První kroky k dítěti

verunka7
8. únor 2011

Každá rada k užitku... 😎

hanuu
26. bře 2011

@verunka7 já o BT nic moc nevím, ale je tu na to taky diskuze, kde ti holky poradí, A dá se o tom najít dost info na netu.

hanuu
26. bře 2011

A jak se jinak máte holky?
Mně už je druhý den jaksi blivno. Zítra máme oslavu narozenin, tak doufám, že mě to přejde.

verunka7
autor
26. bře 2011

Ajoj. 😎
Zrovna se chystám vařit a uklízet byteček. 🙂 Večer jedeme s bandou na akci, co se kona tady od nás cca 30 km. Takže se moc těším!
Jinak MS pořád nedorazila a menší špinění je pořád. Počkám do St a tradá zase na gyndu.

hanuu
26. bře 2011

@verunka7 a co zkusit test?

verunka7
autor
27. bře 2011

Jj, ten už mám za sebou a negativní. Počkám do té St, kdy mám volno v práci a když MS nedorazí, půjdu na gyndu.

skendy
28. bře 2011

Ahojky Holky,tak už je zase to hnusné pracovní pondělí.U nás v Praze je celkem hnusně a navíc jsem unavená jako kdyby žádný víkend nebyl.Tak Vám všem přeji ať jste na tom lépe a ať nám ten pracovní týden rychle uteče!

@verunka7 Z negativního testíku si nic nedělej!Taky ho mám negativní... a já myslela ,že už se povodlo.I když tenhle měsíc mě to ani nějak netrápí.Ve středu začínáme rekonstrukci bytečku ,tak aspoň můžu ještě něco pomoci. 😉

hanuu
28. bře 2011

@skendy jj, hnusné pondělí, navíc s posunutým časem - ukradli nám hodinu, fuj!
To mě mrzí, ale není na test ještě brzo? Myslím, že ve čtvrtek si psala, že ji čekáš za týden.

hanuu
28. bře 2011

@verunka7 tak to je mi líto, no tak to bohuř¨žel asi zase šup k doktorce ☹

hanuu
28. bře 2011

holky já si tento cyklus dávala celkem oddech, klídek. Moc jsem plození neřešila. Ale ve ctvrtek mě hrozně bolelo v podbříšku, jak kdybych měla dostat ms a od pátku je mi jaksi blbě, průběžně během dne lehce na zvrcení a když se najím, tak je to lepší. No tak už mi to v hlavě pěkně šrotuje ☹ ach jo. No a "první termín" ms mám až v pátek, poslední v úterý.
Ale snažím se uklidňovat, že na nějaké příznaky je ještě moc brzo.

andilekanitka
28. bře 2011

@hanuu já si taky ten cyklus co se to povedlo dávala oddech a řekla jsem si že se to nepovede a povedlo se to, vůbec jen na to nemyslela, teda spíš jsem si pořád říkala že to opět nevýjde, jinak jak píšeš s tím, že ti je lehce na zvracení a když se najíš tak je to lepší, tak jsem měla to samé, a mám to do teď, takže určitá šance tam je, ale musím říct, že jsem testovala 26DC což mi normálně chodila MS ale na testu nic nebylo, tak jsem to zkusila za dalších 5 dní a bylo to tam, takže si myslím, že šance tu je 🙂
jo a ještě asi týden před MS jsem měla na toal. papíře trochu růžovýho a říkám si ty vo.e zas ni a ještě MS dorazila o týden dřív a ono to bylo asi uhnizďování 😀

držim palce!!!

hanuu
28. bře 2011

@andilekanitka díky, no uvidíme, buu vás informovat.
Samozřejmě nad tím přemýšlím, že by to mohlo být, ale pak si taky říkám, jestli jsem si to nepřimyslela 🙂 Začalo mi to ve čtvrtek a ve středu jsem se dozvěděla, že moje sestřenice nedostala ms a je z toho na nervy a doufá, že není těhotná. Navíc je to tam takové, že sice má vztah, ale mimčo by vůbec nemuselo být jejího partnera. Ona je lehce mentálně retardovaná jako v pohodě, chodí do práce a tak, ale někdy se chová jak dvanáctileté děcko a to je jí 27. No a jako mamku si ji představit nedokážů. No tak jsem z toho byla trošku naštvaná, respektive mi to přišlo jako ukázka toho paradoxu jak někdo se snaží a nic a někdo ani nechce...
No tak mě teď právě napadlo jestli si se mnou nezahrává podvědomí 🙂

hanuu
28. bře 2011

@andilekanitka já si právě vzpomínam jak jsi psala, že to zase nevyšlo a pak asi za týden jsi najednou psala, že máš dvě čárky 🙂 Jo a jak jsi to řekla přítelovi? a co on na to?

andilekanitka
28. bře 2011

@hanuu no jak jsem mu o řekla 🙂 jak jsem si dělala ten první test a nic tam nebylo tak mu říkám že zas nic, no a vlastně jsem pila ten kontryhel tak jsem si říkala že mi to třeba prodloužilo cyklus a on se mě každý den ptal jestli už MS dorazila a já že ne, že je to asi tím čajem, no a říkal mi at si udělám test, jenže já doma žádnej neměla tak jsem si ho druhý den koupila, přijela jsem hned si ho udělala (nejdřív jsem si musela utřít slzy co mi vlítly do očí) a šla za ním ven pač tam opravoval auto. Měla jsem ten test za zády a chvilku jsme se bavili a pak jsem mu ho ukázala a říkám mu že budeme mít miminko a on mi na to řekl, že ho budu mít já, že on ho bude mít až za 9 měsíců .....prostě chlap.....alino ale už jsme koukali po kočárku, postýlku jsme vybrali....se mi zdá že to těm chlapům dochází nějak dýl 😀

hanuu
28. bře 2011

@andilekanitka nj, oni ho nemají v sobě, tak to mají asi jiný,a le je to pěkný 🙂

andilekanitka
28. bře 2011

Tak ted mi kolegyně z práce napsala že kolegovi se právě narodila Eliška 2850g 47cm, a druhý kolegyni včera kluk 🙂
Děvčata, vypadá to dobře 🙂 všem nám tady držím palečky abychom se brzo také přidaly...

skendy
28. bře 2011

@hanuu ahoj dneska byl první den co jsem to mohla dostat ,ale většinou mi to chodí až o 2 dny později.Myslím ,že kdyby něco tak už by se to tam ukázalo.Včera to bylo 27DC ... Jinak tobě moc držím palečky a kdyby to náhodou nevyšlo ,tak nesmutni ono to vyjde!!! 🙂

skendy
28. bře 2011

@hanuu To je paradox!!!Já tohle vubec nechápu a neleze mi to do hlavy!!!Svět je naruby!!! 😠

skendy
28. bře 2011

@andilekanitka hlavně se opatruj a papej vitamínky a i když neni těhotenství nemoc... tak na sebe/ Vás dávej pozor !!!

hanuu
28. bře 2011

@skendy jj, no ono asi záleží i kdy jsi měla ovulaci. Ale v jiné diskuzi házela jedna holčina statistiku kdy se objeví na testu //, zkusím to najít.

andilekanitka
28. bře 2011

@skendy díky, určitě budeme.....jsem zjistila že toho moc asi neudělám, jsem začala vysávat a ikdyž máme jen PVC a jde to lehce tak jsem musela za chvíli přestat pač mi nebylo dobře a začalo mě zase bolet břicho, no alespoň se bude činit budoucí tatínek, já uklízela celých 5 let co spolu bydlíme 🙂

hanuu
28. bře 2011

@skendy nevím jaký je zdroj této informace, jedna holčina to dávala do diskuze, že to našla na netu. Tak jen abys věděla, že by to zdaleka ještě být vidět nemuselo 🙂
Procento těhotných žen, které měly už v tento den //
4 dny před MS 6%
3 dny do MS 15%
2 dny do MS 27%
den před MS 43%
den očekávané MS 60%
druhý den vynechané MS 75%
třetí den vynechané MS 95%
čtvrtý den vynechané MS 100%

hanuu
28. bře 2011

@skendy jo, je to paradox. A takových paradoxů je spousta. Osobně doufám, že sestřenice těhotná není, i proto, že si to ona sama přeje, aby nebyla. A navíc mám strach, že by mimčo bylo dost chudák. Ona má sestřenice střelenou matku, teda, ona je úplně normální jen se každému plete do života a vlastní děti vychovat neuměla (prostě je posadila k televizi a běhala za chlapama) a pod.

hanuu
28. bře 2011

@andilekanitka určitě bude za této situace uklízet rád 🙂

verunka7
autor
28. bře 2011

Ajoj holky, tak jsem volala sestřičce a ta mě objednala na Čt, pak jsem šla na záchod a viděla jsem lehce krev...říkám paráda MS........hm, byla to první a poslední krev, takže já vůbec nevím co semnou je..... 😖 Zkusim zitra nebo ve St dalsi test, pokud se nedostavi ms. Ja necu rodit na Vánoce.🙂 Ale po roce by to byl úspěch.🙂

hanuu
29. bře 2011

@verunka7 hele, na Vánoce kašli. není to ideální, ale takových termínů se najde v kalendáři plno. A navíc nikde není psáno, že by mimčo vylezlo zrovna na šťědrej den. Já kdybych teď byla těhotná, tak mám termín 15. 12. a to mám do ms ještě nějaký ten den čas, takže tobě by spíš vyšel mikuláš, ne? 🙂

skendy
29. bře 2011

@hanuu Děkuju.Naděje umírá naposledy! 😉 no uvidíme zatím se nic neděje ,tak počkám ještě nějaký ten den a pak bych se zkusila otestovat znovu.

skendy
29. bře 2011

@andilekanitka Po mé zkušenosti bych nejradši všem doporučila první trimestr naprostej klid. 😉 oni se tatínkové rádi budou podílet,aby Vám bylo dobře. 😉

skendy
29. bře 2011

@verunka7 taky bych řekla ,aby jsi se na Vánoce vykašlala!Je to jedno kdy rodíš,hlavně že to malý je zdravý a vy šťastný!!!

verunka7
autor
29. bře 2011

Ajoj holky, další test negativní MS nikde. Ve Čt o půl 10 mě čeká doktor. 😖

andilekanitka
30. bře 2011

Ahoj holky, tak vám povim, že od včerejška je mi pěkně zle ☹ už nevim co mám jíst nebo nejíst, co dělat nebo nedělat. Zítra jsem se chtěla jet kouknout do Letňan na tu výstavu For Kids ale nevim jestli to zvládnu 😒 no a v pátek máme schůzku ohledně svatební hostiny a to taky nevim jak dopadne, přeju vám abyste brzy našly // a nebylo vám tak zle jak mě...