První kroky k dítěti

verunka7
8. únor 2011

Každá rada k užitku... 😎

verunka7
autor
14. bře 2011

@andilekanitka Jůůůů, je to moc krásné období!!! Užíjte si to na plno! Bude to fajn a určitě budete mít i hezké počasí. 😎

verunka7
autor
15. bře 2011

Holky, co říkáte na to Japonsko? Hrůza, že? 😨

hanuu
15. bře 2011

@verunka7 no uz se moc tesim. Doufam, ze nam vyjde pocasi. Kufr mame s mamzelem jen jeden, tak misto asi nezustane 😀

hanuu
15. bře 2011

@verunka7 to Japonsko je fakt hruza. Musi to tam byt strasne ☹

verunka7
autor
16. bře 2011

Je to hrozné co se na tom světě děje. ☹ Ale chudák planeta, lidi jsou zde jen jako paraziti, to je můj názor. Ona se chuděra brání. 😒

verunka7
autor
16. bře 2011

Tyjo a co teprve Anička? Že našli ostatky nejspíš jejího těla. Holky, nechtěla bych se něčeho takového dožít.....brrr. 😖 Taková hezká panenka.

verunka7
autor
17. bře 2011

Ajoj holky, už máte vybraná jména pro své potomky? Já jsem přemýšlela nad Laurou a Tobiášem nebo Tobias.

hanuu
17. bře 2011

@verunka7 ahoj, já moc ne, líbí se mi Verunka, to už jsem říkala, ale nějak moc nad tím nedumám, tanto měsíc si dávám celkem pauzu. Zatím se mi docela daří nehrotit, nedumat, neřešit, tak snad mi to vydrží 🙂

skendy
18. bře 2011

@verunka7 Ahojky Holky .. no jmena máme vcelku vybraná 🙂 pro kluka Tomášek a holčička Adélka a nebo Hanička 🙂

andilekanitka
18. bře 2011

ahojky já si vybrala buď Honza po příteli nebo Jakub a pro holku Karolína nebo Hanka (po mně) 🙂

hanuu
18. bře 2011

@skendy @andilekanitka tak u nás ani Honzík ani Hanička, bo to jsme my s manželem ajá nechci stejná jména 🙂

skendy
18. bře 2011

@hanuu To chápu ... vždycky jsem myslela ,že bude Davídek a když je David manža ,tak jsme to museli změnit... taky nechci ,aby se děti jmenovali po nás.. 🙂

monyseq
18. bře 2011

Ahoj, jsem tu nová, mohla bych se k vám přidat??

skendy
18. bře 2011

@monyseq vítej!!! 😉

monyseq
18. bře 2011

Holky, prosím vás je možné, že doktorka pozná už 2DPO z krve, že jste těhotná? Mě se to nějak nezná vyvraťte mi to prosím ☹

brisalek
18. bře 2011

@monyseq a ses si jista ze ovulace byla ten den ktery si myslis??? Ahlavne otehotnet se da i pred ovulaci.

monyseq
18. bře 2011

@brisalek určitě vím, že jsem jí měla v úterý, ale i tak se mi zda 5dní málo na to aby to poznala na 100% né?? ☹

hanuu
18. bře 2011

@monyseq ahoj, vítej. Ale poradit ti neumím. Osobně se mi to zdá taky hodně brzo, ale nemám s tím zkušenost

monyseq
18. bře 2011

@hanuu i přesto moc děkuju za přivítání 🙂

dlabinecka
18. bře 2011

@monyseq Zcela určitě nepozná. musela by být ovulace dív. HCG se začne zvyšovat ve chvíli, kdy se vajíčko uhnízdí-tedy 5-7dní po ovulaci 😉

monyseq
18. bře 2011

@dlabinecka Děkuji ani nevíš jak si mě potěšila 🙂 mě se to zdálo brzo

dlabinecka
18. bře 2011

@monyseq Potěšila? To jsem ráda, ale nezapomínej na to, že ovulace mohla být opravdu dřív 😉

monyseq
18. bře 2011

@dlabinecka i tak by to byli max 3dny a to je taky brzo né... Já už bych tak chtěla miminko jako nic na světě 🙂 ty máš moc krásnou holčičku

dlabinecka
18. bře 2011

@monyseq To určitě je. Proč to vůbec chceš vědět takhle brzy? A Tobě se miminko nedaří? A děkuju, Eliška je naše štěstíčko....

andilekanitka
20. bře 2011

Ahojky.......tak už vím proč mám 6 dní zpoždění...jsem si myslela že by to mohlo být tím čajem jak jsem pila, že mi mohl prodloužit cyklus nebo tak ale ono ne........budeme mít miminko 😀 na testu teď krásné // .............já mám takovou radost...........ale i strach zároveň......zatím nemám žádné příznaky tak snad bude všechno vpořádku 😒

verunka7
autor
20. bře 2011

@andilekanitka Jééééééééééé, tak to moc velká gratulace!!!!!!!

skendy
21. bře 2011

@andilekanitka I já se přidávám ke gratulacím.Držím palečky a hlavně myslet pozitivně!!! 🙂

verunka7
autor
21. bře 2011

Ajoj holky, používá někdo z vás pravidelně UTROGESTAN ( vyvolávka MS )?

hanuu
21. bře 2011

@andilekanitka gratuluju, super zpráva.

andilekanitka
21. bře 2011

díky za gratulace 😉