Prázdniny 2012 aneb začátek cesty za potomkem

koolombina
6. črc 2012

Ahoj holky, domluvili jsme se s manželem, že do toho půjdeme a já už hrozně těším. Je nás tu víc, kdo začínáme v létě? My už měli zkušebku v červnu, ale příležitostí moc nebylo...teď už sem si spočítala plodné dny tak uvidíme.

oezde
8. srp 2012

tak uvidime... mne se testovat desne nechce, chcu at prileti cap 😀 dneska teda v praci zahul, mame tu novacky na zauceni a chyta me slak 😝 ale brzo bude obidek!

ivcacekb
8. srp 2012

@oezde není zač, ať se dílo podaří 😀 , mi dneska hráblo a zkusila jsem test, samozřejmě nic, stejně je brzy na testování, jsem zkusila, co kdyby nááhodou 😀 😎

oezde
8. srp 2012

@ivcacekb a kdy cekas??
Boooze me se nechce testovat........ odpoledne se blizi 😀

ivcacekb
8. srp 2012

mám to dostat 17.8. a sexík jsme měli teď o víkendu a tenhle pá a so bude taky 🙂

adelka21
8. srp 2012

@oezde ty jo, se ti divím, já bych testovala jak divá 🙂

oezde
9. srp 2012

Cau holky, no, jak myslite, ze to vcera dopadlo? Prisla jsem dom, vystrachala testy a pak mi to zaclo srotovat, ze se desne bojim si ho udelat a ze budu hrozne nastvana, kdyz bude negativni atd. atd. Pak jsem si sepsala vsechny delky MS za posledni dva roky a nejdelsi cyklus, co jsem mela byl 34 dni, dneska to mam teprv 33 🙂 . Dneska si ho uz ale udelat musim, protoze jdu zitra k doktorce, ktera mi chce pichnout tetanovku a zloutenku, tak uz potrebuju vedet, na cem jsem....

hrhanka
9. srp 2012

@oezde jejda ty máš nervy ti povim...já nemůžu vydržet do 28DC a ty máš 33 a ještě se ti nechce..já mám nervy hin za tebe... 😀

a.n.e.t.t
9. srp 2012

@oezde takže dnes bude test 🙂 , tak držím pěsti 😎

oezde
9. srp 2012

no ja mam prave desny nervy z toho, ze to bude negativni a ze budu muset na vyvolavacku 😠 😠 No ale dneska nebo nejpozdej zitra rano pred doktorkou to fakt musim testnout, at do sebe nenavalim zloutenku s tetanem...

iret
9. srp 2012

@oezde jak tu holky píšou,ty teda máš nervy, já bych už taky měla půl testů ze zásoby pryč a jela bych jak divá, není se čeho bát,jeden den tam být nemusí,druhý jo 😨 , držím palce,ať tak jsou tedy alespoň hned 😉

já mám smůlu a pár měsíců si nezatestuju, jdu z endokrinologie a nemám to dobrý, hodnoty vysoké, hrozilo by ohrožení miminka, potrat a ani by tělo teď prý nemělo samo chtít otěhotnět....takže to musíme přerušit, dostala jsem léky a nejbližší možný termín na kontrolu - za 2 měsíce-jestli tělo reaguje dobře.......nejvíc jsem smutná, že jsem chtěla májové miminko a nejvíc červnové ☹ ......tak se z toho musím oklepat a snad teda zatím alespoň vám všem to půjde, budete mít brzy // a já vás pak rychle doženu 😉

hrhanka
9. srp 2012

@iret jejda, tak to je mi líto, ale zas na druhou stranu, lépe nejdřív vyzdravit pořádně sebe ať se pak má to mrně kde dobře zabydlet 😉

andyseek
9. srp 2012

Ahoj holky.

Mohu se k vám přidat?Antikoncepci jsem vysadila asi 5.7.2012 a MS jsem dostala 8.7.12 další jsem očekávala minulý víkend,ale nic☹Dělala jsem si dnes test.Již 13 po ovulaci a negativní,takže těhotná nejsem.Je možné že MS nepřijde,protože jsem vysadila prášky?

oezde
9. srp 2012

@iret tak drzim pesti at se hodnoty daji co nejrychleji do poradku!

@andyseek chvilku trva nez se po prascich da telo dohromady... doporucuju kontryhelovy caj, ten hodne pomaha.

hrhanka
9. srp 2012

@andyseek ahoj, možnost tam je že máš po HA rozhozenou MS, ale je taky docela možné, že jsi i těhotná 🙂 ...někdy se to na testu neobjeví hned, počkej pár dní a zkus testík znovu 😉

andyseek
9. srp 2012

oezde-dík,tak já to zkusím
hrhanka-je mi často špatně od žaludku a vadí mi strašně voňavky a pach z cigaret,ale to bude jen psychické podle mě🙂Tak si počkám až se MS srovná.

hrhanka
9. srp 2012

@andyseek no, já bych přece jen ten testík nezavrhovala 😉

a.n.e.t.t
9. srp 2012

@iret to mě mrzí, tak a´t jsi hlavně v pořádku ty sama 😵 a pak to půjde, já zas hrozně moc chtěla dubnové miminko ☹ , ale ve výsledku budu ráda, když to bude kdykoli 😉
@andyseek vítám tě tu mezi námi 🙂 , a jsi si jistá, že ovulace opravdu proběhla? právě po práškách to může být rozházený, ale pokud proběhla a ty víš,že nyní jsi na 100% 13 DPO, tak to už by asi měl jít vidět alespoň malinkej duch ☹ , ale vyčkej a uvidíš, za dva dny 😉 , jinak teda špatně od žaludku může být klidně sugesce, to jsem minulý měsíc měla taky, byla jsem tak moc přesvědčená, že se to povedlo, že mi bylo opravdu špatně od žaludku, taky mi dělal zle kouř z cigaret, cítila jsem kde co, unavená, vyčerpaná a nakonec MS 😠 , nezalamuj si tím moc hlavu, nebo budeš akorát nervózní a MS se ti jen protáhne (jako mě ☹ ), všechno v klidu a na druhou stranu třeba se fakt zadařilo 😎

zuzana_ka
9. srp 2012

Nevím proč, ale pobolívá mě podbřišek už asi 14 dní téměř v kuse. Stalo se Vám to někdy?

a.n.e.t.t
9. srp 2012

@zuzana_ka mě právě můj minulý cyklus ☹ , a bolelo mě v podbříšku úplně celej ten cyklus 😠 , tak jsem si myslela, že to vyšlo a ono nic 😕 , ale jestli ti to pobolívá před MS, tak třeba... 😉

zuzana_ka
9. srp 2012

@a.n.e.t.t Pobolívalo mě to přes ms jako klasicky a pak po MS až do ted... a jsem ted v půlce období kdy mám klid, tak nechápu proč mě to pobolívá ☹

a.n.e.t.t
9. srp 2012

@zuzana_ka jo takhle jsem to měla minule taky, ale důvod jsem nezjistila ☹

ivcacekb
9. srp 2012

Byla jsem dnes na vysekání spodních moudráků, oba pod dásní, tož zašitá pusina, ale doktro i sestřička super. Nejdřív mi nechtěl dělat oba, ale překecala jsem ho, tož si užiju. Možná i někdo zaslechl můj křik při vyndávání druhého, bo tlačil na nerv a kurevsky jsem to cítila, tož další opíchání 😀 a pak jsem cítila i konec šití, takže orgáč se nekonal, první byl úplně v pohodě. Tož asi strčím hlavu do mrazáku, stejně budu vypadat jak Mickey mouse 😀D, za atrakci vybírám 10 kačku 😀DD, zítra to bude asi ještě veselejší. Nicméně v lednici přesnídávky, jogurty, v mrazáku zmrzka a Nimesil proti bolesti až zítra ráno, tak doufám, že do té doby přežiju. Ale přijede mi zítra miláček, tak už se těším 🙂

ivcacekb
9. srp 2012

@iret to mě mrzí, je to blbý, chápu tě, ale tak třeba se potom zadaří hned a bude vše v pořádku 🙂

ivcacekb
9. srp 2012

četla jsem leták od Nimesilu jako masakr....takže vůbec nevím, co s tím, přitom jsem doktorovi říkala, že se snažím otěhotnět...volala jsem ještě do lékárny, tak mi říkala, že pokud budu moct vydržet bolest (hahaha, už se vidím), tak nemám brát nic nebo jen acylpirin...což mi přijde jako blbost..Nimesil mi dal doktro v prášku, protože tabletu nemusím ani polknout a je proti bolesti a silně protizánětlivý (minule jsem dostala zánět po moudráku a byl to masakr)no a teď babo raď, zatím leduju, pak si mám dát zmrzku.

jane_s
9. srp 2012

@oezde Dobře to dopadne uvidíš, držím pěstičky a hned nás musíš informovat ano?;)

jane_s
9. srp 2012

@ivcacekb Ať je Ti líp kočko, znám trhání moudráků, nic příjemnýho, hlavně když to pak přichází k sobě že? Ale miláček Tě zítra obejme a bude líp uvidíš😉

zamilovanadonej
9. srp 2012

Holky, já můžu z vlastní zkušenosti říct- i při prvním synovi, i teď, že těhotenství přijde, až když na to nemyslíte. Říká se to, a mně se to teď jen a jen potvrdilo. 😉 když jsem se na to soustředila, a modlila se abych krámy nedostala, tak vždycky přišly. No a když jsem je očekávala, a nakoupila si všechny potřebné hygienické pomůcky pro dámy, menzes nikde..... 😅 To se nám po těhotenství toužícím asi příroda vysmívá 😨

oezde
9. srp 2012

@zamilovanadonej hehe, ja mam ted nakoupenych vlozek jak nikdy 😅

oezde
9. srp 2012

@ivcacekb tyyyvoooooogoo, obdivuju te hluboce 😀

zamilovanadonej
9. srp 2012

Tak ať se všem zadaří 😉 já to vím 2 dny že se zadařilo, a pořád nevěřím....a k doktorovi chci jít ale až v září....času dost