První kroky k dítěti

verunka7
8. únor 2011

Každá rada k užitku... 😎

andilekanitka
18. únor 2011

tak hlásím, že zase nic MS přišla o 3 dny dřív tj. 23DC...ach jo...zítra si koupím ten kontryhelový čaj a uvidíme jak se vyvede 4. snažení....

hanuu
18. únor 2011

@andilekanitka to je mi líto. Snad se zadaří další měsíc. A čaj si určitě kup, neublíží ti a všichni si ho moc chválí.

verunka7
autor
18. únor 2011

Ajoj holky, tak jsem kooonečně doma po šichtě. Mám nohy až v krku. 😒 Já mám narůžovělej výtok.....začínám mít obavy. Snad bude vše ok. ☹ To čekání je šílený, já si myslím, že u mě bude nějaký problém. ☹

verunka7
autor
18. únor 2011

Doufám, že se máte jinak fajn.

@andilekanitka Holka, nic se neděje. Já už čekám 11 měsíců. 🙄 Musíme mít pevné nervy. 😉

verunka7
autor
19. únor 2011

Tak mi pripadne, ze muzu cekat zanet a zrovna, kdyz mam plodne dny.

hanuu
19. únor 2011

@verunka7 jeje, to je nepříjemné. No tak chystáš se k doktorovi, tak to spolu určitě pořešíte. Mně skoro příjde, že je lepší, když je nějaký drobný problém, doktor ho lehce odstraní a pak se zadaří. Než když doktor řekne,že jste oba zdraví, ale mimčo pořád nic. Ale nevím sama zatím zkušenost nemám a pevně věřím, že ani mít nebudu.

verunka7
autor
19. únor 2011

Manzel je smutny a dava si to za vinu, ale tam asi problem nebude. Doufam, ze bude vse ok.

andilekanitka
19. únor 2011

@verunka7 to bude určitě dobré, uvidíš....budu držet palce....jinak jak píšeš to s tím manželem tak já to mám podobné s přítelem...přijde mi, že snad každý den se mě ptá jestli UŽ...tak když jsem mu včera řekla, že zas NIC (tak byl zkleslý) a jestli by mi dnes dojel do lékárny pro ten kont.čaj a ještě jsem chtěla calibrum babyplan(jsem mu vysvětlovala na co to všechno je) a testy (kdyby náhodou příší měsíc nedorazila MS) tak řekl, že ano, že mu to nevadí ikdyž si bude připadat divně, ale prý jestli to pomůže 🙂 docela mě to potěšilo, jakoby věřil tomu, že teď už to výjde 😒 a to měl děti v plánu nejříve tak za 5 let 🙂 .......někdy jsou ti chlapi celkem fajn a překvapí....

l26
20. únor 2011

@verunka7 narůžovělý výtok může být známkou ovulace,stejně tak i na začátku těhotenství,měla jsem ho taky 😉 ,tak držím palečky 😉

verunka7
autor
20. únor 2011

08. 02 jsem měla první den MS, to jsem začla brát kyselinu a pít kontryhel, MS proběhla v pořádku, ale ke konci slábla a začla jsem mít výtok. Ten trvá doposud a je spíchaný s krví. A taky zapáchá. Plodné dny by měly začít odedneška, ale mám nepravidelnou MS. A navíc jsem byla marod. Já jsem celá taková rozházená, tak uvidíme v Út. Fakt se těším.......1. ať mi zpraví MS na pravidelný cyklus, pokud to jde. 2. jestli mám ovulaci 3.ten muj problem 4. mám ještě něco zjistit?

Jinak konečně krátký týden, takže se budu flákat. 🙂

l26
21. únor 2011

@verunka7 upravit cyklus na pravidelný jde,já užívala duphaston a MS chodila po 28 dnech jak hodinky 😉
Ovulaci lze zjistit z krve,kdy dělají hormonální profil anebo pomocí folikulometrie,to se pomocí UTZ zjišťuje dozrávání vajíček ve vaječnících ,ale ne každý dr.to má
a pak je dobré zeptat se,kolikátý den tu ovulaci/jestli je/ máš,obvykle bývá uprostřed cyklu,ale není to pravidlo,mám kamarádku,která má ovulaci třeba 6.DC ,je to u každé jinak

verunka7
autor
21. únor 2011

Jsem nervózní, zítra vám napíšu verdikt. 😒

hanuu
21. únor 2011

@verunka7 tak držím palce, ať u doktora všechno dobře vyřídíš a vyzjistíš.

verunka7
autor
21. únor 2011

@hanuu Díky moc! Jsem ráda, že všechny emoce můžu sdílet s vámi. 😉 Je to fajn podpora.

hanuu
21. únor 2011

@verunka7 taky si myslím, že je fajn si popovídat s někým, kdo řeší stejné problémy a nebu už je třeba vyřešil a může poradit.

verunka7
autor
21. únor 2011

@hanuu Tak tak. Ty se jmenuješ Hanička?

skendy
21. únor 2011

Ahoj holky ,tak se jdu pochlubit .Výsledky z genetiky máme vcelku v pořádku. 🙂 Jediné co našli ,je že máme s mažílkem stejný enzym ,který nám v těle ničí kys.listovou ,takže s přípravou na těhu musíme zobat kyselinku já i mažel a v těhotenství mi jí nasadí do té úplně největší možné dávky!Takže holky nezanedbávat a zobat ,taky! 🙂

hanuu
21. únor 2011

@verunka7 jj, přesně tak 🙂 Jinak když si začala s jménama. Tak bych chtěla mít v budoucnu doma holčičku Verunku 🙂

hanuu
21. únor 2011

@skendy Tak to gratuluju, to je super. Tak snad se brzo zadaří a s dobrým koncem, když jste oba zdraví.

verunka7
autor
21. únor 2011

@hanuu 😅 Se budu červenat. Ale děláš dobře. Já jsem na své jméno dost pyšná, taky bych to dala dceři, ale je to nepraktické. ☹ To vidím u manžela a tchána.

hanuu
21. únor 2011

@verunka7 to já manželovi vysvětlila hned, že nechci dávat jména po rodičích, i když jemu by se to líbilo, on je taky po tatínkovi.

verunka7
autor
21. únor 2011

Nevím, nevím, jestli mi pan doktor udělá nějaké vyšetření. Protože krvácím. ☹ Fakt nechápu, ale není to jako při MS...je to jiný. A mám kolikrát bolesti v podbříšku. Jen někdy tedy. Mno uvidíme. Zítra v 13.30 mě to čeká. 🙄

verunka7
autor
21. únor 2011

@skendy Ajoj, jj je to fajn zpráva. Moc vám to přeji. Už ať je tu zpráva, že je z Tebe těhu. 😉 Tfuj, tfuj. 😉

verunka7
autor
21. únor 2011

@l26 Díky moc za užitečné informace!!! Snad mi k něčemu budou. 😉

kacabik
21. únor 2011

ahoj holky, tak se nahlasuji do "klubu", i my se se snazime - vidim , ze vetsina z vas jeste mimi nema, tak to mate na jednu stranu "lehci". preci jen po par letech manzelstvi a hodne neprospanych noci se spolecne chvile redukuji.... vsem nam drzim palce 🙂 katka

l26
22. únor 2011

@kacabik nevím,co ti připadá "lehčího" na tom,že většina děti ještě nemá
Věřim,že spousta holek by klidně neprospané noci měly,ale hlavně,že by bylo mimčo,kor,pokud již se snaží delší dobu.
A i když my občas neprospané noci máme,i když někdy člověk nemá čas sám na sebe,tak ale už nikdy bych to nechtěla vrátit zpátky,Nikolka je pro nás vším a klidně si odepřu všechen volný čas,protože já jsem šťastná,že jí máme!!

verunka7
autor
22. únor 2011

Ajoj holky.
Tak mám kontrolu za sebou.
Mám zánět, takže patáčky na zavádění....ohromný. Jsem nějaká podrážděná. ☹ Já na ty záněty trpím víc než dost.....takže dáváme pauzu od sexu. ☹ Tak na měsíc. ☹
Ptala jsem se na ovulaci...poradil mi BT, testy, pak mi vyjmenoval, že to jde poznat ze stěrů, který by musel udělat prý 8x, aby se to dalo vytipovat.
Pro pravidelnou MS mi dal něco jako Agolutin, ale v patácích a mám to brát 19 den, 6 tablet za ranu. Jmenuje se to UTROGESTAN. Ale to není na zpravení, ale na vyvolání.....ale přitom jsem se ho ptala, jestli se to dá léčit, abych nemusela na injekce.
Takže mě teď čeká, abych se dala do kupy. A když mi všechno povykládal, tak jsem byla tak mimo, že jsem otvírala dveře místo do šatny, tak k sestře, kde byla nějaká paní, ale doktor mě stihl zastavit a poslal mě zprávně do šatny. 😀 😀 To zas byl den. Do kontrole si připravím další otázky. 😵

l26
22. únor 2011

@verunka7 Veru,chjo zánět 😒 ,ten teda nezávidím,já trpěla na záněty pomalu celé těhu,ale s porodem vše odeznělo 🙂 a od té doby jsem "čistá" 😀 😀 😀
Když na ně trpíš,bašti hodně jogurty se živou kulturou,to taky zabírá nebo když víš,že to zas začíná,kup si v lékárně gelové globule tetraborico,jsou kolem 100,- a můžou se bez předpisu,já je užívala i v těhotenství,vždy,když jsem měla pocit pálení,šup,zaváděla a byly super!!!
Ovulace se dá zjistit dle BT,ale je to na dlouho,nezjistíš to z prvního měření a pro mě osobně bylo BT stresující
nejlepší jsou ovulační testy,ale ty jsou zas dražší,stojí kolem 45.-,většinou je stačí dělat si od půlky cyklu
utrogestan se bere i v těhotenství,je to na udržení hormonů a tím i na vyvolání MS
po něm to šlo taky jak hodinky,ale nejlepší zkušenost jsem měla s duphastonem
Ale je to sajrajt,ve smyslu jako pořád používat intimku 😒 ,no poznáš 😀

verunka7
autor
22. únor 2011

@l26 Díky moc! Jde vidět, že sis taky kde čím prošla, že jsi tak v obraze.🙂 Ale Tvé rady mi hodně pomáhají! Díky moc! Vážím si toho! Dnes začínám s léčbou, takže se snad toho brzo zbavím......a pak příjde těhu. 😀

l26
22. únor 2011

@verunka7 nemáš vůbec zač,ráda pomůžu a předám své zkušenosti 😉