První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

jiiita11
13. bře 2012

@lgsk Aojky, jojo, jsem tak nejak dobrala prasky a rikame, ze bud to vyjde a bude to fajn, nebo ne a prozatim se nic nedeje🙂) svatbu mame zacatkem cervna, mame ji naplanovanou uz desne dlouho, jen cekame na prijezd svedkyne, jinak by to uz daavno bylo🙂 takze i kdyby joo, byla bych ve 3. mesici, coz je jeste dobryyy🙂 ale ted uz vim, ze se nezadarilo, pac potvora dorazila...i kdyz jsem si rikala. ze urco budu, pac mi bylo blbe jak psovi, ale asi to bylo z toho vysazeni....ne asi, ale urcite...je to ale sileny, jak si to clovek dokaze vsugerovat🙂))
a jak dlouho se snazite? Necetla jsem to cele...🙂

lgsk
13. bře 2012

@jiiita11 my už sme se dosnažili, my už čekáme 🙂 ale snažili sme se nějak tak od srpna a v prosinci už byl testík pozitivní, mezitím teda s pauzou, když byl manža po operacích 😉 takže se zadařilo celkem rychle..
po vysazení prášků může bejt blbě, přeci jen to tělo je na něco zvyklý no

jiiita11
13. bře 2012

@lgsk juuuuu, tak to moc gratuluji🙂)) to jo, zadarilo se vam rychle, taky doufam, ze to nebude dlouho trvat🙂
jj, jak rikas, ale uplne jsem si fakt myslela, ze by to i mohlo vyjit🙂) ale potvrdilo se, ze myslet zanmena prd vedet, ze...😀

lgsk
13. bře 2012

@jiiita11 děkujem... ono to vyjde až to nebudeš čekat.. 😉 pak to bude překvapko... ja se ted nafukuju, i chlap mi povidal, ze mi nejak hodne povyrostlo brisko 😀

jiiita11
13. bře 2012

@lgsk faaaaakt? a to jsi ve 3. mesici?🙂 asi je to u kazdyho hodne individualni🙂) ja si porad rikala, ze ve tretim mes. je to jeste gut, ze by nic nebylo videt a aha...🙂))) haha....asi joooo, ale jak rikam, jeste to ted nijak neresim....trosinku zklamani asi je, mozna i trochu obava, ze by to nemuselo jit dal:((hmhm...jinak otehotnet treba koncem leta - ideal🙂

lgsk
13. bře 2012

@jiiita11 no ja si leto užiju pěkně s pupikem 😀 😀 😀 takže sem si poručila pořídit větráček a asi se usídlím ve sprše 😀

jiiita11
13. bře 2012

@lgsk 😀DDDD a tak zase leto s bruskem je mozna ideal...volne satky, zadne velke oblikani....🙂 ja si to tak rikam proto, ze si aspon jeste uziju na kole 🙂) (cyklistika je mojeeeeee) 🙂 tak bych si to jeste uzila a pak.....ale ono to muze byt uplne jnak🙂)

lgsk
14. bře 2012

@jiiita11 ideal? to ani omylem 😀 představ si, že v těch vedrech se kutálíš po ulicích... a mamka i tchýně naznali, že já si to teda vyžeru, pže termín mám fakt až na konci prazdnin, takže to nejhorsi bude s bříškem 😀

hance09
14. bře 2012

@zezizu Ahoj,jak se vede? Co ječmen,nezezelenala jsi už? 🙂

jiiita11
14. bře 2012

@lgsk ja si to asi predstavuju jak hurvinek valku🙂))) haha, leto, teplo, haha🙂))

lgsk
14. bře 2012

@jiiita11 spíš mě bude štvat, že přijdu o badminton a pravděpodobně i o houbaření ☹ ale snad jak porodím, tak občas naši pohlídají, abych mohla do lesíka

zvaskova
14. bře 2012

@jiiita11 Ahoj vítáme tě mezi náma a držíme palečky ať se brzo zadaří 😉

zvaskova
14. bře 2012

@lgsk Ahoj, no vy trávíte čas u záchodu a na mě zase asi zbývá ten monitor... Tento měsíc přesto že nebyla ovu podle testu jsem fakt doufala, tak strašná bolest prsou, bolest v podbříšku aj no a vypadá to že zase nic... 26DC prsa bolet přestávaj, dneska mi to nedalo, zkusila jsem testnout a / ☹

jiiita11
14. bře 2012

@lgsk no ja se desim zase toho, ze prijdu o kolo....jsem do kola fanatik, bez nej si to moc neumim predstavit....jsem tak nejak psychicky v poho🙂)

jiiita11
14. bře 2012

@zvaskova dekujiiiii.....🙂 tak nejak doufam, ze to vyjde treba koncem leta🙂 tak nejak ideal obdobi🙂) ale clovek si asi nevybira....jak to tak ctu, tak kdyby to neslo delsi dobu, tak budu rada i za ted....i tobe hodne stesticka🙂)) at jsou brzy //🙂

lgsk
15. bře 2012

@zvaskova holka, já už ho trávím i v leže...nemůžu se s odpuštěním ani vyčurat, pže mě bolí břicho 😀 😀 dneska sem měla jít na kontrolu a prd prd nic, přijde nám revizák, takže jdu až někdy 26.
hele...nevěš hlavu, mě prsa nějak nebolely, ale to uhnizďování...ouuuu to teda jo, mě bolelo břicho a aj spodek 😀 sem si říkala, co to zasejc je za bordel.. z / si nic nedělej, já měla mít už MS a měla sem jen malilinkatýho ducha a to ještě po termínu testu 😉

lgsk
15. bře 2012

@jiiita11 tak o kolo...no tam jde o to riziko pádu, tak si pořiď rotoped 😀 😀 😀 😀 ale ono jestli ti bude na zdechnutí, tak na to kolo fakt ani nepomyslíš... budeš ráda, že můžeš spat 😀 😀 😀

jiiita11
15. bře 2012

@lgsk rotoped mam, ale neni to ono🙂)) haha, uz ted me svrbi nohy, ale rikam si, ze vzduch je jeste celkem studeny...Loni jsem zacala uz 1.3 a pak mesic a pul marodila:((( tak ted aspon do zitra vydrzim, prece jenom ma byt 20 stupnuuu🙂)))

zezizu
15. bře 2012

@hance09 ahojky. Ještě ne 🙂 dávám si jecmen, vojtesku... proste Same dobrutky 🙂 ještě vitamin E, pupalku a calibrum. Ale včera jsme byli v Gennetu se vsema vysledkama a pristi měsíc jdeme na druhé IVF, tak snad se už zadari. 2.4. Jdu na vaginální ultrazvuk a na nějakou injekci, pokud bude vše OK. Domluvila jsem se s dr na dlouhem protokolu, tak uvidíme. Jdu si pocit, co je tady nového. Teď jsem tu delší dobu nebyla....

lgsk
15. bře 2012

@jiiita11 no ja na něm docela dost jezdila...mě to bavilo, večer u zprav, u filmu a tak 😀 tady zas na kole není kam...a po hlavnich silnicich se motat nebudu. no ono je furt takovy chladno, snad uz bude lip...je mi hooodně těsná zimní bunda 😀

jiiita11
15. bře 2012

@lgsk no joooo, tak se nediv🙂 bobek roste🙂)) sak neboj, uz ma byt teplicko🙂)) ja zitra mozna jeste pujdu plavat, uvidime🙂 drz seeeeee🙂)))

lgsk
16. bře 2012

@jiiita11 jj, dneska to vypada venku luxusne 🙂 hned bych nekam šla, jenže tady není kam...tady je jen hnusnyyy mesto

jiiita11
16. bře 2012

@lgsk jj, je, ale slunicko celkem klame🙂) na prochazku to ale bylo🙂 ja se rozhodovala mezi bazenem a komlem, ale rikala jsem si, ze bazen bude jistejsi, pc fakt sviti, ale je to nejelpsi na anginu:(( a loni jsem si s tim uzila svy:((
jda mana, tkaze jen mesto, zadna priroda????:((

lgsk
16. bře 2012

@jiiita11 tady bylo teda teploučko... 🙂 i teď ještě celkem je.... a zejtra má bejt ještě líp...
máme tu kousek takovej park...jenže tam lezou feťáci, takže za každým rohem stříkačka no a pak už jen a jen město... auto má chlap, takže někam vyjet nehrozí

jiiita11
16. bře 2012

@lgsk no, nakonec mi to nedalo a vyjela jsem - aspon neco malo jsem dala a citim se strasne faaaajn🙂))
Fuuuj, tak to je hnuuuus, bych je nekam izolovala, fakt....:((

lgsk
16. bře 2012

@jiiita11 ja bych se kecla nekam na slunicko na lavicku...jo to by bylo 😀
no me totaky stve, ale nenadelam nic no...sme aj z podzima byli taky u reky, prosli sme se a tak...no a taky sem zakopla o strikacku... fakt humus :(

jiiita11
17. bře 2012

@lgsk jak rikas... a jak se citis?🙂 jak si to mela uplne zezacatku, jak ti bylo?🙂🙂

lgsk
17. bře 2012

@jiiita11 uplně ze začátku? hele...usidlovani - bylo to večer, fakt pěkná bolest, bolela mě i buchta 😀 pak sem čekala na MS, tak nějak mě bolelo břicho jak před MS, ale furt nic, tak sem testla a byl duch a pak sem testovala a testovala a testovala 😀 😀 😀 no po nějakým dni se mi začala šíleně motat hlava, ale fakt šíleně 😀 pak bolení břicha, něco jako při MS, pak pro zmenu zacpy, to sem trpela teda 😀 pak i nějaký nevolnosti, ale já nezvracim, takže alespon neco... a ted už je to celkem v pohode 😉 sice je mi občas šoufl, boli mě pupendo, ale to k tomu prostě asi patří 🙂

jiiita11
17. bře 2012

@lgsk no uplne to co si mela zezacatku me prave bylo taky.....jen MS dosla, ale uplne uz jsme myslela, ze to vyslo🙂))) tak at je blbe co nejmin🙂 jsem si vzdycky riakala, ze to musi byt skvely, kdyz vis, ze v tobe neco roste....bych se nezlobila, kdyby to vyslo koncem leta, ale kdyz by samo driv, tak co uz🙂) halvne at to netrva dlouho...kdyz to tady tak ctu, jak dlouho se kolikrat pary snazi, tak to je pak mazec....jedne zname to trvalo 9 mesicu a to musi byt hruza....:( kdyz fakt chteji hne:(

lgsk
17. bře 2012

@jiiita11 to si člověk tak nějak "vnutí" já si taky xkrát myslela, že sem těhu a nebyla 😀 😀 ale jo, je to pěkný...neříkám, že ne.. 😉 mě naštvalo, že to nebylo o chvilku dřív, pže sem otěhotněla až po padáku v práci vid, tak sem teď doma zadarmo, čekám až začnu dělat v jednej firmě a tak no