Prstíčková metoda, máte zkušenost?

nykolina
15. říj 2013

Ahoj holky,nasla jsem na netu prstickovou metodu..mate nekdo zkusenoust a nebo rady?dekuji za vse 🙂

maikkynna
15. říj 2013

Taky jsem četla o této metodě a ráda bych se dozvěděla víc 🙂

itworks
15. říj 2013

Ahoj, holky v nějaké diskusi psali, že pomáhají prstovou metodou spermiím k cíly. Zkoušela jsem to asi 1x, ale příjde mi, že pak dřív z tepe spermie vytečou 😀 Můj názor je, že ty spermie si cestu najdou sami, když jsou v normě (podle spermiogramu). Jinak já vždycky ležím aspoň půl hodiny a nehýbu se 😝 jednou se nám to už povedlo a prstová metoda v tom nebyla.

maikkynna
16. říj 2013

@itworks Taky si myslím. Já si vždy lehnu tak, aby to zůstalo tam kde má a usnu 🙂

arwen2010
16. říj 2013

@nykolina taky jsem jsme jí zkoušeli a na druhý pokus se zadařilo....ale pak jsem musela na revizi. miminko se přestalo vyvíjet. A někde jsem četla že to může být právě tím. Pošoupli jsme tam asi ne úplně vhodnou spermii 🙂

hankawk
16. říj 2013

Asi by jsi si to (a mnohé další) přála, ale je to holý nesmysl. Při správné poloze dělohy (pokud ji nemáš otočenou) je při styku - žena na zádech, čípek tzn. vchod do dělohy ideálně nasměrován přímo proti ejakulátu a tím největší pravděpodobnost, že se sperma do dělohy dostane. Ještě je lepší vyvrcholit současně, nebo chvíli po partnerovi, protože děložní stahy při orgasmu jsou jakousi nasávací pumpou ejakulátu. Čípek se při tom navíc pohybuje nahoru a dolu, tudíž se do ejakulátu namáčí. V případě jakési pomoci prsty, by jsi je musela prostrčit čípkem, což není rozhodně možné.☹ Přeji všem hoooodně úspěchů!!! 😉

elana
16. říj 2013

@hankawk přesně tak, taky si myslím že je to blbost a to, že se to někomu zrovna povedlo, je prostě náhoda, někdo otěhotní zrovna když užívá první cyklus Femigard, někdo když prvně hodí nohy nahoru, když souloží hlavou k severu 🙂 a někdo prostě když si tam po sexu zavede prst. Při běžném styku jsou optimálně nastaveny všechny anatomické i fyziologické podmínky k početí, nehledě na to, že žádný prst není tak dlouhý jako penis, takže nevím, proč ho nahrazovat, resp. doplňovat, když ten už udělal největší práci tím, že pod tlakem vyslal ejakulát přímo k čípku. Chápu, že zoufalá snažilka se chytá stébla (taky jsme na první dítě čekali 3 roky, tak nekážu vodu a nepiju víno, ale vím o čem mluvím), ale tuhle pochybnost jsem teda nikdy nezkoušela, protože tomu fakt nevěřím. Můj názor.

xveronikaxx
28. říj 2013

@hankawk
@elana
zcela souhlasím.. navíc mi to přijde jak IUI od Babici..když nemáte doma katetr, zkuste to prstama..