První kroky k dítěti

verunka7
8. únor 2011

Každá rada k užitku... 😎

kleik
15. říj 2011

@skendy od června..já už na to skoro ani nemyslela,na dovolené se podařilo zapomenout, ale pak v září jsem začla zvracet, pak jsem omdlela, musela mě odvést i sanitka a i když doktoři říkali, že otrava jídlem, tak jsem tajně doufala, že je zatím něco jinýho:( Pak ta slabá čárka na testu, spíš duch, a v tu chvíli jsem se začla hrozně těšit, že už to třeba vyšlo :( Člověk furt pokukuje po dětech kolem a říká si, sakra jak to ty ženský udělaly 🙂 Však to určitě znáš... Já vím,že 4 měsíce nejsou ještě dlouhá doba, ale říkej to ženské, co se těší na mimino🙂) Tak snad budeme mít taky těch 5 měsíců a vyjde to tentokrát🙂

skendy
17. říj 2011

@kleik Úplně ti rozumím ,když se člověk těší je velmi složité nemyslet a rozptylovat se něčím jiným! 🙂 Ale fakt neboj ono se to zadaří.Buď teď nebo další měsíc! 🙂 🙂 Hlavně neztrácet hlavu a nepanikařit ( i když se to špatně dělá) a zkoušet se rozptylovat něčím jiným!Moc ti držím palce ,aby se ti brzo na testu objevily ty vytoužené // !!! 🙂

verunka7
autor
31. srp 2012

Ajoj děvčata. 🙂
Tady jsem už dlouho nebyla a to jsem to tu založila já. 😉
U mne se hodně změnilo....jsem rozvedená a čekám mimi s novým partnerem. Odehrálo se to tak všechno rychle, jako bych u toho vůbec nebyla. 😵

verunka7
autor
31. srp 2012

Dříve si člověk mohl dát téma do oblíbených, teď je to zde úplně jinak. Můžete mi poradit, jak se zde mám orientovat? 😉

verunka7
autor
31. srp 2012

Jinak jsem v 5 měsíci a co se týče zdraví nás obou je vše ok a doufám to tak už navždy zůstane. 😎 Optimista. 🙂 Snad vám děvčata nebude vadit, že sem píšu už jako těhulka. Klidně kdo chce, tak se přidejte, budu jen ráda.
Už máme vybraná jména...holčička Ellen a chlapeček Filip. Ještě nevíme co to bude, ale snad brzo to zjistíme. Teď mě v září čeká ultrazvuk.🙂 Stále chodím do práce, ale v září si vyberu dovču a od října na neschopence. Na to se moc netěším. 😖

verunka7
autor
31. srp 2012

Jo a termín mám 27. ledna 2013 to bude otužilec. 🙂

verunka7
autor
4. zář 2012

Nikdo se nepřidá? ☹