Při oplodnění ležet na zádech, podepřít zadek a nevstat?

roxy23
16. čer 2014

Holky co je pravdy na tom, že při oplodnování je lepší ležet na zádech, nebo podepřít si zadeček a celou noc vydržet a nevstávat aby se spermie dostaly co nejhlouběji ? S přítelem se snažíme už 4 měsíce a furt to nějak nefunguje.Milujeme se každý den když mam plodné dny i ovu a stejně furt nic :( a pak jsem slyšela tuhle radu.
Máte s tím zkušenosti ?

leniiis
16. čer 2014

Já sama osobně si myslím, že to je blbost. Nemám dojem, že by to na oplodnění mělo vliv 🙂 navíc já bych tak teda nevydržela ležet hodinu, natož tak celou noc 😀 ale každýho věc no 🙂 někdo asi z touhy po mimču zkusí kdejakou blbost 🙂

terrorkax
16. čer 2014

nevydrzela bych po sexu lezet ani pet minut, hned se utikam umyt a tehotna jsem potreti..nekdy otehotnet nejde hned a nemusi byt nikde problem.. 🙂

monunkaaa
16. čer 2014

Vydržet celou noc jsem ještě neslyšela.. Kamarádka po sexu opřela nohy o zeď, takže dělala v podstatě "svíčku", na zhruba 20 minut.. Ale pak zase spousta říká, že nedělají nic takového a otěhotní.. Nevěš hlavu, 4 měsíce ještě nejsou moc, zkus se na tolik neupínat a nedělat to jen pro mimčo.. Držím pěstičky, ať se co nejdřív zadaří 🙂

madulinka
16. čer 2014

😀 já si myslím, že je to hlavně o psychice, takže jestli si myslíš, že tohle může pomoci, klidně do toho 🙂 ... Já osobně jsem tenkrát nic takového neprovozovala, ale ihned po "akci" jsem měla takový "pocit", jako, že se už něco děje (což je teda asi blbost 😀) no a na konci měsíce jsem měla 2 čárky na testu.. Po kontrole u dr. mi doktor potvrdil těhotenství, ale asi o 2 týdny mladší, než jsem předpokládala...takže psychika 😀

koldovam
16. čer 2014

nohy nahoru hážu už od září a pořád nic, takže těma to není 😀

makuka88
16. čer 2014

Ahoj, já první 2 msíce šla po sexu na wc a nic, potom třerí ne, čvrtý taky ne a vyšlo to, ale bylo to biochemické a když jsem se rozhodla, že další měsíc udělám tu svíčku teda, tak už jsem byla znovu těhotná ... takže to potřeba není, ale určitě jít prostě spát a nechat tam ty mršky vykonat svou práci není na škodu 😀

kkouzlo
16. čer 2014

ahoj, prvně jsem otěhotněla hned bez nějaké akrobacie a nyní už 9 měsíců marné pokusy, je to o psychyce a ne to tom, jestli si dáš nohy za hlavu 😀

kettm
16. čer 2014

Kdybych ležela na zádech, podepírala si nohy a dělala svíčky, tak nemám ani jedno dítě 😀 mám totiž zakloněnou dělohu a u toho se musí ležet na břiše 🙂 jestli na tom něco pravdy je, kdo ví, kamarádky se po každém sexu sprchovala a otěhotněla, druhá dělá pomalu kotrmelce a otěhotnět se jí nedaří.

dezyre
16. čer 2014

já jsem někde zase četla, že je dobré spermie popohnat dovnitř orgasmem, takže je dobré, když má žena orgasmus až po chlapovi, že ty stahy při orgasmu pomáhají lepšímu nahnání 😀

wildy
16. čer 2014

Já se půl roku snažila dělat tyhle krkolomnosti a nic z toho nebylo. Pak jednou jsem se na to vykašlala a zadařilo se.. 🙂) Myslím, že to tomu může pomoci, ale určitě bych na tom nestavěla! 🙂

bajana
16. čer 2014

@roxy23 uskodit to neuskodi, ale celu noc je blbost, staci nejakych 20 min...ale na vasom mieste by som ubrala na intenzite (lepsie je raz za 2 dni, spermiam trochu trva, nez dozreju) a preventivne pila kontryhel a jedla kys. listovu....a ak sa nebude darit este 6 mesiacov, zasla by som k dr.

ppetrac
16. čer 2014

Doporučuje se sex min. ob den, ne každý den. A nohy nahoru jsem taky nedávala 🙂

selverin
17. čer 2014

blbost, akorát ti to tam zkvasí 😀 já těhu neplánovala, otěhotněla jsem přes antikoncepci (ale v tu dobu hodně dalších prášků kvůli nemoci, takže se stalo 😀 no a po každém sexu odjakživa chodím ihned do sprchy a sprchuji se i co nejvíce zevnitř...takže kdyby na tom něco bylo pravdy, nebylo by potřeba kondomů atd... 😉 chápu, že člověk, když už neví kudy kam zkouší vše možné... pro svůj klid to vyzkoušet můžeš, ale myslím, že v tomhle záruka nebude....každopádně držím palečky, ať se brzo zadaří 🙂

ajny123
17. čer 2014

Souhlasím s @bajana Lepší je ob den, aby spermie dozrály. ;)

rony192
20. čer 2014

@roxy23 ja som nemohla otehotniet 13 rokov, minuly rok po sexe som robila sviecku, ja neviem co ma to napadlo, proste len tak, asi pat minut, plus som mala plodne dni a bolo to. mam dieta, ma 4 mesiace.ale ci to s tym suvisi, ti neviem povedat.

luciebx
20. čer 2014

Ja asi zacnu hazet salta ... Cece necham nohy nahore spi. S tim celou noc v sobe a stejne nic .. Bohuzel svicku neumim nooo

dolce_principessa
29. čer 2014

podla mna to je riadna blbost.....ja som isla vzdy hned na wc a otehotnela som na prvy sup 😀

tehu15mika
30. čer 2014

Ja spis skacu po chvili do sprchy coz asi neni nejlepsi ze?nejake rady co delat?