První kroky k dítěti

verunka7
8. únor 2011

Každá rada k užitku... 😎

skendy
25. črc 2011

@hanuu ahojky Hani ,tak co dorazila ms nebo ti mohu gratulovat???Já čekám co bude ,ale mám takový pocit ,že tenhle měsíc zase nic! ☹

hanuu
25. črc 2011

@skendy Ahoj, ms zatím ještě ne, ale tak ještě do středy dorazit může. Síce podle ovulace a kdybych měla stejnou tu luteální fázi, tak by měla dorazit dneska nebo zítra, ale minulý cyklus byl 30 dní., takže ve hře je i středa. Zatím jen můžu říct, že ms není a ani špinněí zatím nedorazilo, to mívám většinou den předem.

skendy
25. črc 2011

@hanuu no koukejme!doufám ,že ti to nezakřiku ,ale držím pěstičky! 😉 já mám zítra 28DC ,takže od zítra do čtvrtka budu čekat!Potřebovala bych se přes tyto dny nějak zabavit ,abych na to nemyslela! 😖 testovat zatím nebudu ,ani žádnej test koupenej nemám... necháme to osudu! 😉

hanuu
25. črc 2011

@skendy no já byla právě teď na 4 dny u babičky, bez počítače, pohoda, chodili jsme s manželem na procházky, byli v kině, hráli s babičkou žolíky. Prostě pohodička

hanuu
25. črc 2011

@skendy akorát jsem teda v sobotu naměřila pokles teploty a v té chvíli si byla naprosto jistá, že je rozhodnuto. No a teď prostě čekám, kdy to příjde.

skendy
25. črc 2011

@hanuu no takových pár dní bych taky potřebovala ! 😕 akorád nás čeká dovolená až na konci srpna ( jestli po té rekonstrukci dáme prachy dohromady) 😠 Doufejme ,že jo .Potřebuju si odpočinout jako sůl!no tak uvidíš co a jak!!!

hanuu
25. črc 2011

@skendy no mě vůbec ty prázdniny příjdou děsně náročné, chtěla bych hrozně moc věcí a nějak je málo času.
Ale jsem hrozně ráda, že jsme se k babičce dostali, chtěli jsme tam už začátkem črërvence, ale tehdá to nevyšlo. Jinak máme ještě plánovanou nějakou dovolenou, tak uvidíme.

skendy
26. črc 2011

@hanuu Ahojky .Tak od dnešního rána to cítím... ms se asi brzo dostaví! ☹ Začínám z toho mít nějak depku.Už nevím co bych dělala jinak!Už si říkám ,že je to tím jak jsme utahaná a tělo do toho nechce být těhotný nebo co já vím.... ☹ Je to nanic!!! ach jo!! ☹ no tohle léto stojí úplně zaprd! my o víkendu pojedem zkontrolovat chatu ,tak se snad dostanem do lesa na procházku a relax na houby ... no a čeká nás kruté šetření ,aby se nám podařilo to moře.... a pokud se nám to v srpnu nezadaří mimi ,tak jsem rozhodnuta kontaktovat doktorku... sice to bude jen půl roku snažení ,ale manžílkovi je 38 a já bych nerada ,aby měl první dítě buhví kdy!Dneska to bude pěkně blbej den... už aby byl zamnou....

kleik
26. črc 2011

@skendy Taky budu držet palce, aby nedorazila! U mě už je to tenhle měsíc jasné, dorazila 😖 A mimochodem, myslíš, že je možné, že je ms po kontryhelu silnější než obvykle? Ale piju ho jen krátce... Spíš mi ms asi chtěla tento měsíc ukázat, kdo je tady pánem, achjo 😒 Budeme muset v srpnu vyrazit někam na dovolenou, třeba si je dovezeme od tama...

skendy
27. črc 2011

@kleik Ahoj ... děkuju 🙂 i když už druhý den je mi nějak blbě ,takže čekám ,že ms dorazí! ☹ no na každého to může působit jinak ,ale já měla pocit ,že po kontryheli mám menší bolesti i slabší ms!to mi povídej taky doufám ,že se nám podaří došetřit prachy a vyrazíme! 😎

kleik
27. črc 2011

@skendy Tak to já bolesti nemívala nikdy. Každopádně doufám, že kontryhel tomu pomůže a příští léto už vyrazím s kočárem. Hele, myslíš, že jsem divná, když už si ve chvílích volna v práci procházím kalendář a pročítám jména? 😅 A kam se chystáte na dovolenou?

skendy
29. črc 2011

Konečně i my jsme se dočkali a na testíku máme // !!! 😉 🙂 snad jen teď aby bylo vše v pořádku!!!

kleik
29. črc 2011

@skendy Ty jo, super!! 🙂 🙂 Tak to moc gratuluju a držím palce, aby bylo vše, jak má!
A pro nás ostatní je to určitě dost povzbuzující, že se taky zadaří, i když to někdy může trvat déle.

bapo
31. črc 2011

@skendy Ahojky, strašně moc moc gratuluju! To je nádhera! Držím palce, aby všechno probíhalo, tak jak má.

Jinak co nového u mě? Zakázala jsem si chodit na Koníka, protože mi to moc nepřidávalo. Po velkých rozvahách, zda mám či nemám, jsem nakonec to centrum navštívila. Úžasný přístup, úžasní doktoři. Absolvovali jsme jen 4 návštěvy a bylo vyhráno. Jsem v 9 tt ! Celý problém byl v tom, že jsem neměla ovulaci. Jedny prášky vše napravily a já už viděla na ultrazvuku tlouct srdíčko našeho mimíska 🙂
Holky, všem co sem chodíte držím palce, aby se vám váš sen splnil a jestli máte jen malinké pochybnosti neváhejte navštívit někoho povolaného, který vám pomůže. Já jsem toho důkazem. Kdybych k doktorům nešla, trápím se ještě teď. Nemějte strach, štěstí se obrátí i na vás!

hanuu
31. črc 2011

@bapo juu, tak to je super. Moc gratuluju.
No tak já hlásím, že jsem v pondělí také objevila //, takže už si týden užívám toho pocitu a taky strachu.

andilekanitka
31. črc 2011

@hanuu @skendy holky moc gratuluji k // 😉 a přeju hodně štěstí v pokračování

skendy
1. srp 2011

@kleik @andilekanitka Ahojky Holky ,děkuji za gratulace !!! 🙂 Je dost ,že se nám to povedlo!Už jsem z toho začínala mít nervíky,ale je fakt ,že v červenci jsem omezila vstup na koníka a navíc jsem se snažila soustředit na jiné věci a celkem se to i povedlo! 🙂 v pondělí 8.8. mě čeká první kontrola u dotorky a doufám ,že udělá i UTZ ,tak snad uvidme alespoň dutinku a ,že nám takové hezké datum přinese štěští!
😉

@bapo děkuji a také gratuluji k těhotenství a držím palce ,aby vše bylo ok! 😉

bapo
1. srp 2011

@hanuu no to je neuvěřitelné, jak nám to všem najednou vychází 🙂 Ještě aby se přidala Verča a bude to 😀 Strašně moc gratuluju ke //. Uvidíš, že všechno dobře dopadne!

hanuu
1. srp 2011

@bapo děkuju. Doufám, že budeš mít pravdu, už máš pár týdnů náskok. Taky držím palce ať se vám daří.

hanuu
1. srp 2011

@andilekanitka díky. A jak se máš ty? Jak rostete s mimčem?

andilekanitka
2. srp 2011

@hanuu já se mám v rámci možností, dle doktorky jsme v pořádku, ale jestli to pozná podle toho, že mi dá ruku na břicho nevím, občas mě někde píchá, pak mě pořád pálí žáha, už se nemůžu pořádně ohnout a nazout si boty 😀 no, hlavně že se snad mimouš má líp, vždycky mě poctí nějakým kopancem, ještě že mám placentu na přední straně a není to tolik cítít, nedokážu si představit jak kope v plné síle 🙂 to musí být asi kopance jak do mičudy 🙂 jinak nám řekli že to vypadá na holčičku, ale že si to máme nechat ještě potvrdit na UTZ ve 30tt tak uvidíme

hanuu
2. srp 2011

@andilekanitka tak to je fajn, hlavně že se mimču dobře daří.

verunka7
autor
27. srp 2011

Ajoj holky. Tyjo, tady už jsem nebyla ani nepamatuji. Já stále nic a do mimi daleko......řeším zánět za zánětem a už mě to nebaví. Nechávám život plynout a ono se to nějak vyvrbí.

kleik
20. zář 2011

@skendy AHoj holky, já si dnes udělala test (minulý cyklus - po pití kontryhelu- trval 28 dní a tentokrát už 30. den nic, jinak jsem běžně ale mívala tak 34...) a teď vám nevím...nejdřív mi přišlo sněhobílo,ale když jsem na to začla ostřit a koukat na to z centimetrové blízky, tak mi přijde, že tam je náznak něčeho..i když spíš mi to přijde jen jako stín, tak si říkám, že už mám asi mžitky před očima...asi není možný,aby to šlo vidět taak hoooodně slabo,co?

skendy
21. zář 2011

@kleik Ahoj ,někdy pokud je jěšte brzo je to vidět opravdu jen hodně slabě!Zkus testovat znovu tak za dva dny a uvidíš jestli se ti to potvrdí.Držím palce ,aby se ti // potvrdili ! 😉

kleik
30. zář 2011

@skendy Tak se nepotvrdili :( Ale přijde mi, že tam ta druhá čárka slabě fakt byla... Tak nevím, čím to :( Tak snad příště... Ale už si ty testy asi dělat nebudu, je to pak zklámání. Co ty, jak si užíváš těhu?

skendy
3. říj 2011

@kleik Tak to je mi líto ,že se to nepotvrdilo! 😒 Moc dobře si pamatuji jaké to je zklamání... ☹ Je lepší testovat až třeba den nebo 2 po vynechané MS.Vím ,že se to špatně dělá ,ale mě tenkrát opravdu pomohlo moc nechodit na koníka a zaměstnávat se něčím jiným,abych na mimi nemyslela.Manžela jsem pravidelně každý den dopovala vitamínem E a přibližně v době ovulace jsme každý den sexovali a zadařilo se!Budu ti držet palce ,aby se Vám také brzo povedlo!Těhu si užívám ,ale na druhou stranu moc neřeším!Po loňsku mám ze všeho strach!Myslím ,že si začnu užívat až kolem 20tt až budu vědět ,že je vše ok!

kleik
12. říj 2011

@skendy Já právě na koníka přestala chodit, dovolená zrovna vyšla do plodných dnů...achjo nejhorší je,že člověka už napadá, jestli se to vůbec někdy povede :( Budu držet palce, aby u tebe probíhalo vše jak má. Za jak dlouho se vám vlastně podařilo?

skendy
13. říj 2011

@kleik Neboj ono se zadaří když to budeš nejmíň čekat nebo nejmíň doufat ! 🙂 No nám se povedlo v červenci - to znamená po 5 měsících snažení ... zase červenec - mám pocit ,že jsem plodná jen v červenci 🙂 Nestresuj se .Doktoři řikaj ,že rok snažení je v pohodě.Pokud by se nepovedlo po roce ,tak navštívit lékaře.Jak dlouho se snažíte??

kleik
15. říj 2011

od června..já už na to skoro ani nemyslela,na dovolené se podařilo zapomenout, ale pak v září jsem začla zvracet, pak jsem omdlela, musela mě odvést i sanitka a i když doktoři říkali, že otrava jídlem, tak jsem tajně doufala, že je zatím něco jinýho:( Pak ta slabá čárka na testu, spíš duch, a v tu chvíli jsem se začla hrozně těšit, že už to třeba vyšlo :( Člověk furt pokukuje po dětech kolem a říká si, sakra jak to ty ženský udělaly 🙂 Však to určitě znáš... Já vím,že 4 měsíce nejsou ještě dlouhá doba, ale říkej to ženské, co se těší na mimino🙂) Tak snad budeme mít taky těch 5 měsíců a vyjde to tentokrát🙂