První kroky k dítěti

verunka7
8. únor 2011

Každá rada k užitku... 😎

hanuu
30. bře 2011

@andilekanitka to je mi líto, snad tě to brzo přejde, ale určitě to zvládneš a hold pro mimčo to vydržíš.

verunka7
autor
30. bře 2011

@andilekanitka Ajoj, to si prožije myslím skoro každý. 🙂 Co já bych za to dala, aby mi bylo zle od mimča.🙂 Ale neboj, brzo Ti určitě bude líp! Už Ti roste bříško? Nebo to je brzo?

skendy
30. bře 2011

@andilekanitka zkus něco sladkého ,vím že někomu to pomáhá! 🙂 a neboj většinou všechny tyto potíže skončí jako mávnutím kouzelného proutku koncem 3.měsíce! 🙂 vydrž!!!

verunka7
autor
30. bře 2011

@skendy Jaj, to trvá 3 měsíce než je člověku lépe? 😖

andilekanitka
30. bře 2011

@skendy tak sladký mi moc nepomáhá, ale spíš slaný a hlavně nesmím mít pocit hladu...

andilekanitka
30. bře 2011

@verunka7 tak zatím je to brzo aby rostlo, no ale já to moc nepoznám 🙂 zatím je tam jen ten můj špíček, který je pořád stejný ikdyž pořád něco jím, dokonce i váhu mám pořád stejnou, asi má mrňousek velkej hlad....toho spořádáme jako jindy za 3 dny....

skendy
30. bře 2011

@verunka7 no jo je to tak ... první tři měsíce jsou nejhorší.Já jsem sice nezvracela ,jen jsem všude a pořád spala.Manžel si tenkrát stěhovat ,že má za ženu Šípkovou Růženku 😉 po 3.měsících najednou jako kdyby nic a já byla čilá jak rybička!!!

skendy
30. bře 2011

@andilekanitka řekla bych ,že se bříško začíná kulatit až kolem 12tt ,ale u každého je to je jiné!Tak papej ať je mrňousek silnej!Hlavně nezapomínat na ovoce a zeleniku ať je i dost vitamínků!!!

hanuu
30. bře 2011

@andilekanitka tak tímhle teď taky trpím a to těhotná nejsu. Jak nejím tak mi je zle. Včera jsem splácala dohromady plno věcí a snědla jsem toho jak kdyby měla přijít bída, no děs

hanuu
30. bře 2011

@skendy a co ty? ms zatím nic?

skendy
30. bře 2011

@hanuu ahojky dneska jsem ms čekala (jsem zvyklá že mi dva dny vynechává) a zatím ještě nic.no uvídíme den je ještě dlouhý!I když si pohrávám ještě s myšlenkou zakoupení jedno testíku navíc! 😅

hanuu
30. bře 2011

@skendy no tak uvidíš, když ms zatím nikde, tak to třeba vyšlo, ale je jasný, že se bohužel ms může objevit každou chvíli ☹

hanuu
30. bře 2011

@skendy tak když se pustíš do toho testování tak budu držet palce ať tam ty // jsou
a jak dlouho se teď snažíte. Vím, že jsi už byla těhotná a nedopadlo to ☹ a pak jsi se pustila do cvičení pokud se dobře pamatuju a teď se snažíte poprvé?

skendy
30. bře 2011

@hanuu nám dneska takový právě,že divný pocity ,tak si myslím ,že dorazí .Jo jo už jsme těhotný byli ,nedopadlo to.Změnili jsme trochu životosprávu a chodila jsem cvičit.Něco málo jsem i dala dolu 🙂 My jsme ani dřív nesměli zkoušetˇ.Tehle měsíc je to poprvé.Asi by to byl zázrak ,kdyby se to povedlo! 🙂 rozhodně vím ,že tuhle ms ,když dorazí ,tak neobrečim! 😉 zítra začínáme rekonstruovat byt... 😅

hanuu
30. bře 2011

@skendy jé, rekonstrukce bytu, taky ji máme letos v plánu - teda jenom část bytu, tak uvidíme, dky se do toho pustíme.
No já mám dojem, že každý si říká, že na poprvé by to bylo velké štěstí a přitom si v koutku mylsím, že právě on bude ta výjimka, které se to skutečně na poprvé podaří. Tak uvidíš, buď bude před vámi nové snažení nebo budete ta výjimka 🙂

skendy
30. bře 2011

@hanuu My teda taky jen část - koupelna a kuchyň.Ale i tak myslím ,že toho bude víc než dost.
No nám se to posledně podařilo na podruhé.Počítám si ovulku podle jednoho výpočtu na netu a mám pocit ,že mi to celkem funguje.Teda loni mi to na 100% vyšlo,tak uvidíme jestli letos taky. 🙂 fakt to teď moc neřešim... potřebovala bych totiž pomáhat a ne bát se o mimi. ☹

hanuu
30. bře 2011

@skendy to je jasná¨ý a jen dobře, že se tím nijak nestresuješ a neupínáš se na to, že to musí být, co nejdřív, nejlépe hned 🙂
My taky kuchyň, koupelnu a chodbu

skendy
30. bře 2011

@hanuu jo tak tyhle stavy mívám občas taky ,ale teď to všechno přebyl byt! 🙂 Jo chodbu tu taky- ono se stím veme vlastně víc věcí 😖 no holky na nějaký čas se loučím ,jelikož nebudu mít přistup k netu .tak Vám pak dám vědět jak jsem dopadla s mimi i bytečkem .Mějte se tu krásně a šťastné snažilkování a veselou mysl všem!!!! 😉

hanuu
30. bře 2011

@skendy tak hodně štěstí s obojím. Ahoj

verunka7
autor
31. bře 2011

Ajoj holky, za hodinu mě čeká kontrola, bojim, bojim. ☹

hanuu
31. bře 2011

@verunka7 to bude v pohodě. Dej pak vědět, jak jsi dopadla.Držím palce.

verunka7
autor
31. bře 2011

Tak jsem byla u doktora a říkal, že to špinění může být brána jako MS. Může to být ovlivněno tím, že jsem chodila na vyvolávku injekcí a teď vlastně jím ty prášky. Žádné těhu. ☹
Holky, já jsem vyřízená. Když jsem šla po městě, tak jsem se musela držet, abych nebrečela. Je to fakt psychicky náročné. Chodila jsem po obchodech a nakupovala co se mi líbilo, abych si udělala radost, když už to nemůžu vrážet do prcka. Já fakt nevím co mám dělat. Bojím se, že když se nebude ještě pár měsíců dařit, tak mě čekají lítačky po doktorech. Je to časově a finančně namáhavé...a o psychice ani nemluvím. Mám pocit, že už snad fakt na to nemám, abych otěhotněla přirozenou cestou. Navíc letos ani dovču neplánujem, bo manžel neví co bude v práci. Dostal dost náročněj projekt, takže já vlastně nevím, na co se mám těšit. Připadnu si jak nepoužitelná.

hanuu
31. bře 2011

@verunka7 neblázni, je jasné, že je to hrozně těžké, ale minule jsi se o doktora vrátila plna optimismu, tak si na to vzpomeň. Ms se určitě brzo srovná, teď už aspoň víš, co a jak a prášky pomůžou. Dejte si ještě chvilku a pak ať pomůžou doktoři. V jiné diskuzi, kam chodím, dostala holčina po x měsících první měsíc prášky na podporu ovulace a hned je v tom 🙂
Tak zítra vzhůru do nového snažení. No a zkuste si s mnaželem naplánovat aspoň nějaké výlety, víkendový pobyt, prodloužený víkend ať je na co se těšít 🙂

hanuu
31. bře 2011

@verunka7 vůbec nejsi nepoužitelná, na to takhle nemyslí, je to sice těžké a psyhcicky vyčerpávající, ale odměnou ti bude tvoje miminko.

verunka7
autor
31. bře 2011

@hanuu Díky moc Haničko za podporu!!! Ještě že vás tady mám.

hanuu
31. bře 2011

@verunka7 není zač. Na mě zrovna dneska taky padl jakýsi splín, ale teď jsme byly s holkama z práce na zmrzlině, tak už je to lepší 🙂

verunka7
autor
31. bře 2011

@hanuu To se ale někdo má.🙂 Byla dobrá? Já zmrzlinu miluju i za každého počasí.🙂 Ale dnes to u nás vypadá na déšť.☹

hanuu
31. bře 2011

jj, výborná. U nás se to taky trochu honí¨, občas vykoukne sluníčko a občas to taky vypadá na déšť. Ale včera to teda bylo lepšé, to bylo nádherně. To jsme ale zmrzlinu kvůli poradě nestihly ☹ tak aspoň dnes 🙂

verunka7
autor
31. bře 2011

Tyjo, tam se snad honí čerti venku.🙂 Hrozný vítr, jde cítit déšť. Nějaká bouře se asi blíží. V tomhle se mi nejlépe pracuje. 😀

verunka7
autor
31. bře 2011

Chtěla jsem všem poděkovat za podporu a rady! Zjistila jsem užitečné věci, které jsem mohla sdělit svému doktorovi a konečně také vím, na co se ho můžu zeptat. Nikdy jsem se o gynekologii nezajímala tedy lépe řečeno o početí. Vždycky jsem šla na kontrolu a nic víc mě nezajímalo.
Po roce zkoušení o početí a bohužel zatím nepovedeného se mi začal zvětšovat brouk v hlavě a zvětšuje se každým nepodařeným měsícem.
Proč to píši.......založila jsem tohle téma, abych pozjišťovala co mě zajímá a proto jsem otevřela další nové téma, které mě trápí a to je NEPRAVIDELNÁ MS, ZÁNĚTY A OTÁZKA JAK OTĚHOTNĚT?
Budu ráda, když sem také mrknete, jestli vás něco bude zajímat. Nechám na vás! Ale odtud každopádně neodcházím!
Díky za pochopení 🙂