Za jak dlouho se po IUI podařilo miminko při problémech jako jeden vaječník nebo jeden vejcovod

berushe14
3. čer 2018

Dobrý den. Už to bude dva roky kdy se snažím se o dítě. Zatím jsme přistoupili jen na IUI a strašně se modlim aby nedošlo k ivf. Jak dlouho vám trvalo pocit dítě. Když jste měli nějaký problém třeba jeden vejcovod vajecnik nebo cokoli jiného. Prosím pište mi zkušenosti. Děkuji pěkné

berushe14
autor
3. čer 2018

Povidejte sdilejte

lenatko91
3. čer 2018

Ahoj, my se snažíme cca rok teprve.. Mně byl potvrzen PCO, při laparoskopii našli endometriozu a manžel má horší spermio. Po 5 měsících neúspěšné stimulace clostilem jsme skončili v caru a příští týden začínám první stimulaci na ivf. Dle doktorů pro nás nejlepší a nejrychlejší cesta k miminku. Proč nechceš jít do ivf? Mě osobně na tom děsí jen ty finance, jinak to beru jako jedinou možnou cestu... U tebe to určitě dopadne dobře, musíš věřit 🙂

berushe14
autor
3. čer 2018

Přesně ty finance.

veinnna
3. čer 2018

Trvalo By dlouho to popsat tak vše je v mém článku na blogu.

berushe14
autor
3. čer 2018

@veinnna ten tyatr vám nezávidím. Ale doufám ze se k ivf nedostanu taky mám dělohu otočením dozadu a odběr by byl asi dost bolestivx

ruzicka06
3. čer 2018

@berushe14 Ahoj. My se snažíme už 3 roky. První těhu po roce a půl snažení - v 6tt bohužel zamlklo bez revize. Přesně za rok na to opět těhu, také v 6tt zamlklo bez revize...Jinak máme za sebou genetický testy, vše ok. Hormon. profil také ok. Žádné problémy nemáme, chlap je také ok. Takže to zkoušíme dál. Jaké máš za sebou třeba ty vyšetření, co vám už dělali?

ruzicka06
3. čer 2018

@berushe14 Jinak IUI se prý povede 1 páru z 10. Tím tě ale nechci děsit. Přeju, aby vám vyšlo! Jinak chápu, že IVF nechcete, já do toho také nechci jít a doufám, že ani nebudu muset nikdy. Je to šíleně drahý a záruka žádná, že se mimi udrží...IUI to mě taky napadlo, ale ještě to budem zkoušet nějaký měsíc.

berushe14
autor
3. čer 2018

@ruzicka06 já mám jen jeden vejcovod. Zatím kromě hysteroskopie žádné vysetreni jen hormonální profil Ok. Manžel má spermio taky Ok. Jen se bojim aby ty jeho spermie nezáviděli moje prostredi

ruzicka06
3. čer 2018

@berushe14 Aha. Tak my měli ještě ty genetický testy, ale ty se dělaj asi když je žena po potratech. Tak držím palce, až se zadaří 🙂

bubinko1506
4. čer 2018

My sme sa snazili 4 roky, 2x sme podstupili kompletne cele ivf. Po prvom sme prisli o dvojicky, po neuspesnom vklade v 2.ivf sme sa rozhodli pre adopciu. Muz ma po par mesiacoch prehovoril na este jeden vklad. 14 dni po vklade mi volali z uradu prace, ze nas zaradili do zoznamu ziadatelov o adopciu a poobede mi volala sestricka z car, ze som tehotna. Presne rok po potrate prvych dvojiciek nam na utz potvrdili dve srdiecka a mame doma uz 20mesacnych chlapcov☺

berushe14
autor
4. čer 2018

Desite mě ženy. Jdu na poslední inseminaci a v červenci mě čeká první ivf. Tak doufám ze dopadne dobre. Pokud nevyjde inseminace

sklibura
5. čer 2018

Drzim palce. Nevim jestli jsi zkousela i nejake prirozene metody jako sledovani ovulace nebo cviceni podle Mojzisove - me osobne toto velmi pomohlo a na ivf jsme nakonec nemuseli. Podivala bych se i na mozne psychicke bloky do podvedomi, nekdy miminko chceme, ale hluboko zasute jsou nejake obavy (je partner ten pravy, strach z porodu, dame to financne...) nebo nejake neprijemne zazitky z minulosti, ktere tomu podvedome brani, muze to byt vselicos, je to individualni. Ty bloky je dobre si zpracovat.

berushe14
autor
5. čer 2018

@sklibura srt terapeutka mi to ocistlila