První kroky k dítěti

verunka7
8. únor 2011

Každá rada k užitku... 😎

andilekanitka
12. dub 2011

jak to tady čtu tak jsem si vzpomněla jak jsme předělávali byt, my v tom teda bydleli a navíc ještě se psem, bylo to zajímavé 😀 a o tom prachu mi ani nemluvte....nešlo se toho zbavit...ale zjistila jsem jednu věc, že už nikdy si nebudem nechávat obkládat koupelnu, vyšlo to na 18.000 a nic moc, v baráku nám to udělal táta zadarmo a je to 100x hezčí a trvalo mu to jen o pár dní déle a za tolik ušetřených peněz to stálo, my si tedy děláme všechno sami, od výměny oken, přes sádrokartony až po podlahu a ušetřili jsme na tom spoustu peněz, a jak jsi Hani říkala,že je teď manžel zastáncem toho že si raději připlatí tak třeba až nebude mít takový práce a odpočine si tak třeba změní názor, je pravda, že všechno člověk neudělá úplně sám, ale alespoň něco se nechá a o to ho to pak víc těší, to je můj názor 🙂

hanuu
12. dub 2011

@andilekanitka no tak s tím udělat si sám je to jasný, že pak z toho má člověk radost, ale oba s manželem pracujeme hodně, výrazně víc než je klasickej úvazek 40 hodin týdně, tak moc není prostor mít doma hnedka další šichtu. To už bysme asi fakt nedali. Takže, si některé věci radije necháme udělat a je to bez zbytečných starostí, spousty práce navíc a rychle, ale samozřejmě ne za každou cenu. 18 000 za obložení koupelny? to ses upsala v nule, ne? No každopádně rekonstrukce nejdřív v září, a bude tomu určitě předcházet velký průzkum trhu a možností 🙂

andilekanitka
12. dub 2011

@hanuu to jsem se neupsala, je tedy pravda, že ještě dělali obklad u kuch. linky ale tam toho moc nebylo, no cena se pohybuje kolem 600 kč za m2...jo je to dost, vzhledem k tomu, že obklady nás vyšly na 10.000,- a obložení skoro na jednou tolik 😒

hanuu
12. dub 2011

@andilekanitka tak to je teda vážně mazec. My pokud budeme mít firmu, tak asi celkově někoho, kdo dělá ty jádra v paneláku, ale ještě uvidíme.

skendy
13. dub 2011

Dobré ránko holky,no to si teda nedokážu představit ,že bych v něčem takovém bydlela! 😲 Jediný pokoj kde se nakonec nic nedělá je naše ložnice a tam jsme nastěhovali veškerý nábytek z celého bytu! Každopádně včera se s tím celkem hnulo ,takže snad opravdu do konce týdne budem bydlet.My taky děláme skoro všechno sami-naštěstí máme pár odborníku v rodině ,tak se to teď využilo na elektřinu a vodu! 😉 Koupelnu a záchod a kuchyň jsme si taky nechali obložit !Vím že manžel nebo můj táta by to zvládl taky ,ale tak nějak si řikám ,že tam budem bydlet asi hodně dlouho ,tak jsem to chtěla pořádně!Vychází nám to za 500kč za m2 ,ale holky ta práce je silně kvalitní!!!!Všechny spáry jsou krásně rovné a hrají po celé koupelně!Prostě bomba a já jsem nadšená!!!!Navíc si řikám ,že sice ušetříš ,ale člověk se nemusí strhat,aby všechno zvládl sám.Takhle už to děláme 12 den a máme toho plný kecky!!!Ale už se moc těšíme a snad to bude stát za tu dřinu! 😉

hanuu
18. dub 2011

Ahoj holky, tak jsem zpět. Dovolená v Římě byla úplně parádní. Vyšlo nám úžasně i počasí (mám spálenej nos 😀) No super. A dneska zase zpátky do reality. Jen jsem přišla do práce přišla první jobovka, tak čekám, co přijde dál ☹

hanuu
18. dub 2011

@skendy tak už je hotovo a bydlíte?

hanuu
18. dub 2011

@andilekanitka co je nového těhulko, jak se cítíš?

skendy
18. dub 2011

@hanuu Jé ty se máš! 🙂 Já bych potřebovala dovolenou jako sůl!!Úplně mi došly síly! ☹ Ale je super ,že jsis odpočala... nenávidím návraty z dovolený do práce!!!
No dneska se stěhujem ,ale hotovo jěště úplně nemáme!To bude ještě nějakou chvíli trvat ,ale koupelna a wc v provozu a vymalováno také je!!!A vypadá to moc hezky!!! 😉

andilekanitka
18. dub 2011

@hanuu jé to ti závidím, taky bych se někam jela podívat, ale jsem ráda, že dojedu na nákup, pořád mi není dobře, jeden den je to lepší, ale ten druhý zas o to horší 😒 jinak dneska se mi poprvé zdálo o mimču....už bylo narozené, takové hrozně malinké jako panenka a mělo černé vlásky...no a já byla doma, seděla na posteli a nějak jsem se ho pokoušela vzít a poprvé nakojit, nevěděla jsem jak ho správně držet, ale nakonec hezky sálo....pak jsem ho dala do postýlky a krásně spinkalo...no jsem zvědavá co se mi během těch dalších měsíců bude zdát 😉

skendy
18. dub 2011

@andilekanitka Neboj nevolnosti přejdou!Jen jsem teď zahlídla v nějakém fotoblogu ,že existují lízátka na nevolnost a prý i zabírají.Tak si zkus najít GraviPop . 🙂 Závidím Haničce dovolenou a tobě těhulkování ! 😉

hanuu
20. dub 2011

@skendy @andilekanitka holky já vám taky oběma závidím. Jedné těhotenství a druhé hotovou rekonstrukci 🙂

andilekanitka
21. dub 2011

@hanuu @skendy si tady všechny navzájem zavidíme 🙂 no holt nikdo nemá dokonalý život , jinak mě se od rána šíleně motá hlava, že se bojím, že se někde natáhnu, nejhorší je že jsem sama doma a nikdo mi nepomůže, max. tak pesani, že by mě oblízli a třeba probrali 😒
jinak zkouším péct svého prvního velikonočního berana, tak jsem zvědavá jak dopadne 😉
a jinak něco nové u vás? 🙂

skendy
21. dub 2011

@andilekanitka @hanuu No jo nikde to není dokonalé ,ale asi hlavně že jsem zdravé 😉
Hele neměla bys teda místo toho pečení třeba ležet ,když se ti motá hlavička? 🙂 Jinak teda držím palce s beránkem... nám ho letos připraví mamča jelikož ještě nemám kuchyň a navíc o velikonocích se chystáme pokládat podlahu do chodby a kuchyně! 🙂 U mě je nového ,tak maximálně to ,že jsem utahaná jak pes ,ale alespoň mi dodává sílu a naději ,že se usilovně tento měsíc snažíme!Tak doufám ,že to klapne!!! 😉

hanuu
22. dub 2011

@skendy jj, máš pravdu.
@andilekanitka u nás je nového to, že bych se hned raději vrátila na dovolenou. Ale jinak tento měsíc věřím, že se nám povedlo. Ale příznaky žádné a ms by měla dorazit tak za 5 - 7 dnů nejpozději

skendy
22. dub 2011

@hanuu strašně držím palečky,aby to klaplo!!! 🙂

hanuu
22. dub 2011

@skendy děkuju, tobě taky! A jak ty to máš? Taky teď někdy, ne? A četla jsem, že se i příznaky objevují, takže držím všechny palce co mám 😉

skendy
22. dub 2011

@hanuu No já v tom mám právě tenhle měsíc trochu guláš ,jelikož minulá MS dorazila se silným zpožděním...asi ten stres.Takže když se budu řídit podle poslední tak by to mělo přijt za 9dní....No nějak bych řekla ,že příznaky by byly (také se s manžílkem pilně snažíme) ,ale mám trochu strach ,že si to jen namlouvám.... tenhle měsíc jsem z toho všeho nějaká hotová -hrozně bych ráda aby se to povedlo ... ( jen na vysvětlenou :kdyby se nám loni nestal ten průšvih ,tak jsme tenhle měsíc rodily ☹ )
Jinak tedy přeji hezký víkend a Velikonoce !!! 😉

hanuu
22. dub 2011

@skendy je, tak to je smutné, chápu, že o to víc si řeješ, aby to vyšlo, ale zkus se na to moc neupínat (i když to se lehko říká a hůř dělá), určitě si tím příliš nepomůžeš a navíc je to pak větší zklamání. S manželem děláte, co můžete, takže buď v pohodě a uvidíš. Moc ti to přeju, zasloužíš si to.

skendy
25. dub 2011

@hanuu Je těžké se neupínat ,ale snažím se na to nemyslet a myslím,že se to daří!nic méně za tenhle víkend mě fakt silně pálila žáha jako už dlouho ne ,tak už se trochu těším až bude květen a budu čekat jestli ms dorazí!!!Jinak Díky!!! 😉

hanuu
25. dub 2011

@skendy to je mi jasné. Tak držím palce. To já budu čekat už na konci dubna. nejpozději do pátku. Pořád se snažím myslet pozitivně a věřím, že se tento měsíc zadařilo. Ale příznaky žádné, od včera mě pobolívá podbříšek a dneska se mi začalo dělat hnusné akné, což býva vždy u ms. tak budu asi zklamaná.

skendy
26. dub 2011

@hanuu Naděje umírá poslední!Já při prvním těhotenství ,taky neměla žádný příznaky .Až po očekávané ms se objevili .V podstatě před ms jsem to měla stejně pobolívání v podbříšku a akné,takže jsem čekala ms a vůbec mě tenkrát nenapadlo že jsem v tom! 😉 Teď vlastně taky nic moc příznaky nepozoruju,až teda na to pálení žáhy!!!Budem si palce držet navzájem! 🙂

hanuu
26. dub 2011

@skendy dobře, souhlasím a držím.
A díky za podporu.Já jsem tento měsíc nějak strašně v pohodě. Vůbec neřeším testování a to už jsem vždycky řešila a zkoušela dost brzo, co kdyby. Tentokrát ne, nemusím se nai nějak přemáhat, prostě to neřeším a hold uvidím. Stejně to nemůžu teď nijak ovlivnit.

skendy
26. dub 2011

@hanuu Tak to je super ,že to takhle bereš a určitě máš pravdu v tom ,že už nic neovlivníš!A kdyby to náhodou nevyšlo teď ,tak to třebas přijde příští měsíc.Tenhle měsíc si tak nějak užívám i ten pocit ,že se zase snažíme!Do teď jsme to měli zakázané od doktora a tak jsem si řekla ,že si musím užívat i každý den snažení a pak následně i případné těhotenství.Hlavně myslet pozitivně!!!! 🙂 Mám z toho všeho celkem příjemný pocit!!! 🙂

hanuu
27. dub 2011

@skendy tak to je fajn, jj je potřeba si užívat i snažení.
No já sama nevím jak to, že su tento měsíc tak v pohodě. Prostě tomu věřím.

skendy
27. dub 2011

@hanuu Moc držím palečky !!!! 🙂

hanuu
28. dub 2011

@skendy děkuju, ms zatím nikde a ani o sobě nedá nijak moc vědět - nerozběhlo se špinění ani bolení podbříšku jak obvykle mám, no a dneska měla přijít a zatím teda nic. Tak uvidíme.

andilekanitka
28. dub 2011

@hanuu hrozně ti přeju aby to vyšlo 😉 by jsi měla dárek pod stromeček 🙂

hanuu
28. dub 2011

@andilekanitka děkuju, jsi moc hodná. Jé a ty máš konec listopadu. Já si to v únoru hrozně moc prála, 11 je moje š'tastné číslo, tak jsem moc hctěla mít listopadové miminko. Ale jinak je to samozřejmě jen taková blbost 🙂

skendy
29. dub 2011

@hanuu Strašně moc držím palečky ,aby se povedlo a ta mrcha nedorazila!!! 🙂 Já mám první termín ms v neděli 1.května ,tak uvidím co a jak!Doufám ,že se udržím a nebudu testovat hned první den!!!Chtěla bych to vydržet a počkat jestli ms dorazí a nebo ne... a čím déle člověk počká ,tím je ta čárečka na tom testíku více vidět! 😉 kéž by .....