Přípravek Fem+Formula. Máte zkušenost?

ivicek1
23. bře 2011

Děvčata máte některá zkušenosti s tímto přípravkem? Kámošce jej doporučil Dr. na podporu otěhu ,ale už jej nepoužila,pač poté zjistila,že už těhu je 😵 . Prosím o jakékoliv info 🙂 moc díky

azeretka
23. bře 2011

Ahoj, mně ho doktorka také doporučila, je to určené pro zdravý průběh cyklu a pro posílení ovulace. Beru ho teď třetí měsíc po sobě a pokaždé se mi o něco zkrátil cyklus, nevím, jestli je to dobře nebo špatně. Začínala jsem s ovulací 17 DC, po prvním měsící se mi posunula na 13DC a teď to bylo 10DC, takže nějaký účinek to asi má. Tablety jsou směs bylinek, především obsahuje třezalku, takže nemyslím, že by to mělo nějak ublížit. Nicméně těhotná stále nejsem 😠

ivicek1
autor
24. bře 2011

@azeretka Ahojky,moc Ti děkuji za info,já se teprve začínám 🙂 snažílkovat,1měs se nepovedlo a pokrač.2m. Tak nevím,mám-li to začít brát nebo ne. A jak to prosím bereš,četla jsem,že až po menzes se začíná brát? Prosím o radu 😵

azeretka
24. bře 2011

@ivicek1 doktorka i leták tvrdí, že se má brát od konce MS do začátku MS (zpravidla každý den kromě MS), ale to si myslím, že je správně jen pokud to chceš brát na úpravu cyklu, pokud to chceš brát na podporu ovulace, tak je podle mě škoda peněž pokračovat v užívání po ovulaci. Já to tedy beru 4DC až do doby než zjistím, že mám ovulaci (měřím bazalní teplotu), takže cca do tří po ovulaci prášky vysadím.

ivicek1
autor
24. bře 2011

@azeretka děkujiiíí moc za rady 😉 ,ráda bych to na tu ovulku,tak já to zkusím 😀 😵

azeretka
24. bře 2011

@ivicek1 tak dej pak vědět, jak to na tebe zabírá 😉 a přeji hodně štěstí

ivicek1
autor
29. bře 2011

@azeretka Děkuji a dám vědět 🙂

jimar
4. pro 2013

Ahojky, prosím máte některá čerstvé info - pomohl vám FEM + na srovnání MS atd.? Děkuju 🙂

jimar
12. led 2014

opravdu nikdo? ☹

zhortova
16. led 2014

Ahoj, pripravek mi rovnez doporucil doctor kvuli uprave cyklu a cysticek u vajecniku. Uzivam jej mesic a zatim ucinky nedokazu posoudit. Prodelala jsem potrat a DC je uplne jine. Drive byla pravidelna 29DC. Nicmene ted to byla 42 a 49DC. Ted jsem 32DC, tehotensky test negativni, menstruace nikde....tak uvidim, jestli pripravek alespon trosku pomuze

marrtty5
12. led 2015

ahoj chtela jsem se zeptat stalo se uz nektere z vas ze by zapomela si vzit prasek? Mam dale pokracovat s branim nebo pockat az dojde menstruace?