Prázdniny 2012 aneb začátek cesty za potomkem

koolombina
6. črc 2012

Ahoj holky, domluvili jsme se s manželem, že do toho půjdeme a já už hrozně těším. Je nás tu víc, kdo začínáme v létě? My už měli zkušebku v červnu, ale příležitostí moc nebylo...teď už sem si spočítala plodné dny tak uvidíme.

medria
9. črc 2012

@valea to je dobré 😀 tak já tyhle sny zatím nemám, ale za to se mi už půl roku pravidelně zdává o miminkách 😀 tak jsem si řekla, že už je asi nejvyšší čas

koolombina
autor
9. črc 2012

Mě se zase zdá o bříšku, jaké to bude pěkné🙂 A o drandění s kočárem🙂 Prostě samá pozitiva🙂 U každýho zlobivýho mrněte (včetně mého synovce 😀) si s manželem vždycky řekneme, ža takové naše děti rozhodně nebudou 😅

makiska1
10. črc 2012

Ahoj holky, také se přidávám... 🙂 HA neberu už asi 2,5roku, cyklus nemám úplně 100% pravidelný, ale bývá to tak kolem těch 28 dní, tak uvidíme... Teď proběhla-probíhá OVU, tak uvidíme, zda to vyjde... minulý měsíc to nevyšlo, ale to nebylo ještě "oficiální" snažení, takže je možné, že jsme ten správný čas prošvihli... no, uvidíme co tento měsíc... 🙂 OVU test jsem nikdy nedělala, tak asi pokud to tento měsíc nevyjde, tak asi budu taky testovat, i když si myslím, že OVU poznám, vždy mě pobolívá v boku a taky podbřišek jako při MS... V každém případě už se strašně moc těším 🙂

jane_s
10. črc 2012

@makiska1 Ahojkyyy, vítej mezi námi snažilkami, přeju mnoho štěstíííí..to jste na začátku krásného snažení, tak si to užívej a ono to určitě přijde..my se taky snažíme, zatím marně, ale věřím a doufám, že to vyjde..tak tfuj tfuj, ať to je co nejdříve a dej vědět ju?😉

ddanda
11. črc 2012

@valea Já už jsem minule ve snu rodila 😀

valea
11. črc 2012

Holky, tak jsem nevydržela a dneska jsem si udělala těhu testik, mám 2 dny před MS a zatím tedy jen /. No uvidíme co v pátek. Nepřestávám doufat 🙂

a.n.e.t.t
11. črc 2012

Ahoj holky, taky bych se ráda přidala 🙂 . S manželem jsme začali už v červnu, ale nevyšlo to, tak teď je další pokus. Taky bych byla samozřejmě moc ráda, kdyby to hned vyšlo, ale vím, že se říká, že u normálně zdravých párů to běžně trvá kolem půl roku, tak jsem zatím v klidu. Tak proto tomu necháváme dá se říci volný průběh, nic nehrotíme, neměřím si žádnou teplotu, nedělám OVU testy, ale jen věřím a doufám 😎 . Teď čekám MS kolem 25.7., nemám to pravidelně, tak uvidíme.

ddanda
11. črc 2012

@a.n.e.t.t Tak to bys mohla mít teď někdy ovulaci, ne? Tak to zkoušejte 😉

a.n.e.t.t
11. črc 2012

@ddanda no taky to tak nějak tuším, že by mohla být, říkám, nic neměřím a netestuju, ale pobolívá mě v podbříšku, tak jsme v pondělí i úterý zkoušeli a budeme i nadále a už se těším 😵 . V práci mi teď otěhotněla kolegyně a pokud vím, tak se ani nijak nesnažili, jediný co říkala bylo, že by tak v září chtěli začít a už je v tom... to se někdo má 🙂 .

ddanda
11. črc 2012

@a.n.e.t.t tak jestli tě pobolívá v podbřišku, tak by to mohla být známka ovu 😉 Jo, to se kolgyně má 🙂

a.n.e.t.t
11. črc 2012

jenže já jsem asi "divná", protože mě v podbříšku jakoby pobolívá celou dobu, co mi skončila MS 😅 , tak právě nevím, jestli to můžu brát jako OVU, je to vždycky jeden den víc, pak míň, že skoro vůbec, ale včera to bylo víc i dnes mi to přijde, doposud jsem to nikdy nesledovala a doufala jsem, že ani nebudu muset, že se to hned povede a ono nic... a jak jsi na tom teď ty? probíhá ovulace nebočekáš na těhu testík 😉 ?

ddanda
11. črc 2012

@a.n.e.t.t já jsem začala další cyklus (právě mám ms) 😒 minulý cyklus jsem testovala ovulaci, abych věděla jestli ji mám. Takže teď už vím, kdy se na to zaměřit víc, aby to dopadlo 😉

a.n.e.t.t
11. črc 2012

dělala sis testy jo, tak aspoň víš, že ovulace probíhá a zhruba kdy, tak teď to půjde jako po másle 😉

jane_s
11. črc 2012

@a.n.e.t.t Ahojkyyyyy, tak hodně moc štěstíčka přeju🙂 my se taky pokoušíme, v červnu to nevyšlo, tak zase malé zklamání, ale jednou nám to tady všechno vyjde😉 tak proč se stresovat že jo? Teď se pěkně snažte, to vypadá na OVU😉 tak příjemné snaženíčko! Jinak doporučuji testovat OVU, aby sis byla jistá, jestli probíhá a kdy asi tak probíhá😉 přeji hodně štěstí a dej vědět, jak to probíhá🙂))

jane_s
11. črc 2012

@ddanda
@a.n.e.t.t my jsme s Dančou takový testovatelky😀 mrkni do našich albíček😉 fakt je to dobrý, docela nás to bavilo, vid Dani?😉

ddanda
12. črc 2012

@jane_s jj, bavilo. Hlavně když jsme to spolu mohly denně konzultovat 😉

ddanda
12. črc 2012

@a.n.e.t.t No to doufám 😉

jane_s
12. črc 2012

@ddanda Však te´d to nebude jiný..víš že máme všechno zatím stejně😀D jestli ještě tahle OVU přijde stejně, tak už normálně věřím, že jsme spojený😀DD

sabisek
12. črc 2012

Ahoj holky, rada bych se k Vam pridala. S manzelem jsme se zacali snazit v cervnu, ale napoprve nic. Nic nemerime a zatim to nechavame na nahode, dohodli jsme se, ze prvni tri mesice to nebudeme hrotit a pak zacneme merit.

a.n.e.t.t
12. črc 2012

@jane_s děkuji moc 🙂 . Já si právě říkám, že zatím asi testovat ovu nebudu, chci tomu nechat tak nějak volno, ale pokud se to nepodaří do září, tak si nějakej ten testík koupím.

a.n.e.t.t
12. črc 2012

@sabisek ahoj 🙂 , tak to jsme na tom úplně stejně, tak hodně štěsí, ať se zadaří 😎

sabisek
12. črc 2012

Dik, tobe taky 😉

iret
12. črc 2012

Ahoj,můžu se taky přidat? Jen nevím,kolik najdu času sem chodit,jedno díťátko už doma mám. Ale taky mám chuť mít ještě další a tak mám právě poslední mršku po HA a jdeme na to🙂. Zatím nebudu měřit BT ani dělat OVU testy, na to je času snad dost 😉

ddanda
12. črc 2012

@iret tak hodně štěstíčka 😉

iret
12. črc 2012

dekuju moc-hodne stesti nam vsem! 😵
-ma tu jeste nektera uz jednoho sviste doma?

jane_s
12. črc 2012

@a.n.e.t.t JJ určitě, to je rozumný, pokud se snažíte krátce..my se snažíme od března, ale poctivě zatím jen 3 krát, a testy jsem taky až teď začala..🙂 tak držím pěstičky, ať nám to dopadne co nejdříve😉

jane_s
12. črc 2012

@sabisek Ahojkyyyy, přeji mnoho štěstíčka a a´t to dopadne co nejdříve..to je super, že budete mít druhý pokus, to určitě dopadne raz dva, uvidíš😉

a.n.e.t.t
12. črc 2012

@jane_s ty jo, od března, tak to mě mrzí, že už tak dlouho, ale jak jsem psala, zdravým párům to trvá běžně prý kolem půl roku.
Holky taky to máte tak, že si vsugerováváte nějaký příznaky těhotenský 😅 ? Já si pořád říkám, že je mi divně, že jsem unavenější a bolí mě prsa a já nevím co, si připadám jak blázen. Já totiž neberu HA už dva roky a chránili jsme se kondomem, ale až ke konci... Takže jsem si vždycky říkala, že nějaká kapička lásky tam mohla být a před MS už jsem hledala, to co nebylo 😅 ...

jane_s
12. črc 2012

@a.n.e.t.t Tak víš jak, já měla z toho dva měsíce zdravotní problémy, takže jsme se snažit nemohly, tak vlastně 3 pokusy máme za sebou, tak teď už to vyjde, věřím tomu, že do září to klapne😉
Já si vsugerovala minulý měsíc snad všechno😀 a dopadlo to červeně😀 takže asi tak!

ddanda
12. črc 2012

@a.n.e.t.t jo to znám. Já už jsem měla příznaky těhu hned v září, ještě jsem neměla ani po ovulaci. Jen jsem přestala brát HA 😀 Je to sranda, asi by to chtělo se tak nekontrolovat, ale copak to jde? 😉