První kroky k dítěti

verunka7
8. únor 2011

Každá rada k užitku... 😎

hanuu
21. čer 2011

@hela82 no mě v první části skákaly taky sem tam, ale pořád to teda bylo kolem jednoho čísla +-0,1, pak to vyskočila, když jsem to už nečekala, pak to zase malinko kleslo a teď mám už třetí nebo čtvrtej den úplně stejnou teplotu. Bez BT bych si fakt myslela, že vůbec neovuluju, takhle to hnedka vidím nadějněji.

hanuu
21. čer 2011

@hela82 a jak dlouho už se snažíte? A je u tebe nějaký problém?

hanuu
21. čer 2011

@skendy @hela82 no já vstávám normálně v 6:15 a většinou se tak vzbudím i ovíkendu a pak případně spím dál. Zatím to dávám v pohodě. Spíš teď v létě a o dovolených, to asi bude o ničem.

skendy
21. čer 2011

@hela82 Mě tohle vstávání ,taky ubíjí ,ale zase se mi nechce dřepět v práci do večera,takhle můžu odejít v 15:30 a odpoledne mám ještě celkem dlouhé! 😉 To je super pozitivní přístup!!! 😉 To ti to musí vyjít!budu držet palce! 😉
@hanuu Mě taky ty teploty lítaly nahoru a dolu!Navíc je blbý ,že zjistíš ,že byla ovu až den poté.Radím ovu testy vyzkoušet různé značky!!! Já měla před tím Your Days a byla jsem z nich také zmatená ! 😝 teď jsem měla nějaké no name testy a byla jsme spokojená! 😉

hela82
21. čer 2011

@hanuu Snazime se uz docela dlouho.... nejdriv to bylo rok po vysazeni antikoncepce... porad se nedarilo a lekarka mi udelala vnitrni ultrazvuk. Rikala ze vajecniky vypadaji zvlastne, pak se mne ptala na dalsi problemy (nadmerne dlouhodobe padani vlasu zejmena kolem cela, nadnerne ochlupeni na tvari a tak...). Rikala ze mne muze poslat na hormonalni profil ale urcite zjisti jenom to, ze mam rozhozene hormony a vyssi hladinu muzskych hormonu nez bych mit mela. Nasadila mi novou antikoncepci ktera muzske hormony potlacuje. Vlasy okamzite prestaly padat. Mela jsem to brat min. 1/2 roku, idelane rok. Brala jsem je tedy temer rok....vsechno super. Pred svatbou jsme se rozhodli prestat a zacali snazit o mimco. Podle lekarky cim driv po vysazeni se budeme snazit, tim lip. Je to temer 11 mesicu a ono porad nic. V dubnu jsem to zacala brat opravdu vazne a dal uz vite....

hanuu
22. čer 2011

@hela82 teda tak to už máte fatk dlouhé snažení. No asi to bude zase hctít pořešit s doktorkou a snad je i jiná pomoc než brát HA. Tak moc držím palce ať to brzo výjde.

hela82
22. čer 2011

@hanuu Dekuji Hani....ja uz taky dalsi specialni HA brat odmitam. Jdu tam opet pristi tyden. Budu doufat ze tam bude zrovna ta stejna Dr. co mi zjistila tu horm.nerovnovahu. Ony se tam stridaji dve-tri totiz. Minule mne jedna poslala pryc, pry mam prijit az to bude vic nez rok, do te doby se se mnou zabyvat nebude. Nenechala mne ani dorict ze to je uz podruhe, a ze mi ta prvni Dr. rikala neco jineho... proto uvazuji ze bych lekare mozna i zmenila. Sestricka mi totiz nedokaze zarucit kdy tam bude zrovna ta "spravna" lekarka, pry si to prehazuji mezi sebou ruzne...
🙄

hanuu
22. čer 2011

@hela82 jeje, tak to je fakt blbé. Přecejenom to není ono, když ani člověk neví ke komu jde a ještě si to pak mezi sebou přehazují tak, že nic neví. Tak uvidíš jak pochodíš. Ale jinak bych asi taky zkusila zvážít změnu doktora, a u něj už rovnou začít řešit.

hanuu
22. čer 2011

holky na mě dneska padl jakýsí splín. Tak jsem se dívala na ten svůj graf a su strašně ráda, že mi tam vyběhla ovulace. Dneska jsem asi 8 DPO, ale za dva a ž tři dny zase zjistíme, že to nevyšlo. A je to poměrně jasné, protože jsme se nesnažili v den ovulace ani den před tím ☹

hela82
23. čer 2011

@hanuu to si nesmis rikat.... jeste Te to vajicko uslysi, poslechne Te a nepusti k sobe zadnej ocasek 😕 😝

hanuu
23. čer 2011

@hela82 😀 teď už můžu teď už žádný vajíčko není, leda by mě slyšelo to na příští měsíc, ale to snad taky ještě není.

hela82
23. čer 2011

@hanuu 😀 no nejsem medik ale myslim ze by jich tam mela byt vic, jen jeste nedozraly 😅 A vis jak... v dnesni dobe je moderni stavkovat: "Z duvodu stavky vyhlasujeme mesic anovulacniho cyklu!" 😅 😝

hanuu
23. čer 2011

@hela82 no fuj, to nestraš.

skendy
24. čer 2011

@hela82 Co to máš za lékařky? 😲 To je síla!Sice se řiká ,že v některých případech je dobré mít více názoru ,ale být tebou bych doktorku změnila!

@hanuu tak co jak jsi na tom? Já jsem dnes 6DPO a čekám!nevím jestli si mám řikat ,že to vyšlo a nebo řikat že nic a pak být mile překvapena.My jsme se kolem ovulace sice snažili a řekla bych ,že docela dostatečně ,ale stejnak mám strach ,že z toho nic nebude! ☹ Škoda ,že to člověk na sobě nemůže nějak hned poznat...

hanuu
24. čer 2011

@skendy Ahoj, no mě od včerejška pěkně menstruačně bolí břicho, takže to čekám každou chvíli. Dneska by mělo začít špinění, už možná začalo. No a teplota ráno a stupínek níž.

skendy
24. čer 2011

@hanuu Tak to je mi líto ,ale zase je fajn že ti ms chodí pravidelně... občas když tady čtu co maj holky problém jen s ms ,tak valím očka!Vím ,že je to slabá utěcha ,ale zase už víš v které dny asi čekat ovu a můžete to zkoušet!!! 😉

hela82
24. čer 2011

@skendy No pristi tyden se opravdu uvidi jestli Dr. nezmenim.... Unavuje mne pokazde se prosit at se mnou neco delaji. Mozna byla chyba ze jsem netrvala pred temer 2 lety na hormonalnim profilu aby to bylo v papirech zadokumentovane ze hormony byly v znacne nerovhovaze. 😠

skendy
24. čer 2011

@hela82 no jo stím už nic neuděláš.hlavně aby teď už s tebou začali něco dělat a aby jsi věděla ,jak na tom jsi!!!Moc držím palce ,aby to pro tebe dobře dopadlo ať tak nebo tak!!!

hela82
24. čer 2011

@skendy 🙂 Děkuji. Jsem ted pevne rozhodnuta branit sva prava a nezastavi mne nez nedoreknu jak to bylo a co po ni chci. 😅 A jestli mi i presto rekne at se snazime dal, ze ona s tim nic delat nebude, tak v ten den oslovim jinou lekarku 🙂 Pak napisu jak jsem dopadla 😅

skendy
24. čer 2011

@hela82 tak držím pěsti a jsem zvědavá na zprávičky! 😎

hanuu
27. čer 2011

Ahoj holky, zdravím. Tak dneska 1dc, ms se chvilku zpozdila, ale věděla jsem, že příjde, protože mi klesla teplota.

hanuu
27. čer 2011

@skendy a co ty? Kdy zjistíš jestli se zadařilo?

skendy
27. čer 2011

@hanuu Ahojky Hani ,držím se zuby nehty ,abych netestovala už teď! 😒 Snažím se vydržet alespoň do středy 28DC=11DPO ,ale pokud se mi zadaří ,ráda bych vyčkala až na pátek kdy by měla dorazit ms... vůbec nevím co si radši myslet ... jestli jo určitě se zadařilo a nebo radši myslet na to ,že se to nepodařilo a pak nebýt zase zklamaná a nebo mile překvapená ??? tohle mezidobí je naprosto šílené !!! ☹

hanuu
30. čer 2011

@hela82 Ahoj, tak jak jsi na tom? co u doktorky?

hela82
30. čer 2011

Ahoj @hanuu. U doktorky uspech. Normalne ze mne vsechna ta nejistota opadla. Nebyla tam sice ta MUDr. ve kterou jsem doufala, ale druha majitelka. Rekla jsem ji pribeh od zacatku...Ve stylu "pred temer 2 lety jsem sem prisla poprve po rocnim neuspesnem snazenim o mimco, atd atd." Teprve na konci meho pribehu jsem ji rekla ze jsem si delala uz i ovu testy, merila ale cely cyklus - vsechny negativni. A ze mam tedy velke podezreni ze vubec neovuluji, jak tomu bylo pred temi 2 lety...hned mne vzala na vnitrni ultrazvuk s tim ze foliky tam jsou, ale jsou hodne malinke a s nejvetsi pravdepodobnosti ovulku opravdu nemam. Predepsala mi Clostilbegyt na tri mesice, pokud ani to nepomuze mam se zastavit.

denousek
30. čer 2011

ahojky..holky...
prave jsem založila nove,UZAMČENE tema pro snazilky kterym to stale nejde,počít miminečko.nebo se to podařilo a prostě to nevyslo ☹( ..
nemám rada otevřené dizkuze v zamčené můžete vsechno a nehrozí nějake..šmírování,, zvu vás tedy ke me do čerstvé diskuze snad se nás tam pár sejde pište mi do ip .-) a já vás vpustím 🙂

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/mimi-sta......

jessulka
1. črc 2011

Ahoj snažilky, velice ráda bych se k vám přidala, mohu?
Jmenuji se Jessica, je mi 28 let a strašně moc toužím po miminku. HA neberu 5. měsíc, zpočátku jsme se hlídali, ale včera jsme to poprvé zkusili na ostro. Tak jsem zvědavá, jak se nám poštěstí. Beru listovku 1x denně a piji kontryhelový čaj. Moc ráda navštěvuji tyto stránky a jsem duchem s vámi všemi, které si přejí miminko, tak jako já. Mějte prima den a přeji hodně úspěchů při snažilkování 😉

jessulka
1. črc 2011

@denousek Ahojky, mohla bych se připojit k Tobě do uzamčené diskuze? Předem mockrát děkuji.

denousek
2. črc 2011

ahojky..holky...
prave jsem založila nove,UZAMČENE tema pro snazilky kterym to stale nejde,počít miminečko.nebo se to podařilo a prostě to nevyslo ( ..
nemám rada otevřené dizkuze v zamčené můžete vsechno a nehrozí nějake..šmírování,, zvu vás tedy ke me do čerstvé diskuze snad se nás tam pár sejde pište mi do ip .-) a já vás vpustím

jde se do ní ..na hlavní stránce-soukromé skupiny a je to uplně první téma --■;o)) a to miminko se stále nedaří.. ☹

girafka
3. črc 2011

Ahoj holky-snažilky, taky bych se k vám ráda přidala..s manžlkem se snažíme těď už třetí měsíc o to vytoužené mimčo..a doufám, stejně asi jako vy všechny tady, že se brzo zadaří 🙂