První kroky k dítěti

verunka7
8. únor 2011

Každá rada k užitku... 😎

l26
15. únor 2011

holky,jsem ráda,že jsem vás trošku povzbudila 🙂
věřte,že jsem taky nesnášela kecy lidí typu: nemysli na to,odpoutej se od toho 😠 😠 😠 hahaha,kryndy pindy 😀
byla jsem na to alergická!!!!!!!!!

Ale kdybych nebyla živý důkaz toho,že se miminko opravdu podaří v dobu,kdy to nejméně čekáte,tak to sem přece nepíšu néééééé 😉 😀 😀
takže holky,hlavu vzhůru a pojďte si zaskákat a trošku se odreagovat😀 😀
hop hop hop 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=cuZAnFTNajg
cinky
15. únor 2011

@l26 ten dopis jsem psala já a jsem taky živoucí důkaz, že odpoutat se od toho opravdu funguje. Nesnášela jsem, když mi to lidi říkali! Zvlášt když to doplnili slovy, že jsem ještě mladá☹ Kolem mě byla spousta maminek, těhulek a já jsem to pak už těžce psychicky nesla. Plakala jsem skoro denně☹ Bylo mi to děsně líto. Ale pak přišla těžká situace a já jsem myšlenku na dítě odsunula dozadu. Řekla jsem si, že to teda odložíme. A pak se to podařilo. 🙂

hanuu
15. únor 2011

@verunka7 je to dobré, jsem v ideálním věku 😀

hanuu
15. únor 2011

@cinky velká gratulace k miminku, ať jste oba zdraví.

hanuu
15. únor 2011

@verunka7 my jsme měli na svatbě asi 35 lidí, myslím, že jsme to moc nehrotili, každopádně se mi ten den hrozně líbil prostě jsem se dobře bavila a ostatní byli taky spokojení.
Akorát jsme s manželem před tím na žádné svatbě nebyli, tak jsem chtěla zjistit jak to "vlastně probíhá" 🙂

verunka7
autor
15. únor 2011

@l26 Dobrej méďa. Hned bych se zakousla. 😉 Proč mi připomíná hezké, malé mimi? 😀 😀 😀

l26
15. únor 2011

@verunka7 jo holka,ty už jsi na pováženou 😀 😀 😀

hanuu
15. únor 2011
verunka7
autor
16. únor 2011

Dobré ráno holky. 🙂
Nevím jak všude, ale tady na Moravě je pěknej hnus. ☹ Pak člověk nemá být ve stresu. 😠

skendy
16. únor 2011

@verunka7 dobré ránko , myslím ,že tady v Praze je stejně hnusně jako u vás! ☹

hanuu
16. únor 2011

@verunka7
@skendy Ahoj holky, jak se dnes máte? Hlásím, že v Brně taky hnusně a kosa ☹

verunka7
autor
16. únor 2011

Já se mám fajn až na to, že mám pořád MS, ale jen slabounkou. 😀 Ten čaj asi....pro jistotu ho už nepiju. 😠

hanuu
16. únor 2011

@verunka7 myslíš, že za to může ten kontryhel? A to ji máš nějak extra dlouhou?

verunka7
autor
16. únor 2011

Nikdy jsem to tak dlouho neměla. Od prvního dne cyklu jsem ho začala pít a MS mám už 9 den. 😒 Pokud kontryhel má na tohle nějaké účinky, pro srovnání MS, tak to tím asi bude.

l26
16. únor 2011

holky,Kontryhelový čaj je vynikající na růst děložní sliznice. Takže se pije od prvního dne menstruačního cyklu,a pije se zhruba do uvulace, což je při 28 denním cyklu 14. den. Pije se hrnek 3x denně.

verunka7
autor
16. únor 2011

@l26 Ok, díky. Tak ho pít i při takových problémech?

l26
16. únor 2011

@verunka7 jaké problémy máš na mysli?že máš dlouhou MS?

verunka7
autor
16. únor 2011

@l26 Jj, přesně to. 😕

hanuu
16. únor 2011

holky když už o tom mluvíme. Tak přesto, že se nechcu v oblasti plození dětí dále "dovzdělávat", říkám si, že času dost. Tak přesto otázka. Děložní sliznice je nutná k uhnízdění vajíčka? A někdo má problém s tím, že ji nemá dostatečnou a nedochází k uhnízdění? A nemuže se zase stát, že ji bude mít člověk až moc velkou? Děkuji, že odstraníte moji nevědomost 🙂

verunka7
autor
16. únor 2011

Já bych chtěla taky něco nahodit a to sex v těhotenství? Vůbec o tom nic nevím.

hanuu
16. únor 2011

@verunka7 ale já první - v logickém sledu nás sliznice zajímá dřív - bez ní asi nebude těhotenství 😀

hanuu
16. únor 2011

@verunka7 ale jinak chytré knihy říkají, že samozřejmě můžeš a že je to člověk od člověka, někdo má na sex v těhotenství větší chuť někdo téměř žádnou. Ale holky co mají svoji zkušenost ti určitě poradí

verunka7
autor
16. únor 2011

@hanuu No jasný, rozebereme vše. 😉 Akorát nedokážu odpovědět na Tvůj dotaz, sama nevím. ☹

verunka7
autor
16. únor 2011
verunka7
autor
16. únor 2011

Když to tak čtu, zní to lákavě, ale napadá mě otázka.....nezvykne si brzo na ten Kontryhel naše tělo? Tak jako antibiotika, prášky atd...?

hanuu
16. únor 2011

@verunka7 tak to nevím, ale zase tam i píší, že při dlouhodobém užívání bla bla, tak snad ne.

l26
16. únor 2011

@hanuu děložní sliznice je nezbytná k uhnízdění vajíčka,pokud je sliznice nízká,nasadí se hormonální léčba

l26
16. únor 2011

@verunka7 sex v těhotenství:
pokud nejsou problémy,můžeš sexovat jak je ti libo 😀 😀
já se ze začátku taky bála,ale pokud dr.neshledá žádný problém,proč by ses musela sexu vyhýbat,není třeba abstinovat,samozřejmě zas abyste na tom neleželi 24 hodin denně 😀 😀 😀
v pokročilém stádiu těhotenství může sex vyvolávat stahy dělohy a tím tvrdne břicho,není to samozřejmě nic vážného,to se stává,ale pokud břicho tvrdne extrémně a jsou bolesti,je lepší se sexem počkat.
My sexovali normálně,akorát zhruba od 30.tt.jsem právě měla ty stahy dělohy a břicho jak šutrák,ale zas naopak k blížícímu se porodu je sex dobrý 😀 😀 ,dokonce v nějakých případech i vovolává porod,u mě však nebylo třeba,rodila jsem přesně ve 40.tt na první termín 😀

l26
16. únor 2011

@verunka7 kontryhelový čaj pij normálně dál až do té ovulace,pak ho vynechej,je možné,že ti to teď trošku porozhází a proto máš i dlouhou MS,ale zas pokud by byla extrémně dlouhá,asi bych navštívila gyn.

hanuu
16. únor 2011

@l26 díky za info
teda tys byla přesná jako hodinky, teda spíš Nikolka 🙂