Prázdniny 2012 aneb začátek cesty za potomkem

koolombina
6. črc 2012

Ahoj holky, domluvili jsme se s manželem, že do toho půjdeme a já už hrozně těším. Je nás tu víc, kdo začínáme v létě? My už měli zkušebku v červnu, ale příležitostí moc nebylo...teď už sem si spočítala plodné dny tak uvidíme.

lucyda
3. srp 2012

@jane_s ja bych prave male rikala Patrika 🙂) ale stejne ,asi vyhraje Berenika nebo Beata 🙂

lucyda
3. srp 2012

@jane_s ale Páta,Patulka je taky bozi 🙂 ...mam anglickou klavesnici a hacky nevim kde jsou ;)

lucyda
3. srp 2012

Jinak holky, preji Vam hezky vikend 🙂 Co budete delat ? My delame novou kuchyn a je tu prace jako na kostele ...snad uz jdeme do finale 🙂 Takze o vikendu zase nikam nepojedeme...

jane_s
3. srp 2012

@lucyda JJ tak uvidíte, každopádně všechny jména jsou hezké, ať se rozhodnete pro jakékoli😉 Tak a´t jde práce dobře od ruky, nová kuchyň pak bude určitě velká radost..my ženský tam trávíme dost času😉 Tak to dejte dokupy, ať můžete výletovat..my zítra jdeme na motosraz a pak na zábavu, tak se těším, snad už budu hej a dám si drink na odreagování😉

lucifer1987
3. srp 2012

@jane_s já bych taky brala novou, ale nejdřív musíme dovybavit byt... to je přednější 😉
kuchyň máme asi 9 let, ale není podle mých představ a je šitá horkou jehlou, tak podle toho taky sakra vypadá ☹
tak si to zítra užijte 😉 my se zítra vracíme domů z jakési dovči

jane_s
3. srp 2012

@lucifer1987 A kdepak se touláte?😉 Jak bylo na dovče? 😉 my máme kuchyň asi 5 let ale už bych klidně měnila😀 člověk se snaží rychle rychle aby bydlel, ale trendy se bohužel mění😀DDD a mě se líbí takových věcí😉 Dneska je mi celý den šoufl, nevědět, že to nemůže být těhu, tak už si snad i myslim že jsem v tom.. 🙂) ale nebudu si vsugerovávat trapně nemožné😉

lucifer1987
3. srp 2012

@jane_s my bydlíme v bytě v Nymburce (středočeský kraj) a manželova sestra má v trochu vzdálené vesnici barák - je to normální dům, ale používají ho jen jako rekreační nebo na víkendy a tak jsme tu teď 14 dní byli a zítra se pakujeme domů... bylo to celkem fajn, hlavně přes ty vedra 😉
manžel právě koupil byt a dokud si někoho nenašel, tak tam měl i rodiče a potřebovali rychle bydlet, tak tam vznikla taková fofr linka a celkově všechno... postupně to tam dáváme do kupy a vybavujeme
ono to bude určitě brzy vše v pořádku a pak budeš těhu a bude Ti dobře 😉
já měla s Terezkou těhu divoký 🙂 bylo mi pořád blbě, tak jsem si to užila dosyta 😀

jane_s
3. srp 2012

@lucifer1987 Faaaakt? A kdy to začalo, že Ti bylo šoufl?😉))) tak snad to teď bude už dobrýýýý😉 tak to je dobře, že máte kam takhle vyrazit a odreagovat se😉 tak doufám, že jste si to užili a vy už teda pracujete na miminku?😉

lucifer1987
3. srp 2012

@jane_s od začátku... přesně na konci 4.tt jsem zjistila, že jsem těhu a to jsem poznala jen podle prsou a nafouklého břicha a byla to trošku sázka do loterie - napadlo mě si udělat test a byl tam duch 😀... no a pak mi bylo blbě tak nějak do konce 5.měsíce a pak mě bolela celá kostra od břicha, takže jsem si to užila naplno 😀
konečně jsem ho přesvědčila a včera proběhl první oplodňovací sexík 🙂 manžel by chtěl Andrejku

jane_s
3. srp 2012

@lucifer1987 😀DD jééé holčičkuuu, taky bych si přála hrozně moc holčičku, byla mi mi vyvěštěna z karet, i ze všech takovejch těch pochybnej kalendářů a propočtů mi holčička vychází, takže až bude kluk, budu čumět jak puk😀DDD no na konci 4.tt, to už Ti muselo být i divné, kde je MS ne?😉 Já jsem na to fakt jednou zvědavá, jestli to u mě přijde🙂) já už tomu snad ani nevěřím😉

lucifer1987
3. srp 2012

@jane_s no, v den, kdy měla přijít MS, tak jsem si udělala test 🙂 nevím, proč mě to napadlo zrovna v ten den
já už holčičku mám a vždycky jsem si myslela, že budeme mít kluka - podle kartářky, podle těch kalendářů a já nevím čeho všeho...
teď bych docela zase kluka, ale když to bude zase holčička, tak mi to vůbec nevadí 🙂 pro kluka ani nevíme jméno
neboj, dočkáš se 😉 já se taky dočkala

jane_s
3. srp 2012

@lucifer1987 už bych si to i zasloužila po tom čekání😀 navíc už jsem i stará raketa🙂))) Jééé a testík Ti ukázal, že jsi těhulka?😉

lucifer1987
3. srp 2012

@jane_s testík mi tenkrát ukázal slabého ducha... ale brala jsem 2x clostík, tak to asi trochu pomohlo, nevím ☹
mně je 25

luceka
3. srp 2012

@lucifer1987 no je to úplný začátek, zjistila jsem to teprve minulý týden, takže myslím, že jsem tak 5tt teprve 😉 ještě ani u dr, jsem nebyla 🙂

luceka
3. srp 2012

@jane_s hm, no jak my to udělali, asi máme hroznou kliku, protože při dcerce se nám zadařilo napoprvé a teď taky, tak snad bude vše ok a budeme se jen těšit 🙂 taky se vám povede, my jsme asi výjimka...

sjussi
4. srp 2012

Tak sem byla v patek u dr a delal mi utz, sliznice se mi vubec nezvetsila a nic tam neni videt, pry to na tt vubec nesedi. Takze mi vzal krev a postrasil mne mimodeloznim tehotenstvim.Tak zalezi na vysledcich krve co budou v pondeli. Pokud budou pod 1000 jednotek HCG tak je tehotenstvi hodne v zacatcich a pokud bude vyssi tak je to mimodelozni.tak mi drzte palce at je to ta prvni varianta

adelka21
4. srp 2012

@jane_s stará raketa 😀 😀
@sjussi drzím palce, at je to ta prvni varianta
přeji všem pekny víkend a pěkné snažení 😀 😀 😀

sjussi
4. srp 2012

@adelka21 diky utesuju se tim ze snad bude ale vcera sem byla uplne na prasky.a mela sem strach co a jak bude

zuzana_ka
4. srp 2012

Zašla jsem si ke gyn. doktorovi na preventivku a ten mě uklidnil, že mi vše pracuje jak má (dělal mi ultrazvuk vaječníků), tak mám z toho takový dobrý pocit 🙂 Jinak my se snažíme intenzivně ob den, takže ani ovu test nekupuju a těhu testy nakoupeny, tak snad se to brzo podaří. Jen jsem si musela vybrat mezi tím jestli založit rodinu nebo jít do práce. Jelikož jsem právě dodělala Bc. a nemám žádnou práci, tak ani mateřská nebude nic moc, ale i tak jsem se rozhodla pro rodinu a už se na to moc těším. Držím pěsti všem🙂

jane_s
4. srp 2012

@sjussi Držím pěstičky, aby Ti to dopadlo co nejlépe!!!🙂 bude to dobrýýýý uvidíš😉

jane_s
4. srp 2012

@zuzana_ka Tak ať to brzy vyjde..taky razíme praxi sex ob den😉 je to asi vážně to nejlepšíííí😉 tak ať se co nejdříve zadaří!

zuzana_ka
4. srp 2012

@jane_s Občas musím přemlouvat pač ten můj má hodně fyzický náročnou práci, tak se mu do toho moc nechce 😀 ale v rámci rozvoje naší rodiny je to potřeba.

Co vaši chlapi, taky mají z toho takový stres jako my ženský?

sjussi
4. srp 2012

@jane_s diky.To musiii byt dobre 😅

a.n.e.t.t
4. srp 2012

Vítám nové snažilky a přeju hodně štěstí při plození 😉 🙂 .
@sjussi držím pěsti, ať to vyjde 😵
@zuzana_ka já to měla teď trošku podobný, měla jsem možnost jít do jiné práce, ale chceme mimi a jít do nové práce a hned zjistit, že jsme těhotná by nebylo moc fér, jo tak před půl rokem, bych neváhala, navíc si budeme brát hypotéku a tu by nám nikdo nedal ve zkušebce...
@zuzana_ka můj chlap nemá stresy, on naopak mi pořád říká, ať se nestresuju, ať na to nemyslím, že to jinak nepůjde... no už to dvakrát nevyšlo, já se snažím nestresovat a nemyslet na to, ale když ona to jaksi nejde, že 😅

sjussi
4. srp 2012

@a.n.e.t.t diky v pondeli uvidim 😒

krevetaci
4. srp 2012

@sjussi držíme hrozně moc!!!!!

sjussi
4. srp 2012

@krevetaci diky 🙂

ivcacekb
4. srp 2012

Tak my budem zkoušet štěstí dnes a zítra 🙂, mám 14 DC, tak pokud mám v tuhle dobu OVU, mohlo by se zadařit

adelka21
4. srp 2012

@ivcacekb hodně štěstí, já koupila dnes mamatesty 😀 😀 do zásoby 😀

iret
5. srp 2012

@sjussi moc držím palce, ať zítra slyšíš samé pozitivní zprávy!!! věřím v ně 😵

@lucifer1987 koukám,že jsi měla divoké těhu s Terezkou, jestli něco nebude na tom jméně🙂, já mám taky Terinku a též jsem to měla víc,než jen divoký 😀 , doufám,že u druhého to bude o dost lepší a víc si to užiju!

@jane_s tak ty jsi stará raketa? co mám sakryš říkat já? Malou jsem čekala ve 30ti 😨 jsi pěkně mladá holka!

a jinak mě bavíte,sex ob den kvůli mimi-my bohužel máme sex ob den docela normálně (já bych ráda i míň,ale udržet manžela alespoň takto je umění 😀 )