Prstová metoda

martulinek
19. zář 2007

Ahojte snažilky, která z vás by mě ráda poučila o prstové metodě. Díky moc za info.

campi
19. zář 2007

Kamaradka tak ma pry obe deti. Po 5 a 3 mesicich snazeni bez vysledku to zkusila a vyslo to! Ja si moc nedokazu predstavit, jak se da to delozni hrdlo nahmatat.. Ona si pry drepla a tim ho trochu priblizila. Musi se tam pry sperma doslova nahrnout.

karamelinka
19. zář 2007

ty kokso no vy tu teda poznate metody...ozaj dobre forum...ani som nevedela ze sa take daco da...a ako to vlastne?campi nevysvetlis mi prosim ta ako to je?citala som aj tie prispevky na tom odkaze ktory nechala ukana...ale akosi nechapem... 😕 😕

kikusa100
19. zář 2007

karmelinka:pozri IP. poslela som ti maila aj foto.papa

ededik
19. zář 2007

Vyskúšam...aj ja !!!! 😀 😀 😀

marcelapetrikova
19. zář 2007

holky já prstikovou metodu zkouším už 3 měsíce a nic dělám u toho stojky polštář pod zadek a furt nic tak to budu zkoušet ještě tento měsíc no a pokud se to nepovede tak jdu na laparo měla jsem jít už 26.9 ale dr ji posunul až na říjen no takže už cvičím prstiky snad se to povede 😀 😀 musí se to povest 😠

karamelinka
19. zář 2007

marcelapetrikova preco ides na laparo...?ja idem tiez zaciatkom oktobra uz sa zacinam bat co mi povedia... 😨

karamelinka
19. zář 2007

kikusa zatial mi nic neprislo do kelu kde to je.. ☹ uz sa tesim....

makinka.1
19. zář 2007

Funguje to.Uz jsem v 6tt! 😀 Taky jsem se o tom docetla na netu a vyzkousela s uspechem!

karamelinka
19. zář 2007

makinka.1 gratulujem vela stastia

marcelapetrikova
19. zář 2007

to jsem ráda že se povedlo moooc gratuluju hodně štěstí tobe i pidi mimču hlavně pošli těhu bacily 😀 😀

gimulka
19. zář 2007

kikuso můžeš mi prosím taky poslat návod jak na to 😉 díky 😎

kaboca
19. zář 2007

mozem aj ja poprosit ten navod na prstovu metodu? Dakujem

christla
19. zář 2007

Ahoj holky! Můžete mi prosím popsat, co to je prstová metoda a jak ji provádět? Slyším o tom poprvé. Snažíme se o miminko téměř rok.

Díky moc!!

paraple98
19. zář 2007

Makina - super gratuluji. Nám se teda ještě nezadařilo, ale u nás je víc problémů, takže to není jen v prstíkové metodě 😉 ale poctivě ji praktikuji 😀

makinka.1
19. zář 2007

Holky diky.Vam preju vsem hodne uspechu.Kouknete na ten odkaz,co napsala Emjee,je to tam docela polopaticky vysvetleny. 😀

ededik
19. zář 2007

Ahojte babky,

niečo som Vám z netu skopčila, dúfam, že sa autorka nenahnevá:
Veľmi pekný príbeh. 😀 kde podrobne vysvetluje, ako ísť na to: 😝

Hltala jsem články a diskuze, kde radili lékaři i úspěšně těhotné co s tím, ale nedařilo se... Po každém milování jsem dávala nohy nahoru a podkládala zadeček, dělala stojky a hrbila na čtyřech hřbet jako kočka, aby se spermie nemusely moc namáhat a měly to jednodušší. Zkoušela jsem všechno možné a po 2 letech se to opravdu povedlo. Zjistila jsem, že jsem těhotná.

Shodou okolností to bylo v měsíci, kdy jsem použila pro někoho možná zvláštní metodu jak pomoci spermii k vajíčku:

Po styku jsem si podložila zadeček a (teď se červenám) prstíkama pomohla semenu, aby se dostalo až k děložnímu čípku (ten ucítíte jako takovou bouličku na koci pochvy). Vysvětliluji si to tím, že čípek je nalepený na stěnu pochvy a tím dírka do dělohy a dál k vaječníku ucpaná poševní stěnou. Tím, že prstama odtlačím poševní stěnu od čípku (vchodu do dělohy) a namočím čípek do "loužičky" se spermiemi, pomohu jim proniknout do dělohy a dál ...

Možná to někomu přijde divné a nepřirozené, může pomoci partner nebo odejděte do ložnice a tam se snažte samy. Stojí to ale za to, bývala bych pro dítě snědla i žížalu a tohle je proti tomu nic 🙂))

Proč to píšu a nenechám si to pro sebe? Moje kamarádka se snažila otěhotnět 11 měsíců a po sdělení mé "finty" už menstruaci nedostala a teď má o 2 měsíce mladší holčičku a úplně mě přesvědčilo, že pár, který čekal na těhotenství 3 roky se také dočkal. Na silvestra jsem jim vyložila moji metodu (s tím, že nevím, jestli to není náhoda) a teď mi volali, že jsou ve 3 měsíci.

Je opradu těžké o tom mluvit a dalo mi to moc práce nastydět se a popsat to jak kamarádkám, tak vám, ale stojí to za to, aspoň doufám.

DRŽÍM PALEČKY!!!!!

lienka79
19. zář 2007

ja napriklad...2x to vyslo..neviem ci aj preto

campi
19. zář 2007

Ja myslim, ze popis, ktery nasla ededik, je perfektni. Ja tam teda ten cipek nenahmatam (zadny vystupek), asi bude muset pomoci manzel.

marcelapetrikova
19. zář 2007

makinka a jak dlouho jsi se snažila prstíkovou metodou? 😒

makinka.1
19. zář 2007

Zacali jsme v breznu a v kvetnu jsem byla tehotna.Jenze jsem o to prisla a ted se mi to hned povedlo znovu. 😀

ededik
19. zář 2007

Holky, možno by pomohlo, keby váš partner po ehm..tom.. 😀....urobil ešte zopár pohybov vo vás...aj to by mohlo pomôcť..chi chi

krista
19. zář 2007

Ahojky, taky jsem otěhotněla s použitím prstíkové metody, možná bych otěhotněla i bez toho, ale to už nevím 🙂 a ještě k tomu jsem dělala stojky 😀 😉

ededik
19. zář 2007

Stojky ???? Božeeeee...však to by som ostriekala celý plafóóónnn.... 😀 😀

krista
19. zář 2007

Ededik, tak já jsi vždycky přidržela cenné "zboží" a opřela jsem si nožky o zeď, doslova stojku bych nezmákla 🙂

ededik
19. zář 2007

ahaaa, no dobre... tak budem aj ja pridŕŕžať, opierať sa nožkami a štuchať si tam prstom...ach ach.. 😝

campi
19. zář 2007

Teda holky, jestli toto ctou nejaky "nepostizeny" lidi... Ale hlavne, ze se to povede, no ne? Jak nekdo psal, ze by snedl i zizalu, tak toto je uplne to nejmensi.

ededik
19. zář 2007

Ale čoby !!! NORMAL... 😀

lopka
20. zář 2007

Holky to jsem slysela poprve a mame posledni mesic na vyzkouseni,protoze od rijna zaciname se stimulaci v CAR centru a pak ISCI,takze jdeme s manzelem do toho 😀
Diky Lopka