napřed, až na to miminko, to budeme mít snad zároveň 🙂 . My jsme u domečku stále ve fázi papírování, je to děs čekat na všechna ta vyjádření (kolikrát podle mě zbytečný 😅 ). Srpen, září už snad bude vše vyřízené a začneme stavět. Jinak teda budeme stavět svépomocí, nebudeme najímat firmu, ale spíš známé "dělníky", základovou desku bude stavět manžel sám s kamarády a zedník je od nás z vesnice atd. Snad to půjde rychle. A vy už se blížíte ke konci s domečkem? To byste mohli mít miminko do nového 🙂 , my určitě ne, počítáme, že mimčo s námi bude chvíli ve starém.

jane_s
15. črc 2012

@axonka Tak hlavně se na to neupínat a nemyslet na to, ať to fakt vyjde jasan?😉 Držím všechno co mám aby to v září vyšlo hned🙂)) taky plánujeme dát dokupy dětský pokojíček, ale plánujeme to tak až bude třeba jednou prckovi jeden rok🙂 není kam spěchat s pkojíčkem že?😉 ale máme připravené podlady, pak vlítneme do IKEI a doladímem nábytek atd😉 nemůžu se jednou dočkat! Tak to vyzjisti od dr.,ale bude to dobrýýýý😉

a.n.e.t.t
15. črc 2012

@saurer 😀

@axonka jojo, Morava je moc hezká, to je fakt, jsem ráda, že tu bydlím a jinam bych nechtěla 😅