Problém s otěhotněním...

stepulenka
23. bře 2021

Ahoj holky, mám PCO a beru clostilbegyt první měsíc mám za sebou, beru 3-7 1-0-1 a nosifol forte. Dělala jsem si ovulacni testy a všech byl dost viditelný duch, ale nikdy silnější čárka, než testující.
Testovala jsem se do 22DC pak jsem to vzdala. Spíš jsem začala špinit strašně bolesti v podbřišku. Píchani ve vajecnicich.. ovulace to ale nebyla... Musela jsem do nemocnice. A tam mi dneska řekli, že to u tohohle je, že mě měl informovat doktor.... Ale nic mi neřekl... A nic špatného při ultrazvuk mi nenašli.... píchani mám pořád... Ale doktor se mě ptal jestliže jsem byla na vyšetření vaječníků jestliže je mám průchodné... Snažíme se o miminko déle...

stepulenka
autor
25. bře 2021

@misicka03 A jak dlouho bereš? A máš PCO a kolik ti je prosím?

stepulenka
autor
25. bře 2021

@misicka03 volala jsem ... prý mám počkat po léčbě clostilbegytu.

misicka03
25. bře 2021

@stepulenka beru ho teď po 5 hned na poprvé jsem otěhotněla, ale byly to dvojčata , ale potratila jsem a od té doby zatím nic. A je mi 23

stepulenka
autor
25. bře 2021

@misicka03 nedáš mi na sebe facebook nebo Whatsapp?

viktorie1517
1. dub 2021

Ahoj, já si dělala ovulační test den před ovu a jasně negativní, slabá čárka. Dnes jsem 11 DPO a pozitivní těhotenský test 🙂 . Na ovulační testy se nespoléhej. Můžeš mít nižší hladinu LH jako já. Sex jsme měli tři dny před ovu a mršky si tam počkali

stepulenka
autor
1. dub 2021

@viktorie1517 mám nepravidelný cyklus. Tt negativní. A měsíčky nikde

stepulenka
autor
1. dub 2021

@viktorie1517 moooc gratuluju

ddaggmmarr
2. dub 2021

https://www.zivotsdetmi.cz/1-problemy-s-pocetim...
Možná někdy pomůžou jednoduché věci. Nám to nešlo víc jak 2 roky taky už nějaká vyšetření, a pak jsem si koupila králíka... Zaměřila se na něco jiného... Změnila stravu a hlavně přestala jsem to řešit a stresovat se... Doufám že vám to vyjde co nejdřív 🙏🙏

stepulenka
autor
4. dub 2021

@ddaggmmarr Děkujeme moc... jsem povaha , že si vše zabírám.

ddaggmmarr
6. dub 2021

@stepulenka jo to chápu. Je to těžké to neřešit, když to člověk opravdu chce

stepulenka
autor
7. dub 2021

@ddaggmmarr Právě. Ale jsem objednana do G centra do olomouce, nemáte někdo zkušenost? 😒

haskre
8. dub 2021

@stepulenka já chodím do ivf clinic Olomouc...ale já už přešla z jiného centra a mám více IVF za sebou....

ddaggmmarr
19. dub 2021

@stepulenka ne s tím nemám žádnou zkušenost. Ale držím palce

ddaggmmarr
19. dub 2021

@stepulenka To chápu. mi pomohlo když jsem si koupila králíčka domácího. Apon trochu jsem zaměřila své myšlení jinam ...

stepulenka
autor
22. dub 2021

@ddaggmmarr V G centrum super. Pan domtor Vodička super. Opravdu... 🙂 lepšího doktora jsem snad nikdy neměla. Nasadil mi léčbu clostilbegyt 4-8 dc 1-1-1 vzal krev. 3 dc znovu na krev( což je zítra) a 12 dc na folikulometrii. Jo my si teď pořídili štěňatko. Už to tolik neřeším, ale spíš mám strach, abych někdy ty děti vůbec měla.

ddaggmmarr
6. kvě 2021

@stepulenka tak to je super 🙂

stepulenka
autor
6. kvě 2021

@ddaggmmarr z dvou foliku zustal jeden, včera jsem si pichla ovitrelle. A budeme čekat co a jak. 🤔 mám děsný strach.

stepulenka
autor
30. kvě 2021

@stepulenka nedopadlo to dobře. Teď nás čeká inseminace

ddaggmmarr
31. kvě 2021

@stepulenka chjo :( Drž se, kdybys chtěla klidně napiš