Příznaky mimoděložního těhotenství?

val333
8. čer 2018

Tak dnes jsem po 3 dnech zmeškané m.objevila // 😉 ale jsem vynervovana, jelikož už týden mám lehce tupou bolest a občasné píchnutí na levé straně v podbřišku... Na kontrolu jdu hned v pondělí, ale mám strach, jestli to není mimoděložní... Máte s tímto někdo zkušenosti?

janapetrvalska
8. čer 2018

mimodelozni nejde nejak poznat, jen pres ultrazvuk.. pichani a pobolivani je normalni ..

eloise02
8. čer 2018

Mám zkušenost a nebylo. Měla jsem to píchání v podbřišku celkem intenzivní, místo abych si užívala dovolenou, tak jsem se nervovala, jestli to není mimoděložní, volala jsem kolegyni, která dříve pracovala jako sestra na gyn., ta mi ještě potvrdila, že ty příznaky můžou být i mimoděložní těhotenství. Tehdy jsem na to neměla nervy, ukončili jsme dovolenou, jeli celou noc do nejbližší nemocnice v ČR. Nechali si mě na pozorování, těhotenství bylo v samém počátku, ještě nešlo nic vidět. Nakonec bylo vše v pořádku a máme Davídka 🙂

garalela
8. čer 2018

@val333 zpocatku mimodelozni neboli,to boli az pozdeji,az treba zacne byt pludek vetsi nez musto,kde se uchytil, ja treba mela ve vejcovodu a bylo to cca 18 dni od zpozdeni. Tehdy jsem jen vedela,ze se chodi k doktorovi se zpozdenim tak,aby bylo videt srdicko,o mimodeloznim jsem nemela nastudovano nic. No srdicko tam bylo.....

anetxd
8. čer 2018

Ahoj, je to bud a nebo, nestresuj se kdyby jsi zacala krvacet tak hned vyraz, ja pri mimodeloznim mela intenzivni bolest ktera trvala zhruba hodinu a pak nic, az v 9 tt jsme zjistili ze je to mimodelozni, a tu bolest jsem mela jeste pred terminem menstruace.

andrejkabarankova
8. čer 2018

Ta bolest by byla velka. U prvniho mimodelozniho me strasne bolelo na prave strane. Bylo to tim jak byl plod veliky. Malem mi prasknul vejcovod. Zjistilo se to za pet minut dvanact. Byla jsem nekdy v 6 tydnu. Take mi nevynechala menstruace, normalne jsem menstruovala. U druheho mimodelozniho, jsem uz priznaky znala, tak jsem vedela hned, ktera bije. Pozitivni tehu test. Menstruace jeden den. Pak den klid a dalsi den znova. Take jsem mela neco jako priznaky zanetu mocoveho mechyre.

simajda11
8. čer 2018

Já při mimodeložním krvácela jako prase a měla šílený bolesti.Záskok u mé dr.mě poslal domů,že mi nic není.Až když se má doktorka vrátila z dovolené,okamžitě mě poslala do špitálu.Bylo to za 5 minut 12

andrejkabarankova
8. čer 2018

@simajda11 ja to mela uplne stejne jako pres kopirak. Zastupujici mudr. to diagnostikovala jako krev na deloze. V noci jsem sla na pohotovost. Tam mi pichli injekci na bolest a druhy den jsem byla poslana svoji mudr. do nemocnice. Pak uz to litalo.

simajda11
8. čer 2018

@andrejkabarankova přitom by stačilo,,tak málo" udělat ultrazvuk a nabrat HCG 😕

priefi
8. čer 2018

@val333 to co popisujes patri k tehu 😉 nestresuj se 😊 bude to v poradku. Preji hodne stesti

val333
autor
9. čer 2018

@priefi děkuji 😉 snad máš pravdu... Do pondělka se mi to čekání povleče. ..

val333
autor
9. čer 2018

@eloise02 fakt? A to vás také pichalo pouze v jednom místě? ... Kdyby mě bolelo celý podbřišek, tak jsem vklidu, ale bolí to už zhruba tři dny na stejném místě...

andrejkabarankova
9. čer 2018

@val333 zkuste se nestresovat, opravdu. Urcite to bude v poradku. 😊

eloise02
9. čer 2018

@val333 Ano, v místě kde je vaječník.

lmartinkova85
9. čer 2018

Taky jsem se toho bála, píchalo mě na jedné straně už nevím na které..ale je to v pořádku 🙂

val333
autor
10. čer 2018

@lmartinkova85 a jak dlouho vás to pichalo? Třeba pár dnů?

vanea
10. čer 2018

@val333 Jesti ti to pomůže, tak mně píchal podbřišek skoro celé těhotenství :D Pak se k tomu přidaly ještě další srandičky... jen podle toho určitě nelze určit, že jde skutečně o mimoděložní🙂 držím palce ať je to v pořádku!

val333
autor
11. čer 2018

Holky, tak je to dobrý 🙂 jsem v 6+3 i se srdíčkem ... Děkuji všem za podporu

simajda11
11. čer 2018

@val333 gratuluju☺

andrejkabarankova
11. čer 2018

@val333 Jé tak to gratuluji. 🙂

priefi
11. čer 2018

@val333 to je krasne 😍

martinahost
11. čer 2018

Já když jsem mela mimodelozní tak mě nic nebolelo, jen jsem krvácela, mysleli si ze jsem potratila tak mě v narkoze ješte vycistili,po pár dnech mi vzali krev na hcg a stále bylo vysoké neklesalo,tak bylo podezreni na mimodelozní,udelali mi laparoskopii a opravdu tam bylo. Vzali mi levej vejcovod.. Na utz nebylo nic poznat,že je to mimo.

martinahost
11. čer 2018

Jee až ted čtu že je to ok. Tak gratuluji ☺