Prosím o rady a tipy na pročištění organismu

maybe72
7. říj 2012

Přeji všem pěkné nedělní odpoledne a prosím o Vaše rady nebo tipy jak účinně pročistit bylinkami organismus. Téma je aktuální pro nás, co plánujeme těhotenství, i pro ty ostatní. Podzimní deprese a únava se blíží, tak ať nás nedostihnou! Mějte se a děkuji!

denisimo
13. únor 2013

na pročištění určitě doporučuji konzultaci s odborníky na www joalis cz. mám super výsledky a nejen já 🙂

martinasamkova
13. únor 2013

Zdravím 🙂 Sice to nejsou bylinky v "pravém slova smyslu" ale napadnul mě přípravek Gynex, Nosifol. Obecně je dobrá Chlorella a mladý zelený ječmen. Aloe Vera (gel,nápoj, vitaminy). Denoxinal (játra, ledviny) a různé pročišťující čaje, které lze zakoupit v lékárnách nebo obchodech se "zdravou, racionální výživou"...

monika6e
13. únor 2013

začala bych tím, že budu poctivě každé ráno nalačno popíjet citron s teplou vodou. Pak bych zkontaktovala nějakého bylinkáře, který by mi na míru doporučil bylinnou kúru (cena cca 300-500 za konzultaci + nákup bylinek v bylinkářství). Vyhla bych se firmám, které detoxikaci na netu běžně nabízejí a za tučné peníze prodají neúčinné a předražené preparáty. Z bylinkářů mám velmi dobrou zkušenost s Wojnarem nebo Dědkem kořenářem.