Prázdniny 2012 aneb začátek cesty za potomkem

koolombina
6. črc 2012

Ahoj holky, domluvili jsme se s manželem, že do toho půjdeme a já už hrozně těším. Je nás tu víc, kdo začínáme v létě? My už měli zkušebku v červnu, ale příležitostí moc nebylo...teď už sem si spočítala plodné dny tak uvidíme.

olinkak
27. črc 2012

@kopretina22 Tak k tomu nemám co dodat....Jen ti strašně moc fandím a znova musím říct, že obdivuji přístup...mé plány se také skoro stále hatí, tedy teď po svatbě...do svaby to vše klapalo 🙂, tak třeba se to zlepší a zase začne klapat 🙂teď se začínám soustředit na to sehnat si dobrou práci, jelikož ta stávající stála za prd ☹☹

olinkak
27. črc 2012

@makiska1 Děkuji taky držím pěstičky !!! Já jsem si testy ovu koupila, že je chci vyzkoušet, jestli je to v tu dobu, kdy si myslím, že to je 🙂 prostě jen tak ze zvědavosti a těhu testy mám také nakoupené zatím proběhlo testování 3x a jen jedna / takže nebyl úspěch...teď kdybych otěhotněla, tak by to bylo super dovést si prcka z dovči 🙂 No uvidíme, drahý se těší na ráno si mě prej vzbudí, když mám ty plodné dny...no to bude mazec v 6 ráno po jeho noční....a já jsem si chtěla pospat 🙂 tak nic, no co bych k vůli dělání prcka neobjetovala i spánek 🙂, který mám tak ráda 🙂 Tak ti držím palečky ať to klapne !!! Třeba se nám opravdu zadaří zároveň to by bylo pěkné 🙂 🙂 🙂

alyssa.anna
27. črc 2012

@a.n.e.t.t Pořád moc držím palečky. U mě to vypadá beznadějně. 13.den po ovu / a myslím, že MS do pondělka příjde, už mě i začaly bolet klasicky záda a v obličeji se zasypávám beďákama ☹
tak snad to vyjde aspoň tobě

olinkak
27. črc 2012

@a.n.e.t.t Držím palečky, aby byly dvě //

alyssa.anna
27. črc 2012

@olinkak a tady taky samozřejmě držím palečky ať se zadaří při dalsím snažilkování

olinkak
28. črc 2012

@alyssa.anna Děkuji, tak snad tento měsíc už pokoříme cílenou metu 🙂

olinkak
28. črc 2012

@alyssa.anna A taky držím palečky.....mi přijde, že je nás víc neúspěšných než úspěšných, to je tedy bilance ne moc povzbudivá....a pak že to množení je lehké, že se člověk otře o trenky a je to 🙂 my se otíráme nejen o trenky a nic ☹ Tak snad už brzy // 😀

alyssa.anna
28. črc 2012

@olinkak 😀 No přesně.... když jsem to probírala s dr. tak říkala jak to dřív měly jednoduchý - stačilo pomalu sundat kalhoty a bylo to a jaký to teď my máme složitý ☹ Já teď čekám na MS tak další snaźení bude aź tak za 2 týdny. Šíleně se to te´d táhne

a.n.e.t.t
28. črc 2012

Holky tak dnes 1 DC...

makiska1
28. črc 2012

@olinkak přesně, jak říkáš, holt musíme přinášet oběti... .🙂 pro mimi vše 🙂 mě skončila ms ve čtvrtek, tak jsme se do toho zase pustili naplno, říkala jsme, že to zkusíme tento měsíc obden, tak uvidíme, zda budeme konečně úspěšní! 🙂 moc bych si to přála, tak jsem zvědavá 🙂 No Oli, i vám se zadaří, tím jsem si jistá 🙂 na testíku budou jistě // co nevidět!! 😀

makiska1
28. črc 2012

@a.n.e.t.t tak to mě mrzí... :( neboj, začnete nanovo a vyjde to jistě brzy!! 🙂 držím pěstičky! 😀

makiska1
28. črc 2012

@ivcacekb ono se zadaří, brzy, a budou tam krásné //, žádný duch, ale pěkně silné čárky, uvidíš! A nám se snad zadaří taky již brzy, a budem řešit zas něco dalšího... 🙂 už se na to těším!!

cisloone
28. črc 2012

Ahoj holky, máme za sebou první měsíc snažení a teď čekám netrplivě na výsledek. Dnes je 28 DC a mě už týden bolí v podbříšku a jsem nafouklá, že vypadám jak v pátém měsíci... Nechtěla jsem to nějak hrotit, ale musím se přiznat že to čekání je fakt hrozný 😒

olinkak
28. črc 2012

@makiska1 No mě by těhotenství bodlo, kdyby přišlo do konce září, tedy v ochrané lhůtě, pak by mě nemohli propustit a výpověď by se přesunula až po mateřské....takže o důvod víc se snažit 😀 také jsem si říkala, že začneme ob den 😀 máme stejné postupy 😀 jo a taky nechápu jedno...do začátku MS se počítá i špinění, nebo až samotné krvácení...jelikož to nemám nějak moc podchycené tak mám 3 termíny na ovulaci 😀 tak na to vyzkouším ty proužky a docela mě zajímá, jestli alespoň jeden bude dobrý 😀 Tak nám držím palečky!!! A všem ostatním snažilkám také 😀

olinkak
28. črc 2012

@cisloone Ahojky tak tedy jestli je hned první měsíc trefa do černého tak gratuluji!! Si kup testík a bude záhada odhalena 😀

olinkak
28. črc 2012

@a.n.e.t.t Tak to mě taky mrzí ☹ ale není všem dnům konec, ono to brzy vyjde uvidíš!!!!Držím pěstičky!!! 😉

olinkak
28. črc 2012

@alyssa.anna To úplně chápu, jsem si taky říkala, že přece do toho šupnem a bude zaděláné a když jsem zjistila, že ideálních dnů na početí je v měsíci pouze cca 6 tak je to tedy pěkná slabota !!!! Tak tedy nechápu, proč nás furt otravovali tím dejte si pozor, chraňte se, když pravděpodobnost v dnešní době otěhotnění je menší, než ta že neotěhotníš 😀 to je paradox 😀 😀 😀 nás furt strašili a ono prd !! Taky předsudky !!! 😀 😀 😉

alyssa.anna
28. črc 2012

@olinkak No hele ale věřím, že v 17ti byh neplánovaně otěhotněla raz dva. Holt čím je člověk starší a vdanější, tím je to zřejmě složitější 🙂

alyssa.anna
28. črc 2012

@a.n.e.t.t a to jsem tak držela palečky☹ Ale jak bylo psáno, není všem dnům konec, tak se přeci jen tak nevzdáme ne? 🙂

olinkak
28. črc 2012

@alyssa.anna 😀 hihihihihi že by ten prstýnek na ruce komplikoval početí jo ??? 😀 😀 😀 Ještě jem ho před 3mi měsíci neměla a výsledek byl stejný 😀 Pouze / 😀

iret
28. črc 2012

ahoj,mam to od ctvrtka plny barak lidi a deti-navstevu,ale tak nejak jsem docetla, snad to do pondeli vse nezapomenu 😀
-pekny napad s tim,ze vek a prstynek brani poceti, mozna misto prstynku zavazny a nezavazny vztah 😀, z toho druheho je snad dite po kazdem sexu-mam dojem z okoli 😀 😀 😀

a mj. my meli v patek vyroci 5 let od svatby-taky docela divny pocit,chvili mi to prijde jak vcera, chvili jak v minulem zivote 😕

@a.n.e.t.t gratuluju k 1 DC, sice to neni takove,ale alespon je vyreseno 😉 a huraaaa do pokracovani 😵

ostatni cekam na dalsi hlaseni 😉

cisloone
29. črc 2012

@olinkak Moc tomu nevěřím, že by to mohlo vyjít hned první měsíc, takových komu se to podaří je hrozně málo. Spíš si to tento měsíc pěkně odskáču, minulý měsíc totiž byla svatba a já to měla dostat přesně ve svatební den, tak jsem nejdříve rozmýšlela, zda si to nenechat oddálit, ale nakonec jsem řekla že to nechám přírodě, abych si to nějak nerozházela. A ono nejspíš nervama a tím vším okolo se mi to zpozdilo o 4 dny, taže teď nevím kdy to přesně čekat ☹

@a.n.e.t.t Mrzí mě, že to nevyšlo. To čekání je hrozné a v člověku to vyvolá naději, kterou pak nahradí zklamání. Ale hurá do dalšího měsíce, vždyť na tom snažení taky něco je ne??? 😀

a.n.e.t.t
29. črc 2012

@makiska1 @alyssa.anna @olinkak @iret @cisloone holky děkuji za podporu, tak budeme zkoušet další měsíc a uvidíme, hlavně, že už to konečně došlo, protože zpoždění 5 dní je celkem nic moc, fakt hrozná nejistota... v pondělí bych si asi zašla koupit ten kontryhel a uvidíme 😎

alyssa.anna
29. črc 2012

@a.n.e.t.t Heh tak ten přesně uź od pátku piju 😀 Zkus ho, četla jsem o tom samou chválu tak snad zabere

adelka21
29. črc 2012

ahoj, můžu se přidat? chtěli jsme sice později, ale nakonec jsme se rozhodli, že začneme se snažením dříve, uz letošní prázdniny 😀

sjussi
29. črc 2012

tak se pridavam do rad tehotnych 😀 dneska sem objevila ducha 😀

a.n.e.t.t
29. črc 2012

@alyssa.anna taky jsem slyšela, že pomáhá, uvidíme 🙂
@adelka21 vítám tě, určitě se mezi nás přidej 🙂
@sjussi bezva, gratuluju, tak ať čárka sílí 🙂

makiska1
29. črc 2012

@olinkak no s tím začátkem MS by mě to taky celkem zajímalo, protože třeba tuto MS jsem to měla tak, že jsem trochu špinila už někdy v pondělí, potom to přestalo, zase jsem trochu špinila v pátek a MS přišla v sobotu... tak já nevím... ale asi pokud by to znamenalo, že se to počítá od špinění, tak by OVU vycházela zároveň s MS... tím pádem bez šance na otěhotnění 😀 no uvidíme, tento cyklus máme za sebou dvě snažení, ale pokud bych OVU počítala od toho začátku MS a ne už od špinění, tak plodné dny by teprve měly být. No necháme se překvapit. 🙂 jj, říkala jsem, že každý den sex bych asi nedala, možná v tom plodném období, ale i jsem slyšela, že je lepší nechat spermie trochu "dozrát", tak je lepší obden 🙂 ale je fakt, že to čekání, zda MS dorazí či ne, to je na palici 😀 tak držím moc moc pěstičky, aby se vám to do září povedlo! já to skrz práci řešit nemusím, spíš by pro mě bylo lepší zůstat ještě pár měsíců v práci, ale je mi to jedno, jsem už zaměstnaná šestým rokem ve stejné firmě, takže mám sml. na dobu neurčitou..

makiska1
29. črc 2012

@a.n.e.t.t kontryhelový čajík piju taky... 🙂 ale bacha, je možné, že po něm budeš mít trochu silnější MS, mě to minulý měsíc celkem vyděsilo, nebyla jsem na to zvyklá, tak jsem se zde ptala a bylo mi řečeno, že to mohlo být tím kontryhelem, je to vlastně na podporu růstu sliznice, takže "je jí víc" 🙂 ale prý se pije jen do ovulace, pak by se měl pít čaj z maliníku, ale o tom jsem našla spíš to, že usnadňuje porod, tak nevím, mám ho taky koupený, ale ten asi budu pít až budu těhotná 😀 tak držím pěstičky, příští měsíc to vyjde, uvidíš! 🙂

alyssa.anna
29. črc 2012

@a.n.e.t.t Tak snad nám to líp pomůže...dokonce jsem manželovi vnutila i zinek se selenem tak snad to taky k něčemu bude 🙂