První kroky k dítěti

verunka7
8. únor 2011

Každá rada k užitku... 😎

skendy
17. kvě 2011

@hanysek.hanysek Hm ,asi je to asi u každý opravdu jinak. 🙂Držím Vám palce! Hele a jak dlouho jsi měla pozitvní ovu testy?Já už mám 4 dny // a jsou opravdu hodně viditelné.No snad se nám zadaří! 🙂

hanuu
17. kvě 2011

@skendy děkuju, no já zase doufám, že ovulační testy přinesou ovoce a budou // i na těhotenským testu.

hanysek.hanysek
17. kvě 2011

@skendy Já měla dva dny pozitivní test, čárky byla krásně zřetelně vidět- to bylo pondělí a úterý. No a ve středu čárka velmi zeslábla, nešla skoro vůbec vidět. A sexovali sme pátek večer, neděle ráno, pondělí ráno, úterý ráno a úterý večer a středa ráno. Takže sme si to pojistili i před pozitivním ovu testem a pro jistotu sme si to pojistili ještě i v den, kdy ta čárka byla na ovu testu hodně slabá. Tak uvidíme v pátek, jestli mrcha dorazí nebo ne.

skendy
17. kvě 2011

@hanysek.hanysek No mě se totiž zdá ,že ty čárky jsou za všechny 4 dny stejný a fakt hodně viditelný. 😒 Jsem z toho taká zmetěná! 😒 🙂 No sexovali jsme pátek večer,sobota odpol,neděle odpol.Včera jsme si dali pauzu ,byli jsme oba dost unavený a dneska to zkusíme znova. 😉

hanysek.hanysek
17. kvě 2011

@skendy Tak ty testy vyfoť a dej je sem. Mrkneme na ně :o)

skendy
17. kvě 2011

@hanysek.hanysek mám to vyfocený jen to musím ztáhnout 🙂 jen nevim jak to fotíte ,že je to na té fotce tak vidět ... u mě je to fakt strašně blbě vidět ☹

skendy
17. kvě 2011

Holky tak se nemrknem ☹ nemůžu najít kabel k foťáku ... ale nic ,no vždyť to není až tak důležitý... budem se s manžílkem snažit dál a ono to třebas klapne! 😉

hanuu
23. kvě 2011

@skendy ahoj, tak jak jste na tom? A co ovulační testy? Jsi spokojená?

hanuu
23. kvě 2011

@hanysek.hanysek tak co ms? Doufám, že nepřišla, když byly tak krásné //

hanysek.hanysek
23. kvě 2011

@hanuu MS nedorazila, těhu test stále pozitivní, ale zatím se stále neraduju, až dokud mi to nepotvrdí doktor. A navíc mě teď skolila chřipka, tak doufám, že bude vše v pořádku.

hanuu
23. kvě 2011

@hanysek.hanysek a kdy jdeš k doktorovi? Doufám, že mimčo chřipku zvládne a držím palce, aby ses brzo mohla radovat naplno.

hanysek.hanysek
23. kvě 2011

@hanuu K doktorovi půjdu až příští týden. Teprve mám tři dny zpoždění. Takže by tam stejně nic neviděl. Pozitivní těhu test se mi ukázal 7dní před očekávanou MS. Takže uvidíme, třeba už příští týden půjde něco vidět, to máme 6ti leté výročí seznámení s manželem, tak třeba to bude krásné.

hanuu
23. kvě 2011

@hanysek.hanysek jéé, to je krásný. 7 dní je strašně moc, tos asi mělo ovulacid řív, tak třeba fakt mimčo bude vidět.

hanysek.hanysek
23. kvě 2011

@hanuu Ano, ovulace byla o 5dní dříve, než jiný cyklus, použila sem ovulační testy, takže sme se snažili maximálně- tři dny před ovulací a dva dny po ovulaci. První pozitivní se objevil v pátek 13.tého :o) a bylo to 7dní před MS. Tak uvidíme.

skendy
24. kvě 2011

@hanuu ahoj.já ovulační testíky vzdávám!Testů jsem dělala 5 a na všech bylo // .Ty čárky se mi zdáli všechny stejné jako testovací. 😨 Blbě se mi v nich orientuje.Tak jsem si řekla ,že zustanu jen u měření teploty a tu zkusím zdokonalit(pokud se nám tento měsíc nezadaří).Ovu testy lezou do peněz. První termín očekáváne ms mám 30.5. ,tak uvidíme jestli se naše snažení podařilo.Snažím se na to moc nemyslet a fungovat dál jako že nic! 🙂 a co vy?už se Vám blíží nové snažení ?a už jsi v pořádku? 🙂

hanuu
24. kvě 2011

@skendy jj, už jsem v pořádku, ms očekávám někdy mezi středou a nedělí. Poslední cyklus byl 28 předtím dva 26dc. Mám ale obavu, že mi to ty antibiotika mohou rozhodit. Takže uvidíme.
Tak to je blbé, že ovutesty byly pro tebe vlastně na nic. No já je mám nakoupené, tak příští měsíc vyzkouším. A co měření BT? Podle toho jsi poznala ovulaci?

hanysek.hanysek
24. kvě 2011

@skendy Já tento cyklus jsem poprvé vyzkoušela ovu testy a jsem těhotná!!! Takže díky ovu testům- 5ks mě stálo 100kč, tak jsem věděla, kdy je ovulace. Dle ovu testu ovu proběhla v úterý nebo ve středu. A tuleníčko bylo pátek ráno, sobota večer, neděle ráno, pondělí ráno, úterý ráno a úterý večer a středa ráno. Takže jsme to měli pojistěné dost. Pozitivní těhu testík se mi ukázal 10nebo11DPO a měla jsem 7dní před očekávanou menstruací. Takže za mě říkám, ano, ovu test jsou super věc a já jsem díky nic těhotná. Tak to určitě zkus.

skendy
25. kvě 2011

@hanysek.hanysek a co to bylo za značku ovu testů?

skendy
25. kvě 2011

@hanuu Tak to jsem ráda ,že už jsi v pohodě.Myslí že antibiotika to můžou rozhodit?To si nemyslím!Každopádně se máš zase na co těšit co?Třeba se k ovu testům zase někdy vrátím ,co já vím.Ale tahle značka mi teda moc nevyhovovala.jj v měření se orientuju lépe. 🙂 jen na ukázku grafík 😉

skendy
25. kvě 2011
hanysek.hanysek
25. kvě 2011

@skendy Tak to už nevím, myslím že to byly tyto http://www.lekarna.cz/ovulacni-test-rapiclear-5... ale u nás stály kolem 100kč. A taky jsem kdysi dávno měla z lékárny Lloyds,tam byli v balení 3ks, a ty mi taky ukázala krásnou čárku. Takže opravdu ovu testy můžu doporučit. Jen díky nim si jdu příští týden potvrdit těhotenství.

hanuu
25. kvě 2011

@skendy to já se zase vůbec neorientuju v mě+ření BT, ale nikdy jsem to nezkoušela. Nevím jak je to s těma antibitokama, ale myslím, že se může stát, že nemoc nebo léky cyklus třeba o pár dnů prodlouží. Pokud ne, tak tím lépe 🙂

skendy
25. kvě 2011

@hanysek.hanysek Díky .uvidíme jestlli se nám tenhle měsíc zadařilo o kdyby ne ,tak si zkusím sehnat tyto a zkusím to ještě jenou ! 🙂 Držím palečky ,aby jste byli v pořádku !!! 🙂

skendy
25. kvě 2011

@hanuu no uvidíš jestli to na tebe bude mít nějakej vliv!Každopádně jsem zvědavá jak na tom pak budeš s testíkama ty. 🙂 Grafík-řekla bych že ovulka proběhla ve žlutém sloupci ta nejnižší hodnota a následně vzrustající!

hanuu
25. kvě 2011

@skendy jj, no ms už očekávám. Dneska jsem 26 dc, a dva předposlední cykly jsem měla právě 26 dnů a ten poslední den cyklu jsem začala špinit. Ale poslední cyklus byl 28, tak je ještě čas.

skendy
25. kvě 2011

@hanuu já jsem dnes 23DC ,ale ms mi normálně chodí až 30DC ,takže si také na výsledek tohoto měsíce ještě počkám.Ale žádný velký naděje si nedávám ,snažím se co to jde na to moc nemyslet a hlavně se moc nepozorovat.Je to SAKRA těžký! 🙂

hanuu
26. kvě 2011

@skendy jj, to je mi jasný. To asi pro každého. Já zatím s ms nikde, dneska 27 dc, ale už mám takový pocit, že se blíží. Ráno mě tak bolelo břicho, že jsem byla přesvědčená, že už se určitě rozjela. No tak uvidíme. Když už to má přijít, tak raději dřív než později.

skendy
26. kvě 2011

@hanuu jasný a čím dřív to bude zatebou ,tak nová naděje před tebou! 😉

verunka7
autor
26. kvě 2011

Ajoj holky, tak jsem po dlouhé době koukla sem. U mě žádná změna, já se zase léčím se zánětem. Naposledy jsem ho měla myslím před 2 měsíci.....už to mimi nějak neřeším. Jsem smířená i kdyby mimi nebylo. Ale radši bych ho chtěla.

hanuu
26. kvě 2011

@verunka7 ahooj. Teda zánět, to mě mrzí. Je to určitě děsná otrava. Já an to naštěstí netrpím, ale měla jsem před 14 dnama zánět močáku a taky nic moc.
Já bych taky chtěla neřešit, ale moc mi to nejde. Teď zrovna (ne)očekávám ms, ale myslím, že skrz ten zánět je tento měsíc pasé.
Pěkně si užívej léta, sluníčka, pohody a ono se to nějak poddá.