První kroky k dítěti

verunka7
8. únor 2011

Každá rada k užitku... 😎

verunka7
autor
31. bře 2011

A ještě jsem chtěla napsat, že nepročítám žádné další fóra, protože mám strach, že by mi hlava nestačila sešrotovat tolik informací o početí atd....a hlodalo by mě to ještě víc. Proto chodím pouze na fóra mnou založené. 🙂 Možná je to chyba, ale tak mi to vyhovuje.

hanuu
31. bře 2011

@verunka7 to je dobře, že neodcházíš 🙂
celkem to i chápu a pokud ti to tak vyhovuje, tak proč ne. Já chodím ještě na jednu diskuzi, kde jsme se snažit začaly všechny tak nějak skoro stejně. Tak držím aplce ať se tam dozvíš něco, s čím ti tady nikdo neporadil 🙂

verunka7
autor
31. bře 2011

@hanuu Haničko, jsi užasná! Já bych vás neopustila. 🙂
Jen už opravdu potřebuju nějaké info, kdo to má stejné jako já. ☹ Ale vy všichni jste mi svým způsobem pomohly!!!!!!!!! A za to moc velké díky! A největší díky bych chtěla dát fakt dobré kamarádce, která mi o Koníkovi řekla! DÍK 😎 !

verunka7
autor
31. bře 2011

Ajajaj, musela jsem změnit svojí fotku. 😒 Doufám se mě neleknete. 😅

verunka7
autor
31. bře 2011

Tak to nechápu??? Oni mi zamčeli to nové téma!

verunka7
autor
31. bře 2011

Bez důvodu. To fakt nechápu, ještě o tom odchodu pouvažuji!

hanuu
31. bře 2011

@verunka7 fotka moc pěkná, sluší ti to 🙂

hanuu
31. bře 2011

@verunka7 jak to? jindy aspoň napíší, že je to duplicitní téma nebo tak, To je teda blbé, tak se zkus zeptat adminů na důvod.

verunka7
autor
31. bře 2011

Jen taková zlehka. 🙂 Jen mě docela vážně rozčílilo to, že založím téma a bez důvodu je uzamčené! Jestli se nedopídím odpovědi, tak s touhle stránkou končím!

verunka7
autor
31. bře 2011

@hanuu Nevíš jak na to? Nevím, jak se jim ozvat...

hanuu
31. bře 2011

@verunka7 dívala jsem se na to tvé téma a asi jim přišlo, že už na tohle téma jsou jiné diskuze. Tak zkus napsat do ip přímo té, co ti ho uzamčela a nebo je zde někde i diskuze s otázkama pro adminy. Ale sama jsem nic takového ještě nepodnikala 🙂

verunka7
autor
31. bře 2011

Už jsem si to zjistila. Chápu to co píšeš, ale bez důvodu mě takhle uzamknout, to mi příjde dost neslušné.

verunka7
autor
31. bře 2011

Tak Haničko, měla jsi pravdu! Prý podobných témat je tu dost. Sice jsem to myslela úplně jinak, jakože tohle zkloubit všechno dohromady a ne téma za tématem. Jakože téma ovulace, téma záněty atd......chtěla jsem to globálně probrat.

hanuu
31. bře 2011

@verunka7 jj, rozumím, já ani neříkám, že souhlasím, jen že mi to tak příjde, podle té reakce a nabídnutí dalších témat.

verunka7
autor
31. bře 2011

Už se mi admin omluvila, že mi bez udání důvodů uzamčela téma.

verunka7
autor
31. bře 2011

Tak pak bych potřebovala poradit, jak správně napsat nové téma, které mě trápí a chtěla bych o tom s někým pokecat aniž by mi to admin uzavřela.

verunka7
autor
31. bře 2011

Tak jsem založila nové Nepravidelná MS skombinovaná se záněty....

verunka7
autor
31. bře 2011

Taky zamítnuto, tak na to kašlu.

hanuu
1. dub 2011

@verunka7 to je mi líto ☹

verunka7
autor
2. dub 2011

Asi si dám dácha od těchto stránek. Všem přeji brzké //. 😉

andilekanitka
6. dub 2011

Ahoj děvčata....tak jsem teď dorazila domů, vše je v pořádku, odpovídáme 6+5tt, jsme 7mm velcí a tluče nám srdíčko 🙂 na další kontrolu máme jít 27.4 a za 6 týdnů na velký UTZ do Podolí 🙂 tak snad vše dobře dopadne.....a jak pokračujete vy???

hanuu
6. dub 2011

@andilekanitka juu, velká gratulace. Já nic, v pátek přišla ms. Byla jsem z toho celkem zdrblá, protože jsem měla "pěkné" příznaky. Celkově jsem měla letošní apríl dost výživnej. Ale už dobrý, vše se zase v dobré obrací 🙂

andilekanitka
7. dub 2011

@hanuu to je škoda, ze ms dorazila, když jak říkáš jsi měla příznaky,zkoušela jsi pít ten kontryhel? já si myslím, že nám to asi pomohlo, bud tohle nebo to, že jsem na to ten měsíc nemyslela a to ikdyž jsem pila ten čaj, jsem si totiž řekla, že to zase nevýjde....jinak jsem se dozvěděla, že naši známí se už snaží od září a pořád nic, no mám pro to své vysvětlení, že jim to zatím nevyšlo...u nich to nebude asi jednoduchý oba dva totiž dost pijou a kouří, vlastně když nejsou v práci tak se dá říct, že jsou stále ,, v lihu,, a myslím, že to asi nebude zrovna přívětivé 😒

skendy
11. dub 2011

Ahojky Holky ,tak po nějakých 11 dnech jsem zpět! 🙂 Koukám ,že se u vás moc nezměnilo.Co se týká mého stavu -// ,tak se také nic nezměnilo.Za březen to nevyšlo ,tak to zkusíme v dubnu. 😉 Jinak teda rekonstrukce probíhá stále a stále i bez naší přítomnosti.Holky bože já už bych tak ráda měla hotovo.Stojí to spoustu síly!!! Ale už se snad dostáváme do finále! 🙂

hanuu
12. dub 2011

@andilekanitka jj, taky mě to mrzelo. Bylo mi asi týden před ms pořád lehce blivno, hlavně když jsem nejdela, pálila mě žáha, měla jsem výtok, na což normálně netrpím - no jak říkám pěkné příznaky 😀 Kontryhel si občas dám, ale nijak pravidelně.
A co ty, jak je těhulko?

hanuu
12. dub 2011

@skendy tak to je mi líto, ale jak píšeš - nevyšlo v březnu, výjde v dubnu. a jak pokračuje rekonstrukce? Kdy to bude hotové?

skendy
12. dub 2011

@hanuu Jasně,teď si z toho hlavu nedělám.Alespoň jsem mohla pomáhat při rekonstrukci a navíc nemyslím ,že prvním snažením by to vyšlo! 😉 musí se to trochu napínat.Jen doufám ,že ne zas moc dlouho! 😉
Hani ani se neptej.Je to síla.Už toho s manžou máme plný kecky!!!Koupelna a záchod budou dnes hotovy-myslím obložený a zaspárovaný.Ve středu přijedou nasadit záchod!No a jelikož bydlíme v paneláku a do panelu nic nezasekáš ,tak jsme museli novou elektřinu schovat do podhledu (stropu)-takže nám zbývá dobrousit stropy,vyštukovat a vymalovat,udělat podlahy a bude nějak přibližně hotovo.... je to běh na dlouhou trať.Hrozně rádi by jsme se na konci tohoto týdne nastěhovali zpět i do nedodělaného!!! 🙂 a jsme zralí na nějaký léčebný pobyt!!! 😉

hanuu
12. dub 2011

@skendy je, to teda věřím, ale budete to mít krásné až to bude hotovo. A kde zatím bydlíte? My se do toho chceme taky pustit, ale nejdřív na podzim, teď není čas, manžel musí napsat a obhájit dizertaci, tak toho do léta bude mít plný kecky.
Já už se na rekonstrukci hrozně těším, ale samozřejmě hlavně na to, až to bude hotové 🙂

skendy
12. dub 2011

@hanuu Jen už aby to bylo hotové! 😖 No právě ,že bydlíme tak nějak po rodině.Trochu to střídáme.Hrozně mi vadí takhle někoho otravovat ,ale v tom bytě se fakt nedá bydlet!Všude je jemný šedivý prach i když den co den uklízím!!!Snad už to tenhle týden dáme nějak dokupy,aby jsme mohli už být doma a nabírat síly na miminko! 😉
budete si to dělat sami (jako my) nebo to zadáte firmě?

hanuu
12. dub 2011

@skendy já ještě nevím, jak to uděláme, ale manžel je poslední dobou spíš zastáncem toho, že si za nějaké věci rád zaplatí a má to rychleji a nemusí tím sám ztrácet tolik času. Má toho teď v práci fakt hodně. Nám teď v paneláku dělají nový výtah a taky je všude ten jemný šedý prach, je to hnus. No u nás asi připadá v úvahu bydlet u našich, ale uvidíme jak to nakonec bude a jestli se k tomu tento rok fakt dostaneme. Do podzimu určitě ne, kvůli disertaci a pak se uvidí jestli už bude mimčo na cestě a jak výjdou peníze a tak.