Přítelkyně nebere HA, bez hormonů prý nemůže otěhotnět

mildakloucek
30. zář 2015

Dámy, ženy, slečny
mám na Vás otázečku. No, kde začít? Mám pár týdnů přítelkyni.Jako u všech předešlých, jsem i teď byl v domění, že současná přítelkyně bere antikoncepci.

Po prvním společným sexu mi sdělila, že antikoncepci nebere (brala ji od svých 15 let) a prý ji to rozházelo menstruaci natolik, že ji má tak jednou za rok. Byla s tím před X lety u lékaře a ten ji předepsal nějaké hormony. Ty hormony brala opět nějaký rok, ale bylo ji po nich neskutečně zle, takže je prostě přestala brát. No a teď k věci. Tvrdí mi, že prostě nemůže otěhotnět (že to není možný) a že kdyby chtěla otěhotnět, tak by ji doktor musel předepsat nějaké další hormony a za nějaký čas (ne hned) by to už šlo. A tak mě zajímá, zdali je toto normální - resp. jestli se tohle stává. Spali jsme spolu bez ochrany x-krát a celkem mě to teď nahlodává, protože na díte fakt připravenej prozatím nejsem. Nadruhou stranu nemám důvod ji nevěřit. Ale představa dalšího sexu (samozřejmě s vyvrcholením) mě mírně odrazuje, protože si říkám, co kdyby 🙂

Dík za odpovědi a sorry, že Vám sem lezu jako chlap 🙂

evlyn
30. zář 2015

Kondom?

veri0007
30. zář 2015

určitě možné to je, ženy mají různé zdravotní problémy. Kolikrát se už ale stalo, že lékař řekl ženě, že nemůže mít děti a ona po nějaké době spontáně otěhiotněla. Taky to nebude nějaký ojedinělý případ. Takže kondom😉

kolmenka
30. zář 2015

ANO tvá přítelkyně může říkat pravdu a asi jí i říká. Mám to stejně. Je to anovulační cyklus někdy může být a někdy nemusí být doprovázena menstuací. Mě osobně řekl doktor že bez léků neotěhotním. Respektive je hrozně malá šance takže možné to určitě je. Řešení pro tvůj klid = KONDOM 😉

suzina08
30. zář 2015

Jestli jste doteď nic nepoužívali a ty teď přijdeš s tím, že se chceš chránit kondomem, tak nevím, jak to tvoje přítelkyně vezme. Buď to může vzít v pohodě, anebo to vezme tak, že jí nevěříš, že nemůže otěhotnět. Takže pokud nastane situace číslo dvě, tak bych jí na tvém místě řekla, že sis o tom něco zjišťoval a že se může ve výjimečných případech stát a že ty na dítě prostě ještě připravený nejsi 😉

alkuska
30. zář 2015

Přítelkyně klidně může mít popsané problémy ale rozhodně bych nespoléhala na to, že nemůže otěhotnět. Může, sice je to méně pravděpodobné, ale může se to stát. Na tvém místě bych trvala na další ochraně (kondomy). Kdyby ti holka něvěřila, ať se zeptá na gynekologii, každý zodpovědný člověk jí řekne to samé.

shine2015
30. zář 2015

Tak ji řekni, že je to pro jistotu....že mas v sobě obavy o těhotenství a nemůžeš se tolik uvolnit....že na to myslis i při sexu....že nechces aby brala antikoncepci že se pojistis ty...a i třeba že někdo z přátel či rodiny si myslel to samé a otěhotněl.....

PS taky bych je spoléhala na to že otěhotnět nemůže....

mandala
30. zář 2015

Možné je všechno a náhoda je blbec, být tebou, tak ji řeknu, že si to nedokážeš pořádně užít, protože máš strach z možného těhu... 😉

78marcela
30. zář 2015

Muze to tak byt, u me to tak bylo, polycysticke vajecniky, cykly prakticky vymizely, otehotnet byla miziva sance a taky jsem musela sestkat na umele oplodneni,nez se mi podarilo otehotnet, taky mi rikali lekari, že bez hormonu neotehotnim prirozene a měli pravdu. Takze pravda to byt klidne muze. Nicmene sance, i kdyz miziva, byla. Ja sice neotehotnela,ale nahoda je blbec a stat se to klidne muze, kamaradka s podobnou diagnozou take po umělém oplodneni, které nevyslo, po nekolika letech prirozene otěhotněla, pomohl ji pobyt u more, zmenou prostredi se ji nastartoval cyklus a mela snad jediny plodny den v roce a podarilo se jim to. Proste nahoda..

andelka
30. zář 2015

Nespoléhala bych na to. Mám pocit, že pořádně neví co jí je, a jak její organismus funguje/nefunguje a proč a jaká je prognoza. Jak má ověřené, že opravdu celou dobu nikdy neovulovala? Co nefunguje teď, nemusí být za půl roku. Jsou ženy, které opravdu nikdy přirozeně neotěhotní, a jsou takové, které si myslí že mají problém, tvrdí to chlapovi, ten tomu věří a buch, za dva měsíce jsou v tom a neví ani jak, děsné překvapení.Nebo po mnoha letech nezdaru, několika umělých oplodnění otěhotní přirozeně pár měsíců po porodu, takových případů tady je taky dost.
Ne, jako mladý muž s krátkou známostí, který zatím neplánuje rodinu bych nevěřila a pojistila si to jinak.
Nebo bych žádala o potvrzení lékaře, že to opravdu není možné..a to si myslím, že nikdo si na triko nevezme, protože nic není stoprocentní kromě snad úplně abstinence a odstranění vejcovodů.
Kdybyste spolu byli delší dobu, rodinu do budoucna plánovali (třeba s podporou CARu), tak jo, per to čert, ale ve vaší situaci ne.

kstablova
30. zář 2015

no já bych to, být Vámi, raději posichrovala nějakou jinou formou antikoncepce.... 😉 😉 😉

drakenn
30. zář 2015

Souhlasím s děvčaty. Chce to kondom pro tvůj klid! Pokud opravdu děti nechceš..

nathalka22
13. bře 2016

Ten problém co má tvoje přítelkyně mám také...Akorad že já už teď otěhotnět chci ☹ 😒

andrejka3741
13. bře 2016

Nespoléhala bych na to. Samozřejmě to možné je a netvrdím že tvá přítelkyně lže. Ale, takových náhod kdy to zrovna vyšlo, příroda je prostě příroda, bylo a je milion, takže za mě určitě ještě kondom at máš klid 🙂

lenusaak
13. bře 2016

Já bych na toto rozhodně nespoléhala. Možná je tam víc zdravotních problémů, kvuli kterým otěhotnět nemůže- to by ovšem ale byly duvody, které by Ti měla objasnit, když tvrdí, že tedy otěhotnět nemůže. Pokud je to ale pouze v tom, že nemenstruuje- půl roku i rok, rozhodně bych na to nespoléhala, že neotěhotní. Spousta holek otěhotnělo i když pul roku neměly menstruaci. Vubec to neni vyloučený 😊 Menstruace je hlavně o děložni sliznici ne o vajičku- to tam klidně muže být připravený a může tak dojít k oplodnění. Přítelkyně by si to tedy měla pořádně nechat vysvětlit od doktorky a potom to i přetlumočit tobě ať víte na čem ste 😊