První snažení a první bejbátko

kabelitka
15. únor 2012

Ahoj děvčata co se začínáte snažit o prcka,
spoustu diskuzí už je rozjetých a ráda bych se sblížila s některýma z vás a probírala vše co nás čeká v následujících měsících a včecko to kolem s váma prožívala.
S přítelem se snažíme o první bejbátko, takže jsem "nováček"..

kabelitka
autor
2. bře 2012

kacko: doufám. Nejhorší bude teď čekat do konce měsíe, jestli dojde ms nebo jestli budou //.

medi_ivca
2. bře 2012

@kabelitka ja nezoufam 🙂 tesim se, ze nas bude vic. Ono je fajn, se mit s kym poradit a s nekym si popovidat. Chlapi nejsou vzdy po ruce a tak naslouchavi jako vy tady 😀

kabelitka
autor
2. bře 2012

Tak to chápu úplně dokonale.

kacenka14
2. bře 2012

Jo to čekání je to nejhorší, to je pravda.. já jsem zrovna taková, že když se pro něco rozhodnu, tak to chci okamžitě 🙂 To jo, chlapi to tak neprožívaj 😀

medi_ivca
2. bře 2012

@kacenka14 ja to mam uplne stejne. Rozhodla jsem se, manzel samo taky, ale ja uz bych nejradeji, abych byla v tom 😀 . Uz jsem zacala kupovat vybavicku, tak snad se to brzo povede 😅

kabelitka
autor
2. bře 2012

Holky. Já chtěla dlouho a čekala, než se přítel rozkejve. Rozkejval a já bych už nejraději příští týden rodila.
A když otom furt mluvím a snažím se debatovat, jsem označována za blázna a podobně.
A nejraději bych taky nakupovala, ale stím počkám tak do 4-5 měsíce. Nějak jsem v tomhle staromódní a nehci nic zakřiknout. Ani ne tak pověrčivá, to zase ne, ale vždyky je ale..

kacenka14
3. bře 2012

Já taky ještě nic nekoupila, jsem pověrčivá, ale manžel ten koupil tepláčky a botičky už asi před dvěma rokama, že prej se mu strašně líbily 😀 To jsem snad mimi ještě ani neplánovali..
My tě za blázna označovat nebudem, máme to uplně stejně 🙂

dmarta
3. bře 2012

@verunek7 tak to sme na tom stejně, taky mám hodně nepravidelnou menstruaci, piju caj z kontryhele, beru vitamíny a manžel taky 🙂 miminko sme si přáli hned po svatbě(rok a půl)ale usilovně se snažíme asi 3měsíce.Doufám , že se nám co nejdřív zadaří a budem si sdělovat průběh 🙂

verunek7
3. bře 2012

@dmarta já nepiju žádne čajíky ale ted posledních pár dni papám kyselinu listovou...no menzes jsem měla dostat 28.2 a stále nic,tak uvidíme jak se vše vyvrbí...ve středu jsem objednaná ny gyndu,tak bud tam bude překvápko a nebo ne...a manželem jsme si řekli,že tomu necháme volný prlběh,žádné urputné snažení to nee...necháváme to na přírodě,nebo spíš na náhodě :P ale přeji at se tobě brzy zadaří...a určo se ozvu jak jsem dopadla já...

medi_ivca
4. bře 2012

Holky vsem nam drzim pesti, at mame co nejdrive // 🙂
My mame s manzelem uz naplanovane dovolene, tak jsem zvedava, kdy se nam diky miminku zacnou plany hatit 😀 ale uz se oba na tu dobu moc tesime. Ono je sice fajn nechavat vecem volny prubeh a nechavat to na prirode, nicmene trosku popostrcit bychom ji mohli 😅

kabelitka
autor
4. bře 2012

poslušně hlásím, že den před ovu mám snad všechny těhu příznaky co jsou možný ... 😀

medi_ivca
4. bře 2012

@kabelitka nejak brzo ne? 😀 😀 😀

kabelitka
autor
4. bře 2012

njn už blbnu.. a nebo trénuju na kamarádství se záchodovou mísou.

verunek7
4. bře 2012

@kabelitka ale je možně že jsi otěhotněla třeba hned po MS a začínáš mít ranné pžíznaky těhu..tak držím palečky... 😉

medi_ivca
4. bře 2012

@kabelitka no a nejsi opravdu tehotna? 😕

kabelitka
autor
4. bře 2012

no vzhledem k ovu hlenu a celkem pravidelnému cyklu počítám že ne, ale bylo by to super

kabelitka
autor
4. bře 2012

Počkám do ms (20.) a když nedojde testnu. Nebudu raděj plašit. Ať nejsem ještě víc vystresovaná

kacenka14
5. bře 2012

holky a myslíte teda, že to jde otěhotnět po MS?

kabelitka
autor
5. bře 2012

no podle toho kdy máš ovu. Spermijky vydrží max 5 dní,takže kdybys ses tulila hned po ms a ovulku měla během těch 5 dnů,tak to čistě teoreticky jde. Ale to bys musela mít krátkej cyklus, páč sem někde vyčetla že ta fáze od ovu po ms je max těch 14 dní. Takže bys musela mít cyklus tak těch 20 dní. Ale to je jen jak to chápu já. Příroda je mocnější,´.

medi_ivca
5. bře 2012

@kabelitka @kacenka14

jj, tak nejak to je. Ja mam nastesti pravidelnej cyklus. Pred HA i po ni. 28 dni. Jsem za to rada, diky tomu vim, kdy mam ovu. Merim a testuju jen pro dokonalost veci 😀

kacenka14
5. bře 2012

Já tenhle měsíc asi ovu testovat nebudu, vemu to jen odhadem. Jinak jsem si dneska koupila macu, nevim, jestli to pomůže, možná je to uplně blbost, ale potřebuju něco, co mi dává trochu naději 🙂

kabelitka
autor
6. bře 2012

holky potřebuju povzbudit! Ovu jsem čekala včera, ale podle bolesti a tak, byla už v neděli ráno. Dnes odpo jsem našla na kalhotkách úplně slabounký špinění. Teď jsme se tulili a zase slabounko růžovo. Může to být třeba zahnizďování tak moc brzo po ovu. A nebo co?? Nemůžu najít žádný jiný důvod

medi_ivca
6. bře 2012

@kabelitka mohla by to byt ovulacni krev. Obcas se to stava a rika se tomu "bourliva ovulace" .
Mela jsem to asi trikrat, doktorka rikala, ze je to v poradku, ze aspon vim, ze ovuluju! Tak se zkus nestresovat. V podstate je vse v nejlepsim poradku. Ale pokud te zajima vic, zeptej se gynekologa 😉

kabelitka
autor
6. bře 2012

díky!

kacenka14
8. bře 2012

Dneska vyšel pozitivní test mojí kamarádce, tak mám z toho radost a zároveň je mi smutno, páč ona to vůbec nějak neřešila a vyšlo jí to a my snažíme a nic ☹ Asi je to fakt lepší na to nemyslet..

omanka1
8. bře 2012

Ahojky všem jsem tu nová.Taky se řadim mezi snažilky.Mám za sebou 2 iui byla jsem na ni 25.2.dnes jsem zkusila testnout a nic vim, že se má až po 14 dnech ,ale nedalo mi to hodně holek psalo, že testovali 12 den a měli aspon dušíka tak mám dojem že zas z toho nic nebude 😖

kabelitka
autor
8. bře 2012

Omanko: vítej mezi náma. Nezoufej někdo nemá pozitivní test vůbec. Já budu testovat po 20. tak najdem // obě 🙂

kacule1978
9. bře 2012

@verunek7 tak jsme na tom stejně.....začneme zkoušet na konci tohoto měsíce

kacule1978
9. bře 2012

Holky, nejsem ani těhotná a už mám dupačky a overaly...asi mi hráblo 😖

janca32
9. bře 2012

Ahojky,já taky užívala kyselinu listovou,ale od Elasti-Q. Doktorka mi doporučila, že se má brát 3 měsíce předem a první trimestr. Vůbec mi nebylo špatně a myslím že mi pomohla i s trávením. Takže super..
😉