První kroky k dítěti

verunka7
8. únor 2011

Každá rada k užitku... 😎

hanuu
21. bře 2011

@andilekanitka tak bude těhotná nevěsta? juj tak nás informuj jak vše jde. Kdy jdeš na kontrolu?

andilekanitka
21. bře 2011

@hanuu no bude to sranda, nevim co s šatama, jak budu mít velký břuch 🙂 , určitě vás budu informovat, právě nevím kdy mám jít, jsem totiž na 6.4 objednaná na prevenci tak nevim jestli mám počkat nebo jít dřív 😒

verunka7
autor
21. bře 2011

Já bych šla dřív. Pro zjištění informací. Nebo zavolej doktorovi a optej se.

hanuu
22. bře 2011

@andilekanitka můžeš zkusit zavolat, ale myslím, že tě o moc dřív nevezme. Jak jsem tak vypozorovala je to doktor od doktora, někdo zve třeba až na cca 8tt, aby už bylo srdíčko.

skendy
22. bře 2011

@andilekanitka Ahoj, pokud já vím ,tak první kontrola by měla být do 12tt ,takže bych to klidně nechala až na toho 6.4. .Taky si totiž myslím ,že tě dřív nevezme.
Jinak šaty už dělají hezký i pro těhulky.Neměla bych z toho strach! 🙂

l26
22. bře 2011

@verunka7 utrogestan MS nevyvolává,musí se vysadit,aby MS dorazila

@andilekanitka velká gratulace a příznaky nepozoruj,já byla bez příznaků celé těhotenství,nebýt utz,tak jsem ani nevěděla,že jsem těhotná,vůbec nic mi nebylo,držím palečky a gratuluji

l26
22. bře 2011

@andilekanitka mě dělali kontrolní utz v 6.tt a to už bylo srdíčko 🙂 ,ale do 8.tt být ještě nemusí,nech to na tu prevenci,čím déle půjdeš,tím větší bude šance,že už kulíška uvidíš 🙂

andilekanitka
22. bře 2011

ty jo holky, já nevim co mám dělat, jak plánujeme tu svatbu tak mamka chce abych si příští týden zamluvila šaty, ale já nevím jaký, jak budu mít v tom srpnu velký bříško atd. a hlavně ještě neví že bude babička, chtěla jsem jí to říct až po té kontrole 🙂

andilekanitka
22. bře 2011

@skendy díky, asi to nechám na toho 6. pokud bude se nic nebude dít 😉
@i26 díky, fakt úplně bez příznaků? docela bych to brala taky, i když od začátku budu doma, už jsem se minule na to dr. ptala, dělám totiž 12h směny a i čtyři noční po sobě, to doufám, že už něco uvidím, hlavně aby tam ty bublinky nebyli dvě 😀 by mě asi piclo

hanuu
24. bře 2011

holky, co je nového? U nás nic. Někdy za 10 dní čekám ms, teda přibližně, cykly zatím byly 30 a 26 dnů. Jsem nadšená z toho sluníčka, ale jsem stejně většinu dne zavřená v práci a o víkendu má být prý hnusně ☹ Včera jsem měla totální kopr, tak jsem toho v práci moc neudělala a ještě jsem z toho byla doma úplně vyřízená 😀 asi ajrní únava, loni jsem to touhle dobou měla taky.

skendy
24. bře 2011

@hanuu Ahojky Hani ,já netrpělivě čekám jestli za týden ms dorazí či ne... tak bych si přála ,aby už nedorazila!Z toho si nic nedělej .Mě už se kopr drží asi 3 dny!!!Sluníčko je super ,ale taky bych ho radši užívala venku ,než v kanclu v klimatizaci!!! ☹

verunka7
autor
24. bře 2011

Ajoj holky.🙂
Já mám krizi 2 den, doufám to zítra bude lepší. Víkend před sebou a má být opravdu škaredě. ☹
Jinak 2 den špiním, tak zas nevím vo co jde. Mám dostat MS a místo toho zas špinění. Zítra si radši udělám test ať vím, jestli to není těhu.🙂 Kééééž by, ale už nějak nedoufám.

skendy
25. bře 2011

Ahojky Holčiny,tak konečně pátek.Už aby bylo odpoledne a mohla jsem vyrazit z práce domu.I když má být hnusně,tak aspoň člověk nebude v práci!!!
@verunka7 nevzdávej to ,ono to těhu dorazí!Dřív nebo později určitě!Moc držím palečky !!! 😉

verunka7
autor
25. bře 2011

Tak test proveden a zas nic. Tyjo.......uvidím, co s náma udělá jaro a pak šupky hupky řešit doktory. ☹ Je mi z toho nějak divně. Všeci se chodí chlubit s prcky a já si připadám jak neschopná. Tak si říkám proč zrovna já musím mít nějaké problémy.☹ Fakt je mi z toho smutno. Vím, jsem mladá, ale proto jsem třeba doufala, že nebudou problémy. Fakt na houby. 😔

hanuu
25. bře 2011

@skendy jé, tak držím palce, aby nedorazila.

hanuu
25. bře 2011

@verunka7 to je mi líto. Ale skutečně seš mladá, i když je blbé, že to nejde hned, tak se určitě povede. Nedávno jsi přišla od doktora s optimismem, že ještě máš čas tomu nechat volný průběh, tak na to vzpomeň a nesmutni.

hanuu
25. bře 2011

Holky mě je dneska už od rána jaksi blivno ☹ Ale jupííí, pátek. Dneska ani včera jsem si kopr moc dovolit nemohla, i když teď už to na mě zase přišlo, jak jsem dodělala to hlavní, co bylo potřeba 🙂

bapo
25. bře 2011

@verunka7 Ahoj, Veru nesmutni! Určitě se dřív nebo později zadaří. Ale je pravda, že mám stejný pocity jako ty - proč já? Všude okolo mě holky rodí a chodí se chlubit s miminama nebo jsou těhotný a já musím jenom poslouchat dotazy typu: "A co ty už?". To už mě leze tak na nervy. No však to taky určitě znáte. Jak na to člověk nemá myslelt, když se každej den někdo takto blbě zeptá 😠 .
Holky přeju vám všem krásný víkend (snad sluníčkový) a myslete pozitivně! 😉

verunka7
autor
25. bře 2011

@bapo Je to na houby mno.......když rok doufáte a pořád nic a nezbývá vám jen doufat. Startuju druhý rok snažení, tak se to už konečně snad povede. Ale mám pořád problémy s tou nepravidelnou MS a s tím špiněním a záněty..... 😖 Nevím, kde nabrat ten optimismus. Snad jen tady, když si mám s kým o tom popovídat.

verunka7
autor
25. bře 2011

Ty otázky mě začínají pěkně štvát!!! Od ostatních to beru v pohodě, ale od rodiny je to na nic. Pořád dokola...od mámi po dědu.☹ To je vždycky, tak co už? Fakt mě to pěkně vytáčí!!! Oni si myslí, že se vezmeme a hned bude mimino. Mi se snažili dřív než ti, co se jim narodila dcera ( moje neteři ) a o to mě to štve ještě víc. Já chodím jak tělo bez duše....jen s myšlenkami co mám ještě udělat...když mi doktor řekne, že nám v tom nic nebrání, tak kde je pak chyba? ☹

blandik
25. bře 2011

@verunka7 - jestli máš nepravidelné MS a chodíš na vyvolávačky, tak možná by ti pomohl clostylbegyt, je to na podporu ovulace a doktor se pak UZ dívá, jestli ti dozrávají folikuly a kdy se uvolní, pak sexík a je docela velká šance otěhotnět, pokud není problém jinde. My se o druhé snažíme přes 1,5 roku a taky jsem to moc neřešila, ačkoliv jsme si druhé přáli..a jak jsem došla na gyndu, nepravidelná MS, te'D mám první dávku clostybegytu, cítím se těhotně, ale možná jen falešná náděj

verunka7
autor
25. bře 2011

@blandik Díky moc! Ty máš nepravidelnou MS? Za jak dlouho jsi počala první?

blandik
25. bře 2011

@verunka7 - začali jsme začátkem léta a malý byl počatý v lednu, takže nějkých cca 7 měsíců, což je prý po třicítce průměr. Druhé zkoušíme přes 1,5 roku a te'd mám první měsíc clostylbegyt

verunka7
autor
25. bře 2011

@blandik Tak to máte fajné. Uvidíme mno.....chjo.

blandik
25. bře 2011

@verunka7 - a tobě doktor předepsal něco na tu nepravidelnou MS? Když se bere clostylbegyt, tak ti to podpoří ovlulaci, má to tuším i srovnat cyklus a pak se jde cca 15tý den na UZ, kde se dr podívá, zda tam máš folikul a kdy se cca máte snažit, takže je to dost efektivní...ale jinak o tom moc nevím. Přeji a't vám mimi vyjde, co nejdříve. Já jsem u toho prvního měla slušnou depku, byla jsem už těhotná, ale nevěděla jsem o tom, zpozdila se mi ms, ale nepřikládala jsem tomu váhu, kamarádka mi řekla, že je těhotná, taky se začali snažit později než my a já chytla fakt slušnou depku, taky jsem si připadala, že jsem jako lemra, protože jsem se jen dotáhla z práce domů a lehka k TV, další den jsem se naštvala, že je třeba něco dělat, že si musím zvednout fyzičku, že si udělám test a jestli bude negativní, tak se musím zaktivitzovat /byla jsem hodně utahaná/, test jsem nechala udělat manžela, že já jsem viděla už hodně těch samotných čárek a pak mi manžel hlásil z koupelny, že už ví, proč jsem taková podrážděná a unavená, a hned mi bral z ruky pytlík s jablkama a začal běhat po bytě, kde bude pokojíček...tak vám to moc přeji, aby mimísek vyšel co nejdříve.

verunka7
autor
25. bře 2011

@blandik Utrogestan. Ale tím se něco vyřeší? Beru ho první měsíc. Předtím mi píchali injekci....teď nevím název.

verunka7
autor
25. bře 2011

@blandik Ovu test ani nevím, kdy mám dělat, bo mám nepravidelnou MS.

verunka7
autor
25. bře 2011

Máte někdo zkušenosti z BT? Nějaký postup?

blandik
25. bře 2011

@verunka7 - moc ti neporadím, nejsem v tom moc kovaná. Ale je tady diskuze, asi ve snažillkách - v názvu je clostilbegyt...tam by ti asi více poradily...

verunka7
autor
25. bře 2011

Ok, díky moc! Jsi hodná.