První snažení a první bejbátko

kabelitka
15. únor 2012

Ahoj děvčata co se začínáte snažit o prcka,
spoustu diskuzí už je rozjetých a ráda bych se sblížila s některýma z vás a probírala vše co nás čeká v následujících měsících a včecko to kolem s váma prožívala.
S přítelem se snažíme o první bejbátko, takže jsem "nováček"..

kabelitka
autor
23. únor 2012

mě doktor řekl že většině mamin to test ukáže stejně až týden 14dní po vynechání ms, že dřív to prostě nejde a jsou to vyjímky, takže asi tak

medi_ivca
23. únor 2012

@kacenka14 ja to mam stejne jako ty 😀 jak se citis? Nejake zmeny? Pokud to nedostanu 1.3. jak mam, pak budu testovat. Driv asi radeji ne 😅

kacenka14
23. únor 2012

Já to mám dostat taky 1.3., tak to si musíme dát vědět 😀 Změny moc necítím, jen mě bolí prsa, jenže si řikám, jestli si to nevsugerovávám 😀 A ty? Taky počkám na tu MS, ale nervuje mě, jak je to všechno na dlouhý lokte 🙂

medi_ivca
23. únor 2012

@kacenka14 me tedy neboli prsa, ale v podbrisku, zada, jsem unavena a nemam chut na vino. Takovy klasicky PMS 😀
Nicmene bricho me nikdy nebolelo tak dlouho pred ms. Uz boli od utery vecera. Tak uvidime no 😅
Ono to bude na dlouhy lokte, pocit dite je fakt veda 😕 😵

kabelitka
autor
24. únor 2012

Ja bych pockala do ocekavane ms. Ja uz pomale koncim a od soboty nedele na to ob den vlitnem a pristi mesic uvidime.

kacenka14
24. únor 2012

Tak snad nám to všem vyjde co nejdřív 🙂 Já ještě 5 dní a budu testovat 🙂

kabelitka
autor
24. únor 2012

já jsem si nikdy nemyslela kolik budoucích mamin je úplně postiženo testovací horečkou.
Je mi jasné že po roce snažení budu taky vyšilovat a tak, ale mělo by to být období radosti a určitě příjde ve správný čas.
Testování dřív než po 3-4 dnech spoždění mi příjde jako vyhazování penízků a třeba když se mimi neuchytí a "potratím" tak si myslím, že by to pro mě bylo dost psychicky nanic. Vědět, že tam bylo a "umřelo mi".
Ale touha je silnější..

medi_ivca
25. únor 2012

@kabelitka taky si rikam, ze vse prijde ve spravny cas. Moc bychom si prck uz prali, kor po tom vsem, co jsem prodelala, bych si i zaslouzila davku stesti a prcka treba napoprve 🙂

kabelitka
autor
25. únor 2012

a když ne tenhle tak hned ten další pokus klapne uvidíš. Já bych měla mít ovu 5-6 března tak už se nemůžu dočkat.

kabelitka
autor
26. únor 2012

juchcuchu ..první den snažení

medi_ivca
26. únor 2012

@kabelitka drzim pesti!!! 😉

kacenka14
26. únor 2012

tak ať se to povede ! 🙂

kabelitka
autor
26. únor 2012

no první den po ms se asi nepovede, ale sexování není nikdy dost 😀

medi_ivca
26. únor 2012

nejhezci na celem miminku je beztak jeho "vyroba" 😀 😀

kabelitka
autor
26. únor 2012

taky myslím!!! hlavně těm chlapům se líbí nejvíc

andrejkonellis
27. únor 2012

Ahoj holky...já jdu k vám 🙂 Doufám, že vám to všem vyjde a pokud možno hned na poprvé 😀 My se s manželem snažíme už několik měsíců, ale nějak se nedaří, minulý týden jsem byla u nového doktora...a ten ihned zahájil zjišťování OVU a dalších věcí, tak jsem taky hrozně nedočkavá... 😅

kabelitka
autor
27. únor 2012

ahoj, vítej. Je hrůza jak ti doktoři jsou neschopní. někteří. Hodně štěstí

medi_ivca
27. únor 2012

@andrejkonellis ahoj a vitej 🙂 Nekteri doktori jsou na prd, je lepsi je vymenit. Takze snad budes mit s timto novym vice stesti 😉

@kabelitka hele ja si na svou doktor nemuzu stezovat. Je fakt mila, ochotna, odpovi na vse pokud vi, proste je to fajn zenska. Takovych kdyby bylo vice 😵

kabelitka
autor
28. únor 2012

kéž by byli všici takový. On ten můj není zase tak hroznej, ale ta sestra teda píše

kacenka14
29. únor 2012

Holky tak já jsem to dostala :( ach jo..

kabelitka
autor
29. únor 2012

nezoufej, alespoň se můžete snažit nanovo.

kacenka14
29. únor 2012

Se mnou to bude asi trošku na dýl, mám endometriozu, 9.3. jdu na nějakej zákrok a asi to nebude jen tak otěhotnět :(

medi_ivca
29. únor 2012

@kacenka14 To me mrzi. Co je to endometrioza?

medi_ivca
29. únor 2012

Jinak ja zatim nic. Dnes rano BT 37,1 porad bolest bricha, zvetsene prsa, zada boli, hlava boli, spala bych i u rizeni. Jeste den ma ms cas, pokud by dorazila presne jako vzdy 🤐

kacenka14
29. únor 2012

Když to řeknu zjednodušeně, tak při menstruaci mi teče krev i jinde než má a tim mi tam vznikaj srůsty a pak k tomu oplodnění těžko dochází.. Ale na druhou stranu se těhotenstvim endometrióza právě vyléčí, protože neprobíhá menstruace. Začarovanej kruh..
Tak zatim to vypadá nadějně 🙂

medi_ivca
29. únor 2012

@kacenka14 Holka drzim palce at jsi co nejdrive fit a tehu 😉

kabelitka
autor
29. únor 2012

Ivco: to je jasný že to tam bude.
Kacko: mimi bude brzo a ty zdravá

medi_ivca
1. bře 2012

@kabelitka
@kacenka14

holky u me taky nic tento mesic. Mrcha dorazila skoro na minutu presne. Ale po tomto ukusebnim mesici by se to mohlo povest pristi mesic 😎

kabelitka
autor
1. bře 2012

ivco nezoufej, příští měsíc nám to vyjde všem a budem těhulkovat spolu. Já bych měla ovulkovat ted v pondělí, úterý. BT furt neměřím, tak koukám po hlenu a pro jistotu to ob den sychrujem. Někdy i 2x 😀 .
Školu mám málo, práci/brigádu sháním, přítel neschopenkuje po úrazu a dopráce až tak za měsí, dva. Takže ideálka na dělání miminek.

kacenka14
1. bře 2012

Tak to máte fakt ideální podmínky 😀 to se určitě zadaří..