Prázdniny 2012 aneb začátek cesty za potomkem

koolombina
6. črc 2012

Ahoj holky, domluvili jsme se s manželem, že do toho půjdeme a já už hrozně těším. Je nás tu víc, kdo začínáme v létě? My už měli zkušebku v červnu, ale příležitostí moc nebylo...teď už sem si spočítala plodné dny tak uvidíme.

jane_s
31. črc 2012

@hrhanka Moc bych Ti přála, aby to šlo hladce..já jsem si říkala, vysadím prášky tak v červnu, protože do září to dopadne..vysadila jsem na konci února a pořád nic☹ pořád jen cysty a jedno trápení za druhým, ale věřím v dobrý konec, o to pak ta radost bude větší😉 taky jsem si to malovala jak to půjde raz dva..u nás ale realita zatím jiná,ale poctivě jsme se snažili zatím jen 4 krát tak neházím flintu do žita, řešit to začnu až tak v říjnu a bude to! tak přeji mnoho štěstí, klidně se s námi poděl o nové poznatky, rady🙂)) každá rada dobrááá..my to dokážeme že jo?😉

hrhanka
31. črc 2012

@jane_s držím pěsti ať ti to nejdříve vyjde a ty otravné potvory zmiznou, ale mimísek někdy příjde...Musí! 🙂

iret
31. črc 2012

@koolombina ty tomu říkáš nepřehánět? já se v tu dobu považovala za těhu a už jen čekala na potvrzení od doktora- vždyť to nejsou duchové,to jsou pěkné // 😀 gratulujuuuuuu 😵 ,super zpráva

-holky, slyším tedy od vás poprvé,že by se test po několika hodinách falešně zabarvil.......já je taky schovávala a okukovala a nikdy se mi falešně mamatest nezabarvil....... 😕

@jane_s jsem ráda,že jsi zase dorazila 😉 , budu držet palce,ať jsi brzy zase fit!!! musí to teda asi fakt příšerně bolet 😠

@alyssa.anna ŠŽ mě opravdu mrzí 😔 ,snad ti na endošce brzy pomohou,ale docela koukám,že se toto řeší tam 😕 -je vidět,že se v tom fakt vůbec nevyznám (ostatně jako ve svém onemocnění ŠŽ 😖 )

jane_s
31. črc 2012

@iret Ahojkyyyyy😉 děkuji moc, jsi zlatá, ono se to nějak zase vystříbří a bude dobře..no jo zloběj potvory😀 jak jsou velký tak to tlačí na střeva, na močák, pořád lítám na záchod😀DD ale už je to lepší, ty dva dny opět peklo jako v dubnu, ale te´d už lepšíííí, MS zařídí aby se zmenšila na minimum a pak hurá do nového cyklu, pozitivně a s úsměvem..a co ty kočko?😉 Jak to jde?

hrhanka
31. črc 2012

@iret Ahoj, mám doma mamatest a v návodu je přímo napsáno, že test trvá 3min. a po 5min. už je test neprůkazný....

lucyda
31. črc 2012

Ahojte holky ,muzu se k Vam pridat ? Zaciname pomalu planovat miminko 🙂 HA jsem vysadila teprve pred 14 dny ...Tak snad to nebude tak dlouho trvat ,prala bych si jarni miminko 🙂 Nejlepe holcicku ,ale to je jedno ,hlavne at je zdravoucke 🙂 Jinak mi je 23 let a jsem z Ostravy.Lucka

alyssa.anna
31. črc 2012

@hrhanka no říkám si že se nic neděje a že na to nemám myslet, ale copak to jde? To by chtělo leda tak nějakou částečnou lobotomii aby na to člověk přestal myslet úplně .-D

@jane_s aha tak pokud jsou bolesti tak to je pak asi jiná. Mě se dělají menší (okolo 1,9 - 2,7cm), ale zato požehnaně. Doktorka mi na to před rokem předepsala HA, kterou kdyź jsem teď bysadila kvůli otěhotnění a cysty se zase vrátily. Tak mi řekla že by to chtělo aby se to povedlo co nejdřív, aby se mi jich zase nenadělaly mraky, to že by pak mohla bejt komplikace, ale teď to prý zatím žádná překáźka není.

alyssa.anna
31. črc 2012

@iret a co ty máš za nemoc ŠŽ? Mě právě poslala obvodní na UTZ protože mi vyšly vyšší testy na TSH no a tam mi dnes našly ty uzly. S výsledkama jsem pádila zpět k obvodní, která mi napsala papír přímo na endokrinologii, kam se zas teprv musím objednat, ale prý mi možná udělají odběr vzorků z těch uzlů a asi dostanu nějaké prášky

@jane_s a jestli ti můžu dobře poradit, tak se zkus nestresovat. Já jak jsem si poprvé přinesla zprávu o cystách tak jsem byla úplně sevřená strachy a brečela jsem - a na další kontrole jich bylo víc. No a pak jsem se snažila nenervovat se, víc spát, zdravěji jíst - a ty staré zmuzely

a.n.e.t.t
31. črc 2012

@iret já teda nevím o tom, že by se falešně vybarvila čárka později, ale já myslela pouze ty duchy nebo spíš pididuchy, opravdu lehoučký stínek, takové šedavé barvy, to udělá (může udělat) po zaschnutí test (já měla pocit, že mi to udělal vždycky každej 😀, ale možná jsem viděla jen něco, co jsem si přála) , že je to jako by naznačení, kde by se objevila čárka, ale to co má @koolombina, to fakt není duch, ale krásná čárka 🙂
@lucyda vítám tě u nás 🙂

lucyda
31. črc 2012

@a.n.e.t.t dekuji 🙂

a.n.e.t.t
31. črc 2012

@lucyda koukám, že už jedno dítko máš, jak dlouho vám trvalo první snažení 😉 ?

lucyda
31. črc 2012

@a.n.e.t.t jj mam, za 2 mesice bude mit 3 roky ....no ja se ani moc nesnazila,proste jsem parkrat zvedla po sexu nohy a bylo to ....hlavne jsme teda na to nejak nemyslela ,myslim ,ze je vse o psychice 😉

kopretina22
31. črc 2012

Ahoj holky, takže dneska dorazila mrška a já mám kupodivu radost.....přece jen je to první regu,lérní MS od revize, na kterou jsem čekala a jsem ráda,že nakonec dorazila poměrně brzy.....Teď aby byla v pořádku genetika 🙂

adelka21
31. črc 2012

díky za přivítání jenom se zeptám, jaké máte nakoupené těhu testy?

ivcacekb
31. črc 2012

@adelka21 ahoj, mám Mamatest 10(2 ks uvnitř) a Gravitest 10 (3 ks uvnitř), cenově 35 a 36 kč

cisloone
31. črc 2012

Holky tak dorazila MS, dnes tedy 1 DC ☹

ivcacekb
31. črc 2012

@cisloone neboj, je nás tu víc a postupně se určitě bude dařit 🙂

cisloone
31. črc 2012

@ivcacekb snažíme se teprve první měsíc, takže by to bylo opravdu veké štěstí kdyby se to povedlo.... Věřím tomu, že postupně se to tu bude // jem hemžit 😀

jane_s
1. srp 2012

@kopretina22 Tak to je skvěléééé,tak ať zase brzy zmizí a ať jsi hlavně v pořádku..taky jsem vyjimečně na MS teď i těším:-/ je to fakt divný..těšit se na MS😀

sjussi
1. srp 2012

@ivcacekb ty jo ja sem u nas koupila mamatest 10 za 50kc

jane_s
1. srp 2012

@alyssa.anna JJ chce to fakt asi hodit se do klidu.. a co Ti doktor doporučil? Já jsem hodně četla o pohybu a zdravé stravě, tak se začnu víc hýbat a snad to bude dobré..a něco Ti říkal ohledně otěhotnění když se dělají cysty? Je vůbec naděje kočko?

jane_s
1. srp 2012

@lucyda Ahojky, jasnýýýý přidej se k nám snažilkám😉 jinak přeji mnoho štěstí..to máte krásný začátek teprve, to bych si to krááásně užívala😉

alyssa.anna
1. srp 2012

@jane_s Jj, to mi moje dr. říkala taky o tom pohybu, Jinak mi příjde, źe to moje dr. nijak zvlášť neřeší. Ze začátku mi to vadilo a pořád jsem se sresovala a te´d to beru jako plus že mě tim nijak zvlášť neděsí. A nadéje je na 100% - mám kamarádku, která taky na cysty dost trpěla a navíc měla potíže taky se ŠŽ a nedávno se jí narodila zdravá holčička (neměla to sice snadné, ale podařilo se)
Můžeš třeba na ty cysty zkusit i bylinky (jestli chceš tak ti pošlu soukromou poštou odkaz na stránky, kde mají přímo tinktury a čaje na cysty. Já se chystám si tam objednat zase bylinky na tu štítnici)

alyssa.anna
1. srp 2012

@cisloone Aojky a vítej. No já také jela první kolo snažení a dnes mám 2DC, takže jdu do druhého kola

jane_s
1. srp 2012

@alyssa.anna No to by si byla zlatá, já se ničemu nebráním, pokud něco existuje, hned to objednám ať jsem zdravá jako rybka a můžeme se dál snažit..je fakt, že ty cysty nejsou asi nic hrozného, díky bohu máme asi neškodné cysty, mě teda jediné co, že bolí no, jak je to vždycky jedna velká tak to tlačí do břicha a fakt to bolí..nemůžeme mít pak sex prostě nic, včera jsme to zkoušeli a bolelo to ještě dost..tak si teď počkám na tu MS a pak se do toho pustíme🙂 nějak to dokážeme že jo? Jak dlouho se snažíte?

jane_s
1. srp 2012

@adelka21 Já mám Mama test, pak jeden nějakej Swiss a pak digitál Clear blue🙂)) a jaké ty zvažuješ pořídit?

jane_s
1. srp 2012

@cisloone Ahojkyyyyy, kéž by se to tady tak hemžilo😀 to bych si moc přála, už bych se taky ráda hemžila po té době😀 tak přeju hodně štěstí a užívejte si snaženíčka!

jane_s
1. srp 2012

@ivcacekb Ahojky kočko🙂)) jsem ráda, že jsi i tady😉 hnedle odepíííšu😉

alyssa.anna
1. srp 2012

@jane_s Přesně - dokud se nějaká ta cysta "nezvrhne" tak není nic ztraceno 🙂 (já se to taky tak snažím brát jak s cystama tak s uzlama) a hlavně neztrácet naději a bojovat.
Jinak naostro (s hlídáním ovulky) se snažíme teprv 2. měsíc, ale tak nějak jsem doufala že to vyjde už na neostro

jane_s
1. srp 2012

@alyssa.anna 😀 taky jsem doufala, že to půjde snáz a ne že budu řešit cysty..doktor už mi řekl, že doufá, že příště se uvidíme a bude pozitivní jiný nález😀 NO jo v to já taky doufám, že tam nebudu celej život opruzovat pouze s cystama🙂)) ale hlavní je se usmát, netrápit se, ono to půjde😉 jsme zdravý holky, tak přece si nebudeme dělat vrásky že jo?😉 Já jsem OVU taky testovala teď podruhé😉 tak jsem už doufala, že to klapne, ale zatím nic no, tak uvidíme..pořád doufám, že se kartářka strefila😀DD