První kroky k dítěti

verunka7
8. únor 2011

Každá rada k užitku... 😎

hanuu
4. črc 2011

@girafka Ahoj, držím palce ať to výjde co nejdříve 🙂

hanuu
7. črc 2011

@hela82 tak to je super. Tak doufám, že clostil pomůže. Spousta lidí pak otěhotněla hned na první pokus 🙂 Tak moc držím palce a dej vědět jak to jde.

hanuu
7. črc 2011

@skendy ahoj, tak jak jsi na tom? Už se zase pomalu blíží ovulace, že? Já měřím BT, ovulace možná už byla, uvidíme jak v následujících dnech vyskočí teplota. Testy teď nezkouším.

skendy
8. črc 2011

@hanuu Ahojky ,o svátkách jsem vypadla z Prahy a musím říct ,že jsem si super odpočinula od myšlení na mimino! 🙂 Jinak ovulka by měla být nějak příští týden .Já jsem se rozhodla ,že tenhle měsíc netestuju a neměřim.Prostě to nechám osudu!Kdyžtak to zkusím zase v srpnu! 🙂 No držím palečky ,aby se ti povedlo... mě to měření nějak neba...hlavně o víkendech jsem měla problém se vzbudit.Testum nevim jestli věřím.Minule jsme se snažili při // jako šílený a ono nic.Myslím ,že je čas si dát alespoň měsíc od všech zkoumání oraz.Od neděle se pokusíme 7 dní snažit se každý den a pak budem pokračovat obden a uvidíme jestli to klapne! 😎

hanuu
8. črc 2011

@skendy tak to je fajn, že sis užila volna a odpočinula si. Mě kupodivu to měření nevadí, snad mě to dokonce i baví 🙂

U nás asi taky příští týden, pokud bude podobně jako minule. No s tím snažením je to těžká, protože i když se trefíte, tak ta šance, že se stane co má a dojde k oplodnění není zase tak velká. Ale držím palce ať se zadaří co nejdřív.

skendy
8. črc 2011

@hanuu NO nejdřív jsme byli s manžílkem o víkendu na chalupě,ale jelikož tam bylo fakt hnusně vrátili jsme se domu.No a já jsem s kámoškou vyjela za kamarádama vedoucíma na dětský tábor!Fyzicky si člověk moc neodpočinul ,ale psychicky to byl fakt výplach mozku!Navíc tak nějak 2 nezdravé dny ,tak si řikám ,že třeba to půjde! 😀 No uvidíme obě to zase máme před sebou ,tak nám oběma držím palce!!! 🙂

hanuu
8. črc 2011

@skendy no to je někdy super, právě ten psychický odpočinek. JJ, taky moc držím palce 🙂

skendy
8. črc 2011

@girafka ahojky a vítej mezi námi snažilkami 😉 😉 a děláš něco pro to nebo tomu necháváš volný průběh? 😉 ono je to někdy lepší... ale třeba máš nějakou radu ,která tu ještě neproběhla! 😎

hanuu
12. črc 2011

@skendy Ahoj tak jak válčíš v takových vedrech? Já si užila pěkný víkend a vařím se zase v práci. Už zase netrpělivě vyhlížím ovulaci. dnes jsem 16 dc a minule byla 18 dc. Teplota je zatím dole, tak vuidíme. Testy jsem teď taky vypustila, ale měřím bt.

skendy
13. črc 2011

@hanuu Ahojky Hani,víkend byl celkem fajn. 😉 Byli jsme grilovat u kamaradů a sešli se nám tak dvě těhule ,tak jsem jim pořád ohmatávala bříško . 😉 prý to pomáhá v těhotnění! 😀 No a jinak my máme včera zasebou pohřeb manželova strejdy. ☹ Takže včerejší poledne bylo trochu smutné ,ale pak jsme se vydali na Slapy ze sebe všechno smýt a večer na pivko.Odpoledne se celkem vydařilo! 🙂 Dnes už zase v práci! ☹ Jinak u nás tento týden probíhá snažení -zkoušíme to tento týden vydržet každý den. 😉 Mám tedy trochu strach o miláčka ,jestli to vydrží,ale zatím bojujeme! 😀 Dál do konce cyklu budem pokračovat obden.Já jsem dnes 15DC .Minulý měsíc podle ovu testů byla 17DC i když nevim jestli jim mám věřit! 😒 Já tenhle měsíc netestuju a neměřim a snažím se na to co nejvíc nemyslet... myslím ,že se mi to celkem daří .I na koníka jsem tenhle měsíc omezila přístup,tak uvidíme jestli to k něčemu bude!A když ne začnu plánovat dovolenou a ono to snad jednou přijde! 🙂

hanuu
15. črc 2011

@skendy Ahojky, tak to máš fajn, že se teď držíš od koníka dál. Mně se to právě nedaří, ale ne kvůli věčnému myšlení na mimčo, ale protože se nudím v práci tak brouzdám po netu. Teda ne pořád, ale přece jenom je ten režim volnější a su za celej rok dost unavená, tak nemám moc ani morálku. Tak jak nevím coby tak šup brouzdám po netu a většinou skončím i na koníkovi, kdžy přečtu vše ostatní, takže bída.

Momentálně se potácím od takové lehce schizofrenní optimisticko-pesimistické nálady. Tak nevím, ale ovulace proběhla a teď bych snad měla být 3 dpo.
No a dovolenou už máme naplánovanou na srpen.

skendy
15. črc 2011

@hanuu To znám nuda v práci je mi známá.Naštěstí přes ulozto.cz jsem si stáhla nějaké knížky ,tak to teď pročítám a nemusím na net a tudíž se celkem vyhnu i koníkovi .I když tak jednou denně sem mrknu jestli nepíšete nebo neni nějaká s kamarádek nová těhule! 😒 No já mám teď období snažení ještě myslím ,že na to máme s manžílkem 2dny.... pak už to bude asi zbytečné ,ale pokud to pujde ,zkusíme ještě obden se snažit ,jen pro jistotu a aby nám to čekací období rychleji utíkalo! 😉 Zkus myslet jen pozitivně,nemá moc smysl se dopředu trápit.Víkend před námi ,tak si najít nějakou zábavu!Jinak moc držím palce ,aby se zadařilo!!!Myslím ,že už by jsme si to obě zasloužily! 😎

hanuu
16. črc 2011

@skendy jj, máš pravdu, zasloužily! A s těma knihama je to dobrej nápad. To zkusím 🙂

skendy
16. črc 2011

@hanuu určitě to zkus... alespoň člověk pořád neloví na netu ... 😉 hezký víkend!!!

hanuu
18. črc 2011

@skendy já teda v práci čtu i normální knihy, ale jen dětské jako součást práce 🙂
Ale z toho uložto to zkusím.

skendy
18. črc 2011

@hanuu tak to máš na jednu stranu celkem příjemnou práci! 😉

hanuu
18. črc 2011

@skendy jj, ale tak většinou na to čtení moc čas. Teď mám teda pracovně rozečteného Neználka na měsíci 🙂

girafka
19. črc 2011

Ahoj holky,dekuji za privitani..bylo mooc prace tak jsem ani nestihla sem nakouknout. Nechavame tomu volny prubeh..nic nehrotime a kdyz se zadari tak to bude super. Samozrejme jsem netrpeliva a kazdej mesic napjata..tak uvidime.dneska je zase na padnuti

kleik
19. črc 2011

Ahoj holky. Můžu se k vám přidat? Já jsem teprve na začátku, teprve nedávno jsme s přítelem došli k tomu, že bysme už chtěli mimčo. Zatím jsme tomu dali volný průběh, ale už je mi skoro 28, na mimčo se těším (hlavně když teď vidím všude ty maminy s kočárkama). Takže jsem přečetla vaše rady a ztr valím do lékárny pro kontryhelový čaj a kyslinu listovou.

hanuu
20. črc 2011

@kleik Ahoj, jasně, vítej tady.
A jak dlouho tomu dáváte volný průběh 🙂 ?

skendy
21. črc 2011

@girafka ahoj t je to nejlepší nechat tomu volný průběh a nemyslet na to ! 🙂 to se pak těhotné skoro samo! 😉 mě už to jde celkem špatně,ale tenhle měsíc jsem se o to pokoušela ,tak uvidíme .... i když žádné naděje tomu radši nedávám!Radši se snažím soustředit na jiné věci! 😉
@kleik ahoj a vítej ,to víš kontryhelem a listovkou nic nezkazíš spíše naopak! 😉 hlavně na to nemyslet... ráda bych věděla jak se to dělá!!! 😀 😎 😀

skendy
21. črc 2011

jinak rada pro těhotnění - co nejméně beta-karotenu - omezit mrkvičku a červená rajčata!a prý i moc neni dobý kafe s mlékem! 😉 radši nahradit kafe carem! 😉

hanuu
21. črc 2011

@skendy fakt? o tom jsem neslyšela. Nevíš čeu to přesně vadí? Já zrovna během dubna a května jedla mrkev skoro pořád, když jsem se pustila do hubnutí.

skendy
21. črc 2011

@hanuu omyl tak jsem Vás mystifikovala - ne betakaroten ,ale vit A ,ale jak se říká všeho moc škodí! 😉 jsou to babské rady .. prostě se nesmíš předávkovat! 😉

hanuu
21. črc 2011

@skendy aha, no ten je taky v mrkvi, ale tak nevadí 🙂

hanuu
21. črc 2011

já mám poslendí dobou pěkně nepříjemné pms - hrozně mě u toho vždycky bolí záda, su jak důchodka 😖

kleik
21. črc 2011

@hanuu No vlastně jsme začli teď v červenci. Ale na to, že jsme teprve "začátečníci", tak jsem se té myšlěnky nějak moc rychle chytla a těším se 🙂 Bolesti zad mám taky, ale já je mám skoro pořád...a v těhotenství to bude určitě ještě horší;)

@skendy Kontryhel už popíjím v práci, ale krabičku pečlivě schovávám, aby se šéf neptal, na co to je dobré 😀 Asi bych v práci moc nadšení pro mimčo od šéfa nesklidila... Hlavně když mi teď za chvíli mají prodlužovat smlouvu na dobu neurčitou 😅 .... S betakarotenem jsi mě pěkně vylekala, já ho začínám vždy před létem jíst pravidelně.

skendy
22. črc 2011

@kleik No to chápu ,že krabičku schováváš u mě je to jedno - tady všichni vědí ,že chci miminko ! 😉 Ale nikdo se mě neptá na co ten čajík je ,tak to ani tak řešit nemusím! 😉 No hele jestli ti můžu poradit ,tak pokud to neni nutný ,tak bych ten betakaroten nejedla.Ono asi neva když zdlábneš trochu mrkve ,ale brát ho navíc už bych neudělala!!! 😅 to si radši kup nějaký vitamínky pro těhotný - můžou se brát i před těhotenstvím a je to vyvážené a je tam vše co je potřeba! 😉

@hanuu Bolesti zad při pms jsou mi známe!Občas horší než ta bolest toho břicha! 😒 Mě teď poslední dobou nějak zlobí koleno.. vůbec nevim čím to je ... je fakt ,že jsem si ho pořádně před nedávnem natloukla ,ale bolesti se objevili až teď . ☹ zkusila jsem si ho zpevnit a jestli mi to nějak nepomůže asi budu muset vyrazit k doktorovi! 😠 ☹

kleik
22. črc 2011

@skendy To já se o tom v práci ani nezmíním do doby, než budu držet v ruce smlouvu na dobu neurčitou 😅 Jsem si totiž docela jistá, že jinak bych jí nedostala. Vlastně proto jsme začli už teď, ještě když mám dobu určitou...říkala jsem si, že psychika je potvora a tak dokud vím, že nemám na neurčito, že by se mohlo zadařit a mohla bych otěhotnět...ale první měsíc za náma a nic 😖 Tak hurá na srpen, no 🙂 Když maminka je lvice, tak by se malý mohlo ve lvovi aspoň počít 😵
Přeji všem pěkný víkend!

skendy
25. črc 2011

@kleik No to chápu v tvé situaci bych to v práci taky moc nerozebírala! jojo psychika na tohle pěkně pomáhá tak držím palečky ,aby se zadařilo co nejdříve! 😉 Já jsem taky lvice ,ale dala bych všechno za to aby to bylo už tenhle měsíc.... 🙂 teď čekám jestli ms dorazí nebo ne,tak uvidim... držm si pěsti ,ale mám takovej pocit ,že ms dorazí i tenhle měsíc! 😖