Provera. Máte s ní zkušenosti?

belucie
6. lis 2006

Holky, brala jste některá tento lék na srovnání MS? Píší tam, že se nemá brát v těhotenství a doktor mi ho napsal, přestože ví, že se snažím otěhotnět...díky

pattynka
13. říj 2008

To je dobře,já jsem dnes 27 a nic.Snad zítra příjde a bude opět pravidelná.A nebo by nemusela dorazit vůbec. 😀

pattynka
13. říj 2008

Jo a ještě něco,já to mám třeba 3 dny pak jeden den nic a pak si vesele pokračuje.

hypo
14. říj 2008

fakt? ja to mam dnes 4 den a vypada to ze posledni, teda doufam protoze zitra jdu na vysetreni ...
jsme objednani na CAR do Gennetu

pattynka
14. říj 2008

Fakt,já to strašně nesnáším.Už se těším,že je konec a houby.Tak snad to u tebe nehrozí.Jak dlouho se snažíte o miminko?My už víc jak 2 roky,ale nechávám to plynout.Máme už dceru tak to nehrotím. 🙂 Hlavně,aby se ta mrška umoudřila a pak uvidím.

hypo
14. říj 2008

my se snazime 7 mesicu, je mi 31 let manzovi 33 let...... mam silenou gyndarku ktere je vsechno jedno a taky nic neresi tak jsem vse vzala do svych rukou 🙂

pattynka
14. říj 2008

Tak to jsi šikulka.Já mám 33 a manželovi je 44let. Můj doktor čeká na moje rozhodnutí.Uvidíme v lednu. 🙂

hypo
14. říj 2008

me se uz na nic moc cekat nechce, kdyz to neslo do ted tak se tomu musi pomoci 🙂
uvidime zitra na Gennetu jestli se dozvim neco noveho 😉

pattynka
14. říj 2008

Máš pravdu.Pak napiš co a jak.Držím palce! 😉

hypo
20. říj 2008

tak v gennetu jsem vyfasla Clostik a pozitri jdu na UTZ zda mam folikuly 🙂 proveru asi nadale mam zobat jinak bych ani MS nedostala
se tesim na stredu az se dozvim neco vic, taky budu vedet manzilkuv spermiogram a muj hormonalsni profil....

hypo
31. říj 2008

tak jsem byla na tom UTZ a folikul zadny, pak za tyden zas a uz tam jeden byl, v pondeli jdu opet a mam zakaz brat proveru protoze by folikul nedozral....
jsem zvedava co bude na UTZ v pondeli

pattynka
31. říj 2008

Hypo,tak snad se Ti to brzo povede.Ta provera je prý dobrá k usazení oplodněného vajíčka.Taky jsem byla na kontrolu po 3 měsících s proverou a napsal mi ještě na další 3 měsíce.Ale poslední ms jsem měla pomalu ukázkovou,tak snad se něco hne k lepšímu.A snad i otěhotním.A dokonce jsem zhubla,tak ta provera nebyla na škodu! 😀

zuzuza
31. říj 2008

Holky, buďte za tu proveru šťastné, mě teď mudr. z nějakého důvodu dala na 5 dní utrogestan, a je to na ho...., po proveře jsem to měla vždy na 3. den po vysazení, ale teď jsem už 5 a furt nic, jen zatím špiním, takže zlatá provera, od př. měsíce mám duphaston, ten je prý ještě lepší než provera, čistší, tak snad to bude zase ok jako dřív🙂

hypo
31. říj 2008

ja brala proveru jen jednou zatim a dostala jsem to az 7 den ☹ ted ji brat nemam abych nezarazila ovulaci a asi ani pak nemusim protoze mam prej uz dobre narostlou sliznici takze to vypada ze zacnu MS normalne sama 🙂 coz by tedy byl u me zazrak.....

zuzuza
31. říj 2008

Ty jo super hypo, tak to je mazec, ty máš taky pco ne? jestli si dobře pamatuju, já mám se sliznicí problém, nějak mi nedorůstá, jen 6 mm:(

hypo
31. říj 2008

jojo presne tak .... mam PCO
a po Clostiku najednou takovy obrat, narostla sliznice a narostl folilul, sice pozde nez mel ale nakonec se vyloupl, takze proveru mam ted zakazanou 🙂 mam ji doma v supleti a treba na ni jeste dojde

zuzuza
31. říj 2008

No to je paráda hypo a kolikátý den jsi měla jak velký folík? Já teď budu brát 5 clostilů denně, kolik bereš ty? A už chodíš teda do caru?

hypo
31. říj 2008

fiiiiiiiiiiha 5 clostilu???? to je sila
ja brala jen 1 denne pak jsem sla na UTZ 12 DC ale nic tam nebylo sliznice 4mm, dr. rekla ze zvysi davku na 2 denne a ze mam prijit po MS tak jsem se tak narvala jeste za tyden v 19 DC jen tak pro jistotu a ejhle byl tam 🙂
takze 19 DC byl ale jen 11mm tak tam jdu 24 DC s tim ze kdyz bude vetsi 18mm tak pichne Pregnyl aby praskl a jinak do CARu chodim, tohle vse mi prave rikaji tam, moje gyndarka nema ani UTZ a hlavne se mnou nic nedelala ani na to PCO neprisla ☹ budu ji menit

zuzuza
31. říj 2008

Hlavně, že jsi už v dobrých rukách, my se do caru taky chystáme, ale až v lednu🙂, já jsem při clostilu 3x1 měla 15. dc folík 12mm, tak za tři dny jsem tam šla znova, že píchnem pregnyl a víš na kolik narostl? drž se, na 13 mm, no hrůza, pregnyl mě stejně píchla, pač mám větší cystu už asi rok, ale myslím, že ovu nebyla, mám to zrání folíků nějak zpomalené, jsem na tu mega dávku zvědavá, 9. dc bych měla jít na utz a dvojitý pregnyl, to by bylo, aby se tam něco nevypěstovalo🙂

hypo
31. říj 2008

no ja se taky docela bojim ze jsem byla tak natesena ze tam byl (kdyz byl muj prvni) ze ted se bojim ze vubec neporoste nebo tam uz vubec nebude ☹
uvidime v pondeli
tobe drzim palecky, s takovou davkou to uz se neco musi dit 😉

zuzuza
31. říj 2008

no on někdo říká, že zvyšování dávky nepomůže, jiní doktořuii to sypou po hrstích tak to asi snad k něčemu bude, i kdybych po tomto nebyla těhu, tak bych byla aspoň ráda, že mě rostou folíky, aspoň nějaký úspěch, takže v po jdeš na utz? To budeš ten 24. dc? Budu na tebe myslet, pojď k nám do syndromu pco, tam to probíráme🙂

hypo
31. říj 2008

jojo v pondeli jdu na UTZ a budu 24 DC
na diskuzi syndrom PCO sem tam zaskocim 🙂 az budu mit info z UTZ tak urcite napisu
ja mela taky desnou radost ze se tam vyloupl folik 🙂 pro me to byl velky uspech hlavne kdyz tam pred tydnem nic nebylo a ankonec mu to je dyl trvalo 🙂

zuzuza
31. říj 2008

No tak hypo přeji aby si měla větší štěstí než já, aby se v růstu nesekl, jak ta moje potvora, ale neboj, takovej pech mám jen já 😝

hypo
31. říj 2008

no me ted uz moc bricho neboli tak se bojim ze hajdalak doskotacil a neroste....ale neudelam s tim nic
jen cekat na pondeli a uvidim, pak rychle znasilnit manzu a zase cekat..... to je porad nejaky cekani a strachovani hruza

zuzuza
31. říj 2008

jj přesně furt jen člověk musí být trpělivý, ale až to malý budem čekat, tak na to zapomenem rychle, co jsme si prošly si myslím🙂

hypo
3. lis 2008

tak vysledek UTZ je vybornej folik 24mm a sliznice ukazkova 🙂 vse jsem napsala i do diskuze Syndrom PCO

pattynka
3. lis 2008

TAk to můžu jen pogratulovat!!!!!!! 🙂

litsea
6. lis 2008

Ahojky,
holky, tento měsíc začínám s Proverou. Máte některá zkušenost s Proverou na špinění/krvácení po styku uprostřed cyklu? Dle BT ovuluju kolem 14. dne, a proveru mám užívat 16.-25. den.
Jsem ale nachlazená a ovulka asi vyčkává, tak váhám, jestli mám proveru nasadit ten 16 DC, i když ovulka ještě neproběhla...
Díky za rady 🙂

zuzuza
6. lis 2008

Ahoj litsea🙂, no já bych si ji posunula, pač provera blokuje ovulku a má se nadsazovat až po prokázané ovulaci, tak bych na tvém místě vyčkala🙂

litsea
6. lis 2008

Díky Zuzuzi, já si to myslím taky 🙂

zuzuza
6. lis 2008

Přeju brzy //, na proveru já nedám dopustit, beru ji vždy deset dní, někdy jen 7 a ms mám po ní vždycky, to tentokrát jsem brtala místo toho utrogestan a místo ms jen dvoudenní špinění takže tento měsíc zase návrat k proveře🙂