Prázdniny 2012 aneb začátek cesty za potomkem

koolombina
6. črc 2012

Ahoj holky, domluvili jsme se s manželem, že do toho půjdeme a já už hrozně těším. Je nás tu víc, kdo začínáme v létě? My už měli zkušebku v červnu, ale příležitostí moc nebylo...teď už sem si spočítala plodné dny tak uvidíme.

iret
18. črc 2012

ahojky,včera jsem nezvládla dojít, přepadla mě zase migréna, asi si tento měsíc po vysazení HA pěkně užiju, zabírají až injekce:-/, řekla bych,že teď je to k ovulaci, myslím,že ji i cítím,ale nevím,jestli se snažit,abych pak zase nemigrénovala na konci měsíce, bez prášků si to neumím představit přežít, včera jsem už měla dost 🙄

@medria -jeste to nezvdávej!!! může to přijít i o něco dýl, hlavně,když zatím není MS🙂

-a zdravím nově příchozí 😉

medria
18. črc 2012

@iret díky za podporu, ani mě tak nemrzí, že nejsem těhu, v to jsem ani moc nedoufala, spíš mě štve, není ani ta MS, protože pokud ta nepřijde, tak nebyla nejspíš ani OVU a budu to muset řešit 😒 ach jo a to jsem tak doufala, že cyklus po vysazení naskočí, zvlášť když v prvních měsících je největší šance na otěhotnění ☹

jinak k těm migrénám, tohle znám docela dobře. trpím na mě od puberty a to i se zvracením a poruchami vidění. naštěstí tyhle migríny mám jednou za čas, ale běžné bolesti hlavy i několikrát týdně 😖 pomohla mi až HA a tak jsem taky myslela, že po vysazení to bude hrůza, ale zatím nic, takže to asi opravdu vypadá, že hormony nepracují tak jak mají, tak nevím, jestli mám být ráda nebo ne ...

a.n.e.t.t
18. črc 2012

@yokralovnayo @sjussi ahojte holky, vítám vás a přeju, ať to vyjde co nejdříve. Obě dvě už máte po jednom prckovi, jak dlouho jste se snažili na první děťátko?
@medria to mě mrzí, tak snad se to co nejdříve rozuzlí, ale nejraději bych ti přála // 😉

medria
18. črc 2012

@a.n.e.t.t díky moc 😉

iret
18. črc 2012

@medria no uvidíš,ale třeba je cyklus fakt jinak, já měla každý měsíc jiný počet, jsem koukala,čekala jsem ovu a byla už mrcha 😀 , a v měsíci,kdy se nám to povedlo,jsem čekala zase 36 dní cyklus a najednou jsem měla //, kolikátý den jsi dneska? Já třeba měla druhou čárku hned 10 den po ovulaci,ale znám holky,co až snad 20 den!!!! je to hrozně individuální 😖

a migrény mám potvrzené od 8 let,taky pěkný, většinou nemívám tolik záchvatů tak často-ale teď je to vysloveně po vysazení HA, minule jsem to taky tak neměla☹, držím palce,ať se ti to fakt vyhne,je to šííílené,ještě,že nejsem v práci,ale taky zase suepr dovča, z posledních 8 dní jsem měla 5 migrénu-pecka 🙄

medria
18. črc 2012

@iret no dneska jsem 32. DC, což je ještě brzo na nějaké závěry, taky těžko říct, jetsli ovu vůbec byla a případně kdy ale já mívala před HA cykly pravidelné nebo spíš kratší, nikdy takhle dlouhé, zatím čekám a pak se uvidí

s těma migrénama si teda užíváš ... 😒 to mě mrzí, ale myslím, že se to časem srovná, až se hormony trochu uklidní

iret
18. črc 2012

@medria no jasne,to jeste muze jedno nebo druhe prijit!!! drzim palce,at to jsou //🙂 😵

@a.n.e.t.t ja uz mam doma taky jedno stesti a povedla se na treti cyklus 😉

a.n.e.t.t
18. črc 2012

@iret třetí pokus to je celkem pěkný a teď se snažíte už jak dlouho? Možná už jsi to tu psala, ale víš jak 😅 , je nás tu tolik a to si prostě nezapamatuju 😅

iret
18. črc 2012

@a.n.e.t.t ted mame prvni pokus 🙂 ale podruhe to asi tak snadne nebude, mam ted navic nejak zlobivou stitnou zlazu:-/

sjussi
18. črc 2012

@a.n.e.t.t tak nam se prvni podarilo hned,na konci brezna sem vysadila antikoncepci a v dubnu uz sem byla tehotna.No tentokrat to neni az tak rychle

a.n.e.t.t
18. črc 2012

@iret štítná žláza, tak to nic moc, ale třeba to vyjde 😉
@sjussi tak třeba se zadaří teď na "druhý" pokus 😉

musiiv
18. črc 2012

Ahoj holky, tak jsem narazila na vaši diskuzi 🙂 My jsme taky začali se snažilkováním, tak uvidíme, kdy se zadaří 😉 Máme doma 20ti měsíční holčičku a už mě zase láká to těhotenský bříško.. Tak vám přeju, ať se to všem brzo podaří 😉

iret
19. črc 2012

@valea jdeš dneska ve čtvrtek k mudr.ovi neboj sem to pochopitla špatně? držím palce a čekám na zprávu 😉

iret
19. črc 2012

@musiiv tak tě tu také vítáme 🙂

iret
19. črc 2012

copak se to tu děje? nikde nikdo? 😕

axonka
19. črc 2012

Ahoj holky, dnes jsem byla na kontrole tyden po kyretazi pro zamlkle tehu v 10+6. Vsechno je v poradku a muzeme se zase zacit snazit od zari 😉 😉 tak doufam, ze to vyjde a pristi leto se mnou uz bude Martinek nebo Johanka 😉 😉 .

Vcera mi volala kamaradka, ze jde ke kartarce ke ktere obe dve chodime 😉 a jestli se mi ma na neco zeptat. Tak jsem toho vyuzila a dle ni se v zari zadari a v rijnu mam cekat pozitivni zpravu a bude to kluk a hned kratce na to holcicka.... 😀 😀 . Tak jsem moc zvedava jak ji to vyjde 😉 😉 Drzte pls, palce 😉

iret
19. črc 2012

@axonka super zpráva od doktora a ještě lepší od kartářky 😀 , palce držím každopádně, je to potřeba!!!!
a jménama jsi mě překvapila, doteď jsem se nikde za poslední roky s Martínkem nesetkala 😨 , my ho máme totiž taky!! (už 5 let vybraného) 😉

medria
19. črc 2012

@axonka budu teda držet palce, aby se všechno vydařilo podle vašich představ

a jinak moc hezká jména 😉

axonka
19. črc 2012

@iret Diky 😉 🙂 . taky mame Martinka docela dlouho vybraneho, nikdo z mych znamych ho nema a zadneho v okoli neznam 😉 . Okolo je to hejno Simonu, Tadeasu a Tobiasu, ta jmena se mi nelibi a k nasemu prijmeni se ani nehodi, tak jsem rada, ze jsme se oba s manzou na jmenech davno shodli 😉

axonka
19. črc 2012

@medria Dekuji, taky jsem jima nadsena a doufam, ze je udam obe 😉 😉

musiiv
19. črc 2012

@axonka držíme palečky 🙂

sjussi
19. črc 2012

Holky tak dneska sem mela dostat MS a nic 😉 vzdycky sem ji mela i bez prasku po 28dnech a nekdy i driv ale nikdy se neopozdila.Kez by uz nedorazila

hrhanka
20. črc 2012

Zdravím vás holky! Ráda bych se k vám tady přidala a chtěla jsem být aspoň mírně v obraze, tak jsem se tady pročítala všmi těmi příspěvky a musím vám říct, že mi to dalo pěkně zabrat 🙂 Hned na úvod bych chtěla všem úspěšným snažilkám pogratulovat k úspěchu a držím palečky aby vše dopadlo jak má! Já jsem dojedla poslední platíčko HA ve čtvrtek a teď už jen čekám na konec MS a hurá na snažení. HA jsem brala cca 3 roky a neměla jsem během žádné problémy, tak doufám že i po vysazení bude vše pracovat jak má a povede se nám mimi co nejdříve. Jenom nevím jak to vydržím netestovat až do další MS..Jednou jsem si zapoměla vzít prášek a už jsem měla všechny těhotenské příznaky které existují...tak nevím jak to přežiju 😅 Teď jen nevím jestli si mám už koupit ovu testy nebo počkat jak se vyvrbí první cyklus a nechat to popřípadě až na další...

valea
20. črc 2012

@iret
K doktorce jdu až příští čtvrtek. To čekání je strašně dlouhý!

@sjussi
Držím palce, ať to klapne a místo MS byly //. Kdy budeš testovat?

valea
20. črc 2012

@medria
Jak to s tebou vypadá? 😉 // nebo MS?

koolombina
autor
20. črc 2012

Holky vítám všechny nově příchozí.
@medria držím palce ať jsou //, nebo alespoň MS a nic mezi tím...
@sjussi těšíme se na pozitivní zprávu🙂
@hrhanka rozhodně nech první měsíc na pohodu, na OVU testy je čas. Většina holek je nasazuje až po delším snažení.

Já si objednám OVU testy dneska, sice jsem teprve 22DC, ale hodně se mi zhoršila pleť, což mívám standartně pár dní před MS, takžo to na // nevidím. Budu tedy měřit od třetího cyklu. Tak bude aspoň nějaká testovačka 😎

sabisek
20. črc 2012

Cau zensky! Jeden den tu clovek neni a hned mame nove tvare - vitam Vas mezi nami.

Ja vcerejsi den travila se svagrovou a jeji svagrovou, obe maji 2 a 3 mesicni mimco, tazke jsem cela naladena na miminka.... 🙂

Jinak ja bych mela mit den D o vikendu...

medria
20. črc 2012

@valea
@koolombina

no holky se mnou to zatím vypadá tak nijak ☹ na testu ve středu jen /, MS taky nic, dneska jsem už 34. DC a fakt nevím. posledních pár dní mě pobolívá břicho, ale jinak nic. teď jedem o víkendu pryč, takže pokud se během víkendu nic nezmění, tak v pondělí testnu znovu a uvidíme, když opět nic, tak se asi aspoň objednám k dr. už jsem se smířila s tím, že dostanu vyvolávačku, za což jsem vlastně ráda, protože budu moct začít pít kontryhel, ať se cyklus srovná a taky měřit teplotu a ovu

začínám si vsugerovávat, že je mi špatně, že mám chutě apod. ale to už asi blbnu z těch hormonů 😀

valea
20. črc 2012

@koolombina
Zhoršení pleti může být i projev těhu. Taky se mi běžně zhoršuje před MS, takže jsem byla smírena s tím, že // nebudou a ony byly 😉

sabisek
20. črc 2012

@valea Jsem na tom velmi podobne, pred MS nejen zacnu zadrzovat vodu - jsem o cca 2 kila tezsi, ale take mam pupinky. 😒