Prstová metoda

martulinek
19. zář 2007

Ahojte snažilky, která z vás by mě ráda poučila o prstové metodě. Díky moc za info.

nibiru
28. črc 2011

niesom gynekolog ale silne pochybujem ze toto ma niaky efekt ved pokial nemas ovulaciu moze tam otvarat kolko chce krcok je aj tak tuhy a hlien zly takze spermie nepreziju jedine ak vies ze mas ovulaciu a vtedy je makky ale uz len ked si to predctavim tak mi skor pride ze ejakulat sa tym rozlozi v posve do bokou kedze tam stym prstom bude behat a na prste bude minimum takto ak je v posve vakum je ten krcok pekne v ejakuate namoceny.to mi pride akoby sa rovno spravil do striekacky a potom ti to do toho otvoreneho krcku strekol a je po probleme asi by ti ho roztrhlo 😖 neviem na toto by som asi partnera nenahovorila toho po 2r.snazenia uz len ked som povedala ze sa blizi ovulka porazalo kedze ocividne moja snaha zacala vplivat na nas sexualny zivot.nastastie ked sme to vzdali a uzivali si to podarilo sa 😀

hadassah
29. črc 2011

@nibiru chlapi vo všeobecnosti nezvládajú babské reči, ako testy, ovulácia, hlien, poďme na to, teraz je čas 😀 Oni chcú predovšetkým kvalitný sex a potrebujú mať pocit, že za otehotnenie sú zodpovední oni a to snaženie je v ich ehm.... rukách povedzme, a nie že žena to celé riadi 😉

maminka142
8. srp 2011

hm, už som o tom kedysy počula a aj skusila 🙂 Ako som sa dočítala, je naj si dat vankuš pod seba apotom už len sprstíkmi tomu pomoct.. Len akosy som si nič nenahmatala 🙄 Asi mam krátke prsty 😖

zuzik24
23. únor 2012

Ahoj holky, i když jsem na tuto metodu narazila náhodou a říkala jsem si, co to je za blbost, tak mě to nedalo a vyzkoušela jsem to. Od podzima loňského roku se pokoušíme o další miminečko, bohužel se nedařilo. Na začátku února jsem nějak objevila tuhle diskuzi a řekla jsem si, že za pokus nic nedám. A zdá se, že se zadařilo hned na první pokus, včera jsem objevila na testíku dvě čárky. Neuvěřitelné, pořád to vstřebávám. Jasný, může to být náhoda, ale s frekvencí našeho sexu si jsem téměř na 90%, že nám pomohla právě tato metoda 😎 😀 😵 A já jsem moc ráda, že jsem to vyzkoušela, děkuju za tuhle diskuzi!!!

mikulinek
22. bře 2012

Ahoj, sice tu je starší datum,ale taky musim říct...mi jsme se snažili o druhé dítě 3/4 roku,pak mi sestřenice poradila tuto metodu a šlo to hned a to jsem byla dost při těle. 🙂

karinkaeich
27. bře 2012

naozaj to funguje? musime aj my vyskusat. dajte mi, prosim, vas popis (bez hanby a cervenania), ved sme zeny a kazda chceme iba to jedno, otehotniet 🙂

camelinka
27. bře 2012

nahodou sem sem nakoukla a protoze sem kdysi cetla, ze tahle metoda "tam" v podstate pomuze i spermijkam ktery by se tam za normalnich okolnosti nedostaly a nemely dostat, tak bych si s tim nezahravala 😅

eri28
27. bře 2012

ja som o tom tiez pocula, ale zda sa mi, ze citam o zene, ja som niekde citala, ze po vyvrcholeni muz vklada zene prst, alebo prsty do posvy, mozno aby mali pocit, ze aj oni nieco na tom pracuju 😀 😀 😀 , ale nevydim v tom blbost, myslim, ze okej a este som niekde citala, ze najprv ma mat muz prvy vyvrcholenie a hned potom zena, ze ako sa stahuje maternica pri orgazme tak sa posuvaju spermie rychlejsie, neviem ci je to zrozumitelne napisane 😵 😉

snezenka123
20. únor 2013

tak i já se přidám se zkušeností, u prvního těhu jsem to taky zkusila, mm měl špatný spermio(pomalé a málo)tak jsem to zkusila, koupila Eregmu(vitamíny na podporu plodnosti)a zkusila občas i prstovou metodu a zadařilo se docela brzo 😉 U druhého těhu jsem ještě kojila, malé bylo 10m, měli jsme jen 3x milování v měsíci, žádné prstíky jsem nepoužívala, spíš jsem ještě rychle běžela na záchod, mm nebral žádné vitamíny a já otěhotněla na první pokus 😉
Takže za mě -nám to při prvním otěhu pomohlo, u druhého nebylo už třeba 🙂
Doporučuji, komu se nedaří otěhu.(a udělala jsem to jen tak, že "po"jsem prostě prstama se snažila spermie nahnat co nejvíce dozadu k čípku a dala trošku výše zadeček🙂)

lena27
8. bře 2013

tak to tento měsíc zkusíme

honeysun
23. kvě 2013

Velmi zajímavý članék týkající se děložního čípku 🙂 http://www.rodina.cz/clanek5211.htm

klaras26
24. kvě 2014

Budto jsem to delala cele 4 mesice spatne a nebo mi to nepomohlo...Spis se priklanim k te druhe variante. 😒

kalliope7
22. únor 2016

@kikusa100 Ahoj,mohla bych te taky poprosit o podrobny navod a fotku?
Vcera jsem to poprve zkousela,ale nemohla jsem si na cipek dosahnout/nic jsem nenahmatala..(v leze po sexu..)
Diky!!!!

lifia
17. srp 2016

Ráda bych obnovila tuhle diskuzi. Komu dalsimu se tahle metoda odvedcila? S manželem se pokoušíme o miminko teprve druhy měsíc, ale proč si to neurychlit kdyz to možná funguje 🙂

luckasnazilka
25. čer 2017

@lifia
Taky bych to ráda urychlila ale moc si tuhle metodu neumím představit...