Prstová metoda

martulinek
19. zář 2007

Ahojte snažilky, která z vás by mě ráda poučila o prstové metodě. Díky moc za info.

ededik
20. zář 2007

Štuchy, štuchy... 😀 😀

mimusiacik
20. zář 2007

🙂 lopka ...nam sa to podarilo po 4r...tesne posledny mesiac pred CAR...sice to nebola PRSTIKOVA metoda,ale pripodoba...citim kedy mam ovulaciu - ostra bolest vajecnika,vydatna cira vaginalna sekrecia,opeknelost v tvari,chut na milovanie ...v ten den sme sa milovali 3x /rano,obed,vecer/ -
pred a po /to je najdolezitejsie/ vyrone chvostikov som mala orgazmus /krcek maternice vtedy kvazi nasava ako minivysavac a snazi sa ponorit do jamky so zivotodarnou tekutinou.../
snazila som sa ,co najdlhsie vydrzat lezat s podlozenou panvou s vylozenymi nohami o celo manz.postele/partneri vtedy z nas maju vesele divadlo - ze upircatka 😀 /,potom som sa snazila natocit na tu stranu, v kt.vajecniku som citila bolest,nech gravitaciou urychlym bojovnikom cestu,nech nebludia zbytocne v slepej ulicke 😀 a potom asi po 15 minutach som sa trosku pootacala dookola,aby sa rozlialo po vsetkych stenach - lebo do 1 hodiny krasne elixir skvapalni...
/tod moj uspesny navod/ - u nas zabral moj orgazmus po vyrone aspon do 1 hodiny...

mozno pomoze...

viac veci ,co snad dopomohlo k najvzacnejsiemu zivotnemu daru u nas v Snazilkach v teme:"Zazraky se deji"od 2 strany...

Vsetkym zelam,co najskorsie naplnenie tuzby! 😉

ededik
20. zář 2007

Ahoj Mimusiacik,
díky za podobný popis, hneď si ho idem tlačiť a pre istotu vyskúšam.. 😀

mimusiacik
20. zář 2007

🙂 prvy orgazmus - je dolezity pre vlacne premastenie prijimajucej chodbicky,
druhy orgzmus po skvapalneni chvostikov je dolezity na efektivne nasatie chvostikov do maternice,
vyuzitie gravitacie snad napomoze k dobremu a urychlenemu nacasovaniu - ked moznost oplodnenia trva iba 6-12 hod ☹
pootacanie - vyhodne u rozne sklonenych tvarov maternic...nech su borci pekne vsade - ti spravni si cestu najdu - ved staci nam aspon jeden uspesny najodvaznejsi duracellovy sprinter! 😀

m.a.r.t.i.n.a
20. zář 2007

Ahoj baby!

Čítala som tu o tej prstíkovej metóde, a keďže sa už snažíme o mimi cca pol roka, skúšam všetko možné....
Tak večer pred sexíkom hovorím manželovi,že počúvaj,dočítala som sa na nete o takej veci,že sa PO tam strčí prst a pomože sa tomu 😀 a že to musí urobiť on,lebo že má dlhšie prsty a on sa na mňa pozrel takým tým polovystrašným a polonechápavým pohladom ktorý hovoril,či si z neho robím srandu... 😀 Tak som mu to detailne popísala a on že dneska nech si to "urobím" ja sama a že zajtra si ostrihá nechty a skúsi to on....Som sa normálne musela smiať...Keby nás niekto počúval... 😀 😀 😀

suzanna
20. zář 2007

Ahoj holky u nas (Holandsko)se na to prodava takovy kalisek ktery se zavede do pochvy,aby sperma nevyteklo. 🙂 http://www.fertilityshop.nl/softcup-stuks-pi-50...

lopka
20. zář 2007

Holky fakt diky,dnes jsem si udelala ovulacni test,a je to tu,i to na sebe pozoruji jako ty mimusiacik.Takze dneska manzela znasilnim ,at chce nebo ne 😀
Diky Lopka 🙂

m.a.r.t.i.n.a
20. zář 2007

My dneska tiež sexing 😎

ededik
21. zář 2007

Aj my včera, a budeme aj dnes, aj zajtra, aj popozajtra, aj... 😀 😝
Dnes mi teplota súpla o 3,5 dielika.. ovulka nastáva...takže nás čaká maratóóóń...hihi..
Včera som si pre istotu aj nohy vyložila, poštuchala a potom sa celá pootáčala... 🙂

mimusiacik
21. zář 2007

ededik 😀 😀 😀
bambulky nezabudnut na hravu santivu vasen...
ak sa da..."nemysliet" len na "techniku" a na 12 hodinovy limit - inak sa zblaznime my i manzel zo stresmenky,kt ho nuti letiet 140km zo sluzobky ,aby este stihol ovulku 😀 😀 😀
...len zvysit pravdepodobnost na ,co najvyssiu moznu mieru "Primeranym" sposobom - kumulovanim pozit.faktorov uspesneho pocatia... 😉

Zmyselne a naruzive snazilkovanie! /kombinovane mini rychlovkou ako ZA MLADI .../ 😉

mimusiacik
21. zář 2007

😉 ked sa muz sili,je to na figu - optimalne,ked on ma neuveritelnu chut...vtedy su tie betarky mrstnejsie 😀 😀 😀 /no a nachutit macacou nehou to my vieme,nie?/ 😉

ededik
21. zář 2007

Jaj mimušiačik, keby to bolo také jednoduché..ale my sa len sústreďujeme na to, o čo nám ide a akosi si to nemôžme patrične užiť.. 😖

mareli
21. zář 2007

dobre rano, hadam tu na mna vsetky hned nesuhlasne nevyletite, ale podla mna je to hlupost. co sa tyka orgazmu, medicinsky nie je vobec podlozene, ze prave orgazmus a nim sposobene stahy maternice pomahaju spermiam dostat sa k vajicku (napr. zvierata cicavce orgazmus neprezivaju a spermia aj tak pride kam ma). A tiez podkladanie panvy ci robenie sviece 😀 ked uz raz mate spermie vnutri a ony su schopne oplodnenia, tak sa dostane k vajicku ta spravna najrychlejsia a najschopnejsia aj ked vam ostatne semeno vytecie. ved v opacnom pripade by stacilo pouzit ako antikoncepciu bezprostredne postavenie sa po styku a pockanie kym semeno vytecie a mozno neskorsie vyplachnutie posvy...co je urcite hlupost!!! no a na to pomahanie prstami, to by ma zaujimalo, co by na to povedali doktori. ale to je moj nazor, chapem, ze ked sa niekomu nedari, tak pred UO vyskusa vsetko aj babske metody.

mimusiacik
21. zář 2007

😉velmi dobre rozumiem tvojim pismenkam...
ale aj muzi /aspon poniektori vnimavi gentlemani/
maju dusu,nie su to iba stroje na pre "nas" POTREBNE zarodocne bunky...vycitia z nas ...manipulaciu...:
"hmmm...nova sexi kosielka ...mame ovulku?"
nestaci povedat :"Ide sa na vec!" - i on tuzi po zvadzani,nehe a predohre po narocnom dni v praci...
jasne my mame este domacnost a x-veci...ale my sme Zeny,my zvladneme 3 veci naraz...oni len jednu...
tak na tu NAJ ho nazhavme...aby bolo krasne obom!
Vacsinou sa to podari vtedy,ked to uz ani necakame... 😉

/pri orgazme sa krcok maternice pootvori o 1-2 milimetre,cesta priechodnejsia.../

mimusiacik
21. zář 2007

😉 mareli - ano, ale zvierata nemaju nonstop mobil pri uchu,nesedia 8 hodin v tesnych slipach v kozenom kresle v praci ci v aute,nefajcia ...atd - ziju len v takom nevyhodnom zivotnom prostredi ako my.../kvalita muzskych spermii prudko klesla - su malo pohyblive a pomale/ tak babsky recept mozno napomoze...

gyndos zvykne hovorit - prilisna hygiena skodi,nesprchujte sa po milovani.../romky ,nikdy nemaju mykozy - neznicia si mydlami potrebnu floru /

mareli - jasne - ked sa ma uchytit - tak sa uchyti /u 100% zdraveho paru - ale tych je coraz menej,bohuzial/

vdaka za nazor,na to forum je - nie,aby sa len pritakavalo...nik Ta neukamenuje...
Uspesny den!

ededik
21. zář 2007

Mareli, presne súhlasím s mimušiačikom, určite žena môže otehotnieť aj bez orgazmu, bez lásky, len tak-aj nechcene - lenže mi sme ten opačný prípad a prečo tomu nedopomôcť aj takýmito "babskými radami". Je rozdiel, keď to vnútorne veľmi chceš a potom nesmierne túžiš, urobíš preto všetko-aj nemožné a určite niečo z toho pomôže..

mimusiacik
21. zář 2007

🙂 ...pripady znasilneni /kedy o vzruseni a orgazme nemoze byt ani reci/ a nasledneho tehotenstva su zname,ako i
nezelane pocatia bez orgazmu su statisicove...

len keby tie potvorky male neboli tak citlive na elektromagneticky smog,bezfarebnu stravu na tanieri,vplyv textilii,plastov,vody,vzduchu...

No ,ale my im tie chvostiky trosku rozhybeme 😀 ,niekedy i obycajny zeler zaktivizuje chutove pohariky a i ...

/smolou je to ,ze tie slimaciky dookola sa krutiace s deformovanymi bycikmi robia barieru tym "130" turbodieslovym certikom...a tie vysilene nedojdu do ciela/ 😀

ededik
21. zář 2007

Já zííírááámm... 🙂

mimusiacik
21. zář 2007

😉 v roznej literature nachadzame rozne i protirecive info...to zneistuje...
mnoho potratov je prave z nedokonalych spermii,a prevazne ide o muzske pohlavie plodov/ti su menej bojovni oproti dievcatkam ☹ /
chvostiky dokazu prezit v tele zeny udajne i 2-3dni,takze si na zrele vajicko mozu pockat,ak milovanie neprebehlo v case ovulacie... 😉 /len nerobit vyplachy sprchou 😀 😉 /

lopka
21. zář 2007

Cau holky
Tak vcera to u nas probehlo,bylo plno vasne a pak prstova metoda 😀 Fakt jsme si to oba bezvadne uzili 🙂 Jestli se to tenhle mesic nepovede, a nebudu tehotna,nevadi ,ale aspon jsme si to bezva uzili a zkusili neco noveho 🙂

tehotenstvi zdar a at jsou miminka u nas spokojena 🙂
Mimusiacik diky jeste jednou 😉
Lopka

schimi
21. zář 2007

lopka, taky jsem včera takhle "experimentovala" 😀 😀 ...Tak uvidíme, třeba to vyjde..

kaboca
21. zář 2007

cafko...dnes je 10DC, skusime po prvy krat prstikovu 😉 aj zajtra, aj pozajtra 😀

lopka
21. zář 2007

Kaboca hodne stesti 😉 🙂

Schimi bylo by super kdyby nam to vyslo 🙂

babyeva
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ededik
21. zář 2007

Vyhlasujem víkend sexíku a experimentovania !!!! 😀

kaboca
21. zář 2007

suhlasim ededik 😀 😀 😀 Ja uz teraz cakam mangela zo sluzobky, aby sme spravne nastartovali tento fikend hahahaha ...skombinujem s experimentom - tak hadam vyjde 😝 Pekny vikend vam vsetkym 😎

aby
21. zář 2007

😀 aJ ja sa tešam 😠 😀

redkvicka
21. zář 2007

Hrozne som sa nasmiala, ja sice nemam ovulku, ale moj manzel je tiez za vikend sexu a experimentovania ! Sranda musi byt! 😀 😀 😀

ededik
21. zář 2007

Baby ja som z toho už zmagorená...
Dnes mi lekár hovoril, že aj spermijkám trvá tých 24 hod, kým sa dostanú na to správne miesto...a teraz si tak pozerám stránky o ovulácii, že kedy sexík správne načasovať, aby sa tí dvaja stretli a tam že...spermie sú do hodiny v delohe a za normálnych okolností sú schopné prežiť 5 dní, niekedy až 7 a počkať si na vajíčko..No neviem, bojím sa, že som čosi prešvihla..Však keď je jeden deň ovulka a na druhý deň stúpne teplota / dnes stúpla u mňa/ tak kedy máme sexíkovať ? Vajíčko je schopné oplodnenia 12 až 24 hodín...už je zbytočné sa snažiť ??
☹ Poradí mi niekto ?? 😉

lauritka
22. zář 2007

ededik najlepsie je den pred ovulkou;) alebo dva dni. po stupnuti BT uz moze byt neskoro...merias len raz za den a nevies kedy presne prebehla ovulacia. a uz moze byt davno po limite 12 hodin ;) takze nech si radzej bojovncici na vajo pockaju.