První kroky k dítěti

verunka7
8. únor 2011

Každá rada k užitku... 😎

andilekanitka
3. bře 2011

Ahojky...koukám (čtu), že píšete o ovulce...myslíte, že je možný, že když jsem pila ten kon.čaj tak že nemám ovulku? Nebo, že bych to necítila? při předchozích třech cyklech jsem vždycky měla takové píchání u vaječníků a v podbřišku ale ted nic...právě bych jí měla mít a nic mě nikde nepopíchává...že by ten čaj tlumil tu bolest? nebo jestli je to tím, že je sliznice vyšší?...no nevim, třeba mám anovulační cyklus, ale zrovna když jsem pila tan čaj tak mi to příjde divný...no uvidíme za pár dní co z toho vyleze...ale nevidim to na // ....ach jo...plně s vámi souhlasím, že to čekání je stráááášně dlouhé 😒

verunka7
autor
3. bře 2011

Holky, já už ve vším mám takovej zmatek.... 😖 Já už ani nevím, čí jsem.🙂 Už ať jsme těhule a nic neřešíme.🙂

l26
4. bře 2011

ahoj holky,proboha neblázněte,nesledujte ovulaci,nepočítejte,jak trvá dlouho,fakt tomu nechte volný průběh,já vím,že mě se to kecá,mám doma půlroční berušku,ale i vy se dočkáte 🙂

@verunka7 máš pravdu,že ovulace trvá pár hodin,ale není zaručené,že sexík musí být přesně v den ovulace a přesně na hodinu,aby se povedlo,může se mimi povést i den před ovulací a dokonce i po ovulaci,spermíci tam čekají 🙂

@andilekanitka kontryhelový čaj nebrzdí ovulaci,spíše mírní bolesti při ovulaci,nebooj,určitě byla a pokud ne,nezoufej,někdy se stává,že občas je jeden cyklus anovulační,ale není důvod k panice 🙂

@verunka7 a nebooj,až budeš těhotná,budeš mít zmatek ještě větší😀
pokud si říkáte,že až otěhotníte,bude po starostech,vyvádím vás tak z omylu,pak se budete bát každého ultrazvuku,jestli je vše v pořádku,budete si pořád pozorovat břicha,jestli rostou a když poroste málo,budete se stresovat,jestli to je normální,budete se hlídat,měřit pupky,vyhledávat na netu veškeré příznaky 😀 a ještě řekněte,jestli nemám pravdu 😀
až se bude blížit porod,začnete mít strach a budete říkat,ať už je to za vámi a až porodíte,budete si pak v uričtém období říkat,zlatý pupek 😀
ale je to fakt krásný 🙂
všem vám přeju brzké //

l26
4. bře 2011

dávám vám sem jeden odkaz,který vám třeba pomůže 🙂
http://mladazena.maminka.cz/scripts/detail.php?...

andilekanitka
4. bře 2011

@verunka7 ahoj, dělala jsem Pařížské řezy s pudinkovou šlehačkou jak jsi posílala ten odkaz a byly výborné, jen jsem udělala malou změnu a to že jsem nekupovala pařížskou šlehačku ale udělala si svoji čokoládovou, ta pařížská je totiž hrozně drahá, jedna stojí 40Kč a jsou tam potřeba dvě a ještě ztužovač za 25Kč...to se mi zdálo docela dost 🙂 ale jinak jak říkám výborné.....vyzkouším další....

verunka7
autor
4. bře 2011

@andilekanitka Ty jsi šikulka!!! Tak to bych hned ochutnala. 😝 Já budu péct až příští týden, teď víkend dělám a mám toho plné zuby. 😨 Tak jsem ráda, že to k něčemu bylo. 😉

hanuu
6. bře 2011

Ahoj holky, tak jak se máte?
My byli o víkendu v tchýňově, takže nic moc, ale sluníčko super.

hanuu
6. bře 2011

A dneska mi dorazila ms, takže ani podruhé se nepovedlo. Celkem mě překvapila, čekala jsem ji až ve středu - čtvrtek.

andilekanitka
6. bře 2011

@hanuu Ahojky to je škoda, že to nevyšlo ☹ tak třeba příště...mě poslední MS taky dorazila asi o 4 dny dřív, si myslím, že jsem myslela na to jestli příjde nebo ne tak to bylo třeba tím jak jsem se na to soustředila

andilekanitka
6. bře 2011

jinak teď trochu z jiného soudku......budu se vdávat .....už se docela těším....možná že v tu dobu už budeme 3, nebo spíš doufám, soustředím se na něco jiného a bylo by to hezké u přípitku prohlásit, že budeme 3...co myslíte holky? alespon mě se to zamlouvá 😉

l26
7. bře 2011

@andilekanitka velká gratulace k svatbě 😉

hanuu
7. bře 2011

@andilekanitka Tak moc gratuluju. A kdy bude svatba? Tak nás informuj jak pokračují přípravy a co plánujete, myslím, že to bude velmi příjemné téma a fajn rozptýlení. Mě plánování svatby moc bavilo, ale znovu by se mi do toho už nechtělo 🙂
Tak jak budeš plánovat tak se třeba zrovna zadaří 🙂

andilekanitka
7. bře 2011

Děkuju moc. No já bych chtěla 20.8. ale nevim jestli bude volno tam jak chcem dělat hostinu, musím se zeptat jinak alternativní termíny 27.8, 3.9 pokud jsem koukala správně, tak doufám že to výjde, ted jsem celý týden v práci, tak pak to budu muset oběhat 🙂
Já si myslím, že mě bude bavit jen něco, třeba vůbec se mi nechce zařizovat ta hostina a ten obřad.Bych potřeboval nějakou pravou ruku co by mi s tím pomohla 😒

verunka7
autor
7. bře 2011

Ajoj holky. 😎
Já jsem se vdala a ani nevím jak.🙂 Šlo to ráz naráz. Minulý rok v červenci jsem dostala od ( přítele ) k narozeninám, ať si vyberu termín a pak už to běželo a člověk se ani nezastavil. Já jsem se vdávala 8. 10. 2010. Ale byla to jen malá svatbička. Pořešili jsme hostinu rautem ať si každý mohl vybrat dle libosti. 🙂

verunka7
autor
7. bře 2011

@andilekanitka Jinak moc gratuluji!!! Je to krásné období. 😉

verunka7
autor
7. bře 2011

@hanuu Haničko, jak se říká do třetice se vám to určitě povede.🙂
Já už jsem dnes ukončila konečně zánět a v pátek mě čeká kontrola. 😵 Snad bude vše ok.

hanuu
7. bře 2011

@verunka7 tak to je fajn, že už jsi v pohodě.
Já to tento měsíc nechci moc hrotit, řekla jsem si, že to bude odpočinkový měsíc, nebudu brát vitamíny, pít kontryhel a řešit plodné nebo neplodné dny. Když by to teď vyšlo, tak by se rodilo na Vánoce, což není moc ideální, tak mě nebude tolik mrzet, když to nevýjde. Prostě se chci trošku vymanit z toho kolotoče, i když se snažíme jen dva měsíce, člověk do toho rychle spadne a pozoruje se a řeší a tak.

verunka7
autor
7. bře 2011

@hanuu Přesně tak, taky nechci rodit na Vánoce. 😒 Ale víš co, i kdybychom počli, tak to beru všema 10ti. 😉 Uvidíme. Ale relax je určitě na místě! Jsem s Tebou za jedno.🙂 😎

verunka7
autor
7. bře 2011

Vlastně tenhle měsíc.....to je už rok co neberu prášky a mimi zatím v oblacích. Už aby mi spadlo do klína. 🙂

hanuu
8. bře 2011

@verunka7 já bych samozřejmě taky byla hrozně šťastná, kdyby se to podařilo. Spíš jsem si říkala, že úplně od začátku něco beru - vitamíny a tak a i když mi to nemůže ublížit, tak chci udělat teď jeden měsíc odpočinkovej a ten porod v prosinci je k tomu dobrá příležitost. Taky chceme jet do Říma na pár dnů a pořád jsme to odkládali, co kdybych otěhotněla, tak na to teď kašleme a už si to na duben zařídíme.

hanuu
8. bře 2011

@verunka7 jeje, tak doufám, že tento rok bude šťastnější a povede se hned, třeba i tak, aby bylo mimčo jako dárek pod stromeček 🙂

hanuu
8. bře 2011

holky na mě to sluníčko tak krásně působí, mně hned příjde všechno hezčí a veselejší 🙂

skendy
8. bře 2011

@hanuu Ahojky Holky, to já bych mimčo pod stromeček brala hned! 😉 Akorád my pořád čekáme na ten duben-do 3 týdnů se chcem pustit do rekonstrukce koupelny a kuchyně .Navíc u nás v posilce koupili stroj Body Space na hubnutí a já jsem to hned musela zkusit! 🙂 je to bomba,akorád se tam nesmí těhotná,takže to vše do sebe vlastně krásně zapadá... doděláme byt,já doberu permici a budeme mít klid na mímo! 🙂
A mezi námi závidím výlet do Říma- hele a taky se řiká že když človět změní prostředí ,tak se většinou povede! Tak držím palečky! 😉

verunka7
autor
8. bře 2011

Do Říma? Wau, jela bych hned. 😎 Já třeba ten rok co už neberu prášky jsem na mimi nemyslela. Nechali jsme tomu volnej průběh a nic. ☹ Proto od února jsem na Modrém koníkovi a zjišťuju infa.

@skendy Určitě se vám to povede, já na vás tak myslím! Takové různé osudy člověk má. To já bych momentálně chtěla otěhotnět tak květen, červen, červenec, srpen. Tohle by pro mě bylo ideální.🙂

sudina
8. bře 2011

Ahojte, děvčata, zdravím celou diskuzi.. Mohu se Vás zeptat? Měla jste některá z Vás občas pochybnosti o tom, že teď je ta správná chvíle na miminko? Já ho jednou strašně chci, pak mě ale napadne něco,kvůli čemu radši počkat ještě, pak ho zase moc chci a furt dokola. Trápí mě to. Teď ještě ke všemu porodila jedna kámoška a druhá je těhotná, o to víc mě to fascinuje, probírat s nima dětský oblečky a výbavičku apod....

andilekanitka
8. bře 2011

Jů do Říma taky bych se někdy koukla...my máme v plánu na červenec Disneyland u Paříže pokud tedy nebudu těhule 🙂 taková před-svatební cesta 🙂 , jinak mimčo pod stromeček by mi nevadilo, alespon bych nemusela péct cukroví 😀

hanuu
8. bře 2011

@sudina ahoj, no já to asi takhle úplně nemám, mimčo moc chci,a le na druhpu stranu jasně, že mě někdy napadne, že to bude hrozná starost a celodenní práce a tak, ale není to, že bych v té chvíli mimčo nechtěla.
Jo, ale mám to, že si v klidu dělám plány bez mimča - kam ještě s manželem pojedeme na poznávačku a na dovolenou a tak a v té chvíli mě ani nenapadne, že to možná nepůjde.
A kolik ti je jestli se mlžu zeptat?

hanuu
8. bře 2011

@andilekanitka @verunka7 @skendy My byli v listopadu v Londýně - narozeninovo-svatební cesta a moc s enám to líbilo, tak jsme si naplánovali další město k poznávání - Řím, chtěli jsme ještě na jaře, ale nějak nejsme schopni se domluvit na termínu a manžel kvůli možnému těhotenství otálel s rezervací letenek, ale řekli jsme si, že když poslední cyklus se nepovedlo, tak že se na to nebudeme pořád ohlížet a prostě to naplánujeme

hanuu
8. bře 2011

@skendy třeba s tou změnou prostředí budeš mít pravdu,a le podle ovulace si to plánovat nebudu 😀 a ani o tom nebudu moc přemýšlet, pak tyhle informace nemůžu dostat z hlavy, su na tohle hrozná, neumím vypnout mozek a když už tam něco je, tak se toho pak těžko zbavuju 🙂

sudina
8. bře 2011

@hanuu 25 čerstvých.... S přítelem jsem už dlouho, máme vlastní byt, oba práci, máme se rádi. Cejtim, že miminko chci, a pak se bojim, že mi bude chybět společnost, atd... ale na druhou stranu: jsem si jistá, že by pak pro mě bylo to mimi nejdůležitějším na světě.. Asi nad tím zbytečně moc dumám 🙂. Už nebudu a nechám tomu asi volnej průběh a jak to bude tak to bude.. I když mám občas pochybnosti, tak se nemůžu odtrhnout od téhle diskuze a taky od myšlenky na potenciální pupík a dítko...