První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

sissi26
1. bře 2012

@barusatko jn to se nedivím, že máš strach, taky mám šílený strach:( to holt asi každý... .. vidíš, já mám šílený strach a to není ani na světě, co budu dělat, až bude na světě? Strach do konce života... neustálý strach, uaaa, už vím jak se cítí mamka jak se ji chvíli neozývám, nebo když někam jdu, teď to je lepší, ale jak jsem byla mladší tak to bylo horší že...a teď už to chápu....

silverskylady
1. bře 2012

@barusatko Tak to je fajn, budem se vzájemně podporovat... 😉

barusatko
1. bře 2012

@sissi26 to ja mam i silenej strach o pritele jezdi kamionem a je porad pryc to kolikrat ani v noci nespim jak me chytne blba a premyslim co by se mohlo stat strasne moc vsechno resim a zbytecne se stresuju mi rikaji vzdycky vsichni ale proste to jsem ja a o mimi to budu mit strach celej zivot taky staci ze mam pejska a to je jak moje mimi ani ji nikomu nepujcuji ani pritelovi do kamionu 🙂

barusatko
1. bře 2012

@silverskylady jj to je super

silverskylady
1. bře 2012

@sissi26 Díky za link, až budu mít chvilku, mrknu na to 🙂 Tak uvidíš, co najdeš na netu, kdyžtak Praha je za rohem 😀 No jo, ale nemáš to s ním lehký, když je pořád pryč... Je až neuvěřitelný, jak se vám povedlo udělat to mimi... 😀
Jojo, manža to ještě neví...Je to teda těžlý mu to neříct, ale o to lepší to bude zítra překvápko, navíc když mu to tak hezky zabalím i s dárkem... 😉
A o tom jak to neutíká mi ani nemluv... Se toho příštího pátku snad nedočkám... 😕

sissi26
1. bře 2012

@barusatko plně tě chápu, můj muž pracuje v zahraničí - doma co 14 dnů... takže chápu jak ti je.... teď jak jsem byla na screeningu tak to vyšlo blbě, tak jsem mu hystericky volala, no naštěstí přijel před dalším vyšetřením mě podržet, ale i tak je to šílené, celé jsem si to musela prožít sama bez podpory vlastně... děs a hrůza... a už mám strach z toho, že začnu rodit a on nebude doma😀.... manželka od jeho kolegy rodila loni v květnu, a ten kolega byl zrovna ve Švýcarsku - no ona jak to na ni přišlo, tak 12 hodin čekala s překříženýma nohama než přijede....
Hej no, o psa mám taky strach, šílenej😀

sissi26
1. bře 2012

@silverskylady jn jakože do prahy se chystáme už dlouho🙂 i terka chce jet🙂 třeba to vyjde😀
no spíš je neuvěřitelný že se to povedlo napoprvé - chlap má asi neuvěřitelné spermijky😀
Pak musíš popsat co manža na to!!!! jo no taky dycky čekám na vyšetření jak na smilování😀

barusatko
1. bře 2012

@sissi26 no to ja jsem mu taky rikala ze si bude muset domluvit nakladky nekde pobliz jak budu mit termin zadny jezdeni do nemecka 😀 nastesti ted jsem u rodicu tak tu nejsem sama nebo bych asi umrela nudou byt doma na neschopence a bez vychazek az pri pristi kontrole nam da vychazky uz se tesim az budu moct ven 🙂 Pes to je muj nejvetsi mazel ta to taky poznala ze jsem tehu od urcite doby mi spi u bricha stocena a to pokazde co si lehnu a nikdy to nedelala

sissi26
1. bře 2012

@barusatko jn tež jsem říkala, že bude muset být doma😀 ale já jakože doufám, že už od léta nebude do zahraničí jezdit vůbec🙂
to jo, to je super že to pejsek poznal🙂...ten můj trouba vůbec, a jak mě vidí tak by po mě jen skákal - a ono 55 kg jak na tebe skočí tak to je síla😀
Tak já se doma nenudím, ale o víkendech když není chlap doma, tak taky chodím k mamce😀

barusatko
1. bře 2012

@sissi26 no ja kdyz jsem to poznala na sobe ze se neco deje tak ta nasa zacala silene blbnout byla silene divoka uplne protivna silena vterka jako by se ji neco stalo jsem vubec nechapala ale po tydnu se sklidnila a ted uz je v pohode ani po me moc neskace 🙂 taky ma 4kg tak je to rozdil

sissi26
1. bře 2012

@barusatko no jo, tak ty máš fenku... tak ty to asi cítí😀 já mám psa jak poleno😀 takže ten takové mateřské pudy necítí😀...... ale když jsem zkoušela co by dělal, kdybych omdlela nebo prostě jsem dělala že jsem spadla a jakože se nehýbala, tak mě prvně celou oblízal, požduchal jestli se hýbu a když zjistil že nic, tak se ke mě přitulil a zahříval🙂 aspoň něco😀

mitote
1. bře 2012

@silverskylady jojo Lindex ma uzasne veci, slintam tam porad 😀

barusatko
1. bře 2012

@sissi26 no vidis aspon by te zahral a treba by te i probral jak by te oblizal a pozduchal akorat ja teda kdyz omdlim tak mne nestaci obliznuti ale poradna facka z leva a z prava 😀

sissi26
1. bře 2012

@mitote já už tam asi taky budu furt slintat!! a krásné věci i pro starší děti, přítelové dceři jsem tam už vybrala taky tolik věcí☹ potřebuju tiskárnu na prachy😀😀

sissi26
1. bře 2012

@barusatko 😀😀 tak na mě jak by Aki hupsnul tak to by mě probudilo zcela určitě😀 no jakože já minulej tejden omdlela, ale byli u toho i lidi, a zrovna Akiho měla na vodíku kámoška, bo jsem nebyla schopna že, málem ho ani neudržela, jak chtěl za mnou, jak jsem tam ležela....

barusatko
1. bře 2012

@sissi26 chrani si panicka to barca ta by myslim zdrhla nekde pryc a na me by se vyprdla 😀 😀

sissi26
1. bře 2012

@barusatko 😀😀 třeba ne, co ty víš😀

barusatko
1. bře 2012

@sissi26 to nevim ona je hrozna potvora 😀

sissi26
1. bře 2012

@barusatko jako každá baba😀😀 haha

barusatko
1. bře 2012

@sissi26 ale zas mne je verna kdyz si lehne pritel tak za nim nejde a muze ji lakat naco chce a lehnu ja a jde hned zamnou 😀

sissi26
1. bře 2012

@barusatko jn ta věrnost je šílená že? Můj taky, je na mě strašně vázaný... tak oni poznaj kdo se o ně stará apod. Jako mě se strašně i líbí, jak jezdím z práce jak na mě už čeká - ví kdy přijedu, jezdím dycky před půl 3, ale jak třeba občas končím dřív, když jdu k dr. nebo tak, tak neví že přijedu a nečeká, ale o půl třetí tam je vždycky🙂 a ráno jak odjíždím tak čeká už před dveřma než vyjdu🙂 anebo jak projíždím jen kolem, když jedu třeba k taťkovi, tak jak slyší auto tak se hned zvedne..to je úžasné prostě...

barusatko
1. bře 2012

@sissi26 to ona jak slysi ze nekdo prijde tak ona vita jak prastena ona uplne kvika a kolikrat to vypada ze jsme ji stoupli na tapku jak stekne a to radosti kdysi se nam radosi pocuravala to byla hruza ja bych ji nedala ani za milion prave jsme zvedavi jak bude zvladat miminko ja si myslim ze asi spatne protoze je zvykla ze se vsichni kolem ni toci

lucka2405
1. bře 2012

@silverskylady Mne robil aj cytologiu a kazal mi zavolat az za tri tyzdne tak pockam🙂

sissi26
1. bře 2012

@barusatko jo ti mali psici jsou takoví🙂 náš se počuraval jen když byl malinkej🙂 teď se taky s každým vítá, což mě sere, bo má hlídat😀

barusatko
1. bře 2012

@sissi26 tak to my jsme jednou vezli borca v kamionu a co nasedl do kamionu tak barca na nej vrcela a cenila zuby ten borec se na ni ani nesmel podivat nebo ona by ho sezrala jsme vubec nechapali a borec se bal udelat jakejkoliv pohyb 😀 😀

sissi26
1. bře 2012

@barusatko 😀😀 tak já byla nedávno na procházce, potkala jsem kámošku a začala si ho hladit a on stál a vrčela a ona furt hladila tak sjem se uplně lekla a ta kamoška "v pohodě, já se neobjím" ty vole na mě zavrčet takový pes tak uteču😀

barusatko
1. bře 2012

@sissi26 no to ja mam respekt z takovych psu mne jednou zakousnul vlcak civavu a skocil po me a od te doby mam z jakeho koliv psa respekt neduveruju zadnymu ani malymu

sissi26
1. bře 2012

@barusatko jn já se taky strašně bojím... i malých, takže taky jak vidím někde na volno psa tak jdu jinam😀

barusatko
1. bře 2012

@sissi26 presne tak taky to tak delam maly jsou kolikrat horsi nez ti velci

sissi26
1. bře 2012

@barusatko no právě, já se bojím i pidi psů😀