Prstová metoda

martulinek
19. zář 2007

Ahojte snažilky, která z vás by mě ráda poučila o prstové metodě. Díky moc za info.

mimusiacik
22. zář 2007

🙂 ededik - moja...co to je za stressss??? ☹
Nerobit,nevyrabat...ale milovat a pekne si pritom uzit! 😀
Uzkost pocatiu nepomoze,vsetko je nou stiahnuteee 😉
...uvolni sa prosim...
pisala som,prosim....ak sa da nemysliet len VYLUCNE na TO!...
Uz mnohokrat napisane - deticky sa tesia do veseleho bruska!...
Nikto Ti nepovie presny udaj - i v odb.najnovsich publikaciach - su diametralne odlisne udaje...nie o technike,o LASKE to ma byt...
Nevyjde tento mesiac ...tak najblizsi je uz VASSSSS!!!! 😉
Stresss,to je to co nam vobec nepomahaaa...
Neexistuje zbytocne snazenie!Kazde posuva blizsie k vytuzenemu cielu...
A priroda je vsemocna,neriadi sa tabulkami,grafmi ci vyskumami - ved vies...deju sa i ZAZRAKY!!!
Vikend plny nehy,opatovanej lasky a POHODY 😉

funy
22. zář 2007

ahoj,
ja mam tiez problem, ze neviem kedy je ovulka a teplotu meriam len 4 dni. vcera ma od rana strasne pichal pravy vajecnik a bolia ma krize.
mrcha mi zacala od 6-do 9.9. Pri mojom cykle mam dostat medzi 29.9.-1.10.
pichanie bolo vcera, ale vobec nemam ten ciry sekret, mam ho vzdy tri dni a to uz siedmy den cyklu az deviaty.
ako sa orientovat grafom. a pri akej teplote sa snazit otehotniet,a ako dlhu musim zaznamenavat graf, ak chcem zistit ovulku a ako ju neprepasnem? ked to uz viete den pred nou?
dakujem

lauritka
22. zář 2007

funy na vsetky tieto otazky ti odpvoie tato stranka ;) studuj 😵
http://merenibt.xf.cz/index2.html

mimusiacik
22. zář 2007

🙂 odkazy na mozne dalsie info pre snazilky i v teme : Literatura k N97 v rubrike Snazilky na MK

/prosim informacie nas nemaju obmedzovat,ale pomahat nam...vsetko je relativne - brat s rezervou a rozumnym usudkom/... 😉

funy
22. zář 2007

dakujem
musim sa odpojit pretoze ideme na oslavu a idem nieco kupit kamaratovi do sexshopu.
papa

ededik
22. zář 2007

Díky, tak som si povedala, že sa nebudem stresovať...Však som pre to urobila takmer všetko...
Kedže bojovníci zvyknú vydržať aj 5,6 dní, dúfam, že ja nebudem výnimkou..
Kuk na graf: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...
Mimochodom, včera pri prstíkovej 😀 som si tesne po styku nahmatala na krčku malé zdureninky../ žeby toľká vášeň ? / a dnes tam už nie sú.. 😕

koczurka
22. zář 2007

Ahoj všichni!No to jsem vůbec netušila že něco takového existuje.Já už vyzkoušela úplně všechno a tak nedám nic za to když vyzkouším i toto.To jsou věci 😨 .Držím všem pěsti ať máte štěstí...

zdenkabrt
22. zář 2007

ahojte babule, no som rada ze som si tu nasla aj dalsie metody, vcera sme to samoska skusili tak uvidime, ale s tou mojou ovulkou velmi neviem robim si graf len par dni tak aj teplotka je len par dni a ja sa v tom nevyznam. da sa z toho nieco vycitat?http://www.fertilityfriend.com/ttc/calendar_mod...

inac sme si uzili romantiku aj poriadnu erotiku a ten prstik sme vyskusali teda uz len ja sama a samozrejme aj nohy ooprte o stenu skoro hodinu. tak sme oddychovali a takmer zaspali tak uvidime,
drzte palce. papa 😉

zdenkabrt
22. zář 2007

tak sorry graf sa mi nepodarilo vlozit, viete mi poradit ako ho vlozit? dakujem 😒

ededik
23. zář 2007

Ten odkaz musí byť v tomto tvare
http://www.fertilityfriend.com/home/ za lomitkom ešte číslo grafu, ktoré prídelí program.. 😀

lauritka
23. zář 2007

zdenka kliknes na sharing ,potom na home page set up ,potom tam pohadaj creat ur own chart, daj save alebo submit a potom hore v ramceku ti uz vyhodi adresu , ktoru skopirujes sem. 🙂

pavlina05
23. zář 2007

Holky, já jsem po vysazení HA taky experimentovala a zkoušela prst. metodu. A otěhotněla jsem hned. (takže, to možná opravdu funguje ?!) Ale nějak to nevyšlo a o mimi jsme v 11 tt přišli.
Takže teď začínáme znovu a já jdu zkoušet 🙂

lenoc
23. zář 2007

Kočky, tak sa pridávam aj ja, teraz sme po prvom (neúspešnom) tehu už mohli snažilkovať, tak sme hneď aj vyskúšali prstíkovú metódu. Bol by to síce podľa mňa zázrak, keby nám to vyšlo na prvý raz, ale....no veď o dva týždne uvidíme... 🙂

christla
23. zář 2007

Ahoj holky. Já jsem prstovou metodu vyzkoušela teprve před několika dny. V těchto dnech čekám ovu, tak doufám, že ve spojení s prstovou metodou "to" snad konečně vyjde!

lenoc
23. zář 2007

christla, držím palčeky. 🙂

pavlina05
23. zář 2007

lenoc nechceš kouknout k nám do začínáme po....Je tam bezva sestava! 😀

lenoc
23. zář 2007

Ahoj pavli, diky, tak kuknem aj k vam.... 😉

zdenkabrt
24. zář 2007

lauritka dakujem konecne sa mi podarilo vloziť garf. a dufam ze ta prstova metoda zafungovala,( hlavne ked som zistila sice az teraz lebo z grafu a teplot sa este nevyznam, )ze mam ovulku, takze to oplodnenie by mohlo nastat, dnes ma cely den v nejakych 2-3hod intervaloch boli vo vajecnikoch alebo maternici, neviem boli to skor v strede. no uvidime. tak by som si to uz priala.este ze ste tu baby ze sa na koniku dozviem strasne vela dobrych az suprovych veci.diky.
tak si drzme palce 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/1c8dee

veracruz
25. zář 2007

caute baby, tak som si tu precitala o tej prstikovej metode zrovna v case ovulacie, tak sme ju hned vyskusali, kym cakame na schvalenie UO poistovnou

mimusiacik
26. zář 2007

🙂 VYUKOVA POMOCKA
http://www.neiaberau.de/memory/ 😀 😉

kikusa100
28. zář 2007

ahojte. tak dnes u nas fungovala prstikova metoda, som zvedava co to spravi. inak na ovu testoch som mala dve ciarky tak som veeelmi zvedava, ci sa zadari mimi... velmi by osm chcela.drzte palce.dam vediet co bude. 😀

meesha
29. zář 2007

Týýýý jo, to je pekne tezky pekceso 😀

anney
29. zář 2007

Holky já to taky slyšela o týhle metodě, když jsme se o malýho pokoušeli.V poho jsem si čípek nahmatala a vždy po tom, jsem to udělala.A opravdu to asi zabralo, bo jsem hned následující měsíc po tom otěhotněla.Takže doporučuju!!!!!! 😀 😀

katka1979
29. zář 2007

ahojte baby poradi mi niektora ako je to s tou metodou som tu prvy krat Ďakujem 🙂

zuzi22
30. zář 2007

Katka,stačí si prečítať všetky príspevky + odkaz,ktorý pridala emjee na prvej strane 😉

maryloou77
8. říj 2007

no baby
vcera sme robili prstikovu metodu s manzelom
dokonca on sam ju robil, dnes mu dam este lepsi navod, mozno to pomoze 😀 😀 😀

emjee
8. říj 2007

nam to tento mesiac nevyslo ani takto 😔

pavlina05
8. říj 2007

holky, nám to vyšlo! Na poprvé i na podruhé jsem dělala prstíkovou metodu. tak do toho!!!! 😀

campi
9. říj 2007

Pavlina: jako ted? Jak jsi psala: "Takže teď začínáme znovu a já jdu zkoušet"

kaboca
9. říj 2007

aj my sme vyskusali prstikovu...prvy krat, nevyslo 😒
neva!!! caka dalsi mesiac 😀