Prstová metoda

martulinek
19. zář 2007

Ahojte snažilky, která z vás by mě ráda poučila o prstové metodě. Díky moc za info.

maryloou77
10. říj 2007

no ako dpolnok snazenia, je to dobre a viete co sa hovori:
nadej zomiera posledna!
a my aspon potom mame pocit ze sme pre to urobili vsetko, no nie baby? 😀 😀 😀

campi
10. říj 2007

Devcata, ja vim, ze je to tu trochu popsane, ale ja to delozni hrdlo nemuzu najit. Muzete mi napsat uplne polopaticky postup?

veracruz
10. říj 2007

no na prvykrat nam to nevyslo, ale budeme to skusat aj tento mesiac 😉

veracruz
10. říj 2007

campi, my sme si do postele zobrali pre istotu encyklopediu o ludskom tele, aby sme si boli isti🙂 tazko to opisat, ma to tvar ako dazdnik, aky kreslia deti (mozno aj dospeli) a tam niekde v strede je vchod 😉

zdenkabrt
10. říj 2007

ahojte babule, my sme tu metodu vyskusali a nepodarilo sa, musime to este asi vyskusat. mna to snazilkovanie tak dostalo, ze som si povedala dost.
manzelikovy sa to asi velmi nepaci, ale ja som sa kvoli tomu natrapila. rozhodla som sa ze si idem najst novu pracicku pri drahemu v blave, zacnem sa viac venovat svojmu konicku, teda lepsie sa ho ucit a mimco moze prist aj neskor, ved este mame cas.a konecne sa citim lepsie, ze stale nemyslim na to ze chcela som byt tehu. takto je to fajn, ☹
babenky drzim vam palceky nech ste rychlo tehu. 🙂 🙂 🙂

princeznicka1
Autor odpověď smazal
Zobraz
kaboca
10. říj 2007

zdenka - mas pravdu, trosku odreagovania sa urcite nezaskodi...a mozno mimi pride prirodzene a prekvapiiiii..drzim palce, aby si si nasla menej stresujucu pracu 😀

campi
11. říj 2007

Veracruz: a je to jako uplne na konci pochvy nebo je to nekde po stene? Mas uplne napnute prsty? Ja si tam nedosahnu ani v podrepu, ani kdyz zvednu nohy... Porad jenom hladka svalovina.

veracruz
12. říj 2007

campi je to na konci... mne ho nahmatal manzel 🙂 ma sice trochu dlhie prsty ako ja, ale nie moc... a nasiel ho v pohode...

koczurka
19. říj 2007

Ahojky!Tak jak tak koukám tak každý poctivě zkouší prstíkovou metodu že tak dlouho nikdo nenapsal... 😉 Já taky pořád zkouším,zasvětila jsem do toho i partnera a ten teda byl v šoku jak jsem řekla co se má dělat.I když nevíme jestly to děláme správně ale snažíme se.Teď se u toho i posmějem.Mějte se krásně...papa 😀

jetko
21. říj 2007

Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj Tfuj

Posílám ohromnou dávku těhulkovskejch bacílků!!!!!! Přeju mooooooooooooooc štěstíčka!!!!

koczurka
21. říj 2007

Ahoj všichni!Jen posílejte bacílky holky 😅 Doufám že se tu aspoň někdo nakazí...Mějte se překrásně!!!

gladriel
28. říj 2007

Ahojte akossi som nepocopila prstovu metodu mohli by ste mi ju podrobnejsie vysvetlit.krcok maternice si v poho nahmatam aj otvor v nom.co dalej?dik za odpoved.vraj je ucinna tato metoda.

karamelinka
28. říj 2007

ako to ze si nahmatate ten krcok no ja veru nie do kelu... ☹

adriana27
28. říj 2007

ja zas nie otvor.. teda si myslim.. kurnik ja som tiez z tohto mimo 😨

lucinecka
29. říj 2007

Holky, když najdete čípek, tak máte vyhráno 🙂 Hned po sexíku si ho prostě prstem pomatlete ve spermatu, to je celá ta věda 🙂 Já otěhotněla 2x, 2x jsem zkoušela prstíkovou metodu, tak kdo ví, třeba to fakt zabírá 😀

gladriel
29. říj 2007

dik myslela som si to.vcera sa partner 2krat za den 2krat za sebou bez prestavky.tkze som krcok mala v com macat.este dnes a zajtra skusim(dnes 15.den).tak drzte palce.

koczurka
21. lis 2007

Ahojte všichni!!!Tak jak tak kukam tak nikdo nepíše,co je s Váma,nikdo už nezkouší prstíkovou metodu? 😅

lucenek
21. lis 2007

týýý nám se povedlo 😀

cucoriedka14
21. lis 2007

Pratikovou metodou sa podarilo? 😀 len tak si to tu citam a zda sa mi to take nasilne to robit ..niektore zeny su az moc posadnute tym otehotnetnim 😀 Podla mna by ste to mali nechat na nahodu vsetky ked sa ma stat sa proste stane..naco pocitat plodne dni merat teplotu testovat kazdy mesiac...cim viac to budete robit tym to moze byt horsie..moj nazor 😀

lucenek
21. lis 2007

no mě to nepřišlo jako násilné, užila jsem si podruhé 😀

lola11
21. lis 2007

cucoriedka prstikovu metodu skusaju hlavne holky, ktore uz nemozu dost dlhy cas otehotniet - chytaju sa poslednej slamky - a ked im to vyjde, tak to je super..moj nazor

barag
22. lis 2007

lola souhlas 😉
já třeba už před 2,5 lety jsem se spolu s přítelem rozhodla, že chceme mimi. ale léčila sem se s hyperfunkcí štítné žlázy a za celých 5 let mě nikdo neinformoval o tom, že by bylo vhodné jít na operaci - rok v háji, 8 měsíců se nevedlo, pak potrat, teď se nevede dalších 9 měsíců, no tak, co asi mám dělat? já tam ty spermoníky dostanu, a hezky v tom správným čase!! 😀

jany.no1
22. lis 2007

Ahoj holky 🙂 My prstíkovku zkoušeli, ale nějak nám přišlo, že to spíš vyteklo...a jinak nic z toho 😉

koczurka
22. lis 2007

Ahoj všichni!Lucenek moc gratuluji,to je fakt super 😀 Doufám že se to povede tady všem.Pošli nám nějaké bacilky!Já myslím že za pokus nic nedáme cucoriedka 😎 .Mějte se moc hezky!!!

cucoriedka14
22. lis 2007

Hej chapem ze chcete vyskusat vsetko 😀 a neviem ani kolko rokov mate vlastne ale myslim ze su tu starsie zeny ako ja ..Js to nechavam na nahodu teda ze ked sa stane tak sa stane..Ja mam 21 rokov len ale bola som uz na umelom preruseni lebo tam nebolo nieco v poriadku pred 2 rokmi ☹ skoda,vtedy to vyslo na prvykrat.....a potom tento marec mi 2 testy vysli pozitivne skoro 2 tyzdne mi meskala Ms..ale jako vysli tie testy po 2 dnoch prisla tak neviem ci som tehotna bola a sa to nehniezdilo alebo co ☹ dufam ze sa mi este raz podari otehotniet..zatial sme sa niako extra nesnazili veru...nechavam to tak hovorim si ze sak som mlada casu mam aj do 25 rokov a snad sa nieco uchyti raz... 🙂 😕

koczurka
22. lis 2007

cucoriedka,máš pravdu že jsou tu i starší,já mám už 28 roků a mám za sebou mimoděložní těhotenství a 1Ivf.Než půjdu na další Ivf tak chci zkoušet vše co se jen dá...co kdyby náhodou!?Co kdyby se na nás chtělo usmát štěstí.Takže zatím nám zbývá jen doufat ☹

eki
22. lis 2007

babulky, my sme tiež skúsili 1x prstíkovú metódu a práve vtedy to vyšlo 🙂 (po 3 rokoch snaženia). Okrem toho sme ale skúšali naraz všetko možné 🙂, držím palce, nech sa tak dlho netrápite ako my 😉

mimusa4
22. lis 2007

ahoj ja mám 31r. snažíme sa pomaly 2r. chcela som sa opýtať ako si to mám vlastne robiť, raz som to skúšala ale neviem či správne..hm? 😀

campi
23. lis 2007

Mimusa, tady mas popis z prvni strany, myslim, ze perfektni:
Hltala jsem články a diskuze, kde radili lékaři i úspěšně těhotné co s tím, ale nedařilo se... Po každém milování jsem dávala nohy nahoru a podkládala zadeček, dělala stojky a hrbila na čtyřech hřbet jako kočka, aby se spermie nemusely moc namáhat a měly to jednodušší. Zkoušela jsem všechno možné a po 2 letech se to opravdu povedlo. Zjistila jsem, že jsem těhotná.

Shodou okolností to bylo v měsíci, kdy jsem použila pro někoho možná zvláštní metodu jak pomoci spermii k vajíčku:

Po styku jsem si podložila zadeček a (teď se červenám) prstíkama pomohla semenu, aby se dostalo až k děložnímu čípku (ten ucítíte jako takovou bouličku na koci pochvy). Vysvětliluji si to tím, že čípek je nalepený na stěnu pochvy a tím dírka do dělohy a dál k vaječníku ucpaná poševní stěnou. Tím, že prstama odtlačím poševní stěnu od čípku (vchodu do dělohy) a namočím čípek do "loužičky" se spermiemi, pomohu jim proniknout do dělohy a dál ...

Možná to někomu přijde divné a nepřirozené, může pomoci partner nebo odejděte do ložnice a tam se snažte samy. Stojí to ale za to, bývala bych pro dítě snědla i žížalu a tohle je proti tomu nic ))

Proč to píšu a nenechám si to pro sebe? Moje kamarádka se snažila otěhotnět 11 měsíců a po sdělení mé "finty" už menstruaci nedostala a teď má o 2 měsíce mladší holčičku a úplně mě přesvědčilo, že pár, který čekal na těhotenství 3 roky se také dočkal. Na silvestra jsem jim vyložila moji metodu (s tím, že nevím, jestli to není náhoda) a teď mi volali, že jsou ve 3 měsíci.

Je opradu těžké o tom mluvit a dalo mi to moc práce nastydět se a popsat to jak kamarádkám, tak vám, ale stojí to za to, aspoň doufám.