Prázdniny 2012 aneb začátek cesty za potomkem

koolombina
6. črc 2012

Ahoj holky, domluvili jsme se s manželem, že do toho půjdeme a já už hrozně těším. Je nás tu víc, kdo začínáme v létě? My už měli zkušebku v červnu, ale příležitostí moc nebylo...teď už sem si spočítala plodné dny tak uvidíme.

sjussi
5. srp 2012

@iret diky snad budou 😉 uz se nemuzu dockat zitrejsiho rana at vim na cem jsem

lucifer1987
5. srp 2012

@iret to se máš 🙂 já zase nemůžu manžela k sexu dohnat! Pokud ho máme dvakrát do měsíce, můžu být ráda...

zuzana_ka
5. srp 2012

Já bych i sex častěji než ob den a ne jen kvůli mimi 😅 😎

a.n.e.t.t
5. srp 2012

@iret to jsme na tom hodně podobně s tím sexem, kdyby bylo na mém manželovi, tak je to denně 😅 , ale ani tak se mi nadaří dodržet frekvenci ob den, ale spíš dva dny ano, pak se ubráním 😀 , pak zas dva dny 😅 , aby nám stihly ty spermie vůbec dozrát...

jane_s
5. srp 2012

@iret Jéééé, kéž by se mi podařilo mít do 30ti prcínka, co bych za to dala kočko😉 no už si přijdu stará tady ty jo😀 jsou tady maminky přes dvacet mírně a já ještě ani jedno a nedaří se🙂)) je to v pytli!
@ivcacekb Tak hodně štěstička při snažení kočko, dejte si záležet jasan?😉
@zuzana_ka No jo, můj má taky fyzicky náročnou práci, ale je fakt že mě nikdy neodmítne, takže když se schyluje k tomu že by usnul, tak mu říkám to teda neee, teď se tady budou dělat děti😀DD řeknu to s vtipem, ale dobře to vždycky zatím dopadlo😉 musíme to s nima přece umět😉

jane_s
5. srp 2012

@a.n.e.t.t Koukejt vytáhnout v plodné období ženské zbraně a kdo by odolal😉 Nesmíme to prošvihnout přece😉

zuzana_ka
5. srp 2012

@jane_s Tak to se máš, že to s tím svým tak umíš, já se bojím, že když to blbě podám, tak to bude vypadat, že to děláme jen kvůli mimi a že bychom to jinak nedělali kdybychom se nesnažili....Sakra chlapi, proč je to s váma tak těžký 😀

jane_s
5. srp 2012

@zuzana_ka 😀 no lehký to s nima fakt není..jako vždycky se hlavně modlím abychom se před plodnými dny neporafali, to je pak ztracené, protože na to nemáme vůbec náladu!

oezde
6. srp 2012

Ahoj holky, tak u me MS stale nic, ale pockam s testem jeste do stredy, nechcu to moc hrotit..... Co je ale horsi - mam plnou pusu aft, jsem totalne obsypana, nemuzu polykat, mluvit nic!

a.n.e.t.t
6. srp 2012

@jane_s Tak to nebude problém 🙂 , já bych spíš potřebovala aby to bylo vážně ob den a ne každej den 😀 , ale jak říkám, snažím se dělat pod vou dnech přestávky, aby něco stihlo dozrát 😎

iret
6. srp 2012

tak hlásím včerejší večerní nástup potvory, takže jsem dneska 2 DC..........
-jsem docela i ráda, do odletu by měla být pryč a budu tak mít na svatbě klid......., každopádně toto beru jako poslední šanci pro tu potvoru a už ji nechci pár měsíců vidět!!!!!! miminko by teď bylo už květnové a to mooooc chcuuu 😵

-a k tomu "dělání dětí"-taky o tom mluvíme,ale ve vtipu a s klidem,takže žádný stres......manžel mě uhání se slovy-pojď udělám ti kluka, nebo dneska mám chuť na druhou holčičku....a nebo po hlásí-tak a máš tam dva kluky (stále nám hrozí dvojčata....),takže se o tom bavíme pouze takto,ale ovu si nehlídáme

oezde
6. srp 2012

tak u me muj drahy nevi, kdy mam plodne dny a ja sama to vim tak priblizne, takze sexujem kdy mame chut a plodny/neplodny dny moc neresim, samo, ze se snazim, aby byla nejaka akce cca vprostred cyklu, ale cetla jsem tu storky o holkach, co otehotnely den pred MS 🙄 🙄 🙄

zuzana_ka
6. srp 2012

Mě by zajímalo jak to někdo odhadne že otěhotní den před MS...?

a.n.e.t.t
6. srp 2012

@zuzana_ka to je spíš náhoda, než že to někdo odhadne, prostě má pozdější ovulaci a pravidlený sex 😀 a nebo si třeba měří teplotu, takže se to dá i odhadnout

zuzana_ka
6. srp 2012

@a.n.e.t.t tak s tou ovulací se asi počítá dopředu a ví se o ní, že je tak pozdě ne? To si spíš myslím, že to někdo dělá 2x měsíčně, protože bych asi neodhadla jestli sem počala v sobotu nebo v neděli😀 I když ono je to asi jedno, hlavně že se to podaří🙂

a.n.e.t.t
6. srp 2012

@zuzana_ka já třeba nevím kdy mám přesně ovulaci, ještě jsem to nějak přesně nevyzkoumala, skousta holek používá kalkulačku na netu, která vždycky vypočítá ovulaci do prostřed cyklu, což tak vůbec nemusí být, takže klidně může být některá přesvědčená, že měla ovu uprostřed cyklu a ona proběhne ve skutečnosti až těsně před tím než má dojít MS. A myslím si, že se to může měnit, že to není v každém cyklu stejně. Navíc vím o tom, že některé holky mají i anovulační cykly, kdy ovu vůbec neproběhne. A mě bude opravdu úplně jedno, jeslti otěhotním na začátku cyklu, uprostřed nebo na konci před MS, hlavně, že to bude, takže budeme zkoušet snad pravidelně pořád 😎 .

adelka21
6. srp 2012

@zuzana_ka můžou to vědět docela dobře 😀 celej měsíc nic, den před MS sex, a lup ho a je těhotná 😀 😀 😀 takže takhle to musí vedet docela přesně 😀 😀 😀

zuzana_ka
6. srp 2012

@adelka21 Tak to vidím taky 😅 😀

oezde
6. srp 2012

@zuzana_ka to nevim, jak to nekdo odhadne, kazdopadne jsem cetla o pripadech holek, kterym se to tak zadarilo 🙂 rikaly, ze mely jinak chraneny sex, jen pred MS si rekly, ze je to uz jedno a... nebylo

adelka21
6. srp 2012

ale to zase nemohly zjistit den po očekáváne MS, ne?

oezde
6. srp 2012

no nekdy jim MS normalne prisla a nekdy ne

sjussi
6. srp 2012

Tak holky zatim se diagnoza MT nepotvrdila v krvi sem mela neco kolem 860 HCG takze tehotenstvi je o 14 mladsi nez pocital.Kazdopadne vse se jeste muze zvrtnout ale modlim se aby uz se nic nedelo.Zitra jdu znovu na krev a na UTZ tak uvidime jestli se deloha zvetsila

a.n.e.t.t
6. srp 2012

@adelka21 no to určitě ne, to zjistí cca 14 dní po očekávané MS
@sjussi vypadá to nadějně, držím pěsti 😵

sjussi
6. srp 2012

@a.n.e.t.t diky snad to nakonec vse dopadne dobre

jane_s
6. srp 2012

@sjussi I já moc držím pěstičky! Ať to dobře dopadne!!!!🙂

sjussi
6. srp 2012

@jane_s dekuju,a pak ze je jednoduche mit deti 😀 ono je to docela slozite a kdyz uz se zadari tak se to jeste muze milionkrat zkomplikovat

jane_s
6. srp 2012

@sjussi přesně, já to říkám pořád, že člověk má v životě jistou max. tak smrt a daně😀DD jinak se může pořád jen klepat jak to dopadne😀

sjussi
6. srp 2012

@jane_s pravda pravda 😀

ivcacekb
6. srp 2012

Ahoj holky, tak jsme řádili a doufám, že bude za chvíli nějaký výsledek 😀 , jen příště nevařím svíčkovou, ale něco lehčího, bo pak se moc nechce 😀 😀 😀 😀

jane_s
6. srp 2012

@ivcacekb 😀DD jasný, 6 knedlů a pak čekáš výkony v takovým vedru?😀DD doufám, že jste se teda pořááádně snažili😉